در میان یک ویروس کشنده و فلج اقتصاد یک فرم از کمک های ثابت شده و قابل اعتماد: مواد غذایی تمبر

واشنگتن — بیش از شش میلیون نفر ثبت نام شده در مواد غذایی در سه ماه اول coronavirus همه گیر بی سابقه ای گسترش است که به احتمال زیاد به ادامه مطلب بیکاری مردم تهی پس انداز خود را و میلیاردها دلار کمک بیکاری منقضی می شود در این ماه است.

از فوریه تا مارس, برنامه رشد 17 درصد حدود سه برابر سریع تر از در هر سه ماه قبلی با توجه به وزارت امور خارجه داده های جمع آوری شده توسط نیویورک تایمز. آن گسترش سریع عهد به سختی اعمال شده توسط pandemic و اهمیت یک برنامه است که تا همین اواخر جلب محافظه کار حمله.

در میان 42 متحده که برای بار جمع آوری اطلاعات caseloads رشد در همه آنها به جز یکی. رول باید رسید در سراسر آپالاچی hamlets هسته های شهری مانند میامی و دیترویت و سفید-اعتصاب-حصار, حومه, خارج آتلانتا و هوستون در حال افزایش سریع تر در غنی استان ها از ضعیف آنهایی که به عنوان رکود ناشی از ویروس ادعا رستوران تمیز کردن و فرفره اقتصاد کارهایی که حمایت مرفه.

گسترش شبکه های ایمنی

بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر اضافه شده است بیش از شش میلیون نفر به مواد غذایی تمبر رول. 17 درصد گسترش بیش از سه ماه است که سریع ترین در تاریخ این برنامه.
آلاسکا

مین

+30%

درصد تغییر در

مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان

+20%

+10%

Feb.

ممکن است

ویسکانسین

جدید

نیوهمشایر

ورمونت

آیداهو

مونتانا

ایلینوی

New York

Wاشینگتن

مینه سوتا

میشیگان

ماساچوست

N. Dakota

اورگان

Nevادا

S. Dakota

منowیک

ایندیانا

اوهایو

Pennsylvania

کنتیکت

رود

جزیره

نیوجرسی

وایومینگ

Missouri

کالیforنیا

یوتا

Colorado

Kentucky

W. ویرجینیا

ویرجینیا

نبراسکا

مریلند

دلاور

Arizona

New Meخیکو

کانزاس

Arکانزاس

N. Carolina

Tennessee

S. Carolina

منطقه

کلمبیا

آلاباما

اوکلاهما

لوئیزیانا

می سی سی پی

گرجستان

Hawaii

Texas

Florida

آلاسکا

من.

درصد تغییر در

مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان

+30%

+10%

Wis.

Feb.

ممکن است

Vt.

N. H.

آیداهو

منت.

بیمار است.

N. y.

شستن.

Minn.

Mich.

توده.

N. D.

سنگ معدن.

Nev.

S. D.

منowیک

Ind.

اوهایو

Penn.

Conn.

R. I.

Wyo.

N. J.

Mo.

کالیفرنیا.

یوتا

Colo.

Ky.

W. Va.

Va.

Neb.

Md.

دلم.

Ariz.

N. M.

Kan.

Ark.

Tارتباطات نسل نو.

N. C.

S. C.

سی

Okla.

La.

از دست ندهید.

علا.

Ga.

Hawaii

Tex.

Fla.

درصد تغییر در

مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان

+30%

AK

من

+10%

Feb.

ممکن است

WI

VT

NH

ND

WA

شناسه

MT

منگنز

IL

MI

نیویورک

MA

یا

NV

SD

IA

در

آه

PA

CT

WY

NJ

RI

CA

UT

شرکت

KY

WV

VA

MO

NE

MD

د

KS

علیرضا

TN

NC

AZ

نانومتر

سی

SC

OK

لا

MS

AL

GA

سلام

TX

FL

درصد تغییر

در مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان

+30%

AK

من

+10%

Feb.

ممکن است

WI

VT

NH

ND

شناسه

MT

MA

IL

نیویورک

WA

منگنز

MI

NV

PA

CT

WY

NJ

RI

یا

SD

IA

در

آه

UT

شرکت

VA

NE

MD

د

MO

CA

KY

WV

AZ

نانومتر

SC

سی

KS

علیرضا

TN

NC

GA

OK

لا

MS

AL

سلام

TX

FL


توجه داشته باشید: اطلاعات در دسترس نیست برای برخی از کشورها.

منبع: اطلاعات جمع آوری شده از سازمان های دولتی.

