امریکا ‘بازیافت’ زباله های پلاستیکی است که گرفتگی محل های دفن زباله, مطالعه می یابدبسیاری از اقلام پلاستیکی که آمریکایی ها قرار داده و در سطل های بازیافت نیست بازیافت در همه, با توجه به یک نظرسنجی جدید از صدها بازیافت امکانات در سراسر ایالات متحده است.

تحقیقات انجام شده توسط صلح سبز و روز سه شنبه منتشر شد نشان داد که از 367 بازیافت recovery امکانات بررسی هیچ می تواند روند غلاف قهوه کمتر از 15 درصد پذیرفته پلاستیک clamshells – از جمله کسانی که مورد استفاده برای بسته بندی میوه, سالاد و یا پخته محصولات – و تنها درصد کوچکی در زمان بشقاب, فنجان, کیف و سینی.

این یافته ها تایید می کنند نتایج یک نگهبان بررسی سال گذشته که نشان داد که انواع متعددی از پلاستیک هستند که ارسال مستقیم به محل های دفن زباله در پی چین سرکوب ما بازیافت صادرات است. صلح سبز را یافته همچنین نشان می دهد که محصولات متعددی برچسب عنوان قابل بازیافت در واقع عملا هیچ بازار به عنوان محصولات جدید است.

در حالی که این گزارش در بر داشت وجود دارد هنوز هم قوی بازیافت بازار برای بطری ها و کوزه های برچسب #1 یا شماره 2 مانند بطری های پلاستیکی و ظروف شیر خط لوله ظرف است برای بسیاری از پلاستیک های برچسب #3-7 که سقوط به دسته لقب “مخلوط پلاستیک”. در حالی که اغلب به بازار عرضه شده توسط برندها به عنوان قابل بازیافت این پلاستیک سخت هستند برای بازیافت به repurpose و اغلب landfilled باعث سردرگمی برای مصرف کنندگان است.

“این گزارش نشان می دهد که یکی از بهترین چیز را به صرفه جویی در بازیافت است که برای متوقف کردن این ادعا که همه چیز قابل بازیافت است” گفت: جان Hocevar مدیر صلح سبز اقیانوس مبارزات انتخاباتی. “ما به صحبت کردن در مورد شرکت های تولید نیست خیلی در پرتاب-دور پلاستیکی است که به پایان می رسد تا در اقیانوس و یا در کوره های زباله سوز.”

در انتشار اخبار همراه با گزارش صلح سبز را تهدید به فایل فدرال شکایت علیه تولید کنندگان که گمراه عمومی در مورد recyclability از بسته بندی خود را.

Jan دل بنیانگذار گذشته پاکسازی ساحل و رهبر صلح سبز را بررسی تیم گفت: نقطه ای از این گزارش “بود را به کشتن بازیافت آن را به نشان می دهد که محصولات قابل بازیافت هستند و که هستند نیست.”

او تاکید کرد که بطری و کوزه در واقع ارزش بازیافت اما گفت: “یافته های ما نشان می دهد که در بسیاری از موارد معمول در بر داشت در ساحل, پاکسازی – فنجان کیسه سینی و بشقاب و قاشق و چنگال – هستند و نه قابل بازیافت است. در امریکا شهرداری سیستم بازیافت آنها آلاینده ها.”
Many facilities, such as the Repreve Bottle Processing Center in Reidsville, North Carolina, have found a market for bottles and jugs, but not other plastics.

آمریکا بازیافت اقتصاد طرح میتوانست در سال 2018 زمانی که چین تصویب ممنوعیت واردات بسیاری از ما بازیافت ترک بازیافت شرکت در انتهای شل. گزارش chronicalled چگونه ده ها تن از شهرستانها – کشش از Erie, پنسیلوانیا به سن کارلوس کالیفرنیا – یا متوقف مصرف مخلوط پلاستیک و یا ارسال آنها را به محل های دفن زباله.

