‘سوء استفاده از قدرت’: زنگ خطر رشد می کند بیش تهمت ستوان نظامی بالماسکهمنn نادر موج پاسخگویی به خشونت پلیس در ایالات متحده در هفته های اخیر چهار افسر پلیس دستگیر شدند در مینیاپولیس یک رئیس پلیس اخراج شد در لوییویل و افسران به اتهام جنایت حمله در آتلانتا و بوفالو و شهر نیویورک است.

در حال حاضر بالای اجرای قانون رسمی در کشور, دادستان کل, William بار است که در مواجهه با یک بحران داخلی و اعتماد به نفس و رشد خواستار استعفای خود را.

بر می ایستد متهم کارگردانی خشونت علیه تظاهرات مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید در اوایل این ماه و با واسطه یک تئوری توطئه پیشرفته توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای اسمير معترضان که لذت بردن از گسترده حمایت عمومی است.

در 16 ماه از تصدی خود بر گیر افتاد, انتقاد افت وزارت دادگستری استقلال خود را با ظاهر قدم اهسته دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن, آیا او بود که حفاظت از رئیس جمهور از بررسی مشاور ویژه رابرت مولر و یا دخالت در پرونده های جنایی در برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران مایکل فلین و راجر سنگ.

اما بر منتقدان در حال حاضر ترس است که او گرفته و یک گام جدید از تلاش بر روی یک کلاه نظامی به عنوان رییس ستوان در بازدارندگي استقرار کاخ سفید گرفته شده در برابر تظاهرات خیابانی که فنر بعد از کشتن جورج فلوید یک آمریکایی آفریقایی تبار در مینیاپولیس توسط افسر پلیس سفید.

تقریبا 1600 سابق وزارت دادگستری مقامات انتشار نامه ای سرگشاده به وزارت بازرس کل در روز چهارشنبه خواستار تحقیقات داخلی از Barr اقدامات در پاسخ به تظاهرات خیابانی.

دادستان کل انکار در آخر هفته که نژادپرستی نظاممند بود مشکل ما در اجرای قانون وادار جدید خواستار استعفای خود را.

“من فکر می کنم وجود نژاد پرستی در ایالات متحده هنوز اما من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه” Barr گفت: CBS اخبار چهره ملت است. “و من می خواهم بگویم شما می دانید که رئیس جمهور قبل از هر گونه از این اتفاق افتاده بود و در مقابل بر روی این موضوع است.”

در هیچ سیاره مغلوب ساختن پیشی جستن است “در مقابل” در مبارزه با نژادپرستانه پلیس گفت: کوان می Montgomery, مدیر, سیاه, چشم انداز شهرهای دوقلو مبتنی بر فعال سازمان است.

“ویلیام بار است که یک مرد سفید پوست است که در خدمت یک نژادپرست دولت پس از دوره او به انکار این واقعیت است که زمان اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه” مونتگمری گفت. “تاریخچه و آمار ثابت کرده اند در غیر این صورت. اما ما می دانیم که چگونه است که دولت احساس می کند در مورد حقایق است.”

در حالی که بر نمی اعتباری واقعیت سیستمیک نژادپرستی او مشتاق طرفدار استادانه درست شده تئوری توطئه در مورد تظاهرات پیشرفته با مغلوب ساختن پیشی جستن که در توییتی این هفته که سالمندان فعال تحت فشار قرار دادند به زمین توسط پلیس در بوفالو, نیویورک “می تواند یک antifa provocateur”.

هیچ یک از 51 نفر رو به اتهام فدرال در ارتباط با تظاهرات در هفته های اخیر هر گونه اتهام لینک به هر گونه توطئه با توجه به اسناد دادگاه reviewed by NPR.

چالش بر سوراخ در “antifa” داستان Barr گفت: گفته فاکس نیوز روز دوشنبه که مربوط به موارد هنوز در روند. “ما برخی از تحقیقات راه بسیار متمرکز تحقیقات بر روی افراد خاص که مربوط به antifa,” او گفت:.
The violent clearing of demonstrators from outside the White House has prompted calls for a review into Barr’s role in the dispersal.

حساب احترام به ناروا شده است که به عنوان بیش از حد بر اتحاد در گذشته درگیر در انتقاد به حذف دادستان از مغلوب ساختن پیشی جستن cronies; تحریف یافته های مولر; پیشبرد تحقیقات به ظاهر طراحی شده برای آسیب مغلوب ساختن پیشی جستن حریف جو بایدن; دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک بازرسان به طور کلی ،

“او نمی تواند تابع در کار خود به عنوان بنیانگذاران در نظر گرفته شده این کار انجام می شود و او نیاز به حذف می شود” گفت: دونالد K شرمن معاون مدیر شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن دیده بان ، “ما را دیده اند او را به معنای واقعی کلمه خم مقیاس عدالت برای محافظت از رئیس جمهور غنی, سفید, جنایی متحدان در مقابل آنچه او انجام داده به مردم که به جرات ایستادن مسالمت آمیز در برابر نژادی و بی عدالتی در امریکا است.”

