آمازون معاون رئیس جمهور استعفا اخراج کارکنان که اعتراض

یک مهندس برجسته و معاون رئیس جمهور از آمازون ابر محاسبات بازوی روز دوشنبه گفت که او تا به حال ترک “در ترس” بیش اخیر اخراج کارگران که به سوالات مطرح شده در مورد ایمنی محل کار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Tim Bray یک مهندس که به گفته معاون رئيس جمهور از Amazon Web Services نوشت: در یک پست وبلاگ که آخرین روز خود را در این شرکت بود و در روز جمعه. او با انتقاد تعدادی از های اخیر اخراج توسط آمازون از جمله این که یک کارمند در یک جزیره استاتن انبار مسیحی Smalls که تا به حال رهبری یک تظاهرات در ماه مارس خواستار شرکت برای ارائه به کارگران با امنیت بیشتری را.

آقای اسمالز شلیک شده و موشکافی نیویورک وکیل دولت به طور کلی است.

آقای بری همچنین با انتقاد از شلیک آخرین ماه از دو آمازون, کارکنان, Maren کاستاریکا و امیلی کانینگهام که گردش یک دادخواست در مارس داخلی لیست ایمیل که به نام آمازون به گسترش مرخصی استعلاجی خطر پرداخت و مراقبت از کودک برای انبار کارگران است. آنها همچنین کمک به سازماندهی یک رویداد مجازی برای انبار کارکنان به صحبت می کنند به تکنولوژی کارگران در این شرکت در مورد آن شرایط محیط کار و coronavirus پاسخ.

اعتبار…الکس واترهاوس-Hayward

آقای بری که تا به حال برای این شرکت کار کرده برای بیش از پنج سال به نام اخراج کارگران whistle-blowers و گفت که شلیک آنها بود “مدارک و شواهد از یک ورید از سمیت در حال اجرا از طریق شرکت فرهنگ است.”

“من را انتخاب کنید نه برای خدمت و نه نوشیدنی که سم,” او نوشت.

آمازون کاهش یافته است به نظر در روز دوشنبه. این شرکت قبلا در آن گفت: اخراج آقای اسمالز چرا که او تا به حال نقض سیاست های خود را با ترک یک قرنطینه — او قبلا در معرض یک بیمار کارگر به شرکت در این اعتراض در سایت.

آمازون گفت: خانم کاستاریکا و خانم کانینگهام که آنها تا به حال نقض یک سیاست است که منع آمازون کارگران از درخواست همکاران خود برای اهدا به علل یا ثبت نام دادخواست.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • یک معامله به فروش victoria’s Secret به خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه گذار هم جدا می افتد.
  • نیمی از دور دوم کوچک-کسب و کار امداد اختصاص داده شده است.
  • شرکت های عمومی بازگشت میلیون ها نفر در وام های خود را کنار بگذارند برای کسب و کارهای کوچک.

آقای بری قبلا مشغول به کار در گوگل و Sun Microsystems است و یکی از معماران XML یک زبان نشانه گذاری توسعه یافته بیش از 20 سال پیش است که به طور گسترده به کد صفحات وب است.

او گفت: در یک ایمیل که او نمی باید هر گونه اهداف خاص در ذهن زمانی که او نوشت: پست وبلاگ است و او انتظار ندارد آن را به دریافت بسیار مورد توجه است.

“من یک وبلاگ نویس هستم و من به اشتراک گذاری داستان زندگی من وقتی که من فکر می کنم این ممکن است مورد علاقه یا کمک به دیگران,” او گفت:.

آقای بری استعفای آمد و به عنوان آمازون کشیده شده موشکافی بیش از ایمنی از صدها نفر از هزاران نفر از کارگران خود را که در حال کمک به بسته و کشتی محصولات خود را به میلیون ها نفر از خانه نشین آمریکایی است.

کارکنان باید اعتراض در چند آمازون امکانات و گفت: آنها احساس ناامنی و ترس انبار شده اند آلوده به coronavirus. کارکنان دیگر خواستار پرداخت بهتر و یا بیشتر مرخصی استعلاجی.

ماه گذشته آمازون آمد زیر آتش پس از به بیرون درز یادداشت منتشر شده توسط, معاون, اخبار, نشان داد آمازون top وکیل گفت که آقای اسمالز می تواند به تصویر کشیده شده به عنوان بی بند و بحث در مورد استراتژی برای ساخت و او را به صورت کارگر و جنبش است.

سناتور Sherrod قهوه ای از اوهایو و سناتور باب منندز و Cory Booker, هر دو از نیوجرسی نوشته اند به آمازون اجرایی جف بزوس به ابراز نگرانی در مورد ایمنی انبار.

شرکت نورد مختلف اقدامات ایمنی در انبارها در سراسر کشور مانند دما چک و اجباری ماسک.

آقای بری اذعان کرد در وبلاگ خود نوشته است که آمازون اولویت بندی انبار ایمنی. اما او گفت: او همچنین اعتقاد بر این کارگران است.

“در پایان روز این مشکل بزرگ نیست جزئیات Covid-19 پاسخ,” او نوشت. “این است که آمازون رفتار انسان در انبارها به عنوان قابل تعویض واحد از انتخاب و بسته بالقوه است. تنها که نه تنها در آمازون آن را چگونه 21st-century سرمایه داری انجام می شود.”

Amazon Web Services division که در آن آقای بری مشغول به کار است که یکی از جهان پیشرو محاسبات ابری ارائه دهندگان و به گفته تحلیلگران با ارزش ترین بخش از آمازون. کسب و کار رشد 33 درصد به $10.2 میلیارد دلار فروش در آخرین سه ماهه.

این شرکت هفته گذشته گفت که خرید آنلاین در طول همه گیر راند فروش در آمازون به $75.5 میلیارد دلار در سه ماهه 26 درصد از یک سال پیش از آن و بیش از تحلیلگر انتظارات. اما سود 29 درصد کاهش یافت و به $2.5 میلیارد دلار به دلیل در بخشی به هزینه نگه داشتن کارگران امن است.

آمازون اجرایی جف بزوس در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که این شرکت انتظار می رود به حدود 4 میلیارد دلار سود عملیاتی در سه ماهه بعدی. اما او گفت آمازون انتظار دارد که “به صرف تمامیت است که 4 میلیارد دلار و شاید کمی بیشتر در Covid-هزینه های مربوط به گرفتن محصولات به مشتریان و حفظ کارکنان امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>