آناتومی یک انتخابات ‘Meltdown’ در گرجستان

ماه گذشته Daryl ماروین رو خود طعم رای گیری در گرجستان است.

آقای ماروین قبلا در کانکتیکات زندگی می کردند که در آن رای گیری شد سریع فرایند اندازه گیری در عرض چند دقیقه. اما در روز های اولیه ژوئن 9, او و همسرش منتظر چهار ساعت به رای دادن در پارک, میخانه, رستوران آتلانتا که در آن بیش از 16000 رای دهندگان تثبیت شد به یک حوزه. یک مهندس برق با آموزش آقای ماروین گیج شد از آنچه او را دیدم زمانی که او در نهایت در داخل: یک ایستگاه با 15 تا 20 صفحه نمایش لمسی که برای رای دادن اما تنها یک اسکنر به روند چاپ برگه های رای.

“اسکنر شد, خفه کردن, نقطه,” او گفت:. “هیچ کس در مورد آن فکر کرد و این تحقیق در عملیات 101. آن را بسیار دشوار است به آن را کشف کردن.”

گرفته شده در هواپیماهای بدون سرنشین فیلم مخابره سراسر امواج رادیو و تلویزیون و اینترنت نا خطوط در آتلانتا رای گیری سایت های فوری شد و ماندگار فال از رای گیری شکست در این بیماری همه گیر به چالش انتخابات ریاست جمهوری سال است.

انتخابات کارگران توصیف آبشار از شکست آنها به عنوان تلاش برای فعال کردن و راه اندازی گرجستان جدید با تکنولوژی بالا سیستم رای گیری. بعد آمد یک مجموعه از حزبی سرزنش-پرتاب: جمهوری خواه وزیر امور خارجه براد Raffensperger را متهم به لیبرال متمایل Fulton County, که شامل بسیاری از آتلانتا از botching انتخابات در حالی که رهبران دموکرات شاهد شکست مفتضحانه فقط به عنوان آخرین قسمت در آمریکا yearslong تلاش برای disenfranchise دولت اقلیت رای دهندگان.

شش هفته بعد به عنوان سیاسی تقویم خم نسبت به ماه نوامبر و انتخابات ریاست جمهوری مبارزات نگاه به گرجستان به عنوان یک میدان نبرد ممکن است این گسل در دولت balky انتخابات سیستم باقی می ماند تا حد زیادی حل نشده است. و آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن است که آنچه اتفاق افتاده است در ماه ژوئن بود که جمعی از سقوط.

اعتبار…الهام گر/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق آسوشیتد پرس

بر روی زمین برنامه ریزی کمبود پدید آمده و در سراسر کشور بودند دور و ترسناک در Fulton County, دولت پرجمعیت ترین. با سابقه دشواری اداره انتخابات Fulton کمی نشان داد توانایی برای تنظیم سه ماه به همه گیر مبارزه به روند بی سابقه سیل غیابی و قرار دادن یک کوره در رفته برای تماس 250 نظرسنجی کارگران تنها چند روز قبل از در شخص رای گیری برگزار شد.

اما یک معاینه توسط نیویورک تایمز نشان داد که در صورت تکرار هشدار در مورد شهرستانهای’ آمادگی برای اجرای بسیار پیچیده سیستم رای گیری گرجستان top انتخابات رسمی وزیر امور خارجه باقی مانده تا حد زیادی منفعل. با تیک تاک ساعت, سریع, سمت اولیه بعد آقای Raffensperger و دفتر کار خود موفق به اطمینان حاصل شود که سخت و فشرده شهرستانهای حال و تجهیزات کافی و یا دریافت شده به شدت مورد نیاز پشتیبانی می کند.

آموزش جدید 107 میلیون دلار سیستم — یک Rube Goldbergian مجموعه ای از اجزای مرتبط — به طور گسترده ای به عنوان مایل. دولت مستقر کمی بیش از یک تکنسین در هر شهرستان است. و در اکثر نظرسنجی سایت وجود دارد تنها یک اسکنر با کمی آشکار توجه به انتظار مردم در انتخابات.

