در میان افزایش Coronavirus تلفات تهمت برگ هایی به دیگران

واشنگتن — یک روز صبح در این هفته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام مواد غذایی بخش مدیران. که بعد از ظهر ملاقات او با رهبران شرکت های بزرگ در کاخ سفید است. روز قبل از او در دستان کوچک-صاحبان کسب و کار در شرق و روز قبل از آن او به نمایش مدیران از غول خرده فروشی مانند Walgreens و خارج در باغ گل رز.

او به عنوان ریاست بیش از coronavirus همه گیر و در نتیجه فروپاشی اقتصادی آقای ترامپ میزبان یا نام بسیاری از مردم تحت تاثیر این ویرانی از جمله بهداشت و درمان شرکت مدیران ورزشی کمیسیون فرمانداران قایق کروز شرکت سران رهبران مذهبی و ارتباطات و مدیران و امور خارجه. یک دسته که هنوز به لیست خود را: آمریکایی ها که از دست داده اند و کسی که به این بیماری همه گیر.

به عنوان تلفات از coronavirus بیش از هشت هفته پیشی کل آمریکا تلفات نظامی در هشت سال مبارزه با عمده در ویتنام آقای ترامپ منجر شده است بدون ملی عزاداری. در اخبار روزانه کنفرانس های او باعث می شود تنها بهر منابع برای کسانی که فوت کرده اند, به عنوان او stiffly می خواند سخنان افتتاحیه نمایشگاه بیشتر احساسات زمانی که عزادار از دست رفته خود را ثبت اقتصادی از دست رفته خود را تشکیل شده است.

همدلی هرگز در نظر گرفته شده است یکی از آقای تهمت سیاسی و دارایی. او views نمایش عمومی از غم و اندوه به عنوان ضعف و ساخته شده است یک نقطه تاکید بر حل و فصل حتی در خطر مشرف عمیق درد دچار خیلی از کشور است. خود را از کلمات مورد علاقه خود را در تلویزیونی حضور در هفته های اخیر هستند “قدرتمند” و “قوی است.” او از “باور نکردنی” روز جلوتر بدون خانه در این روز پر از بدبختی از در حال حاضر. او قصد دارد آتش بازی در حالی که آمریکایی ها برنامه ریزی مجالس ترحیم.

در مقایسه با پیشینیان خود را به سختی می تواند starker. رئیس جمهور رونالد ریگان اسیر احساسات ملت با شاعرانه مداحی به خدمه شاتل فضایی چلنجر پس از آن منفجر شد. رئیس جمهور بیل کلینتون کانال این کشور خشم و غم و اندوه پس از بمب گذاری در یک ساختمان فدرال اوکلاهما سیتی 25 سال پیش.

رئیس جمهور جورج دبلیو بوش اشک ریختن و مشترک آغوش با خانواده های کشته شدگان در سپتامبر. 11 سال 2001 و در جنگ در افغانستان و عراق است. حتی معروف رواقی رئیس جمهور باراک اوباما گریستم آشکارا پس از کشتار مدرسه در Newtown, Conn., و خواند “گریس شگفت انگیز” در یک سرویس به صورت سیاه و سفید churchgoers کشته شدن یک نوجوان سیاه پوست supremacist در چارلستون S. C.

“من فکر می کنم بسیاری از روسای جمهور که بهترین ساعت شامل زمان عزاداری” گفت: David Greenberg ریاست جمهوری محقق در دانشگاه راتگرز. “در این و بار دیگر رئیس جمهور متصل می شود و ما به عنوان یک ملت با تصدیق و ارائه خدمات به مشترک ما حس از دست دادن و غم و اندوه و درد و اشاره راه را به بار بهتر آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان نداده خودش قادر به این نظر من.”

در واقع آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد تمایلی به بحث در مورد بیش از 62,700 افرادی که فوت کرده اند در ایالات متحده از coronavirus. او چند بار ذکر شده است که یکی از دوستان او استنلی چرا عمده New York توسعه دهنده املاک و مستغلات به حال آلوده شده است و بعد از درگذشت اما نمی ساکن در آن برای مدت طولانی. در پاسخ به سوال این هفته رئیس جمهور گفت که او نیز از دست داد چند دوستان دیگر و تا به حال صحبت با خانواده های دیگر قربانیان اما او به سرعت منتقل گفتگو به آموزش از راه دور برای کودکان.

“من می دانم که بسیاری از داستان” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “من صحبت کردم به سه, شاید, من حدس می زنم چهار خانواده ربطی به من. من — من از دست یک دوست بسیار خوب. من هم از دست داده و سه نفر دیگر از دوستان — دو تا از آنها من نمی دانم و همچنین, اما آنها دوستان و مردم کسب و کار من ، مقامات کاخ سفید ارائه جزئیات بیشتر.