توسط Jugal K. پاتل

مواد غذایی — به طور رسمی شناخته شده به عنوان مکمل برنامه كمك تغذيه و یا ضربه محکم و ناگهانی — پشتیبانی از پیر و جوان و سالم و معلول کار و بیکار و آن را نزدیک ترین چیزی که ایالات متحده به یک درآمد تضمین شده است. هر چند اداره متحده مزایای پرداخت شده توسط دولت فدرال با بدون هزینه های کلاه و برنامه را تا حد زیادی اجتناب تاخیر که گرفتار بیمه بیکاری.

“ضربه محکم و ناگهانی جهانی ایمنی شبکه گفت:” دایان Schanzenbach یک اقتصاددان در دانشگاه نورث وسترن.

پس از هل دادن برای کاهش ضربه محکم و ناگهانی استفاده از این ادعا آن را ترویج وابستگی و اتلاف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاسته اداری قوانین در طول بیماری همه گیر به سرعت ثبت نام. دو حزب جمهوری خواه به رهبری ایالات فلوریدا و گرجستان گسترش یافته caseloads ترین و مقامات دولتی از هر دو طرف را به نام برنامه ضروری antipoverty ابزار.

“ضربه محکم و ناگهانی است که به خوبی مناسب به سرعت در پاسخگویی به نیازهای افراد کم درآمد گفت:” تام C. راولینگس مدیر بخش خانواده و کودکان خدمات در گرجستان که در آن برنامه رشد 34 درصد دو رقمی را افزایش می دهد در تمام 159 شهرستانهای استان است. “همچنین پمپاژ صدها میلیون دلار به اقتصاد است.”

هر چند مزایای معمولا متفاوت با درآمد کنگره به طور موقت گسترش این برنامه در ماه مارس با ارائه تمام دریافت کنندگان حداکثر کمک های خود را برای خانوار ($509 برای سه نفر). به عنوان یک نتیجه صرف رشد کرده است و حتی سریع تر از caseloads. اما بر خلاف گذشته رکود اندازه بالا پرداخت نشدم و با وجود گسترش رول نظرسنجی ها نشان می دهد افزایش نرخ گرسنگی به ویژه در میان خانواده ها با فرزندان.

کسانی که تبدیل به ضربه محکم و ناگهانی در ماه های اخیر شامل مردم به عنوان متنوع به عنوان Musad ناصر دیترویت راننده کامیون در اصل از یمن که ترک برای ترس از آلوده آسم پسر جوان; Kelly Cintron یک مادر تنها در اورلاندو دوره نقاهت بعد از او نامزد خودکشی و دزیره Rasmer که از دست رفته کار او مدیریت آن آربور کلینیک کایروپراکتیک و امیدوار است برای تبدیل شدن به یک مددکار اجتماعی برای ترویج “جامع درمانی و ترمیمی عدالت است.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • به عنوان علم در ماسک’ اثر مانت کند بنابراین ایالات متحده بحث در حکم.
  • نا امید شده توسط کاخ سفید انفعال برخی از فرمانداران جمهوریخواه آغاز به رفتن راه خود را.
  • سلامت کارگران در برزیل ممکن است آلوده به مردم بومی آنها در تلاش بودند برای کمک به.

به ویژه سپاسگزار بود یوسف بیکر, 48, یک سلاح گرم استاد گذاشته از اورلاندو رهنی و محدوده. پدر تنها بالا بردن دو لب خوردن, نوجوانان, آقای بیکر خسته و پس انداز خود را و به تماشای قفسه های خود را رویم را او منتظر دو ماه بیکاری کمک کند. زمانی که او تبدیل به ضربه محکم و ناگهانی آن را وارد در یک هفته — یک شبکه ایمنی زیر safety net.

“اوه خدای من شخص من نیست که به نگرانی در مورد اینکه آیا من می توانم خوراک بچه های من” آقای بیکر گفت: یادآوری خود را تسکین. “من نمی خواهم به طور چشمگیر و می گویند این زندگی من را نجات داد اما آن من را نجات داد, روانی, زندگی, چون من تاکید کرد و مرد.”

سی متحده باید با تجربه رشد دو رقمی و استفاده افزایش یافته است در تمام 133 شهرستان در سه West Coast متحده است. حدود 50000 مردم پیوسته اند رول که در شهرستان است که شامل آتلانتا بیش از 100 ، 000 در شهرستان است که شامل دیترویت و بیش از 200 ، 000 در آن که شامل میامی و لس آنجلس.