“آنچه که من تجربه کرده بود کامل بحران” Jacoria مرزهای یک Fulton County نظرسنجی کارگر استخدام روز قبل از انتخابات شهادت در قانونگذاری شنوایی.

سوالات نیز پدید آمده در مورد دقت و صحت شمارش آرا. مقامات شهرستان خوب دولت و گروه های انتخابات کارشناسان ابراز نگرانی کرد که گرجستان سیستم جدید موفق به شمارش برخی از پست الکترونیکی-در برگه های رای مشخص شده با علامت یا X را به جای پر-در بیضی. برخی از مسئولان شهرستان بر این باورند که هزاران رای می تواند باقی می ماند uncounted.

آقای Raffensperger دفتر اصرار داشت آن را زیر هدایت فدرال انتخابات کمک کمیسیون که گواهی آن رای گیری ماشین آلات در چه مقدار از یک بیضی باید پر شود در یک رای گیری مورد بررسی قرار گیرد. اما این کمیسیون می گوید هیچ گونه دستورالعمل وجود داشته باشد.

“اگر گزارش ها درست است چیزی اشتباه است من به شما گفتن” به گفته یک مقام ارشد انتخابات رسمی در کشور دیگری.

این تاریخی نقایص از وزیر امور خارجه را که گرجستان به این موقعیت در وهله اول. دولت با انتقال به سیستم جدید پس از یک قاضی فدرال در بر داشت در سال 2018 است که مقامات انتخابات “تا به حال دفن سر خود را در شن و ماسه” به عنوان شواهد نصب شده است که دستگاه های قدیمی خود را گرفتار شدند با نقص های امنیتی.

داستان از گرجستان انتخابات شکست تأکید بحرانی نقش وزرای امور خارجه به طور کلی پایین-مشخصات مقامات که اهمیت بزرگ این سال با چالش های دوقلو به عمل در پای صندوق رای: همه گیر و fevered جنگ حقوقی در بسیاری از کشورها بیش از تلاش برای محدود است که می تواند رای بدهد. در واقع آقای Raffensperger و او خواه پیشینیان به مدت طولانی کار می کرد به سفت شدن دولت رای گیری قوانین — سیاست هایی که افتاده اند سنگین ترین در جوامع رنگ و منجر به ادامه دادخواهی با حقوق مدنی قرار گرفتند.

مرکزی به ریاست جمهوری در گرجستان به عنوان coronavirus موج از طریق جنوب خواهد شد سوال در مورد دسترسی به پست الکترونیکی-در رای گیری. پس از اولیه آقای Raffensperger تصمیم گرفته است برای جلوگیری از ارسال غایب رای گیری برنامه های کاربردی برای ثبت نام رای دهندگان که به نظر می رسد برخی به افزایش ازدحام در پای صندوقهای رای است. او قصد دارد برای ایجاد یک وب سایت که در آن رای دهندگان می توانند برای رای غیابی, یک گام است که کمک خواهد کرد بسیاری از قدیمی تر گرجی یا کسانی که بدون دسترسی به اینترنت است.

او همچنین گفت که او امیدوار است برای کار با استان ها برای اعزام بیشتر از لحاظ فنی ماهر نظرسنجی کارگران است. اما قانونی داروهای متوقف میان حزبی کینه.

آخرین به روز رسانی: 2020 انتخابات

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن او را دیدم کنوانسیون به عنوان یک پتانسیل موفقیت داستان. واقعیت دخالت کرده است.
  • اطلاعاتی ایالات متحده هشدار نسبت به دخالت خارجی در انتخابات. اما دموکرات ها می گویند این کافی نیست.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن امضا چند دستور اجرایی با هدف کاهش مواد مخدر آمریکا قیمت.

در مصاحبه آقای Raffensperger گفت: بارها و بارها که او با قبول هر گونه مسئولیت برای hourslong خطوط و یا درست کار نمی کند, رای گیری, تجهیزات. او آغاز شده است و تحقیقات از Fulton County مدیریت اولیه.

“این همه می گذارد در شهرستان Fulton” آقای Raffensperger گفت. “شهرستانهای اجرای خود را در انتخابات و مشکلات در شهرستان Fulton مشکلات با Fulton County و مدیریت تیم با من است.”

گرجستان دموکراتیک رهبران هر چند با توجه آقای Raffensperger از یک چاه عمیق از بی اعتمادی.

“اگر وجود دارد یک بررسی پس از بررسی باید شروع که در آن باک توقف در بالا” گفت: Michael L. Thurmond رییس اجرایی شهرستان دکالب که شامل بخش هایی از آتلانتا و حومه آن و به تازگی نقل مکان کرد و خود را در آن به ارسال رای دهندگان غایب رای گیری برنامه های کاربردی. “آنها نیاز به بررسی خود را دارند.”

جمهوری خواهان در زمان کنترل از وزیر امور خارجه را در سال 2007 پس از چند دهه دموکراتیک ، آنها به زودی مجموعه ای در مورد ساخت آن را سخت تر برای رای دادن.

اعتبار…Curtis کامپتون/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق آسوشیتد پرس

به تازگی انتخاب وزیر کارن هندل اجرا یک “مطابقت دقیق” سیستم است که می تواند رد صلاحیت رای دهندگان برای دقیقه تفاوت بین فرم ثبت نام و دیگر دولت اسناد و مدارک. آن قانون لغو شد توسط وزارت دادگستری که آن را “به طور جدی ناقص” و سقوط “به طور نامتناسبی در اقلیت رای دهندگان.” اما جمهوری خواهان ابقاء چنین مورد نیاز پس از دادگاه عالی محروم وزارت دادگستری از دستور خود را به تصویب تغییرات در قوانین رای گیری.

خانم هندل جانشین برایان کمپ به شدت با استفاده از قدرت های جدید و علاوه بر پاکسازی بیش از 1.4 میلیون گرجی از رای دهندگان رول هر دو تلخ فلش نقاط با حقوق مدنی قرار گرفتند. در سال 2014 او خودداری کردند در پذیرش هزاران نفر از ثبت نام فرم های جمع آوری شده توسط جدید گرجستان, پروژه که به ترویج اقلیت رای گیری به جای شروع از سه سال بررسی اتهامات که این سازمان تا به حال جعلی رای دهندگان ثبت نام بدون خطا توسط این گروه داشت. تقریبا همه ثبت نام شدند و در نهایت پذیرفته شده هر چند بسیاری از آمد خیلی دیر شده برای انتخابات 2014.

آقای کمپ شد و پس از آن انتخاب فرماندار در سال 2018 در یک مسابقه خدشه دار اتهامات از رای دهندگان سرکوب. یک گروه تاسیس خود را شکست داد و حریف استیسی آبرامز به طرح دعوی شارژ که دولت سیستم انتخاباتی طراحی شده است که تبعیض آمیز است.

اما آن را سهل انگاری نظارت گرجستان انتخابات ماشین آلات است که برجسته شد در تابستان سال 2016 زمانی که یک متخصص امنیت سایبر به نام لوگان بره متوجه شد که او به راحتی قادر به ثبت رکورد برای دولت نزدیک به هفت میلیون رای دهنده همراه با کلمه عبور برای دولت مرکزی انتخابات سرور.

آقای بره به اطلاع مقامات دولتی اما مشکلات نمی شد ثابت شده است.

اعتبار…Audra ملتن برای نیویورک تایمز

وجود دارد مسائل دیگر نیز هست. زیر نظر آقای کمپ گرجستان رفت و سال بدون تعمیر به طور گسترده ای شناخته شده نقص امنیتی در آن پیر Diebold ماشین های رای گیری که تا به حال درست شده است در کشورهای دیگر.

(خطرات خواهد بود تأکید در سال 2018 زمانی که رابرت S. مولر سوم مشاور ویژه تحقیق در مورد دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات تحت تعقیب 12 عملیات که هدف از سیستم های رای گیری از گرجستان و دو کشور دیگر.)