تنها پس از معاون رئیس جمهور سابق آمده است. این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به نام, او روز پنج شنبه به پایین آوردن پرچم در کاخ سفید به افتخار مرده بود آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند او را در نظر بگیرید این ایده. “من فکر نمی کنم هر کسی می تواند احساس هر گونه بدتر از من در مورد همه مرگ و نابودی که خیلی نیازی. هیچ کس” آقای ترامپ گفت. “اما من همچنین باید مطمئن شوید که ما در رسیدگی به وضعیت خوبی است.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • به عنوان دستورالعمل های فدرال منقضی برخی از کشورهای مطبوعات در آستانه بازگشایی با وجود هشدارهای بهداشتی.
  • نیوجرسی در حال حاضر گزارش مطلب جدید روزانه مرگ و میر بیش از هر دولت دیگر.
  • دموکرات ها سلب مک کانل برای تماس با سنا بازگشت; تهمت می گوید او می خواهد به ‘مکث’ در کمک به صورت متحده است.

جاد Deere یک سخنگوی کاخ سفید گفت: رئیس جمهور ترجیح داده و تاکید بر مثبت است. “با وجود دموکرات ها و رسانه ها را هماهنگ تلاش به انتقاد از این رئیس جمهور برای ارائه امید و خوش بینی در طول این همه گیر جمهور تهمت تحویل یک پیام آرامش و وحدت و قدرت در حالی که در نظر گرفتن اقدامات جسورانه,” او گفت:.

آقای تهمت سکوت به بحث در مورد انسان و میر از این بیماری همه گیر درگیری با خود را گاه به گاه تمایل برای توصیف شخصی تاثیر آمریکا جنگ در بازدید از پایگاه نیروی هوایی دوور به خوش آمد می گوید اجساد سربازان کشته و گفتن مخاطبان بعدا در مورد “گریه مادران و همسران.”

در آن موارد, اما, تراژدی سوخت خود را از مواضع سیاست توازن اشتیاق خود را به کشیدن نیروهای آمریکایی از آنچه که او خواستار “جنگ بی پایان” از خاورمیانه است. در این مورد با تمرکز بر غم و اندوه از coronavirus می تواند به لحاظ سیاسی آسیب, اگر مردم سرزنش او برای بازی کردن خطر یک ویروس مرگبار است که او تا به حال افتخار بود “چیزی است که ما باید فوق العاده ای کنترل” و “معجزه آسایی” خودی خود ناپدید می شوند.

در عوض, او ترجیح می دهند به بحث در مورد چین قراضه اصلی شیوع و یا چگونه اقتصاد را او امیدوار است سر و صدا بازگشت به زندگی پس از اقامت در خانه سفارشات برداشته می شوند. در روز پنج شنبه, روز پس از مرگ و میر آمار 60 ، 000 در ایالات متحده او صرف بیشتر از روز نرده در برابر دادستان و دفاع از اولین مشاور امنیت ملی, Michael T. فلین که او خود را اخراج برای دروغ گفتن در مورد تماس های خود با روسیه است.

دیگر رئیس جمهور در نظر گرفته عزادار در نقش رئیس به بخشی از خود ریاست جمهوری وظایف مسئولیت برای کمک به یک ملت دست و پنجه نرم کردن با تراژدی های آن را تصدیق غم و اندوه و پیدا کردن یک مسیر رو به جلو است. کریگ شرلی یک دیرین جمهوری خواه عمل و ریگان شرح حال گفت که او و دیگر روسای جمهور مانند آبراهام لینکلن و فرانکلین D. روزولت می تواند با اتصال روزمره مردم به دلیل اعتماد به نفس خود را “به آنها قدرت به نمایشگاه شفقت و همدلی است.”

“در آن طول می کشد یک مرد قوی برای باز کردن قلب خود را” آقای شرلی اضافه شده است. “اما آن را نیز باعث می شود بسیار خوب و به یاد ماندنی جمهور.”

چند تا به حال تجربه بیشتری که نسبت به روزولت که به در اعماق رکود بزرگ که میلیون ها نفر از کار شد و گرسنه و سپس ریاست آن بیش از جنگ جهانی دوم با صدها نفر از هزاران نفر از مردان جوان قربانی برای کشور خود.

“تقریبا در همه F. D. R. مذاکرات او با بازی نقش معنوی” گفت: سوزان دان ویلیامز استاد دانشگاه و نویسنده چندین کتاب در مورد روزولت که به استناد یک سری از سخنرانی ها و پای بخاری چت. “او همیشه همدلانه و حتی زمانی که او صحبت کردن در مورد دررفتگی اقتصادی, بیکاری و…. او در معرفی معنوی یادداشت.”

