رئیس جمهور تهمت برنده کاخ سفید در تصرف بر هیلاری کلینتون به اشتباه و با استفاده از آنها به نوبه خود بسیاری از رای دهندگان در برابر او. اما پس از سه ماه لرزان و موسوم به کنوانسیون شش هفته دور آقای ترامپ تلاش برای تعریف آمده است. به طور مشابه اثر مخرب یک وظیفه مهم در این مرحله از انتخابات ریاست جمهوری.

با ترکیبی از طراحی و شرایط آقای بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد توانسته است تا کنون به انکار آقای ترامپ نوع مخرب بدون مقدمه سخنان مبارزات انتخاباتی, درگیری و دست و پا چلفتی برخورد با رای دهندگان است که او استفاده می شود به عنوان سلاح در برابر خانم کلینتون در آخرین انتخابات عمومی به عنوان به خوبی به عنوان مخالفان جمهوری خواه در سال 2016 اولیه.

تا حدودی به این دلیل آقای بایدن است اجرای چنین low-profile کمپین در طول بیماری همه گیر. او تا به حال چند ظاهر عمومی و اخبار کنفرانس ها است که می تواند لحظات unscripted مخالفان می توانید استفاده کنید برای شکل دادن به درک عمومی از یک نامزد.

اما وجود موانع دیگر برای آقای ترامپ تبدیل شده اند که پس از روشن آقای بایدن به طور موثر برنده خود را از نامزدی در ماه آوریل است. آقای بایدن, معاون سابق رئیس جمهور است که در بازدید بیشتر مساعد رای دهندگان از خانم کلینتون در سال 2016. او متوسط دموکرات که فاقد سابقه سخت تعصب و یا رسوایی. و او به مدت طولانی به دادگاه تجدید نظر به طبقه کارگر رای دهندگان که بخشی از آقای تهمت پایه.

“این است که رفتن را مشکل تر خواهد بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای رفتن پس از یک مرد که واقعا یک میانه رو است ارتباط با مردم در سراسر راهرو و می داند که چگونه به صحبت کردن با افرادی که در مخالفت با او گفت:” پریسیلا Southwell استاد emerita علوم سیاسی در دانشگاه اورگان است. “و 2020 است نوع دیگری از سال است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید درخواست خود را به هسته ای بودن و منفی, اما آن را مانند یک زمان دشوار برای همه. من فکر نمی کنم منفی در حال رفتن به فروش به عنوان به خوبی به عنوان آن استفاده می شود.”

تعریف یک حریف قرار دادن آنها در موضع دفاعی با کاریکاتور — بسیار مهم است و ثابت تاکتیک برای نامزدها در رقابتی مسابقه. وجود یک قبرستان شکست رقیب — نام مانند کندی McGovern, رامنی, Gore و هیلاری کلینتون — که خود مارک حریف در تصاویر اغلب ناعادلانه است که ricocheted در سراسر زمین بازی سیاسی و رسانه ها.

آقای ترامپ شده بود و ماهر در این. اما این نوع حملات که به نظر می رسید به طوری موثر است که او یک جدید به سیاست خارجی در سال 2016 نیز به نظر می رسد که کمتر از رزونانس که از داخل کاخ سفید است. چهار سال از توییت توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را numbed بسیاری از رای دهندگان.

“این تقریبا خود شکست” گفت: Ron کریستی یک جمهوری خواه بود که مشاور ارشد رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و دیک چنی معاون رئیس جمهور. “مردم خسته شده اند. رئیس جمهور با هر صدای جیر جیر هر توهین خواهد شد و حرکت خود را از نفع با جمعیتی که او نیاز ترین است که مستقل است.”

آقای ترامپ کند که برخی از راه برای استفاده علیه آقای بایدن قبل از رای دهندگان نگرش شروع به سخت شدن. او به دنبال کراوات آقای بایدن به ناآرامی های سیاسی است که کل کشور را فرا گرفته پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در مارس 25 توسط پلیس. و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای به تصویر کشیدن حریف خود را به عنوان سالخورده, “خواب آلود” فاسد و متحد از چین اما هیچ یک از کسانی که در خط حمله است و طنین انداز با حداقل تا به حال.

