امریکا بيمارستان خواهد بود تاخت و تاز کردن فقط در هشت روز اوباما در مدیکر, رئیس, هشدار


امریکا بيمارستان خواهد بود تاخت و تاز کردن با کروناویروس فقط در هشت روز: اوباما مدیکر رئیس مسائل مبرم هشدار پزشکان می گویند به عنوان بسیاری از 500,000 در حال حاضر آلوده و 10 میلیون خواهد نیاز به مراقبت

  • اندی Slavitt سابق اقدام مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات صادر وخیم هشدار در توییتر در روز شنبه
  • وجود دارد تنها 790,000 تخت بیمارستان 100,000 تخت ICU در مجموع در تمام بیمارستان های سراسر کشور
  • دکتر مارتی Makary هشدار داد مردم به این باور فعلی آمار و ارقام که تنها 2,200 آلوده هستند
  • او می گوید: تعداد واقعی است به احتمال زیاد به مراتب بیشتر است و به عنوان بسیاری از یک و نیم میلیون نفر در حال حاضر آن را
  • دکتر Makary از مردم خواست تا بیشتر مراقب باشند گفت: “ما در مورد به تجربه بدترین اپیدمی پس از فلج اطفال’
  • دانشگاه جانز هاپکینز پیش بینی 9.6 میلیون نفر نیاز به بستری و 3million نیاز ICU مراقبت
  • پزشکان و پرستاران از ترس سیستم بیمارستان که در حال حاضر در حال تاخت و تاز کردن توسط این فصل آنفولانزا ممکن است دست و پنجه نرم
  • در ایتالیا پزشکان نیاز به انتخاب بین بدحال مردم برای درمان به دلیل منابع کوتاه
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

امریکا بيمارستان خواهد بود تاخت و تاز کردن با کروناویروس بیماران فقط در هشت روز و ماه چهره فشار با توجه به اوباما سابق مدیکر ،

اندی Slavitt سابق اقدام مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات صادر وخیم هشدار در توییتر در روز شنبه همراه با یک رشته از مشاوره برای عموم دولت ها و بهداشت کارگران است.

‘تاریخ و زمان آخرین شب من در با دولت و مقامات محلی در سراسر ایالات متحده به خوبی به شب.

‘مارس 23 بسیاری از ما بزرگترین و شهرهای بیمارستان ها در دوره به تاخت و تاز کردن با موارد” او نوشت.

Slavitt پس از آن ذکر شده است از نکات برجسته این یادداشت او آماده کرده بود که شامل گفتن مردم به خود منزوی در حال حاضر بسته شدن کافه ها و رستوران ها دیوانه وار منابع تجهیزات پزشکی ‘حتی از بازار سیاه’ اگر لازم و آماده سازی برای ‘سونامی’ از بیماران که به زودی وارد در بیمارستان.

‘ریسک بالاتر از هر بسیاری از ما تا کنون تجربه کرده اند: جنگ 9/11 هر چه او بعدا اضافه شده است.

در پایین حرکت به صورت تصویری

Medical workers at Kaiser Permanente French Campus test a patient for the novel coronavirus, COVID-19, at a drive-thru testing facility in San Francisco, California on March 12

پزشکی کارگران در Kaiser Permanente, فرانسوی, پردیس تست یک بیمار برای رمان coronavirus COVID-19 در یک درایو از طریق مرکز آزمایش در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, در مارس 12

مدیکر رئیس کامل یادداشت

همانطور که از شنبه صبح وجود دارد بیش از تأييد 2,200 موارد COVID-19 در آمریکا و 50 نفر تا به حال از آن درگذشت اما پزشکان هشدار وجود دارد و بیشتر شبیه 500,000 در حال حاضر آلوده است و ما فقط آن را نمی دانم yer چون چند نفر آزمایش شده است.

Andy Slavitt, Obama's medicare boss

اندی Slavitt اوباما رئیس مدیکر

دکتر مارتی Makary یک استاد در دانشگاه جانز هاپکینز گفت که به احتمال زیاد یک ناخالص تحت نمایندگی از مقیاس واقعی.

‘باور نمی اعداد هنگامی که شما ببینید حتی ما در دانشگاه جانز هاپکینز سایت که 1,600 آمریکایی به ویروس. که به معنی از 1600 رو تست, تست مثبت است.

‘وجود دارد احتمالا 25 تا 50 افرادی که این ویروس را برای هر یک نفر که تایید شده است.

“من فکر می کنم ما باید 50000 تا یک و نیم میلیون نفر در حال حاضر راه رفتن در اطراف در ایالات متحده’ او گفت: یاهو مالی.

دکتر Makary از مردم خواست تا بیشتر مراقب باشند.

