یک ایالت n. y. واکنش بیش ویروس خاموش شدن: ‘آن را در اینجا’

شهرستان هرکیمر n. y. — اسکات Tranter می داند که چگونه عمیقا coronavirus تحت تاثیر نیویورک با 300,000 نفر تست مثبت در دولت 18,000 مرده و اقتصاد تعطیل.

اما به عنوان او به بررسی خود را خالی کسی که شام میخورد در هفته گذشته از آن ساخته شده حس کمی به او که چرا کسب و کار مانند او نمی تواند بازگشایی از این ویروس به سختی او را لمس کرد بخشی از دولت است.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است” گفت: آقای Tranter صاحب دیوانه اتو امپراتوری کسی که شام میخورد, محبوب, خود, کسی که شام میخورد که مانند همه رستوران ها تنها می تواند ارائه takeout.

“من بوده ام به دنبال در موارد و من در تلاش برای به حداقل رساندن Covid چرا که آن را واقعی و این ترسناک است” او ادامه داد. “اما آن را نه در اینجا. چگونه می توانیم به بهبود و اگر ما را به دور این توانایی را به یک زندگی؟”

آقای Tranter درخواست غیر معمول نیست که در شمال ایالت نیویورک که در آن قریب به اتفاق عصری روستایی در خاک باقی می ماند تا حد زیادی تاثیر پذیری تا کنون توسط این بیماری با برخی از استان ها گزارش فقط چند ده مورد تأیید و دانش سطحی از مرگ و میر.

که کوچک تاثیر می ایستد در تضاد کامل با این وضعیت در شهر نیویورک و حومه آن که در آن هزاران نفر کشته شده و صدها نفر از هزاران نفر شده اند و بیمار منجر به یک ایالت shutdown جهت است که در حال حاضر در هفته ششم.

در شهرستان هرکیمر شهرستان solidly جمهوری خواه منطقه است که juts شمالی از Thruway به Adirondack پارک سه نفر فوت کرده اند به دلیل ویروس و 58 نفر شده اند بیمار با توجه به بهداشت ایالتی آمار.

در عین حال نظم هنوز هم تا به حال تاثیر عمیقی در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان در سراسر ایالت: نرخ بیکاری باید مشخصی به عنوان هزاران نفر از کسب و کار از گل به کف باید توقیف. چک چک خانواده ها مجبور به استفاده از بانک های مواد غذایی. کشاورزان در حال ریختن ناخواسته شیر به زمین.

امید است که ممکن است مهلت مطرح شد در اوایل این هفته زمانی که رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو اعلام کرد که برخی از تولید و ساخت و ساز کسب و کار می تواند در کسب و کار توسط اواسط ماه مه به طور خاص ذکر Mohawk Valley, که در آن روستا از شهرستان هرکیمر نشسته است. اعمال جراحی الکتیو نیز دوباره اجازه داده می شود در بسیاری از ایالت شهرستانهای استان است.

اما تغییرات کوچک انجام خواهد شد برای کمک به کوچک و خرده فروشی و رستوران کسب و کار مانند آقای Tranter است که او معتقد است می تواند با خیال راحت به کار گیرند اما در حال حاضر که آقای کومو گفت: ممکن است مشکل تر برای بازگشایی, با توجه به توانایی خود را به منظور جلب یک جمعیت.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در نیویورک

  • یک ایالت n. y. واکنش رشد می کند بیش از خاموش کردن.
  • #CancelRent جدید rallying cry. صاحبخانه نگران هستند.
  • پلیس را شکست تا دیگر Hasidic مراسم تشییع جنازه و اخراج نمازگزاران از کنیسه در بروکلین.

“است که یک مجموعه بخش برای مقابله با” فرماندار گفت:, و اضافه کرد که “این سخت است برای انجام این اقدامات احتیاطی” در هتل و مهمان نوازی صنایع.

“اگر شما هوشمند شما را ببینید که عفونت نرخ حق بازگشت به آن” آقای کومو گفت. “ما خواهد شد حق بازگشت که در آن ما شد 58 روز پیش و هیچ کس می خواهد به انجام این کار است.”

در برخی از راه های شیوع کروناویروس تیز کرده سن-پیر فلسفی و سیاسی تقسیم بین downstate تحت سلطه شهر نیویورک و ایالت است که به طور کلی محافظه کارانه تر است.

هنوز هم آقای کومو و دیگر رهبران استرس است که حتی این خصوصیات ناقص است و اشاره کرد که در شمال ایالت است که به دور از یکپارچه با لیبرال انکلاوها در شهرستانها عمده مانند سیراکوس روچستر و بوفالو و دانشگاه و سرمایه مانند شهر ایتاکا آلبانی و ساراتوگا. و مقامات استرس است که جامعه نگرش ها و نیازهای شدید می تواند متفاوت باشد حتی در داخل گسترده منطقه ای مرزهای دولت استفاده می کند برای توسعه اقتصادی است.

دفتر والی یادداشت های گسترده حمایت عمومی برای آقای کومو اقدامات به عنوان نشان سینا کالج, نظرسنجی نشان داد که 87 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت از خاموش شدن در حال حاضر در حال اجرا را از طریق مه 15. حمایت ایالت نزدیک بود که بالا به عنوان به خوبی.

هنوز هم به عنوان هفته گذشت موارد همچنان به کنه تا در برخی از مناطق از جمله در Ulster County است که ثبت بیش از 1200 موارد است. دو ده ساکنان فوت کرده اند.

Patrick Ryan این شهرستان اجرایی در اولستر اغلب روستایی قطعه از روستاها نیمه راه بین شهر و پایتخت کشور, گفت:, او شده است شنوایی ساکنان به طور همزمان نگرانی در مورد هر دو میزان بیشتری از عفونت و عمیق تر اقتصادی.

“ما تعدادی از صاحبان کسب و کار که بسیار نگران و دیدن اثرات و ویرانی که آنها هرگز دیده می شود,” او گفت:, و اضافه کرد که او “تا به حال چند شهر سرپرستان آماده به جلو و چنگال” را به نگه داشتن خارجی ها از بیشتر مناطق آلوده به جاری شدن سیل به این شهرستان را کمتر تحت تاثیر قرار روستایی پاسگاه.

گردشگری قرعه کشی در اولستر و آقای رایان می گوید محلی مدیران هتل ها و دیگران است که تهیه کردن به فصلی بازدید کنندگان روبرو هستند “ضربه بزرگ” اگر محدودیت نیست کاسته زودی. “به عنوان بهتر است در بخش هایی از بهار و تابستان که تنش,” او گفت:.

در همان زمان آقای رایان می گوید: Ulster ساکنان مانند همتایان خود در شهر باقی می ماند بیشتر نگران خود را به بیمارستان ها و مردم در آنها امکانات پزشکی در این شهرستان کمتر از 40 هواکش در کل. “این سخت است برای مقایسه مقیاس به آنچه که آنها در برخورد با” او گفت: “در مورد انسان به ویرانی downstate “اما در سرانه سطح ما بسیار ترسیده و بسیار نگران است.”

حتی در مناطق دور افتاده عفونت آغاز شده است به نگاهی به تلفات انسانی. در Steuben County, در دولت, جنوب, ردیف, جک K. چرخ, شهرستان, مدیر, می گوید این شهرستان ثبت شده است 28 و میر ناشی از خانه سالمندان, بیماران, از جمله بیش از یک دوجین مربوط به یک واحد تاسیسات است.

چنین آماری را حیرت زده کرد آقای ویلر که گفت که زمانی که این شهرستان افتتاح اورژانس مرکز عملیات در اواسط ماه مارس او برگزار شد امیدوارم که آن را ممکن است استفاده نشده. “من به یاد داشته باشید:” شاید ما نمی خواهد باید در مورد’,” او گفت: در مصاحبه ای در روز دوشنبه. “اما بدیهی است که یک دنیا تفاوت شش هفته بعد.”

آقای ویلر گفت که از پایین به خط نگرانی باقی می ماند در جلو از ساکنان ذهن.

“بودن شمال ایالت, من فکر می کنم هر کس می خواهد برای باز کردن و بازگشت به کسب و کار” او گفت:. برخی از این تاثیر تخفیف است توسط چندین کارفرمایان بزرگ شده اند که ضروری از جمله کورنینگ گیاهان در ردیف جنوبی — اما او گفت: کسب و کارهای کوچک و مزارع شده است آمار به خصوص لبنیات به دلیل قیمت شیر کاهش یافت. “من فکر نمی کنم آن رفتن به یک استراحت کوتاه مدت” او گفت:.

بیشتر غرب در Erie County, صفحه اصلی به بوفالو, تاثیر شیوع این بیماری شده است بیشتر حاد با افزایش مرگ و میر در حال حاضر بیش از 200. اقتصاد محلی شده است dented توسط بسته شدن موقت از گیاهان دو کارفرمایان — جنرال موتورز و فورد و دیگر کسب و کار است که تشدید تنش در خانواده های کم درآمد.