دستیاران خود را نشان داده اند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن وقت و یا نمی خواهد اجرا به عنوان یک خارجی علیه آقای بایدن — چه کسی بوده است ثابت در واشنگتن پس از او انتخاب شد و به مجلس سنا در سال 1972 — راه او تا به حال در برابر خانم کلینتون. آقای بایدن تاریخچه طولانی از آرا در مجلس سنا و همچنین هشت سال به عنوان یک فعال, معاون رئیس جمهور, رئیس جمهور, باراک اوباما می تواند به آقای ترامپ مقدار زیادی از مواد.

و اگر آقای بایدن در ادامه به فرار تعریف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد به نوبه خود به آقای بایدن را در حال اجرا همسر. پس از رفتن معاون-نامزد انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود غیر معمول اما نه بی سابقه استراتژی و ممکن است برخی از رزونانس در این انتخابات با توجه آقای بایدن سن او است 77. (آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است 74.)

آقای تهمت کمپین محاسبه کرده بود که آقای بایدن با توجه به سابقه طولانی و تصادفا در همان روزهای اولیه خود اولیه خواهد بود آسان تر از حریف به کاریکاتور.

اما در حال حاضر زمان در حال اجرا است ، یک سری از نظر سنجی های ملی نشان داده است آقای ترامپ انتهایی آقای بایدن اغلب توسط دو رقمی. حتی بیشتر نگران کننده ای برای رئیس جمهور, او انتهایی آقای بایدن در میدان نبرد آمده است که او به دست آورد در سال 2016 و به احتمال زیاد انتقادی به هر مجدد طرح از جمله ویسکانسین و پنسیلوانیا است. حتی متحده مانند گرجستان که یک بار به نظر می رسید به وضوح در آقای تهمت ستون در حال حاضر به نظر می رسد رقابتی است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است زمان بسیار کمتر به شمع تا منفی بر بایدن گفت:” نلسون Warfield, یک جمهوریخواه مشاور که در خدمت به عنوان دبیر مطبوعاتی برای باب دل این مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 1996. “من اولین منفی آگهی های بازیگران هیلاری کلینتون در سال 1992 و من نگه داشته و انجام تبلیغات انتقاد او در سراسر بعدی 24 سال است. و من به هیچ وجه به تنهایی. جمهوری خواهان باید ماه به انجام بایدن چه جمهوری خواهان تا به حال بیش از دو دهه به انجام به هیلاری.”

اعتبار…آنا Moneymaker برای نیویورک تایمز

آقای ترامپ قطعا به نظر می رسد به چند مزیت در اینجا به مورد است. او دارای پلت فرم کاخ سفید و حساب توییتر خود را. تا دو ماه پیش او لذت می برد بزرگ مالی استفاده بیش از آقای بایدن. و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف آقای بایدن هرگز به نگرانی در این سال در مورد اصلی یا متحد خود را پشت سر گذاشت.

اما به نا امیدی از جمهوری خواهان تلاش خود را به تعریف آقای بایدن باید متغیر به نظر می رسید. او به سختی به ذکر آقای بایدن در طول دو از مبارزات انتخاباتی خود را با بالاترین مشخصات لحظات در ماه: سخنرانی خود را در مقابل کوه راشمور در هفته گذشته و به دنبال آن خود را در جولای 4 آدرس از کاخ سفید در جنوب چمن.

و زمانی که آقای بایدن ساخته شده است که اشتباهات آقای تهمت کمپین تلاش کرده است به نوبه خود آنها را به نفع خود. زمانی که آقای بایدن گفت که هر گونه آفریقایی-آمریکایی رای دهندگان در نظر گرفته که حمایت از آقای ترامپ “ain’t سیاه” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین roared به عمل اما خرید اینترنتی به طول انجامید تنها یک روز به خصوص بعد از آقای بایدن عذرخواهی کرد.

در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را پر کرده است, فضا در این مرحله است که آقای بایدن را ترک کرده است باز او بوده است به کمپین اشتباه است که ارائه علوفه برای دموکرات ها به ویژه زمانی که او در یک تجمع که با توجه به افزایش در آزمون مثبت برای Covid-19 گفت: “من به مردم آهسته تست کردن لطفا.'”

