یک ER پرستار در نیواورلئان رشد coronavirus کانون استفاده می شود برای دیدن 1 بیمار مرگ در هر ماه. در حال حاضر از آن هر 2 هفته.

ورود به استروژن در Ochsner بیمارستان باپتیست در نیواورلئان است که دیده می شود در جولای 30, 2015.

لایحه Haber جرالد هربرت/AP

  • کسب و کار خودی صحبت کرد و به اتاق اورژانس پرستار کار برای Ochsner نظام سلامت در نیواورلئان که توصیف آنچه مبارزه با کروناویروس شده در شهرستان خود را.
  • ادواردو بیلبائو 29 می گوید: او رفته از دیدن حدود یک بیمار یک ماه مرگ تحت مراقبت خود به دو در یک هفته.
  • بیلبائو می گوید کار تبدیل شده است “بسیار استرس زا” و “بسیار احساسی است.”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدیو های مرتبط: چگونه برای کمک به بهداشت و درمان کارگران مبارزه با کروناویروس

نیواورلئان پرستار می گوید: او تا به حال برای دریافت استفاده می شود برای دادن خبر بد به خانواده های از دست دادن عزیزان به کوروناویروس.

ادواردو بیلبائو 29 ساله اورژانس پرستار در Ochsner سیستم بهداشت و درمان می گوید او دیده می شود دست اول چگونه این شهر coronavirus تلفات صعود کرده است.

در زمان عادی بیلبائو می گوید: معمولا یک بیمار تحت مراقبت مرگ در ماه است. در یک هفته اخیر او دو.

“این بسیار عاطفی,” او گفت:. “این سخت است برای دادن خبر بد به خانواده از طریق تلفن و به خصوص پس از من به آنها گفتم که آن خواهد بود خوب است.”

ادواردو بیلبائو دیده می شود پوشیدن دنده محافظ به کار تغییر در اورژانس در یک Ochsner نظام سلامت بیمارستان در نیواورلئان

ارائه شده

هزاران نفر آلوده صدها نفر در حال مرگ

همانطور که از شنبه, New Orleans, مقامات گفت: بیش از 5,400 مردم بوده است آلوده در شهرستان, در علاوه بر این به 225 مرگ و میر.

در Ochsner بیلبائو می گوید همه چیز را تبدیل به “بسیار استرس زا باشد.”

قبل از گزارش برای وظیفه کارکنان خود را در درجه حرارت گرفته شده به مطمئن شوید که آنها آلوده نیست. سپس به آنها داده می شود یک ماسک.

در اوایل روز از وقوع وجود دارد به اندازه کافی به استفاده از ماسک یکی از جدید با هر بیمار جدید. بیلبائو می گوید آنها در حال حاضر با توجه به یک روز است.

یکی از عجیب و غریب نتیجه این است که بخش هایی از بیمارستان در حال ترسناک آرام بیلبائو گفت. مردم هستند که دلسرد از آمدن به ER مگر اینکه مطلقا لازم است به علاوه هیچ بازدید کننده مجاز است. کارکنان نیز معاشرت با یکدیگر در راهرو و کافه تریا به عنوان آنها معمولا.

“وجود دارد هیچ کس در اتاق انتظار. به نظر می رسد خالیتر اما شما باز اتاق اورژانس و آن را کامل. من نمی خواهم بگویم آن را هرج و مرج, اما آن را فعال” بیلبائو گفت.

‘ما تبدیل شدن به خود و خانواده’

بیلبائو گفت: یکی از بزرگترین چالش هایی است که مراقبت های متعدد بیماران در هنگامی که همه آنها نیاز به کمک بیشتر و توجه بیش از حد معمول.

قبل از coronavirus بحران بیمارستان معمولا تا به حال یک نسبت یک به سه بيمار. در آن زمان ادواردو گفت که معمولا اختصاص یک بیمار که نیاز به یک “کامل بررسی” — یک باتری از آزمایش برای کشف کردن چه چیزی اشتباه است — به علاوه دو بیمارانی که نیاز به کار کمتر.

این نسبت هنوز هم سه به یک, او گفت: اما در حال حاضر همه آنها نیاز به مقدار زیادی از تست.

این ارائه یک چالش هنگامی که می آید به تجهیزات حفاظتی. هنگامی که او می رود به یک بیمار در اتاق او قرار داده جدید تجهیزات حفاظتی مانند یک لباس و دستکش و استریل خود گیر و تنفسی ماسک. بنابراین او به پایان می رسد تا هزینه بین 40 دقیقه تا یک ساعت در اتاق خود را به طوری به عنوان نه به اتلاف این چرخ دنده ها.

