ایلینوی مرد که گفته می شود به ضرب گلوله همسر خود را پس از آن خود را بیش از coronavirus نگرانی

Coronavirus آزمون.

کلودیو Furlan/LaPresse از طریق AP

  • پلیس می گویند پاتریک Jesernik شات همسرش شریل Jesernik و سپس خود را در روز پنج شنبه.
  • او می خواهم عزاداری اعضای خانواده است که او از ترس او قرارداد رمان coronavirus.
  • کارشناسان پیش بینی تنش های همه گیر و مستند می تواند منجر به یک چشم انداز مثبت در خشونت خانگی.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک مرد در شیکاگو و حومه Lockport شهرستان همسر خود را کشته و سپس خود را در این هفته پلیس می گویند. در روز پنج شنبه شب پلیس در پاسخ به تندرستی بررسی در زن و شوهر, صفحه اصلی, جایی که آنها در بر داشت پاتریک Jesernik, 54 و شریل Schriefer, 59, مرده, NBC Chicago گزارش شده است. کالبد شکافی نشان داد که هر یک از درگذشت یک زخم گلوله به سر.

خانواده زن و شوهر پلیس گفت که Jesernik نگران بود که هر دو آنها تا به حال COVID-19 coronavirus بیماری است. Schriefer شد بنا به گزارش تست شده برای این ویروس دو روز قبل پس از تنفس مشکل اما تا به حال هنوز نتایج بدست.

هنگامی که آنها وارد پلیس Jesernik و Schriefer در اتاق های جداگانه با یک حاوی هفت تیر در نزدیکی Jesernik بدن. Jesernik مرگ رد شد خودکشی و Schrieffer مرگ شده بود و حکم قتل. مقامات گفته اند که هر دو تست منفی برای COVID-19. ایلینوی دارای بیش از 10 ، 000 تایید COVID-19 موارد و 243 مرگ و میر به عنوان گزارش.

خشونت موج

کلانتر در شهرستان خواهد شد که در آن حادثه صورت گرفت گفت: NBC که اکثریت 911 تماس در طول شیوع بیماری تا کنون شده است بیش از اختلافات داخلی. به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده و بیشتر مردم تحت مستند سفارشات کارشناسان پیش بینی افزایش در خشونت خانگی.

یکی اجرایی از ملی استفاده داخلی Hotline نیویورک تایمز گفت که او انتظار دارد که برای دیدن شدت و فراوانی خشونت خانگی را افزایش دهد با این بیماری همه گیر به عنوان سازمان کار می کند برای مدیریت افزایش caseload و چالش های جدید است.

این الگو نشان دهنده دیگر بلایای طبیعی از جمله 9/11 و طوفان کاترینا که دیدم upticks در سوء استفاده. کارشناسان اتصال تنش و از دست دادن کنترل بلایای طبیعی مانند 9/11 یا coronavirus با افزایش رفتار توهین آمیز. نه بزرگ شهری ادارات پلیس از جمله پرتلند و بوستون در حال حاضر بیش از 20 درصد افزایش در خشونت می نامد.

ملی خشونت خانگی تلفن تماس 1-800-799-7233 یا متن LOVEIS به 22522

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de