Ctq را در جلسه روز در آیووا سفر می پردازد

جانستون, آیووا — برای هفته بلاتکلیف مردم آیووا نمایندگان شان گفته اند که آنها ممکن است تصمیم خود را بر اساس آخرین نامزد آنها در فرد است. در شب دوشنبه که تمایلات پرداخت برای سناتور ctq از مینه سوتا در Johnston دبیرستان.

سناتور بود و تعجب مهمان در جانستون 2 حوزه ظاهر فقط پس از جلسه شروع به ساختن یک نهایی زمین به بیش از 350 شرکت کنندگان.

“مهم ترین چیز این است که ما پیروزی در انتخابات عمومی” او گفت:, و اضافه کرد که اگر او نامزد حزب خواهد بازسازی “دیوار آبی” که رئیس جمهور تهمت بود ترک خورده در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین در سال 2016. “ما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت هزینه برای آن را,” او اضافه شده است.

در حالی که نتایج نهایی شدند نامشخص وجود دارد هیچ کمبود درام داخل مدرسه تربیت بدنی که در آن هر یک از مبارزات بنا کردن اتاق بر روی زرد و سفید. یک تعداد انگشت شماری از مردد دموکرات بودند swarmed توسط حوزه کاپیتان از رقابتی ترین مبارزات بودند که به اتهام لابی مردم به نامزد خود را.

خانم Klobuchar آمد در اینجا به دلیل Johnston است Des Moines حومه که بدبختانه از جمهوریخواهان به دموکرات ها در سال 2018 است. آن است که پر از مرتب کردن بر اساس متوسط دموکرات ها و جمهوری خواهان او است بانکی به حمایت از او. آمده است. این معاون سابق رییس جمهور و نیز شمارش در حمایت از همان کسانی که دموکرات ها اما نتایج تراز اول بودند ناامید کننده برای او.

“من آرزو می کنم یک راه وجود دارد را به بگویید که مردد است” گفت: Gregory دیویس بازنشسته لوتری وزیر که در خدمت به عنوان خانم Klobuchar را در حوزه کاپیتان.

به عنوان caucusgoers trickled در بیشتر سازماندهی مبارزات scurried برای پیگیری که شد نشان. روندا Gooding و لارا مکآدامز حوزه کاپیتان برای سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., خار از طریق لیست های خود و به نام هواداران که آنها تا به حال نه دیده می شود.

در این بخش محفوظ بایدن حامیان حوزه کاپیتان پنی Schempp شروع به گرفتن عصبی است. او تا به حال به مراتب کمتر از 15 درصد از این اتاق به این معنی که بدون تزریق بایدن حامیان او نمی خواهد رسیدن به زنده ماندن — وادار کردن گروه خود را خود انتخاب دوم.

به عنوان خانم Schempp مضطرب طرفدار اندرو یانگ یک کارآفرین آمد به لابی او را به سوئیچ به rookie نامزد شده است.

“من فقط نیاز به فردی با تجربه در دولت” خانم Schempp گفت. یانگ حامی پاسخ داد که آقای بایدن مسئول استیضاح تحقیق آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او نباید بدست پسرش که کار برای 50000 $در هر ماه” یانگ حامی که کاهش یافته است را به نام او اضافه شده است. اما او استدلال سقوط تخت.

اولین تراز نتایج بودند در واقع بد برای آقای بایدن در اینجا. با 37 حامیان او به مراتب کمتر از 54 caucusgoers مورد نیاز برای رسیدن به 15 درصد آستانه.

سناتور برنی ساندرز ورمونت موفق به کسب اولین تراز با 76 حامیان به دنبال خانم Klobuchar با 75. آقای Buttigieg تا به حال 70 و خانم وارن 59.

آقای یانگ که تا به حال 33 و میلیاردر تام Steyer و نماینده Tulsi Gabbard هاوایی بود که هر چهار نیز موفق به رسیدن به زنده ماندن.

پس از آن تجدید یک اتشی 15 دقیقه دوره که دیدم ماندگار نامزدهای حامیان ازدحام مثل کرکسهای به بخش متعلق به بایدن و یانگ حامیان.

اما نه همه برداشت دوم انتخاب است. حدود نیمی از یانگ گروه رفت. برخی از بایدن حامیان آیا بیش از حد.

ملانی Weatherall 50 ساله, پرستار که عینک آبی sequined لباس با بایدن در sparkly نامه در سراسر پشت حاضر به یک تراز به نامزد دیگری هنگامی که او بود و نه قابل دوام.

“هیچ کس دیگری می توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” او گفت:. “آنها گفت: ما باید به امی, اما نقطه چیست ؟ آنها در حال رفتن به ظروف سرباز یا مسافر آن را تا زمانی که آنها نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در پایان خانم Klobuchar برداشت اکثریت قریب به اتفاق بایدن حامیان در اینجا — 31 اضافه کردن به کل او در تجدید. او حامیان جدید شامل خانم Schempp این بایدن حوزه کاپیتان و گرگ McCabe یک زن 76 ساله بازنشسته که به گفته خانم Klobuchar دوم او انتخاب در تمام طول.

“من دوست دارم امی صداقت” او گفت:. “من تنها حمایت بایدن از آنجا که من فکر کردم او بهتر خواهد بود در روابط خارجی.”

خانم Klobuchar 106 حامیان آنها بیش از اندازه کافی برای برنده شدن در این حوزه. آقای ساندرز که تا به حال بسیاری پس از تراز دوم قرار داده با 83 و پس از آن توسط آقای Buttigieg با 81 و خانم وارن که برنده نشد هر حامیان جدید در تجدید. او به پایان رسید با 59.

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>