در همان زمان اگر شما دور از یک بیمار برای یک دوره طولانی از زمان, آنها شروع به نگران باشید.

“ما متوجه شده ام بسیاری از اضطراب در اطراف بيمار” بیلبائو گفت. “هنگامی که یک عضو خانواده قطره آنها را در درب آنها در حال رفتن به توسط themself.

“ما تبدیل شدن به خود و خانواده خود حمایت خود را از سیستم بنابراین من قطعا درک چگونه آنها احساس می کنند اگر ما وجود دارد برای 45 دقیقه آنها ممکن است فکر می کنم ما فراموش کرده اند که در مورد آنها.”

اورژانس و پرسنل را یک بیمار به اورژانس مرکز در Ochsner مرکز پزشکی باپتیست در نیواورلئان در میان شیوع کروناویروس در 25 مارس سال 2020 است.

جاناتان Bachman/AP

ترس برای آینده

در حالی که در بیمارستان است و به آنها اطمینان داد که آنها را به اندازه کافی protective equipment (PPE) بیلبائو می گوید: برخی از کارکنان را شروع کرده اند شخصی سهام از ماسک ماسک ها در مورد آنها تا کنون اجرا کنید.

او همچنین گفته شده است که آنها به اندازه کافی هواکش در حال حاضر, اما نگران است در مورد برخی از داروها در حال اجرا پایین با بسیاری از بیماران نیاز به انتوبه. او می گوید: بیماران نیاز به فلج و تسکین یافته به منظور انتوبه و او نمی شود جای تعجب نیست اگر این نوع از داروها شروع به اجرا پایین در سراسر کشور در آینده است.

در حالی که او خود را در صلح با این واقعیت است که او ممکن است این ویروس در برخی از نقطه, او می گوید او را به انجام بهترین خود را برای فعال ماندن و خوردن حق و تقویت سیستم ایمنی بدن خود را برای جلوگیری از خود را از تبدیل شدن به یک حامل ویروس.

بیلبائو در حال حاضر زندگی با یک شخص ER کارگر و یک کشیش. او می گوید آنها در حال نشسته و با کشیش توضیح اقدامات ایمنی آنها در حال گرفتن اما گفت که هنوز احتمال زیاد او می تواند گرفتن ویروس از آنها.

‘اشتباه بزرگ’ را لغو مردی Gras

شیوع بیماری در نیواورلئان شده است ثابت شده توسط برخی از کارشناسان به مردی گراس یک جشن سالانه در این شهرستان است که مراکز در سه شنبه اما در واقع دهانه چند هفته.

بیلبائو گفت: آن را یک “اشتباه بزرگ” اجازه دهید به جشن رفتن به طور معمول اما می توانید ببینید که چرا آن را یک تصمیم سخت ،

“هیچ کس نمی دانست که این بود که به رفتن ، مقامات ممکن است قادر به [آن را لغو] اما آنها را بدست بسیاری از واکنش از جامعه است.

“اما که احتمالا در آن بسیاری از این موارد شروع به اتفاق می افتد در نیواورلئان. پس از آن یک اشتباه بزرگ بود, اما آن را دشوار است تماس,” او گفت:.

شلوغ خیابان بوربن در نیواورلئان است که دیده می شود در طول یک جشن مردی Gras در فوریه 25, 2020,

زنگ زده Costanza/AP

نیویورک محدود

اگر وضعیت بدتر در New Orleans بیلبائو در حال حاضر رهبری به شهر نیویورک — کانون ما شیوع — برای کمک به غرق بهداشت و درمان کارگران وجود دارد.

در حالی که وضعیت بد است در نیواورلئان هنوز هم وجود دارد بطور قابل توجهی کمتر از موارد در مقایسه با نیویورک. از جمعه نیویورک تا به حال بیش از 94,400 موارد و 5,429 مرگ و میر.

بیلبائو در حال حاضر کاهش در ساعت, با برنامه شروع به انجام سفر پرستاری قبل از شیوع کروناویروس اتفاق افتاده است. بنابراین زمانی که او شنیده ام در مورد چگونگی وضعیت در نیویورک بود بدتر از او آغاز شده به دنبال دهانه وجود دارد.

“من این نوع از کسی که می خواهد برای کمک به مردم با بیشترین نیاز, بنابراین من احساس کردم که من خواستار” او گفت:. “من برتر نیست اما این تماس من و من خوشحال به کمک و ایجاد یک تفاوت.”

یک سخنگوی Ochsner نظام سلامت کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>