“شما ترکیب این بیماری با بحران فقر ما در بوفالو و ساخته شده است که آن است که بسیار بدتر” گفت: مجلس Sean Ryan یک دموکرات با اضافه کردن بسیاری از مشاغل در Erie County پرداخت کمتر از 15 دلار در ساعت است. “بنابراین شما باید بسیار کمی کوسن.”

بیشتر مرفه شهرهای البته نیز رنج می برند. در Lake Placid خانه دو بازی های المپیک زمستانی و مکه برای ورزش های زمستانی وجود دارد تقریبا هیچ مورد. آن شهرستان Essex County, تا به حال تنها 28 تایید موارد با توجه به دولت و هیچ مرگ و میر. اما Lake Placid نیز به وقفه با بسیاری از هتل ها بسته و Adirondack کوه تا حد زیادی عاری از بازدید کنندگان.

حتی تا ساکنان در اینجا به نظر می رسید در هیچ عجله ای برای بازگشایی شده است.

“من برای محدودیت. ما نیازی به دریافت این چیزی که در حال گسترش در اطراف در اینجا گفت:” جولی بلر کارمند مخلوقات حیوانات با مضمون هدیه فروشگاه در خیابان اصلی. “ما وابسته به بسیاری از مردم در سراسر کشور وابسته به مردم را از تقریبا در سراسر جهان است.”

در شهرستان هرکیمر شهرستان نیروبخش برای بدترین برخی از صاحبان فروشگاه ها می گویند از آن زمان برای آلبانی به شل گرفتن آن به خصوص به عنوان بسیاری از خرده فروشان بزرگ باقی مانده اند باز و آنها باقی می ماند بسته بدونم که هنگامی که و اگر آنها می تواند بازگشایی شده است.

“من حتی دیده می شود اتومبیل با پوشش کف چسبیده به عقب آمدن از لاو” اشاره کرد دیوید Teachout صاحب جان Floorcovering. “وال مارت به فروش می رساند اما ما بوتیک های کوچک می تواند باز نمی شود.”

در روز های اخیر بعد از ظهر تجارت تا حد زیادی تنزل به مواد غذایی سریع درایو-throughs و مکان هایی مانند Wal-Mart که در آن موانع و زرد احتیاط نوار هدایت مشتریان به شدت مشخص ورود و خروج خطوط. در جای دیگر در شهر خریداران با پوشیدن ماسک محافظ در نگاه چمن و بازدید از اتومبیل استفاده می شود در بسیاری: نمایندگی بعد از همه قادر به استقبال خریداران در داخل.

در نزدیکی Ilion نیکی ماری مسینا یک سالن مالک گفت: از جان گذشته مشتریان با نزدیک شدن او به صورت غیر قانونی سبك و touchups — ارائه می دهد او را رد کرده است. یک مادر دو او در تلاش برای پرداخت صورتحساب خود.

خانم مسینا گفت: او همیشه به دنبال سخت مقررات دولت برای تمیز کردن ظروف و پاک کردن سطوح و متنفر است که او در حال حاضر نیاز به دولت اجازه, به دنبال شیوه های ایمنی. ماسک های ضد عفونی کننده دست و اجتماعی فاصله خواهد بود بخشی از معادله است.

“در حالی که مشتریان خود را رنگ و پردازش آنها را مجبور به نشستن در ماشین,” او گفت: “شما نمی توانید یک گروه از حلق آویز کردن در اتاق انتظار دیگر.”

در دیوانه اتو را آقای Tranter گفت که او باقی می ماند و نا امید با این وضعیت اما خواهد بود مایل به قرار دادن اقدامات ایمنی به محل اگر او می تواند بازگشایی: کارکنان درجه حرارت برداشته خواهد شد مشتریان خواهد گسترش و او را منظقه خدمات.

آن را هنوز هم یک خوش آمدید شیفت; آقای Tranter گفت: او از دست داده بود 90000 دلار در شش هفته گذشته. او گذاشته 22, کارکنان, کودکان خود را در میان آنها و ارسال آنها را به خانه با بیش از $10,000 در مواد غذایی فاسد شدنی از جمله روز سنت پاتریک شام. و اگر او نگران است دیرین مشتریان پیمانکاری ویروس او شنیده است هیچ است.

“من 2,500 Facebook دوستان است و من می خواهم بپرسید” آیا شما می دانید هر کسی که تا به آن ؟ و تقریبا به یک T, هیچ, یکی بود,” او گفت:.

و در حالی که آقای Tranter گفت که او تا به حال گرفته شده برخی از راحتی از فرماندار کومو را ظهر جلسات آنها دیگر پیشنهاد بسیار آرامش.

“من عصبانی او را” آقای Tranter گفت: از فرماندار. “من فقط فکر می کنم او غلط.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>