اعتبار…شارلوت Kesl برای نیویورک تایمز

حدود 43 میلیون نفر — تقریبا یکی از هر هشت آمریکایی — در حال حاضر دریافت ضربه محکم و ناگهانی بار یافت. است که به خوبی در زیر قله نزدیک به 48 میلیون رسید پس از رکود بزرگ. اما مگر اینکه کنگره اعمال در این ماه حدود 20 میلیون آمریکایی از دست بدهند 600 دلار جایزه هفتگی به بیکاری در چک. از آنجا که جایزه disqualifies اکثر مردم از ضربه محکم و ناگهانی حذف آن می تواند اضافه کردن میلیون ها نفر به رول.

نگاه اجمالی به این برنامه را رسیدن به در نظر میشیگان که در آن caseloads رشد 30 درصد صرف رشد کرده است 90 درصد و 1.5 میلیون نفر از مردم جمع آوری مزایای ممکن است. رول به سرعت در حال رشد در شهرستان Wayne که شامل دیترویت اما سریعتر در چهار پیوسته استان ها — یقه آبی, Macomb, و, Livingston, اوکلند و Washtenaw سه ثروتمندترین در دولت است.

آنها افزایش یافت در غرب Kent County, که شامل Grand Rapids, تولید توپی برای مبلمان اداری و در مقصد تعطیلات مانند Grand Traverse, شهرستان, که در آن ضربه محکم و ناگهانی رشد بیش از 40 درصد است.

رابرت گوردون اجرا می شود که دولت و وزارت بهداشت و خدمات انسانی, بازیگران گسترش به عنوان یک برنامه پیروزی و اعتبار تلاش صدها نفر از کارکنان کار از خانه. “در یک زمان بی سابقه ای از مشکلات ما مفتخر به قادر به گرفتن خانواده ها کمک آنها نیاز دارند,” او گفت:.

در گرجستان ضربه محکم و ناگهانی رشد نزدیک به 40 درصد در شهرستان Fulton که شامل آتلانتا اما حتی در مرفه شهرستانهای اطراف مانند کاب (55 درصد) و Fayette (61 درصد).

هیچ دولتی بیشتر دیده می شود رشد بیش از فلوریدا که اضافه شده است نزدیک به یک میلیون نفر به رول. در میان مراکز جدید از SNAP استفاده اورلاندو که در آن منطقه شناخته شده برای پرواز از فانتزی تبدیل به یک مرکز تغذیه ای نیاز دارید. با پارک های تفریحی و بسته گردشگری انقراض caseloads در پرتقال و اوسکلوا شهرستانهای افزایش بیش از 50 درصد اضافه کردن تقریبا 125,000 مردم است.

بسیاری از مردم تبدیل به برنامه در حالی که در انتظار بیکاری کمک کند. زمانی که MaKayela جانسون یک مادر تنها در نیوپورت, Ky., شد furloughed از او کار در یک مطب او منتظر دو ماه برای مزایای بیکاری که وارد روز او بازگشت به کار. اما یک هفته پس از استفاده از ضربه محکم و ناگهانی او تا به حال یک کارت اعتباری است که اجازه او را برای خرید $355 از مواد غذایی در تقریبا در هر فروشگاه مواد غذایی.

“این اولین بار بود خالص ایمنی زیرا این چیزی است که من می تواند تعداد” او گفت:.

اعتبار…اموزش Fremson/نیویورک تایمز

همراه با نان و شیر و این برنامه اغلب به ارمغان می آورد تسکین روانی. “این چنین یک وزن شانه های من” گفت: گابریل Ocasio Mejias 28 ساله که از دست یک کارمند فروش کار در فرودگاه اورلاندو در آنچه که او به نام تلافی اتحادیه سازماندهی. “زمانی که من کارت من teared است.” قبل از آن وارد شد مجبور به دور انداختن وسایل در خط پرداخت یک تجربه او به نام “شرم آور و شرم آور است.”

خانم Cintron این مادر تنها در فلوریدا تردید به استفاده از یک برنامه همکاران او با وابستگی. او 20 سال را صرف به عنوان یک کار مربی در اورلاندو مدارس دولتی قبل از زیر نامزد او را به تگزاس و بازگشت پس از مرگ او. “این احساسی بود سخت به درخواست — من همیشه به حال یک کار — اما من تا به حال به انجام این کار برای بچه های من,” او گفت:.

اما دیگران می گویند ضربه محکم و ناگهانی استقلال به ارمغان می آورد. خانم جانسون پرستاری دستیار که گرفتار coronavirus زندگی با طبقه متوسط پدر و مادر در جنگل های تگزاس در خارج از هوستون اما نمی خواهم به تکیه بر روی آنها. “من انجام خواهم برای خودم,” او گفت:.