با ظهور ملی جنبش اعتراضی برای برابری نژادی جدید بر پدید آمده است منتقدان می گویند – که به نظر می رسد آماده منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام علیه شهروندان آمریکایی در خاک آمریکا.

بر مورد اختلاف است گزارش می دهد که او شخصا دستور سرکوب خشونت آمیز در خارج از کاخ سفید در 1 ژوئن برای روشن شدن معترضان برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op در یک کلیسا گفتن آسوشیتد پرس: “نگرش من بود: آن انجام می شود. اما من نمی گویند “برو آن را انجام دهد”.”

اما بار کشف شد بررسی ترتیبات امنیتی در خارج از کاخ سفید در مدت کوتاهی قبل از شروع كردم و تهمت مطبوعاتی گفت: “به صراحت گفت: “آن بود AG Barr که تصمیم.”

نیل Kinkopf گرجستان قانون دولت استاد که مشغول به کار در دفتر مشاور حقوقی تحت بیل کلینتون گفت: آن را “کاملا غیر معمول” برای یک دادستان شخصا مستقیم نیروهای امنیتی.

“این غیر معمول نیست برای دادستان کل به رئیس جمهور قانونی مشاوره در مورد آنچه که خود مقامات در پاسخ به بحران از جمله در پاسخ به ناآرامی از مرتب کردن بر اساس است که ما شاهد” گفت: Kinkopf اشاره کرد که رئیس جمهور دوایت آیزنهاور دادستان صادر شده نظر حقوقی در سال 1957 قبل از نظامیان به اجرا در مدرسه لغو تبعیض نژادی مشخص در آرکانزاس است.

“چه غیر معمول در مورد آنچه بر به نظر می رسد باید انجام شود این است که گرفتن یک نقش در هدایت استفاده از نیروی سفارش استفاده از زور – که یک نظامی تابع نه یک وزارت دادگستری تابع.”

به عنوان دادستان کل بار می تواند فشار بسیار زیاد به یاد دستیابی به پلیس اصلاحات. در 14 مورد زیر باراک اوباما و وزارت دادگستری در پایین ترک خورده ادارات پلیس با تحریم های شناخته شده به عنوان رضایت احکام به پایان رسید و توزیع نظامی به سبک جنگی به ادارات پلیس.

اما تهمت که شخصا تشویق خشونت پلیس انداخت از اوباما-دوران طرح برای پلیس اصلاحات معکوس تصمیم در نظامی دنده و متوقف شده است استفاده از رضایت احکام.

“فقط به این دلیل که ما نمی با استفاده از است که ابزار خاص در هر نمونه به این معنا نیست که ما در حال انجام کاری در مورد آن’ Barr گفت: CBS.

نیروی نظامی علیه معترضان

بر تلاش برای تطهیر مغلوب ساختن پیشی جستن را باز شور و شوق برای استقرار نیروی نظامی در شهرهای آمریکا انکار گزارش می دهد که رئیس جمهور می خواست برای پاسخ به تظاهرکنندگان در برابر کاخ سفید با استناد به قیام عمل و بسیج 10,000 سرباز.

“رئیس جمهور هرگز خواسته یا پیشنهاد کرد که ما نیاز به استقرار منظم سربازان” برای روشن شدن این منطقه در اطراف کاخ سفید بر این ادعا.

در ساعت قبل از معترضان در برابر کاخ سفید با گاز کشته شدند اما تهمت برگزار تماس با دولت و استانداران که در آن رئیس جمهور خواستار تهاجمی تر استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان.

“شما باید به تسلط و یا شما شبیه یک دسته از پرشهای. شما باید به دستگیری و سعی کنید مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تماس است.

بر خود او در تماس مشاوره فرمانداران که دولت فدرال تکیه مشترک با تروریسم وظیفه نیروی ملی قانون اجرای شبکه بود که افزایش تا پس از حملات 11 سپتامبر – به منظور هماهنگ کردن عملیات.

“این محاکمه و واقعی سیستم آن را برای کار های داخلی تروریست های وطنی و ما قصد داریم به درخواست این مدل” Barr گفت: در تماس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس توییتی مشتاق حمایت از حزب جمهوری خواه و سناتور تام پنبه تماس برای استقرار لشکر 101 هوابرد نخبگان ما مبارزه با ارتش واحد به طور معمول مستقر در برخی از ترین در جهان ناهموار گوشه علیه ما شهروندان است. “100% درست” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “با تشکر از شما تام!”

دونالد شرمن گفت که Barr لباس مبدل در امدن به عنوان یک مرد نظامی به مبلغ “سوء استفاده از قدرت است و منادی بالقوه بدتر از همه چیز آمده است.”

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رقابت و حاضر به بر این باورند که نتایج انتخابات است که او برنده” شرمن گفت. “بنابراین من فکر می کنم آن است که معقول و منطقی به نگران در مورد آنچه که دادستان کل نقش را قادر می سازد خود را از تئوری های توطئه و حملات خود را در نهادهای دموکراتیک.

“ریسک تنها رفتن به بالاتر از اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im