یک ورزشکار یک پدر ‘روح زیبا’: جورج فلوید در دوستان خود را’ کلماتقبل از مرگ او در زیر یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو جورج فلوید درد و رنج بود به همان سرنوشت میلیون ها نفر از آمریکایی ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: از کار و به دنبال یک کار جدید است.

فلوید نقل مکان کرد به مینیاپولیس از مادری خود هوستون چند سال پیش به امید پیدا کردن کار و شروع یک زندگی جدید گفت: Christopher هریس فلوید را دوست مادام العمر.

“او به دنبال شروع تازه یک آغاز جدید” هریس گفت. “او خوشحال بود با تغییر او ساخت.”

به عنوان یک نوجوان در تگزاس او یک ستاره فوتبال بسیاری از نام مستعار “غول مهربان”.

اما او از دست رفته خود را به عنوان دربان در یک رستوران که در ایالت مینه سوتا فرماندار صادر اقامت در خانه سفارش دهید.

در شب دوشنبه یک کارمند در یک, مینیاپولیس, فروشگاه مواد غذایی به نام پلیس پس از فلوید گفته که به تصویب تقلبی $20 bill. در یک ویدئو از پس از آن بازداشت گرفته شده توسط یکی از بسیاری از اعضای عمومی که شاهد خشونت رویداد فلوید بود که سیاه و سفید دیده می شود بر روی زمین با دست خود بسر برده پشت سر او در حالی که یک افسر درک چوین پرس او را به پیاده رو با زانو خود را در Floyd گردن.

چوین دیده می شود برگزاری فلوید را برای ساعت به عنوان فلوید شکایت او نمی تواند تنفس و صحبت با سختی بیشتر و سپس تبدیل شدن به بی, به عنوان شاهد التماس ماموران او را آزاد کند. این ویدئو به پایان می رسد با امدادگران بلند کردن یک لنگی فلوید بر روی یک برانکارد و قرار دادن او در یک آمبولانس.

فلوید, 46, رشد در هوستون سوم Ward, یکی از شهر عمدتا سیاه و سفید محله که در آن او و هریس ملاقات در مدرسه. در 6ft6in فلوید به عنوان یک ستاره فوتبال, بازیکن به عنوان تنگ است برای پایان دادن به جک یاتس’ تیم دبیرستان و در سال 1992 قهرمانی کشور بازی در هوستون Astrodome.

Donnell کوپر یکی از فلوید را همکلاسی های سابق گفت: او به خاطر تماشای فلوید نمره touchdowns. فلوید towered بیش از هر کس و لقب “غول مهربان”.

“آرام اما شخصیت زیبا روح” کوپر گفت.

زندگی خود را بعد از آن در زمان های مختلف به نوبه خود و در سال 2007 فلوید بود به اتهام سرقت مسلحانه در حمله به خانه ای در شیکاگو و در سال 2009 بود که محکوم به پنج سال زندان به عنوان بخشی از مذاکرات ایران با توجه به اسناد دادگاه.

هریس فلوید را دوست دوران کودکی گفت که او و برخی از دوستان مشترک خود را نقل مکان کرده بود به مینیاپولیس در جستجوی شغل در اطراف 2014. هریس گفت: او صحبت فلوید به حرکت وجود دارد و همچنین بعد از او در بیرون از زندان.فلوید فرود یک کار مشغول به کار امنیت در ارتش رستگاری فروشگاه در مرکز شهر مینیاپولیس. او بعد از شروع به کار دو شغل یک رانندگی کامیون و دیگر به عنوان یک دروغ بزرگ و فاحش در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی که در آن او شناخته شده به عنوان “بزرگ فلوید”.

“همیشه شاد” Jovanni Tunstrom های اغذیه فروشی و مشروب فروشی را مالک گفت. “او تا به حال یک نگرش خوب است. او را در رقص به شدت مردم را به خنده. من سعی کردم به او میآموزد که چگونه به رقص زیرا او عاشق موسیقی لاتین, اما من نمی تواند چرا که او بیش از حد بلند برای من. او همیشه مرا به نام ‘سکس روباز’. من گفتم: ‘Floyd, don’t call me سکس روباز. من خود را دوست دارد.”

هریس گفت: فلوید گذاشته شد زمانی که مینه سوتا تعطیل رستوران ها به عنوان بخشی از یک مادر اقامت در خانه جهت جلوگیری از Covid-19 بیماری همه گیر. او گفت که او صحبت می کرد با فلوید در یکشنبه شب و به او برخی از اطلاعات برای تماس با یک شغل موقت آژانس.

“او انجام آنچه در آن طول می کشد برای حفظ رفتن به جلو با زندگی خود” هریس گفت او نمی تواند بر این باورند که فلوید خواهد توسل به جعل. “من هرگز شناخته شده او را به انجام هر چیزی شبیه به آن.”

“راه او کشته شد بی معنی” هریس گفت. “او خواهش کرد که برای زندگی خود را. او التماس کرد برای زندگی خود را. هنگامی که شما سعی می کنید سخت برای قرار دادن ایمان در این سیستم یک سیستم است که شما می دانید که طراحی شده است برای شما هنگامی که شما به طور مداوم به دنبال عدالت با روش های قانونی و شما نمی توانید آن را دریافت شما شروع به گرفتن قانون را در دست خود.”

فلوید در پشت برگ شش سال که هنوز زندگی در هوستون با مادر, Roxie, واشنگتن, هوستون کرونیکل گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>