یک ضربه محکم و ناگهانی گسترش نقش مهمی در رکود اقتصادی گذشته زمانی که یک افزایش موقت در سود حداکثر کمک به جلوگیری از افزایش گرسنگی است. اما ضعیف بازیابی دنبال کرد و caseloads نگه داشته و در حال رشد برای سال.

واکنش شدید به دنبال, با برخی از محافظه کاران استدلال برنامه دلسرد کار می کنند. رئیس جمهور تهمت صرف سال تلاش برای کاهش واجد شرایط بودن و گسترش قوانین کار و در ماه فوریه او به نام ebbing رول مشخصه از موفقیت خود را. از 48 میلیون در سال 2012 رول کاهش یافت و به 37 میلیون و قبل از همه گیر عمدتا به دلیل کاهش بیکاری اما در حال حاضر کمی بالاتر از زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان این بار تجزیه و تحلیل را نشان می دهد.

به سرعت ثبت نام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه متحده به حالت تعلیق در بررسی پرونده های موجود و تمرکز بر روی برنامه های کاربردی جدید. آن را نیز اجازه متحده ثبت نام افراد بدون مصاحبه. مقامات فدرال در حال حاضر اجازه دهید هر دو شکل از طول و عرض جغرافیایی گذشت که برخی از کشورهای ترس باعث تاخیر به خصوص با انقضای بیکاری کمک به احتمال زیاد به افزایش استفاده از ضربه محکم و ناگهانی.

“من نگران هستم در مورد توانایی ما برای پردازش برنامه های کاربردی” گفت: دوک Storen که اجرا می شود ویرجینیا برنامه.

آقای گوردون میشیگان گفت: “من انتظار می رود برای دیدن رشد برای یک دوره قابل توجهی از زمان.”

با وجود ضربه محکم و ناگهانی را گسترش نظرسنجی همچنان نشان می دهد نرخ بالا از “ناامنی غذایی” کاهش کیفیت مواد غذایی و یا نامشخص دسترسی — به عنوان به خوبی به عنوان آشکار گرسنگی است. یک نظرسنجی جدید که توسط موسسه شهری یافت 17.7 درصد از بزرگسالان گزارش ناامنی غذایی بسیار بالاتر از سطح قبل از بحران. نرخ برای مردم سیاه و لاتین بود و در مورد دو بار به عنوان بالا که برای سفید پوستان است.

“هیچ سوالی وجود دارد که هر دو ناامنی غذایی و گرسنگی افزایش یافته است گفت:” ایلین Waxman همکاری نویسنده از مطالعه.

خانم جانسون به furloughed پزشکی دفتر دستیار در کنتاکی گفت: $355 او دریافت (حداکثر برای دو نفر) کاهش بودجه غذایی خود حدود یک سوم, و او خوردند کمتر به او غذا 5-ساله پسر. “من می خواهم او را خرید آنچه من می دانستم که او می خواهد به خوردن و جست و خیز صبحانه خودم,” او گفت:.

در کنگره این هفته دموکرات ها می خواهند برای افزایش حداکثر سود 15 درصد و اشاره کرد که قیمت مواد غذایی افزایش یافته و به بالاترین سطح در نزدیک به نیم قرن.

“ضربه محکم و ناگهانی می رود راه طولانی به سوی کاهش گرسنگی اما نمی خلاص شدن از شر آن به دلیل منافع نیست به اندازه کافی بالا” گفت: Dottie روزنبام از مرکز بودجه و اولویت های سیاست های مترقی که انجام داده جدید caseload مطالعه است. “حذف یک افزایش در ضربه محکم و ناگهانی منافع خواهد بود یک نامعقول شکست.”

آنجلا Rachidi از محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه انتقاد کرده است این برنامه گذشته رشد کرد و گفت در آن نیاز به انجام بیشتر برای ترویج کار می کنند. او با استقبال از زمان گسترش و گفت: ضربه محکم و ناگهانی “است در پاسخ به رکود اقتصادی به عنوان آن باید باشد.”

“اما در دراز مدت به اقتصاد را بهبود می بخشد و ما نمی خواهیم ضربه محکم و ناگهانی برای دلسرد کردن مردم از گرفتن شغل,” او اضافه شده است.

کسانی که از ترس این برنامه ممکن است بیش از حد فریبنده ممکن است توجه داشته باشید تسکین آقای بیکر, فلوریدا سلاح گرم استاد. “در حال حاضر که من در آن هستم خواهم, ‘شخص می تواند آن را نگه دارید من?'” او گفت:. اما خواسته اگر او تا به حال هیچ دیگر نظرات آقای بیکر اضافه شده فقط یک: یک درخواست برای یک کار. “اگر کسی نیاز به یک مجموعه ای از دست های قوی لطفا از ارسال آنها را در راه من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de