در سال 2017, یک گروه حمایت از شکایت وزیر امور خارجه را بیش از یکپارچگی سیستم رای گیری. در هفته دولت مرموزی حذف شده انتخابات داده های حیاتی برای این مورد است. این قاضی فدرال نظارت بر این موضوع امی Totenberg بعد گفت: دولت “به حداقل رسانده پاک شده و یا dodged” مسائل اساسی در مورد ترک “بحرانی کمبودها و خطرات است که تاثیر قابلیت اطمینان و یکپارچگی سیستم رای گیری.”

در ماه اوت گذشته قاضی Totenberg دستور دولت به ضایعات آن رای گیری ماشین آلات و انجام وظیفه دلهره آور از شروع برای سال 2020 است.

در میان دادخواهی دولت تبدیل به سلطنت رای گیری دنور-بر اساس شرکت که لابی شامل یک رئیس سابق کارکنان به آقای کمپ و یک وزیر سابق امور خارجه.

در حالی که قلمرو فن آوری به طور گسترده ای استفاده می شود هر دو در ایالات متحده و به عنوان دور به عنوان مغولستان خاص سیستم گرجستان خریداری شده است دیده می شود توسط برخی از کارشناسان به عنوان بی ارزش پیچیده با یک زنجیره ای از قطعات: یک دستگاه برای بررسی رای دهندگان دیگر به او رأی دیگری به چاپ برگه های رای و یک چهارم به اسکن آنها.

تگزاس رد مشابه Dominion سیستم گفت: مشکلات مکرر در طول تظاهرات به حال شک و تردید است که آن را می تواند اجرا شود “بدون تجربه های متعدد و قابل توجهی خطا” با توجه به دولت گزارش. اما نسخه از این سیستم استفاده می شود در تعدادی از کشورها از جمله پنسیلوانیا و کالیفرنیا.

اولیه از جاذبه های جدید ماشین آلات کاغذ رکورد آنها ایجاد — آنالوگ لایه امنیتی در برابر یک حمله سایبری. اما برخی از کارشناسان بسیاری از قطعات که بیشتر در معرض حمله و به مشکلات فنی.

گرجستان سیستم قدیمی بود “کاملا یکی از بدترین ها در کشور گفت: J. الکس Halderman یک دانشمند کامپیوتر بود که شاهد و متخصص شاکیان به طرح دعوی در دادگاه. سیستم جدید او افزود: “هنوز هم برگ زیادی به دلخواه می شود.”

کتی Cox راه می رفت به او پیر دفاتر در پاییز گذشته برای 90 دقیقه تظاهرات از گرجستان رای گیری جدید ماشین آلات.

زمانی که خانم کاکس, گرجستان, آخرین دموکراتیک وزیر امور خارجه معرفی یک سیستم رای گیری جدید در سال 2002 دفتر او برگزار شد تظاهرات در سوپر مارکت ها و کلیساها و شهرستان نمایشگاه. آقای Raffensperger او گفت: تا به حال هیچ مشابه دستور کار, با وجود پیچیدگی مرور سیستم جدید است. او برنامه ریزی شده اجتماعی-کمپین رسانه ای که خانم کاکس هشدار داد شکست خواهد خورد برای رسیدن به هزاران نفر از مسن تر و کم درآمد گرجی ها بدون دسترسی به اینترنت است.

“پاسخ خود را برای این بود که همه افراد باید Facebook حساب به صحبت کردن با نوه های خود” او به یاد می آورد.

آقای Raffensperger را مورد مناقشه خانم کاکس حساب و گفت آن را به حال مدل رویکرد خود را در او و در حال انجام در منطقه تظاهرات.

او بود به سختی و تنها صدای نگرانی است. در ماه ژانویه دو ماه قبل از گرجستان در اصل برنامه ریزی ریاست جمهوری ابتدایی شهرستان انتخابات مدیران از سراسر کشور مضطرب آنها نمی خواهد که به نظرسنجی کارگران در, جدید, و هنوز تحويل ماشین آلات.

اعتبار…Erik S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

“من کمی نگران” شارون گرگ دستیار انتخابات مدیر در شهرستان والتون نوشت: در موضوع ایمیل با دولت های دیگر و انتخابات محلی مقامات. رابین وب, انتخابات هماهنگ کننده در Hart County نوشت که او هنوز برای دریافت نیاز به راهنمایی در نظرسنجی-آموزش کارگران از دولت در انتخابات هیئت مدیره. “برخی از روزها من در یک حالت وحشت,” او گفت:.