در این گزارش اشاره کرد که بازیافت اغلب گزارش “مخلوط پلاستیک” به عنوان داشتن ارزش منفی – به عبارت دیگر آنها پول هزینه به خلاص شدن از شر. علاوه بر آن ذکر فدرال مطالعات است که تخمین زده است که کمتر از 5 درصد از این محصولات فرآوری به محصولات جدید.

مارتین Bourque مدیر مرکز اکولوژی که دسته بازیافت برای برکلی کالیفرنیا گفت: سرپرست سازمان خود را صرف در مورد $50,000 یک سال تلاش برای بازیافت مواد است که تا حد زیادی نیست و قابل بازیافت است. او می پردازد ارسال به شهرستان را مخلوط پلاستیکی به اضافی مرتب سازی تسهیلات در جنوب کالیفرنیا — و نیمی از آن را هنوز هم می شود به پایین پرتاب کرد.

“اجازه دهید فقط می توانید واقعی در مورد آنچه که قابل بازیافت است,” او گفت:. “در حال حاضر به جای پول (توسط اصلاح ارزشمند بازیافت) ما در حال پرداخت $75 تن به حمایت مالی از این برندها و packagers که همه این مسائل است.”

این گزارش ادعا می کند که تبلیغات این تقریبا غیر ممکن است-به-بازیافت پلاستیک بسته بندی قابل بازیافت به عنوان نقض کمیسیون تجارت فدرال سبز راهنماهای که دولت که “بازاریابان باید اطمینان حاصل شود که تمام تفاسیر معقول از ادعای خود راستگو هستند و نه گمراه کننده و پشتیبانی شده توسط یک مبنای منطقی”.

خواسته به اظهار نظر در یافته های این گزارش قبل از انتشار آن در بسته بندی های پایدار ائتلاف که نشان دهنده برندها در تلاش برای بهبود بسته بندی اذعان کرد صنعت بازیافت اختلال مواجه شد اما گفت که آمریکا ظرفیت پردازش در حال توسعه به منظور افزایش recyclability از محصولات.

“من فکر می کنم ما در صنعت بازسازی و اضافه کردن ظرفیت و این چیز خوبی است” گفت: نینا Goodrich مدیر از ائتلاف. “ما باید پردازش مواد ما در خانه است.”

کلی کرامر که رهبری این سازمان را تلاش برای ایجاد یک استاندارد سیستم برچسب زنی برای محصولات گفت: این سازمان در حال حاضر مشاوره مصرف کنندگان به “بررسی محلی” با بازیافت دهنده برای دیدن اگر بسته های قابل بازیافت هستند.

کیت بیلی یک مدیر برای محیط زیست راه حل های چرخه اجرا می شود که این برنامه بازیافت در بولدر کلرادو گفت که سازمان پیدا کرده است این رسانه ها است که روند آن را مخلوط پلاستیک به دلیل تکنولوژی بالا ماشین آلات اختصاص داده و پایه مشتری آن را می دهد توانایی مرتب سازی بر اساس مواد به پاک و غیر منتظره عدل. اما او گفت: این یک چالش برای بسیاری از بازیافت به خصوص از آنجا که این مواد در حال حاضر واکشی رکورد قیمت های پایین است.

او امیدوار مشکلاتی که در چین باعث شده است که به صورت داخلی بازیافت بازار منجر به طولانی مدت بهبود در ایالات متحده است.

“پوشش نقره ای است که ما در حال شروع به برخی از مکالمات مورد که باید برای پرداخت بازیافت,” او گفت:. “عطف به شهر و شهروندان به پرداخت هزینه برای بازیافت راهی است که باید آن را رفتن.”

“ما [از بازیافت] هستند scapegoats اما ما کنترل نیست چه محصولات ساخته شده,” او گفت:. “اگر تولید کنندگان در حال رفتن به این محصولات باید آنها را خرید و آنها را به عقب. آنها را می توان به آنهایی که بسته شدن حلقه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im