‘آمریکا شکست مفتضحانه آمریکا بازدید گریم نقطه عطف 2m Covid-19 مواردبرای آمریکایی coronavirus رفت و از مرموز رنج رخ داده است که در سرزمین دور دست به 1m موارد تایید شده در خاک آمریکا در 14 هفته. در حال حاضر فقط شش هفته بعد ما شکسته است از طریق گریم نقطه عطف 2m تست مثبت برای Covid-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

این غم و اندوه زندگی را از دست داده و از شدت مجروح اقتصاد و غم انگیز آشفتگی های سیاسی گرفته اند دلخراش تلفات بر خستگی آمریکا. اما بیشتر شاید به مراتب بیشتر درد است همه گیر کارشناسان هشدار داده اند و حتی به مقامات موج مردم به بازگشایی مغازه ها و دفاتر و رییس جمهور شعارهای سیاسی در یک دورهای بحران کاسته دور به نزدیکی سکوت.

“هر کس فقط در نگاه اول 100 متری از این ماراتن” گفت: Michael Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

Osterholm گفت: یک جامعه معمولا می شود انعطاف پذیر به یک ویروس یک بار حداقل 60 درصد از جمعیت آلوده شده است یا به طور طبیعی و یا از طریق واکسن و توسعه آنتی بادی است. این است که هنوز یک دور نقطه برای ما با هیچ شرکت گارانتی یک کار واکسن همیشه خواهد بود توسعه یافته است.

“در اکثر شاید 5% از افراد آلوده شده اند,” او گفت:. “اگر همه درد و رنج و اقتصادی تخریب ما رو به 5 درصد چه خواهد شد آن را به ما به 60 درصد ؟ که جدی فکر می کردم. همه که رنج و مرگ است فقط گرفتن آغاز شده است. مردم نمی کردم که کاملا رتبهدهی نشده است.”

رقم واقعی از عفونت در ایالات متحده است که تقریبا قطعا “تقسیم عددی بر مضرب بیشتر” از 2m موارد تایید شده گفت: اروین Redlener مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا, اما پنهان است به عدم تست.

مشکلات در توسعه و نورد موثر تست دنده اولیه ما پاسخ به همه گیر و اگر چه تست در حال حاضر ramped تا تنها حدود 6 درصد از جمعیت دریافت کرده یکی است.

مردم با Covid-19 به احتمال زیاد تجربه یا بدون علائم قابل توجه و یا تنها جزئی علائم مانند سرفه های خشک و تب خفیف.

“ما بسیار از دیدن تنها ضرب المثلی نوک کوه یخ” گفت: Redlener. “ما مانع از عدم وجود کافی تست به خصوص به عنوان کسب و کار در حال بازگشایی در تمام 50 ایالت.”

کمبود در انبار تست کیت سواب هواکش و تجهیزات حفاظتی برای کارکنان پزشکی مشخص شده باز بند از این بیماری همه گیر در ایالات متحده است. آن را مبهم و گاهی شگفت آور پاسخ مندرج توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که پیش بینی شده این ویروس را محو در مه آفتاب squabbled با دولت فرمانداران و بمب محاسن تزریق آب ژاول یا مصرف هیدروکسی کلروکین یک اثبات نشده ضد مالاریا مواد مخدر است.
A nurse cleans personal protective equipment after being part of a team that treated a coronavirus in San Jose, California.

“از آغاز وجود داشته است نادرست و ساختگی از کاخ سفید گفت:” Redlener. “هر آنچه در مقابل” ماموریت انجام شده است که این چیست. آن را اساسا به آمریکا شکست.”

در عین حال حتی به عنوان ما رسید گذشته 100,000 مرگ و میر ناشی از Covid-19 حدود یک چهارم از کل جهانی کل بحران کمرنگ شده از دستور کار سیاسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دغدغه با ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب roiling ضد نژادپرستی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید را متوقف کرده است و روزانه کنفرانس های مطبوعاتی در این بیماری همه گیر. دوباره دهانه شده اند در سمت چپ پایین به ایالات متحده انجام شده بود تا حدودی راه اتفاقی با حداقل یک دوجین متحده هنوز هم در حال تجربه افزایش نرخ عفونت.

دکتر Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص, اذعان کرده است نه دیدن رئیس جمهور در هفته با وجود ادامه بحران بهداشت عمومی. “جایی که در آن است رفتن به پایان ؟ ما هنوز در آغاز آن” Fauci گفت: در این هفته.

یک نگرانکننده عنصر از بحران برای اپیدیولوژی است که خیلی در مورد Covid-19 هنوز ناشناخته است. سازمان بهداشت جهانی تا به حال برای روشن شدن آن را هنوز هم نمی دانم که چگونه اغلب افراد بدون علامت با تصویب این ویروس پس قبلا گفته شد بسیار نادر است.

مشخص نیست که چرا برخی از مردم با هم گروه بندی مانند بسته بندی گوشت می آمد کارگران تبدیل شده اند آلوده در نرخ بالا در حالی که دیگران مانند زندانیان نیست و به همان درجه. وجود عدم قطعیت بیش از چگونه به آن را حذف خواهد شد واکنش نشان می دهند به گرمای تابستان و یا چگونه یک دوم یا سوم موج عفونت خواهد بود. حتی علائم این ویروس قبلا فکر می کردم برای همیشه شامل تب و سرفه را سر در گم قبلی انتظارات.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما فقط نمی دانم و ما نیاز به یک معامله بزرگ از تواضع. ما نمی رانندگی این ببر ما سوار آن گفت:” Osterholm.

تصمیم گیری ساخته شده به عنوان ویروس رقابت بر سر ریاست کمیسیون همواره به عنوان سیاسی و اخلاقی به عنوان آنها را علمی.

با بیش از 40 میلیون نفر در حال حاضر از کار در ایالات متحده در میان رکود اقتصادی که ممکن است رقیب هر چیزی دیده می شود در قرن گذشته هر گونه تشدید مستند برای جلوگیری از گسترش این ویروس در معرض خطر غیر قابل تحمل روانی و مالی درد. در افراطی دیگر در تلاش برای بازگشت به الگوهای قبلی زندگی بدون واکسن احتمال پایمال بیمارستان با بیمار و در حال مرگ.

“ما واقعا نیاز به نخ و سوزن بین آن دو چیز” گفت: Osterholm. “من نگران ما گذشت بیش از داشتن آن دشوار است گفتگو. ما در حال حاضر تصمیم گرفت که آن را بیش از و با انجام. آن را نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>