این بیماری همه گیر به رهبری آقای Raffensperger برای دو بار به تاخیر اولیه ریاست جمهوری در نهایت ترکیب آن با مقدماتی گرجستان را دیگر فدرال مسابقات در 9 ژوئن. برای کاهش ازدحام در سایت های رای گیری او از طریق پست absentee ballot برنامه های کاربردی برای همه فعال ثبت نام رای دهندگان یک حرکت با حمایت دموکرات ها ،

آمده روز انتخابات زمان اضافی فراهم شده توسط این تاخیر کمک نمی کند. در حالت اخیر خانه شنوایی, Danielle وین یک نظرسنجی ماهان در Floyd County, که مرزهای آلاباما شهادت دادند که سه نفر از چهار رای مارک دستگاه در محل خود را شکست خورده در یک نقطه. نظرسنجی کارگران نیز آمادگی برای سیل سوال در مورد رای غیابی است که رای دهندگان درخواست کرده بود اما دریافت نکرده و مطمئن نیستید چه چیزی برای گفتن به کسانی که آورده به اتمام برگه های رای به پای صندوق های رای. “بسیاری از رای دهندگان فقط تصمیم به ترک بدون رای گیری,” او گفت:.

کارول بکهام مدیر یک رای گیری سایت در شهرستان کارول گفت: سردرگمی بیش از رای گیری غایب بود “فقط یک شکست بی پایان” است که دولت ممکن است کمک کرده اند با عمومی تر توسعه. و مشکلات او مواجه گرفتن رای مارک دستگاه برای برقراری ارتباط با یک چاپگر “می ام و باعث هرج و مرج” در حوزه بزرگتر او گفت:.

جاناتان بنس یک حوزه مدیر در دکالب شهرستان گفت: او تا به حال تنها یک ابتدایی آموزش جدید ماشین های رای گیری در ماه فوریه پس از یک آنلاین بازآموزی. “ما نمی رفتن به عیب یابی سناریو در مورد نحوه برخورد با مسائل فنی” او گفت:, و اضافه کرد که او تا به حال نشان داده شده است اصول اولیه مانند چگونه به “روشن کردن ماشین به نوبه خود آنها را خارج از آن.”

که او را از چپ و تخلیه خدمه نظرسنجی کارگران قادر به شروع و تجهیزات خود را بدون کمک از خارج. “در سطح محلی و در سطح دولت وجود دارد و نه فقط عالی هماهنگی,” او گفت:.

دولت پرجمعیت ترین شهرستان Fulton غرق شد غایب-رای درخواست. انتخابات دفاتر نیز به طور خلاصه بسته پس از یک کارگر شد ضرب بیمار مبتلا به کوروناویروس. Richard L. بارون این شهرستان انتخابات مدیر تشبیه دوگانه تلاش پستی آراء و انجام در شخص رای گیری برای اجرای دو انتخابات به طور همزمان — همه با یک بیماری همه گیر-تخلیه کارکنان.

فولتن رای دهندگان منتظر هفته به صورت غیابی از شهرستان است که هرگز یا وارد آسیب دیده است. پس از انتظار یک ماه برای absentee ballot, جان Ossoff که پیروزی دولت دموکرات سنا اولیه منتظر چهار ساعت به رای اولیه در تاریخ 5 ژوئن در C. T. مارتین Natatorium در آتلانتا. او در بازگشت به خانه برای پیدا کردن که او در رای گیری غایب بود سرانجام رسید. خانم آبرامز گفت: او آمد و با بازگشت پاکت که مهر و موم شده بود.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده است” راب پیتز رئیس Fulton County هیئت کمیسیون در مصاحبه ای گفت: از جمله این که در 11 ساعت برخی از دیرین رای گیری سالن تصمیم گرفت در برابر استقبال رای دهندگان در میان همه گیر.