“من نگران هستم وقتی که من شنیدن یک همسایه یا یکی از دوستان می گویند که آنها در حال برنامه ریزی برای رفتن به یک بچه را ملاقات شنا در سه هفته و یا رفتن به تعطیلات هفته آینده.

‘هیچ — ما در مورد به تجربه بدترین بیماری همه گیر بهداشت عمومی پس از فلج اطفال او گفت: کاملا.

Nurses at the drive-thru testing station at the University of Washington Medical Center

پرستاران در درایو از طریق تست ایستگاه در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی

برآورد که چگونه بسیاری از مردم در حال رفتن به تبدیل شدن به آلوده به محدوده شدید اما کنگره دکتر گفت: به عنوان بسیاری از 150million مردم ممکن است آلوده شوند و دانشگاه جانز هاپکینز می گوید: به عنوان بسیاری از 10million ممکن است نیاز به بستری به دلیل آن است.

نیویورک را تایید مرگ برای اولین بار یک زن مسن که تا به حال آمفیزم

نیویورک را تایید کرد, اول خود را coronavirus مرگ در روز شنبه یک زن مسن که در حال پیشرفته آمفیزم زمانی که او بود به بیمارستان هفته گذشته است.

شهردار بیل د Blasio در بیانیه ای گفت: “امروز ما در حال تایید ما اول مرگ به علت عوارض شديد از COVID-19.

‘بیمار یک زن مسن با پیشرفته آمفیزم بستری شد بیمارستان در هفته گذشته به عنوان یکی از اولین موارد بوده و در شرایط بحرانی بوده است.

‘ما شناخته شده از ابتدا که این افراد بیشتر در معرض خطر در این بیماری همه گیر و اخبار امروز غمگین است تایید این واقعیت است که.

“من می خواهم برای تشکر از کارکنان ویکاف مرکز پزشکی برای تلاش های خود را برای نجات این زندگی و تمام متخصصان پزشکی در خط مقدم حفاظت از ما بیشتر آسیب پذیر است.

‘همه ما یک بخش به بازی در اینجا. من از هر نیویورکر به انجام بخشی خود را و ضروری است اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از افراد در معرض بیشترین خطر’

دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی تخمین می زند که 38 میلیون آمریکایی خواهد شد و نیاز به مراقبت های پزشکی برای COVID-19.

از این شماره به عنوان بسیاری از 9.6 میلیون را باید در بیمارستان بستری شود و حدود یک سوم از آنها – برخی از 3million – نیاز ICU-سطح مراقبت.

وجود دارد تنها 100,000 تعداد تخت در امریکا و 790,000 عادی تخت در سراسر کشور است. همه این افراد نیاز به بستری در همان زمان کارشناسان می گویند این بحران می تواند تا نه ماه.

اما بیمارستان ها نشسته و نه خالی انتظار برای موارد شدید coronavirus بیماران می رسند. بسیاری از آنها هنوز هم مشغول آنفولانزا بیماران مبتلا به برخی از آنها نیاز شدید سطح از مراقبت.

‘این است برای رفتن به یک نسبتا فوق العاده ای فشار بر سلامتی ما, سیستم,’ دکتر ویلیام Jaquis رئیس جمهور از کالج آمریکایی پزشکان اورژانس گفت.

دکتر گابریل حیوان دست اموز آبی ریج منطقه ای گفت: ‘ما باید به انتظار این است که رفتن به بد. این وضعیت در ایتالیا است که یک چشم بزرگ-باز کن.’

یک ‘متوسط’ شیوع می تواند در 200,000 بیماران نیاز به مراقبت های ویژه دکتر لینا ون, یک متخصص طب اورژانس در جورج واشنگتن گفت.

‘آمریکا تنها 100.000 تخت های مراقبت ويژه و بسیاری از آنها در حال حاضر اشغال شده است. اگر ده ها هزار نفر بیمار در هنگامی که مردم به سادگی نمی خواهد دریافت مراقبت که آنها نیاز به, ” او گفت:.

گذشته از افرادی که نیاز به مراقبت های ویژه ایالات متحده آمریکا امروز پیش بینی کرد که وجود خواهد داشت شش نفر را برای مبارزه با عادی هر تخت بیمارستان در هنگام وقوع قله.

اما قبل از هر کسی است و بستری در بیمارستان در مرحله تست نیاز به تکمیل شود.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: اوایل این هفته بود که او می خواهم به نگاه عطف توقیف مکانهای عمومی به را تغییر بيمارستان به درمان بیمار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضطراری ملی اعلام روز جمعه اجازه می دهد تا بیمارستان را به تصمیم گیری سریع در مورد استخدام آزاد کردن تخت بیمارستان و تامین مالی منابع.

Trump tweeted on Saturday that he would be attending meetings in the White House all day

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز شنبه که او را از حضور در جلسات در کاخ سفید در تمام طول روز

آن را نیز اجازه می دهد تا پرسنل پزشکی به سفر و کار بین کشورها. بسیاری از پزشکان و پرستاران در حال بیرون آمدن از بازنشستگی به کمک در بحران

از آغاز شیوع, شده است وجود دارد سازگار انتقاد از شیوه دولت به کار گرفته شده تست.

به عنوان تست های بیشتر در نهایت نورد از سراسر کشور طی هفته های آینده و ماه وجود خواهد داشت یک افزایش در تعداد موارد مثبت.

سعی کنید برای جلوگیری از گسترش تهمت بسته شده است مرز با اروپا و مردم ما که گفته بودن عمل اجتماعی فاصله.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 2,331 موارد تایید شده در ایالات متحده, اما پزشکان هشدار می دهند که تعداد واقعی به مراتب بالاتر

او در توئیتر خود نوشت: ‘حضور در جلسات در Covid-19 در کاخ سفید است. کار با آمریکا و دولت های محلی بسیاری از آنها در انجام یک کار بزرگ است. گزارش کامل دوم (sic)’

او بعدها در توئیتر خود نوشت: ‘اجتماعی فاصله!’

شده اند وجود دارد و نگرانی از اینکه آیا یا نه خود رئيس جمهور آمده است در تماس با این ویروس. چند نفر او را به تماس با بیش از چند هفته گذشته مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای ویروس.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که در آن او اعلام کرد یک دولت ملی اضطراری او دست تکان داد با چند تا از افرادی که پیوسته او را به ارائه اطلاعات در یک برنامه.

لایحه تصویب به ضرب و شتم CORONAVIRUS

یک coronavirus کمک های اقتصادی لایحه به تصویب رسید 363 رای به 40 توسط مجلس نمایندگان در ساعات اولیه صبح روز شنبه پس از دریافت حمایت از رئیس جمهور تهمت که اعلام اضطراری ملی به دلیل coronavirus در بعد از ظهر جمعه.

فراگیر امداد بسته شامل دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی را به عنوان coronavirus در حال حاضر تایید شده در 49 متحده است. غرب ویرجینیا است که تنها کشوری نیست که مورد شب جمعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انداخت حمایت خود را پشت این قانون است که در مواجهه با یک رای در مجلس در اوایل صبح روز شنبه پس از اعلام ملی اضطراری بیش از coronavirus و بعد از تعیین این روز شنبه, مارس 15 ملی نماز در روز.

مجلس نانسی پلوسی روز جمعه اعلام کرد که مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای یک بسته کمک از کنگره خواهد بود که با ارائه رایگان آزمون حتی برای ایجاد و افزایش مزایای بیکاری با افزایش مواد غذایی و وجوه فدرال برای مدیکید.

آن را نیز تقویت برنامه های غذایی با غذای اضافی کمک کند.

علاوه بر این, آن را شامل از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و مرخصی پزشکی برای آمریکایی ها که کار برای کسب و کار با کمتر از 500 کارمند و یا دولت هستند و آلوده به ویروس.

این لایحه به تصویب رسید خانه در یک پست-نیمه شب رای در صبح روز شنبه پس از آخرین لحظه فشار برای به دست آوردن جزئیات توافق رسیدند. آن را در حال حاضر به یک رای در سنا که آن را می گرداند هفته آینده.

نگرانی از جمهوری خواهان در روز جمعه گفت که آنها نمی خواهد رای برای پاسخ لایحه بدون اینکه مطمئن شوید که از مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت رئیس جمهور را تشویق دو طرف برای رای دادن بله.

“من به طور کامل پشتیبانی از H. R. 6201: خانواده اولین CoronaVirus پاسخ عمل خواهد شد که رای دادند در خانه در این شب ، این لایحه به دنبال خواهد داشت جهت من به صورت رایگان CoronaVirus آزمون و پرداخت مرخصی استعلاجی برای ما نهفته کارگران آمریکایی’ مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“من به کارگردانی وزیر خزانه داری و وزیر کار به موضوع قوانین و مقررات است که ارائه انعطاف پذیری به طوری که در هیچ راه خواهد کسب و کارهای کوچک بود صدمه دیده است. من را تشویق همه جمهوری خواهان و دموکرات ها به گرد هم می آیند و رای مثبت!

“من همیشه با قرار دادن بهداشت و رفاه خانواده های آمریکایی برای اولین بار. نگاه به جلو به امضای نهایی لایحه ASAP! ” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de