یک فعال به پلیس ضد تعصب آموزش. افسران هنوز هم بار او را در یک اعتراض

27-year-old فعال جامعه که به آموزش افسران پلیس در ضمنی و تعصب به ضرب گلوله کشته شد با لاستیک گلوله در حالی که تلاش برای د-تشدید درگیری میان پلیس و معترضان در طول یک تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ است.

جرثقیل Sanderlin که برای سال ها کمک کرده است تا قطار افسران پلیس در سان خوزه به ضرب گلوله کشته شد در کشاله ران به عنوان او برگزار شد نشانه آن است که گفت: “تحقیق ما شایسته زندگی” آسیب رنج می برند که می تواند او را ترک کند و قادر به کودکان.

Sanderlin گفت ABC7 News, اولین خروجی به گزارش داستان که به دلیل افزایش اعتراض در 29 مه او را دیدم ماموران پلیس با شلیک گلوله های لاستیکی در تظاهرات از محدوده نزدیک برخی از آنها را زنان جوان و در پا.

“من واقعا فقط نمی تواند تماشای آن دیگر” Sanderlin که سیاه و سفید است, گفت, ABC7. “و فقط از نوع ساخته شده و مانند یک موازی walkover قرار داده دست من و تنها ایستاده در خط آتش و از آنها خواست لطفا به این کار نیست.”

این ویدئو نشان می دهد افسران سیما سلاح در Sanderlin که دست خود را مطرح و هیچ تهاجمی به سوی جنبش افسران.

لحظه بعد پلیس انداخته گلوله های لاستیکی که یکی از آنها زده Sanderlin در کشاله ران پارگی بيضه.

“من برای یک لحظه مکث مانند شاید این نیست شاید این اتفاق نمی صدمه دیده و در حال سقوط پس از آن مانند دردناک ترین تجربه,” او گفت: ABC7.

این آسیب نیاز به عمل جراحی اورژانس و پزشکان به او گفت که او ممکن است دیگر قادر به کودکان, او گفت:.

Sanderlin حفظ یک وکیل سارا Marinho که برنامه ای برای فایل ادعا در برابر شهر و پلیس.

“آنها برای هدف بخشی از بدن است که ممنوع است در هنگام استفاده از این نوع شورش اسلحه. شما نه به معنای هدف در کشاله ران یا سر تا کنون” Marinho در بیانیه ای گفت.

Sanderlin برای سال کار کرده با اداره پلیس در سان خوزه یک شهر بزرگ در منطقه خلیج سان فرانسیسکو, آموزش, استخدام جدید در چگونه از به رسمیت شناختن ضمنی و تعصب و رعایت عدالت رويهای. در 2019, Sanderlin را Cayla به نام همسرش “آرام صدای مخالف در جامعه” با اشاره به سال های طولانی تلاش برای وصله پینه کردن پلیس شیوه های.

در پاسخ به اخبار Sanderlin آسیب های سن خوزه رئیس پلیس ادی گارسیا متعهد به بررسی آنچه اتفاق افتاده است.

“Derrick شده است یک رهبر واقعی در جوامع ما تلاش برای کاهش تعصب و تبعیض از طریق گفت و گو است. من به او اطمینان داد ما خواهد بود با بررسی این حادثه” گارسیا در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این گروه در حال بررسی آن جمعیت-شیوه های کنترل.

اما این حادثه چپ Sanderlin تعجب کنید که چگونه به طور موثر پیام خود را به پلیس فرود آمد.

“برای دیدن چگونه اعتراض گشوده واقعا نا امید من,” Sanderlin گفت: لس آنجلس تایمز. “از آنجا که من در نگه داشتن تنش در حال حاضر دانستن آنچه پلیس روابط خواهم شد و همچنین امید برای تغییر, امید برای چیزی جدید و خوب است. و به نظر می رسد به عنوان اگر آنها [ماموران] فقط نمی کنید که پیام است.”

سن خوزه اداره پلیس به تازگی تبدیل به موضوع انتقاد شدید برای درمان آن از تظاهرکنندگان که آب گرفتگی خیابان ها به نام فلوید که کشته شد در روز یادبود در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

یکی از افسران خود را Jared یون است رو به امور داخلی تحقیقات پس از ظاهر ویدئوها به نظر می رسد به او نشان دهد antagonizing و ادای سوگند در میدهد. هزاران نفر از اعضای جامعه باید پس از آن خواستار رئیس پلیس آتش یون.

“چه اتفاقی افتاد به جرثقیل Sanderlin اشتباه بود” توییتی سن خوزه شهردار سام Liccardo و اضافه کرد که او پیشنهاد ممنوعیت پلیس با استفاده از گلوله های لاستیکی و تشویق یک بررسی تاکتیک های پلیس.

Licarrdo اما تقسیم کرده است از رهبران شهر در مینیاپولیس و رد تماس به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” استدلال گام خواهد نامتناسب آسیب جوامع از رنگ.

“ما بیشتر نازک کارکنان اداره پلیس در هر شهر بزرگ در ایالات متحده و ما باید از خودمان بپرسیم که آیا defunding در حال رفتن برای کمک به کسانی که در جوامع شده اند که قربانی نژادپرستی نظاممند در این شهر و این کشور گفت:” سن خوزه در داخل. “من فکر می کنم جواب این است: هیچ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>