“ما تا به حال به تقلا مورد در آخرین دقیقه برای پیدا کردن مکان های جدید” آقای پیتز گفت. “و در برخی از موارد ما نمی فرصتی برای بررسی قدرت با توجه به ماشین آلات و وات.” که منجر به شکست الکتریکی در برخی از سایت های.

اعتماد به نفس مشکلاتی روبرو در آقای Raffensperger و در فولتن رهبری است. یک دموکرات مجلس در فولتن جاش McLaurin به دنبال به نمایندگان بیشتر ناظر بر انتخابات شهرستان, اما این حرکت متوقف در دولت سنا.

آقای ماروین بود که مشکل عدم اسکنر زمانی که او رای دادند در مقدماتی حزب دموکرات در پارک میخانه گفت: “من نمی سرزنش مردم کار وجود دارد, آنها تا به حال برای مقابله با بد خلق رای دهندگان — و ما می شد بد خلق.” آن را “یک مشکل مدیریت” او اضافه کرد که “می رود تمام راه را به بالا است که وزیر امور خارجه گرجستان است.”

یکی از چالش درنگ پس از انتخابات بسته: چگونه پست الکترونیکی-در برگه های رای بودند که شمارش. ائتلاف برای حکومت داری خوب در حال بررسی چگونه Dominion اسکنر تعداد چنین برگه های رای است و با توجه به تحت پیگرد دولت با توجه به گروه, مدیر اجرایی, مرلین علائم.

“شما شگفت زده می شود چقدر X و بررسی علائم هستند که نمی توانید شمارش,” او گفت:.

کارگران بررسی پست الکترونیکی-در برگه های رای تصادفا در سراسر uncounted رای در روز پس از اولیه کشف که Dominion اسکنر برنامه ریزی شده بود به چشم پوشی از علائم است که در کمتر از یک درصد خاصی از یک رای گیری سیاه و سفید مشخص شده بیضی شکل است. وزیر امور خارجه گفت, درصد آستانه استفاده شده توسط گرجستان “بودند همان آنهایی که گواهی” توسط فدرال انتخابات کمک کمیسیون.

اما کریستن Muthig یک سخنگوی آژانس گفت: هیچ استاندارد فدرال. “آن متفاوت است در سطح ایالتی و محلی و توسط تجهیزات مختلف,” او گفت:.

آقای Raffensperger مشاوران به نظر می رسید مطمئن نیستید از آستانه گفت: در نقاط مختلف است که آن را 12 درصد و 13 درصد یا 14 درصد است. در کلرادو با مقایسه هر سیاه و سفید-رنگی رای بیضی است که کمتر از 9 درصد پر هستند به طور خودکار شمارش نیست توسط اسکنر.

در گرجستان Morgan County, جین Dufort سابق نساجی وارد کننده که خدمت در یک منصوب رای, نقد و بررسی پنل — و کسی که به چالش کشیده است دولت رای گیری شیوه های گذشته — بررسی 150 رای گیری و شمارش حدود 20 نشده آرا.

آدم شرلی کار مشابه در یک پانل در آتن-کلارک کانتی گفت: گروه بررسی 76 رای و یافت 12 که شامل رای به وضوح قابل مشاهده برای چشم انسان است که تا به حال نشده است شمارش توسط اسکنر. آقای شرلی یک معلم علوم و نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد در سطح ایالت در ماه نوامبر.

“اگر شما شروع به صحبت کردن در مورد چند صد آرا در هر شهرستان بار 159,” او گفت: “که می تواند نوسان انتخابات است.”

به خانم آبرامز که از حزب دموکرات است که تبدیل به دولت قابل رویت ترین رای گیری-مدافع حقوق, انتخابات, مشکلات قابل پیش بینی به واقعیت آنها را نمی توان پیش بینی.

“او تا به حال ماه به این انتخابات حق,” او گفت: آقای Raffensperger. “او موکول اولیه و دو بار او هنوز هم شکست خورده است.”

