یک آرکانزاس, دکتر, ماند در خانه خود را به لحاظ اجتماعی فاصله از همسر و فرزند خود را. روز بعد از عکس ویروسی رفت خانه اش توسط یک گردباد تخریب شد.


دکتر Jared Burks رفت ویروسی برای فاصله خود را از خانواده اش. سپس خانه خود را توسط یک گردباد تخریب شد.

الهام Burks/Facebook,Evan Clower/GoFundMe

  • یک Jonesboro, آرکانزاس, دکتر مشغول به کار در یک بیمارستان ویروسی رفت و پس از او همسر او چگونه فاصله خود را از او و خود را جوان آهنگ Zeke برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

  • سپس یک گردباد است که آمار جنسبرو در روز شنبه تخریب خانه و خانواده خود را در حالی که او در داخل “اما او جان سالم به در برد به لطف خدا” همسر او گفت:.

  • یک GoFundMe سازماندهی شده توسط یک دوست خانوادگی مطرح است بیش از $40,000 در کمتر از 24 ساعت.

  • “در زمانی که اقتصاد ما از آن رنج می برد از این همه آن است که باور نکردنی برای دیدن افرادی که نگران پول دادن به مردم که در حال کمک به مراقبت از جامعه ما” اوان Clower گفته خودی.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یک دکتر و همسرش در جنسبرو آرکانزاس که رفت و ویروسی در هفته گذشته به عنوان موضوع یک ویروسی Facebook پست در مورد اجتماعی فاصله خود را از دست داده به عنوان یک نتیجه از گردباد در آرکانزاس در روز شنبه.

دکتر Jared Burks یک پزشک مقیم در سنت Bernards مرکز پزشکی در جنسبرو. Burks و همسرش, الهام تصمیم گرفت بهترین راه برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus بود که جداگانه به عنوان او همچنان به کار در بیمارستان.

مرتبط با: آمریکا می شود 4 بار به عنوان بسیاری از مقدس به عنوان نقاط جهان

“او در حال کار در حال حاضر در یک چرخش است که او بیش از همه بیمارستان از جمله استروژن و او فقط احساس مانند آن خواهد بود مسئول برای ما به قرنطینه از یکدیگر” همسرش گفت KATV.

الهام و 1 ساله پسر Zeke رفت و به نزدیکی با پدر و مادر او در حالی که شوهر او همچنان به زندگی در مشترک خانه.

ویروسی عکس به اشتراک گذاشته شده به Facebook در آوریل 25 نشان داد پسر جوان خود را با فشار دادن دست خود را در برابر شیشه ای از پدربزرگ و مادر بزرگ درب جلو به طوری که او می تواند نزدیک به پدرش بود که در انجام همان چیزی که از سمت دیگر شیشه ای. از طریق شیشه Burks تماشای پسرش خزیدن برای اولین بار همسرش گفت: KATV.

“نگاه کنید که ما در نهایت به امروز! نه رفتن به تظاهر که من نمی bawl مانند یک کودک زمانی که او به سمت چپ برای رفتن به محل کار. ما او را از دست ندهید, اما ما در حال انجام آنچه که ما باید انجام دهیم” الهام نوشت: در Facebook پست که tugged در heartstrings بوده و مشترک بیش از 56000 بار.

“ما بیشتر در خانه بمانند و کمتر به احتمال زیاد ما به گسترش آن و کمتر احتمال دارد که آنها با آن تحت تاثیر قرار به عنوان” الهام گفت: Little Rock وابسته به ABC.

اما پس از آن — حدود 5 p. m. روز شنبه, خانواده رسیدگی شد یکی دیگر از ضربه. در حالی که جارد داخل خانه خود یک گردباد زده و از بین بردن اموال.

با توجه به KY3 از گردباد شش نفر مجروح و تخریب هر دو تجاری و مناطق مسکونی در شهر که دارای جمعیت بیش از 76 ، 000. فروشگاه ها در منطقه خالی شد با توجه به تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 که به احتمال زیاد کمک کرد کاهش تعداد صدمات جنسبرو E-911 کارگردان Jeff پریسلی گفت KY3.

“ما همه امن” الهام نوشت: در یک ارسال به Facebook اواخر روز شنبه. “خانه ما رفته است. جارد در داخل بود اما او جان سالم به در برد به لطف خدا.”

 

در زمان بحران و صدها نفر از غریبه ها گله به کمک

اوان Clower گفته خودی او شده بود بهترین دوستان شما با Burks برای بیش از 10 سال از او و الهام بودند در همان خواهری با هم در دانشگاه. زمانی که او شنیده ام در مورد آنچه اتفاق افتاده است به دوستان و خانواده اش او تصمیم گرفت برای ایجاد یک GoFundMe.

“این یک گردباد و من این انتظار نیست GoFundMe به عنوان دیوانه به عنوان آن است و آن را عالی” Clower گفت.

در اصل او وزن تنظیم GoFundMe هدف در 1000$. Clower که خود quarantining با مادر خود در یک شهر در شمال غربی آرکانزاس گفت: “من فکر می کنم که مهم است و می تواند نیمه به آنها کمک کند.” مادر او پیشنهاد او به کمی بالاتر از 2500 دلار.

Clower گفت که او فکر می کرد که ممکن است بیش از حد بالا اما توافق به مادرش پیشنهاد. مادر او را در مسیر درست به بیش از 1200 اهدا کنندگان مطرح کرده اند بیش از $42,000 در کمتر از 24 ساعت.

مردم در سراسر جهان شده اند مشتاق به نشان دادن قدردانی به پزشکی کارگران است. در شهر نیویورک به عنوان مثال مردم در سراسر شهر در زمان خود را به بالکن, پنجره ها و پشت بام ها در روز جمعه به پیشنهاد تشویق برای این شهر ضروری کارگران که تا حد زیادی تشکیل شده از کسانی که در زمینه بهداشت و درمان.

“در آن طول می کشد یک فرد خاص خود را جدا از خانواده خود را برای کمک به صرفه جویی در کشور ما است. برای آن فداکاری شما و خانواده خود را در حال ساخت و خدا به شما برکت دهد و بارش باران از نعمت را بر شما. نگه داشتن سر خود را بالا نگه دارید و نماز اول” یک زن به نام نیکول که اهدا $10 نوشت.

“شوهر من اد doc” نوشته برندا یک اهدا کننده که به 25 دلار به صندوق. “شما بسیار قدردانی!”

Clower توافق غلیان احساسات در حمایت به احتمال زیاد ناشی از یک تمایل برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران به عنوان آنها باقی می ماند در خطوط مقدم نبرد در برابر رمان coronavirus.

“در زمانی که اقتصاد ما از آن رنج می برد از این همه آن است که باور نکردنی برای دیدن افرادی که نگران پول دادن به مردم که در حال کمک به مراقبت از جامعه ما به دلیل این که اتفاق نمی افتد, زیادی,” او گفت:. “شما متوجه در یک زمان سخت تر وجود دارد خوب از بد و این یک برکت و رحمت است.”

خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im