در دوران اخیر آقای بوش در بر داشت خود را بارها و بارها به نام به راحتی یک ملت به ستوه توسط تروریسم, جنگ فاجعه و فروپاشی مالی. تنها سه روز پس از سپتامبر. 11 او متوقف شده توسط Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در نیویورک به ملاقات با بستگان کشته شدگان در حمله به مرکز تجارت جهانی. او قرار بود به بازدید برای نیم ساعت باقی ماند اما به مدت دو ساعت و 20 دقیقه بغل کردن و صحبت کردن با صدها نفر از مردم در برخوردهای که خیلی دردآور است که مشاوران و حتی عوامل سرویس مخفی گریه کرد.

“او واقعا پرشور در مورد ارتباط با مردم به خصوص آنجا که او در زمان این نوع تراژدی بنابراین شخصا” گفت: Eric دراپر کاخ سفید عکاس که همراه او در آن روز. “او با استفاده از آن علاقه به خود را ابراز ندامت و اندوه اما همچنین برای ارتباط با مردم به آنها را احساس بهتر است. او می گفت آن را در مورد او. آن را در مورد ریاست جمهوری و او می خواست برای به اشتراک گذاشتن ریاست جمهوری با آنها.”

آقای اوباما هرگز تا به حال برای مقابله با یک تراژدی وحشتناک است که به عنوان, اما او ریاست یک سری از تیرباران های دسته جمعی و نژادی قسمت که پاره در کشور است. پس از کودکان ضرب گلوله کشته شدند در دبستان ” سندی هوک در نیوتاون, Jon Favreau خود speechwriter ارشد یافت رئیس جمهور در دفتر بیضی در تلاش برای نگه داشتن ذهن خود غم و اندوه است که آقای اوباما پس از آن نمایش داده می شود لحظاتی بعد در دوربین در اتاق جلسه با اشک جریان پایین صورت خود را.

“در پنج سال او را به تماشای من دیده ام هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش یک تکه از همدلی یا گریس نسبت به انسان دیگر” آقای فاورو گفت. “من مطمئن هستم که او است که ظرفیت حداقل او نشان داده شده است هرگز آن را ندارد.”

سام Nunberg سابق کمپین دستیار به آقای ترامپ گفت که نوع نمایش نمی آید به طور طبیعی به او. “رئيس جمهور می کند ترجیح می دهند ترویج یک تصویر عمومی از قدرت” آقای Nunberg گفت.

هر گونه تماس با خانواده عزادار باقی مانده اند خارج از دید. زمانی که آقای ترامپ دریافت و با تشکر از شما نامه از کسی که او را می دانستند ذکر است که نویسنده را به حال گفته شده که او تا به حال coronavirus رئیس جمهور به نام به ابراز نگرانی, با توجه به رسمی که خواسته نمی شود شناخته شده است.

تنها زمان آقای ترامپ ساخته شده است یک نقطه از عموم دیدار با قربانیان coronavirus آمد و در اواسط ماه آوریل زمانی که او میزبانی چندین بازماندگان در اتاق کابینه یک رویداد است که به نظر می رسید با هدف حداقل در بخشی در اثبات حق با او بود در ترویج هیدروکسی کلروکین یک اثبات نشده درمان پس از یک تعداد کمی از آنها آن را گرفته بود.

پس از یک مطالعه تردید در مواد مخدر و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را متوقف کرده است و ذکر آن را به عنوان اغلب. اما دیوید منگان یکی از بازماندگان دعوت به جلسه در مصاحبه ای گفت: در این هفته که رئیس جمهور به نظر می رسید واقعا علاقه مند به مهمان خود را و مطمئن ساخته شده است که یکی از آنها که به بیماری لایم دیدم سفید, خانه پزشک پس از آن.

“بخشی از روز است که دستگیر نشده توسط هر یک از رسانه ها بود ارتباط شخصی او با ما قبل از این دوربین ها اجازه شد و پس از دوربین رد شد از اتاق گفت:” آقای منگان, 57, یک دارویی فروش اکانت نماینده از چشمه های آب گرم ارک., بود که با همسرش راشل منگان که او نیز آلوده به ویروس و بهبود. “او در سراسر, من فکر می کنم مهربان است. من فکر می کنم او می خواست به شنیدن داستان ما.”

آقای منگان گفت: آقای ترامپ باید بیشتر به نشان می دهد که از طرف او. “نقش خود را باید نشان دهد امید و الهام, اما من همچنین فکر می کنم آن را باید نشان دهد شفقت” او گفت:. “وجود دارد بسیاری از مردم که در حال تجربه بسیاری از ترس است, بنابراین من فکر می کنم آن را به یک زمان و یک مکان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>