“او از خود اراده سرمایه گذاری در یک پیچیده ماشین خرید که او نامناسبی آمادگی این شهرستان برای پذیرش از,” او اضافه شده است. “او با ارائه پشتیبانی در هنگام شهرستانهای مطرح شده دست خود را و صدای خود مطرح کرد و گفت: ما در مورد به کارگیری این نام تجاری جدید ماشین آلات در آنچه که به احتمال زیاد خواهد شد در میان انگیز ترین انتخابات ما تا به حال در 20 سال.'”

پس از اولیه تنها محدود اقدام گرفته شده است. قانونی درمان از خط خارج شد و پس از جمهوریخواهان سعی در نوار شهرستانهای استان از پستی از رای گیری برنامه های کاربردی. (“است که ارسال این لایحه به خندق گفت:” مری مارگارت الیور دموکرات عضو مجلس وزارت امور خارجه.)

انعکاس به رئیس جمهور تهمت, دولت خواهان استدلال کرده اند بدون شواهد که پست الکترونیکی-در رای گیری که یک دستور به صورت گسترده تقلب شده است. این بهار دیوید Ralston سخنران گرجستان را به ابراز مخالفت با ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی در میان همه گیر و گفت: این امر می تواند بسیار ویرانگر به جمهوریخواهان و محافظه کاران است.”

آقای Raffensperger خواسته شده بود در این مصاحبه که آیا او نگران بود در مورد دفتر روابط ضعیف با رای دهندگان. “من باور دارم که من بسیار روشنفکر و عادلانه” او گفت که او تا به حال نشان داده برخی از ماشین های رای گیری در شاه مرکز در آتلانتا یک پایه اجرا توسط خانواده کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور “هر زمان که ما می تواند رسیدن به گروه ما شده است بسیار فعال.”

اعتبار…Erik S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

برخی از گرجستان را بهترین امید ممکن است از خارج از دولت است. آتلانتا هاکس NBA حق رای به تازگی اعلام کرد که دولت خود را در مزرعه عرصه را تبدیل به یک اولیه رای گیری محل برای اوت اولیه انتخابات و انتخابات عمومی به طور بالقوه انطباق 250 رای گیری ماشین آلات. (قانون دولت را محدود می کند انتخابات در روز رای گیری به محلی حقيقت است.)

اوان Malbrough یک سال 2020 فارغ التحصیل از دانشگاه آغاز شده است, استخدام آموزش و سواره نظام از دانشجویان به آتلانتا نظرسنجی کارگران است. موجب آنچه او تماس تمایل به “رفع رای دهندگان سرکوب” او به تازگی تاسیس گرجستان جوانان نظرسنجی کارگر پروژه بدانند که دانش آموزان خواهد بود adept در رای گیری از تکنولوژی به طور معمول بزرگتر نظرسنجی کارگران است.

“آن را مانند زمانی که شما زندگی می کنند با پدر و مادر خود را و آنها یک گوشی جدید و یا یک تلویزیون جدید است و شما باید برای راه اندازی آن گفت:” آقای Malbrough که می داند که از تجربه او در زندگی با پدر و مادر خود و نیز یک نظرسنجی کارگر. “حتی بدون آموزش من احساس می کنم مانند بسیاری از افراد جوان می تواند به طور مستقیم رفع بسیاری از این مسائل است.”

در حومه دکالب آقای Thurmond رئیس اجرایی امیدوار است برای جلوگیری از تکرار آنچه که او خواستار “بحران” در ماه ژوئن. تحت طرح نظرسنجی کارگران تعیین خواهند شد “کارگران خط مقدم” و دریافت خطر پرداخت. او است که به دنبال جدید حوزه های رأی گیری بیشتر با ظرفیت برق.

برای آقای Thurmond سابق دولت کار کمیسیون که یکی از معدود افراد سیاه و سفید تا کنون انتخاب شده در سطح ایالت مبارزه بر سر رای گیری شخصی است.

“آن جاسازی شده در DNA در اینجا در گرجستان به سرکوب — در ابتدا انکار و سپس به سرکوب — آفریقایی-آمریکایی رای,” او گفت:. “آن را غم انگیز و شرم آور بخشی از تاریخ سیاسی دولت گرجستان است. این مایه تاسف است که در سال 2020 ما هنوز درگیر در این مبارزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de