یک آمریکایی در قفل شده پایین شهر چینی: ‘هر کس در اینجا خسته شدم.’

هفته قبل از coronavirus شد ملی بحران بهداشتی در چین مقامات تهدید یک دکتر لی Wenliang که هشدار در مورد اوایل موارد است. رسانه های دولتی گزارش داد که دکتر لی بود به طور غیر قانونی پخش شایعات.

این یک پرچم قرمز برای باب هوانگ.

“مردم در اینجا تمایل به این باور دولت است. نه به من گفت:” آقای هوانگ که 50 سال و با مادرش زندگی می کند ژانگ Wanrong و سرپرست در Zhichang یک شهر 300000 در شمال استان ژجیانگ است. “من به تماشای بیش از حد بسیاری از قسمت ‘The X-Files.'”

آقای هوانگ است که مانند دیگر مردم در Zhichang. او یک شهروند آمریکایی چینی تبار و به عنوان او آن را او فکر نمی کند مانند همسایگان خود را. به عنوان Zhichang سنگر خود را از جهان خارج او را با سردرگمی از یک خارجی حتی اگر او سهام خود را همسایگان خشک حس شوخ طبعی در مورد وضعیت.

تعامل انسان می تواند دشوار برای پیدا کردن در یک شهر سنگر از بقیه جهان. آقای هوانگ طول می کشد آنچه که او می تواند دریافت کنید.

آن شروع می شود با این داوطلب سپاه پاسداران در خارج از مجتمع مسکونی هنگامی که او را ترک خانه برای خرید مواد غذایی. بسیاری از پوشیدن کت قرمز با “داوطلب” مزین سراسر بازگشت. برخی از آنها همسایگان خود را. یکی از آنها این است که خود را دندانپزشک.

گاهی اوقات این رنگارنگ گروهی از نگهبانان تماس ها در تقویت پلیس در دنده محافظ با اسلحه تیزر. آقای هوانگ اشاره به آنها به عنوان “SWAT team.”

آنها لازم نیست که اطلاعات بسیار مفید آقای هوانگ گفت: اما آنها باید مقدار زیادی از تئوری های توطئه است.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

یک روز یک نگهبان متوقف شد به نگاه آقای هوانگ گذرنامه و سپس نگاه کرد و scowled. “این بیماری همه گیر است که قطعا ناشی از شما آمریکایی امپریالیستها!” نگهبان گفت: آقای هوانگ. این ویروس به وضوح جدید بیوشیمیایی سلاح گارد استدلال. او تنها تا حدودی شوخی.

“او نمی مانند آمریکا یا آمریکایی” آقای هوانگ گفت.

روز بعد گارد عذرخواهی کرد. حقایق خود را در اشتباه بودند. حریص و بی پروا دانشمندان چینی در یک امنیت بالا بیوشیمیایی در ووهان کانون شیوع شدند گسترش نگهبان گفت. آنها تا به حال به فروش می رسد آلوده آزمون میمون زنده در بازار که در آن مقامات باور دارند که این ویروس گسترش یافته است. تا آنجا که آقای هوانگ می توانید بگویید گارد اعتقاد بر این داستان است.

یکی دیگر از نگهبان گفت: آقای هوانگ که او را دیدم یک یادداشت از همین آزمایشگاه بود که آنلاین نوشته شده است. این ووهان آزمایشگاه تا به حال درمان هم گارد دوم استدلال و دانشمندان برنامه ریزی شده به فروش آن و boatloads از پول است.

(دانشمندان از سراسر جهان باید به طور گسترده رد این ایده است که coronavirus ساخته شده توسط انسان است.)

آقای هوانگ به عبور از چندین موقت بازرسی فقط برای رسیدن به بازار است. در هر پاسگاه آقای هوانگ باید نوشتن اطلاعات شخصی خود و درجه حرارت خود را چک کنید. او می رود از طریق همان روال زمانی که او به خانه برگشت. یک سفر 10 دقیقه در حال حاضر طول می کشد سه بار به عنوان طولانی است.

نگهبانان ممکن است موقت, اما آنها شغل خود را به طور جدی. یک روز یک مست همسایه بازگشت به آقای هوانگ پیچیده و حاضر به توضیح دهد که چرا او تا به حال شده است برای بیش از یک روز. نگهبانان به نام هشت پلیس به زانو در آوردن مرد.

“آره من وجود دارد rubbernecking” آقای هوانگ گفت. “اما من اجازه نداشتم به گرفتن عکس. غم انگیز است.”

مطمئن بازرسی و مستند ممکن است به نظر می رسد شدید آقای هوانگ گفت: اما آنها نمی کرده است. او یک دوست در یک شهر در این نزدیکی هست که sneaks را به شنا کردن در رودخانه هر روز.

یک روز در هفته گذشته یک مرد از یک همسایه استان به شهر راه رفت و پس از چهار روز سفر در امتداد جاده های کوچکتر به موضوع نیست جاده چک. “وجود دارد مقدار زیادی از ترک ها یافت می شود,” او گفت:.

بزرگترین مشکل آقای هوانگ گفت که این شهر را ترکیبی از بیحالی و تنهایی. تعاملات انسانی در حال تبدیل شدن کمتر و دورتر بین مقامات محلی تغییر قوانین به سعی کنید برای جلوگیری از ویروس. در حال حاضر هر خانواده می تواند تنها با ارسال یک عضو به خرید مواد غذایی یک بار در هر دو روز.

“هر کس در اینجا خسته شدم” آقای هوانگ گفت: با آه.

فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی آقای هوانگ ازدواج در ایالات متحده تبدیل شد و یک شهروند. زمانی که پدرش درگذشت در سال 2003 او و همسرش رفت و برگشت به چین برای مراقبت از مادر خود انتخاب Zhicheng به عنوان پایگاه خود را.

در سال 2012 بود سمت چپ فلج شده از مغز خونریزی و سرپرست نقل مکان کرد. پس آقای هوانگ همسر جان از سرطان روده بزرگ دو سال پیش از آن است که در حال حاضر فقط او و مادرش او را سرپرست.

آقای هوانگ ترجیح می دهند در چین در حال حاضر. او گفت: دوستان خارجی در شهرهای شانگهای و پکن به ترک چین اگر آنها می توانند.

“چیزی است که پدر من به من گفت وقت پیش گفت:” آقای هوانگ. پدر او یک کمونیست و عضو حزب محلی و رسمی که توصیف فساد او شاهد بوده است. “آنچه که او به من گفت این بود که در چین وجود ندارد و سوسیالیسم و یا کمونیسم. او آن را به نام ” نخبگان تحت کنترل داری.'”

در حال حاضر آقای هوانگ خواهد ماند با مادرش. “اما در نهایت زمانی که من بازنشسته,” او گفت: “من نمی خواهم به زندگی می کنند در داخل کشور است که همه این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im