آقای ترامپ است که مانع از آشنایی در تلاش برای جلب توجه به حملات خود را. و اعتبار رنج می برد در طول این چهار سال گذشته که ممکن است او را ناقص مسنجر پس از رفتن آقای بایدن: 67 درصد از رای دهندگان در نیویورک تایمز/سینا کالج نظرسنجی ماه گذشته گفت: آنها فکر می کنم آقای ترامپ ترویج دروغ و یا توطئه بسیار یا تا حدودی اغلب.

“حقیقت این است که مردم شنیده اند او را به تمسخر گرفتهاند و اهریمنی به مدت چهار سال در حال حاضر گفت:” علامت گذاری Mellman یک ناظر انتخابات دموکراتیک. “آنها تا حدودی inured به آن, آنها مریض و خسته از آن است. و بودن خانه بایدن به او داده کمتر به ساقه در.”

دوره قبل از کنوانسیون به طور معمول زمانی که نامزدها را از اشتباهات مخالفان خود را می توانید به مجموعه ای از قاب برای سقوط مبارزات انتخاباتی.

آقای تهمت کمپین pounced زمانی که خانم کلینتون ضبط شد گفت: نیمی از آقای تهمت حامیان آنها یک “سبد deplorables.” میت رامنی جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2012 بود در خصوصی صندوق بیدار کننده گفت: 47 درصد از آمریکایی ها بودند “افرادی که از پرداخت مالیات بر درآمد” و “وابسته به دولت است.”

انتصاب جان کری به عنوان دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2004 او در فیلم موج به عقب و جلو در سراسر جهان صدا. که ارائه تصویر مناسب برای یک حمله تبلیغاتی توسط رئیس جمهور جورج دبلیو بوش که به تصویر کشیده و او را به عنوان یک تلنگر-flopper خود مواضع سیاست تغییر با “راه هر کدام باد” به عنوان گوینده آن قرار داده است. (در فرایند تبلیغات تاکید بوش کمپین تلاش برای به تصویر کشیدن آقای کری به عنوان نخبگان است.)

در خانم کلینتون و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال منفور حریف آسان برای اهریمن جلوه دادن. در آخرین ماه قبل از روز انتخابات, 54 درصد از پاسخ دهندگان به حال نامطلوب از نظر او با توجه به یک نیویورک تایمز/فرارو نظرسنجی. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در شبیه تنگه; او مشاهده نامطلوب توسط 56 درصد از رای دهندگان به همان میزان او نگه می دارد و امروز با توجه به زمان های اخیر/سینا نظرسنجی.

آقای بایدن از سوی دیگر مشاهده شد نامطلوبی تنها 42 درصد از رای دهندگان در همان نظرسنجی; 52 درصد بازدید او مساعد است.

“که بود و چه بود تاریخی که در مورد مسابقه گفت:” جوئل Benenson بود که استراتژیست ارشد برای خانم کلینتون. “شما لازم نیست که در حال حاضر. شما تهمت که با بالا نامطلوب امتیاز. اما بایدن ندارد که.”

“و او رئیس جمهور در حال حاضر” آقای Benenson گفت. “او به عنوان یک بمب پرتاب نامزد انتخابات ریاست جمهوری. او می تواند آن را پرتاب در هر, نامزد آنها ایجاد. او صاحب آن در حال حاضر.”

خانم Southwell گفت که آقای بایدن ارائه یک نوع متفاوت از هدف از خانم کلینتون. “این نیست که او نبوده است خودی” او گفت:. “او تا به حال یک نوع متفاوت از تربیت و نوع دیگری از زندگی حرفه ای از هیلاری کلینتون.”

در بسیاری از راه های آقای بایدن است تبدیل جداول در آقای ترامپ: او در حال اجرا است به عنوان اگر او بودند وقت در حالی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است اقدام مانند رقیب. سوال این است که آیا او قادر خواهد بود برای حفظ این وضعیت از طریق انتخابات.

“بایدن زیرزمین باغ گل رز استراتژی را فعال کنید او را به بازی نقش یک generic نامزد حزب دموکرات بدون میکروسکوپی بررسی است که او را در غیر این صورت قرار گرفته اند گفت:” نیل Newhouse یک جمهوری خواه ناظر انتخابات که کار را برای آقای رامنی. “جو بایدن نیست هیلاری کلینتون که در او ندارد ساخته شده است در منفی که هیلاری گنجانده شده است. بنابراین در حالی که ما کاملا می تواند هنوز هم تعریف بایدن ما به طور قابل توجهی کمتر زمان برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *