امریکا برای اولین بار دکتر ER به مرگ در خط مقدم از coronavirus نبرددر حدود ساعت 5 صبح در 19 مارس, نیویورک ER پزشک به نام فرانک Gabrin پیامک یک دوست در مورد نگرانی های خود را بیش از کمبود تجهیزات پزشکی در بیمارستان ها.

“مشغول است – هر کس می خواهد یک Covid تست که من نمی باید به آنها,” او نوشت: در این پیام به ادی Soffer. “به طوری که آنها عصبانی و نا امید است.”

بدتر چند, بود, بودن محدود از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) – ماسک و دستکش است که هر دو جلوگیری از بهداشت و درمان کارگران بیمار شدن و گسترش این ویروس به دیگران است. Gabrin گفت که او تا به حال هیچ چاره ای جز به همان ماسک برای چند شیفت در برابر غذا و داروی آمریکا (FDA) دستورالعمل.

“لازم نیست که هر PPE که استفاده نمی شده است,” او نوشت. “هیچ N95 ماسک – خود من عینک – من خود را سپر صورت” او افزود: با اشاره به N95 ماسک در نظر گرفته است که یکی از بهترین خطوط دفاعی.
Frank Gabrin’s messages to Eddy Soffer.

کمتر از دو هفته بعد Gabrin شد اولین ER, دکتر, در ایالات متحده شناخته شده اند و به عنوان یک نتیجه از Covid-19 گیر با توجه به کالج آمریکایی پزشکان اورژانس.

او یکی از متعدد پزشکی کارگران در سراسر ایالات متحده که باید شکست به این ویروس از پزشکان و پرستاران به امدادگران و کارکنان خدمات مواد غذایی. نگهبان و قیصر اخبار بهداشت و درمان در حال راه اندازی یک پروژه جدید از دست خط مقدم برای پیگیری آنها و داستان خود را.

شهر نیویورک-منطقه شده اند به خصوص سخت رسید. بیش از یک سوم از همه ما موارد رخ داده در ایالت نیویورک است. در یک بیمارستان در کویینز بیماران کردهاند در حالی که انتظار برای یک تخت خواب و موقت تریلر سردخانه راه اندازی شد خارج است. پزشکان در بیمارستان دیگری سیستم ایجاد GoFundMe تجدید نظر شود چرا که آنها تا به حال کافی ماسک و لباس.

Gabrin می دانستم که خبر از کار خود را. “داخل اورژانس فرشته مرگ است که در اتاق” او نوشت: در سال 2013 کتاب بازگشت از فرسودگی شغلی است. “فشار شدید است و در عین حال وجود دارد, آرام, آرامش, مثل این است که در چشم طوفان است.”

خود انعطاف پذیری سخت بود-برنده پس از چند نزدیک برس با مرگ و میر و ازدواج خود را به یک انسان خاص تنها هفت ماه قبل از Covid-19 سنبله در نیویورک. اما شرایط اطراف coronavirus بی قراری او. “من باید اعتراف” او posted on Facebook, “من با داشتن برخی از اضطراب است.”

‘او به من نشان داد نور’

دندانه دار و پر انرژی Gabrin, 60 بود ستایش توسط همکاران در بیمارستان اوهایو و نیویورک و جاهای دیگر. او با صدای بلند. او همیشه در محل کار وارد تحمل مواد غذایی برای به اشتراک گذاشتن. او “اشعه آفتاب” گفت: پزشک دستیار لوئیس-ان ویلز و دارای “هوش عاطفی” است که تمایز بزرگ, دکتر, از صرفا یک خوب است.

سری جعبه

“من نمی نگه دارید و هر فانتزی عناوین و من مدیر هر چیزی” Gabrin توضیح داده شده در کتاب خود. “اما من می توانم بگویم که من صرف آخرین ربع قرن در کنار تخت در امریکا مجروح و مست اختلال و محروم.”

متولد در پنسیلوانیا Gabrin یک پزشک تماس و مادر او را به حال عکس او را به عنوان یک کودک رسیدگی به سگ های محله. تعهد خود را به حرفه خود تقویت شد توسط خود بیماری. در طول سال اول خود را به عنوان یک مراجعه کننده پزشک او مبتلا به سرطان بیضه. او جان سالم به در برد اما از آن بازگشت و هنگامی که او 38. هر دو بیضه شد و در نهایت حذف شد — او آن را به نام “mutilating عمل جراحی”. حتی پس از او حل و فصل به دیگران پیشنهاد دوم شانس است که او خود را دریافت دو بار.

این حادثه هنگامی که یک مرد تلاش برای کشتن Gabrin در خود ER خفگی او به طوری که او “شروع به چرخش در صورت بنفش” کمک کرد منجر به Gabrin منحصر به فرد و حرفه ای فلسفه. او توضیح داد که آن را در کتاب خود که در آن او توضیح داد که چگونه پزشکان می تواند غلبه بر فرسودگی شغلی و احساس بیشتر دلسوزی برای بیماران خود را.

تغییر عظیمی در زندگی خود آمد چند سال پیش زمانی که در یک کلوپ شبانه با او ملاقات آرنولد وارگاس پرو که تا به حال در زندگی ما برای یک دهه است.
Arnold Vargas and Frank Gabrin. ‘I saw [Gabrin] the happiest with Angel,’ said Soffer.

“من تو را دیدم [Gabrin] شادترین با انجل” گفت: Soffer با استفاده از وارگاس نام میانی به عنوان Gabrin انجام داد. “همه ترس خود را از بین می رود و او خود واقعی خود را.”

“من فکر می کنم آن را به من یک شانس دوم” گفت: وارگاس در حال حاضر 28. “او به من نشان داد که نور چگونه زیبا زندگی من می شود.” او تا به حال شده است بدبختی در یک شیار و در عین حال Gabrin تحت فشار قرار دادند و او را به قطار در ماساژ درمانی و به درخواست برای شهروندی ایالات متحده. وجود دارد یک تفاوت سن اما به وارگاس که احساس غنی شده توسط Gabrin و تجارب خود را, آن را بی ربط است. “من همیشه فکر” من فقط می خواهم به شما خوشحال ” و او همان برای من است.”

ازدواج آنها در ماه اوت سال 2019 در تالار شهر در نیویورک است.

‘آن را به این راه برای همیشه’

هنگامی که عفونت در نیویورک رسید و در ماه مارس Gabrin ارسال شده یک عکس از آمبولانس ازدحام بیمارستان خلیج on Facebook. “من فکر می کنم ‘Oh my God این لحظه قیامت اتفاق می افتد'” گفت: Debra Vasalech لیون یکی دیگر از دوستان قدیمی. “او گفت:,” هیچ, آن را هنوز هم قابل کنترل است, اما آن را نمی تواند این راه برای همیشه لطفا برای.'”

در واقع سنت جان اسقفی در کوئینز یکی از دو بیمارستان که در آن Gabrin مشغول به کار در آن زمان در میان امکانات محلی “برخورد با چالش ها در اطراف PPE” گفت: شورای شهر نیویورک عضو داناون ریچاردز. بیمارستان می گوید که همیشه به اندازه کافی تجهیزات برای کارکنان.

ریچاردز مرتبط شرایط دشوار وجود دارد به تاریخی تبعیض و underresourcing در تا حد زیادی از آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی منطقه. “زمانی که آمریکا می شود سرد و سیاه و قهوه ای جوامع دریافت پنومونی” ریچاردز گفت. “اما در این مثال ما در حال گرفتن به اعدام محکوم شد.”

دیگر بیمارستان که در آن Gabrin شد شرق نارنجی عمومی در نیوجرسی در خدمت اکثریت آفریقایی جامعه و همچنین به کارکنان اختصاص داده شده که قبل از این ویروس تا به حال تلاش برای حفظ استانداردهای مراقبت.

در گفتگو با شوهر خود و دوستان در اواسط و اواخر ماه مارس و از جمله در پیام های متنی, به اشتراک گذاشته شده با نگهبان Gabrin گفت که او تا به حال به استفاده مجدد از خود PPE چرا که او دریافت نمی replacements. او گفت: لیون که او در تلاش بود برای شستن یک N95 ماسک را به چند شیفت و تنها دستکش در دسترس بیش از حد کوچک برای خود دست و پاره پاره.

لیون فرستاده او دستکش در اندازه درست از فلوریدا که در آن او زندگی می کند و دستور داد چهار گالن ضد عفونی کننده دست برای او. در Facebook, Gabrin نوشت: در مورد concocting خود ضد عفونی کننده از ودکا و آلوئه ورا گیاهان.

سران دو اتاق اورژانس که در آن Gabrin کار می کرد هم گفت: آنها منابع کافی از تجهیزات حفاظتی.

“من می دانم که برای یک چیز او بود صحبت کردن در مورد عدم PPE در سنت جان” گفت: Dr عروسکی لی, ER رئیس وجود دارد.

“اگر برای یک لحظه من فکر کردم که مشکل ما در شرق نارنجی من می خواهم به شما بگویم در غیر این صورت گفت:” ER, رئیس Dr آلوارو Alban.

در 25 مارس زمانی که Gabrin وارد صفحه اصلی, “او گفت:” عزیزم چیزی بد اتفاق افتاده امشب,'” وارگاس به یاد می آورد. یک coronavirus بیمار با آنها Gabrin تشکیل یک ارتباط عمیق گذشت بود. Gabrin در زمان دوش و گریه کرد و سپس او و وارگاس ارائه دعا و نماز برای روح فرد.

صبح روز بعد پنج شنبه هر دو آنها تا به حال علائم و خود قرنطینه. “من با استفاده از همین ماسک به مدت چهار روز در یک ردیف که آلوده من” او پیامک لیون. از طریق آخر هفته خود را در موارد خفیف به نظر می رسید. Gabrin سرفه بود و درد مفاصل اما نمی داشت تنفسی مسائل. روز دوشنبه گرچه Gabrin شد در بیشتر درد و صرف روز در رختخواب.
Frank Gabrin’s messages to Debra Vasalech Lyons.

در مورد 10 صبح روز سه شنبه او بیدار وارگاس و گفت: “عزیزم من نمی توانم نفس بکشم به من کمک کند.”

او نفس نفس زدن برای هوا در بزرگ hoarse نفس, اما نمی تواند به اندازه کافی اکسیژن دریافت. وارگاس به نام لیون و 911. اما در زمان امدادگران وارد Gabrin بود بر لبه مرگ و یا در حال حاضر از بین رفته اند. او تبدیل به بنفش است.

فرانک “گذشت در آغوش من” وارگاس گفت. “او به دنبال به چشمان من.”

وارگاس خود را در نهایت به بهبود است. روز سه شنبه دو هفته پس از Gabrin مرگ دکتر به خاک سپرده خواهد شد در افرا گراو گورستان در کوئینز.

با توجه به نیاز به صورت فیزیکی فاصله وارگاس گفته شد تنها 10 عزاداران اجازه خواهد داشت.

سنگ مزار وارگاس انتظار را تحمل یک نام میانی که Gabrin به تصویب رسید با تشکر از چندین دهه مورد علاقه در کابالا سنت عرفان یهودی. که نام Pinchas در حال حاضر به نظر می رسد تند و تلخ.

این می آید از یک کتاب مقدس شکل که متوقف طاعون.

  • نگهبان و قیصر اخبار بهداشت و درمان در حال جمع آوری داستان های پزشکی کارگران کشته شده توسط این بیماری همه گیر. لطفا با ما تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>