امریکا Dairyland’: ویسکانسین دامداران دیدن آینده تاریک و دلگیرتیاو گودمن خانواده شده است شیر گاو در ویسکانسین از سال 1889. جیم گودمن است که آخرین خط خود را. 66-سال-کشاورز قدیمی خود را فروخته است گله و زمین که در آن آنها قرق. فرزندان خود را انتخاب کرده اند و دیگر مشاغل.

“یکی از ما پیر همسایه ها می گویند که کشاورزان که کودکان خود را تشویق به مزرعه می تواند به اتهام کودک آزاری است. آن را محکوم و آنها را به آینده ای که در آن هیچ تضمینی نیست که آنها حتی می تواند زندگی را می گوید:” گودمن, خود, پیر مزرعه و حوالی ان در نزدیکی روستای Wonewoc در مرکز دولت است.

ویسکانسین هنوز هم سبک خود لبنی دولت است. ماشین تعداد صفحات آمده با شعار “امریکا Dairyland”. سال گذشته نیز دولت با بالاترین تعداد کشاورزی ورشکستگی – 57, بالاترین مجموع در یک دهه. تعدادی از مزارع لبنی در سراسر کشور کاهش یافته 49 درصد بیش از 15 سال گذشته.

کاهش اساسا تغییر ویسکانسین چشم انداز روستایی به مدارس و کسب و کارهای کوچک سقوط در نظر گرفتن جوامع روستایی است که پشتیبانی آنها را با آنها. ویسکانسین است که یک نماد گسترده تر مشکل در صنایع لبنی. امریکا بزرگترین شیر, تولید کننده دین مواد غذایی برای ثبت ورشکستگی در ماه نوامبر گذشته. Borden تاسیس در سال 1857 برای ثبت ورشکستگی در ماه ژانویه است.

شیر صنعت گلایه شده اند زمان طولانی در ساخت و نه تنها عامل به حساب آنها. سقوط قیمت افزایش مگا مزارع در گرمتر متحده مانند تگزاس و آریزونا به طور فزاینده تجارت بین المللی در شیر خشک و محصولات مانند پروتئین آب پنیر مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه نوسانات در تجارت بین المللی و تغییر عادات مصرف کرده اند ،

طنز این است که به عنوان تعدادی از مزارع در ورشکستگی افزایش می یابد, خرید و فروش شیر و قیمت ها نیز در حال افزایش است. سرانه مصرف لبنيات رسیده 646 پوند در هر فرد در سال 2018 محبوب ترین سال برای لبنیات در آمریکا از سال 1962.

سرانه مصرف شیر گراف

امریکا است نه نوشیدن به مقدار شیر آن را به عنوان یک بار بود اما محبوب روایت است که شیر جایگزین می کشند لبنی ندارد ، درصد از فروش شیر از دست داده و به گیاه “شیر” کوچک است در مقایسه با سایر نوشیدنی ها – آب بطری در خاص – که در حال حاضر گرفته شده و به اشتراک گذاری شیر هنوز outsells گیاهی مقلدان با اختلاف بیش از 11 به 1. و ما هنوز هم خرید و پنیر و کره و ماست و شیر و پودر در فرمول نوزاد و پروتئین در میله و می لرزد.

برای یک دولت است که تعریف خود را توسط لبنی عواقب ناشی از تغییر عمیق می باشد.

گودمن متولد شد و در مزرعه. رشد محلی شهرهای خاص خود را دارد فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه, ماشین, نمایندگی مجاز و فروش ماشین آلات نمایندگی مجاز و فروش گودمن می گوید. “شهر کوچک ما پایین جاده به حال یک فیلم تئاتر چوب حیاط. شما می دانید که همه آنها به خوبی انجام می دهند.”

به عنوان کسانی که مزارع رفته اند بنابراین باید کسب و کار. مدارس لازم نیست که کودکان به اندازه کافی برای باز بماند. “در حال حاضر شما می توانید درایو را از طریق هر شهر کوچک و اگر آنها لازم نیست که یک سهم خوبی از خود خیابان اصلی سوار کردن آنها در حال انجام این کار واقعا خوب است.”

اقتصاد دشوار هستند. قیمت شیر باید دوباره به تازگی به حدود 17.55 در هر وزنی در فوریه سال 2020 شده است اما هنوز راه را از حدود 25 دلار در سال 2014. قیمت انتظار می رود به افزایش است اما در عین حال نیروهای جهانی را کتک کشاورزان است. قیمت خوراک گل رز به عنوان تولید اتانول در زمان بیشتر محصولات چین خریداری سویا و تعرفه ها افزایش قیمت تجهیزات. برای بیش از حد بسیاری از کشاورزان کوچک حتی به قیمت بازیابی از رکود هزینه تولید شیر بیش از قیمت آنها می توانید آن را برای فروش.

شیر سیستمهای گراف

“وجود دارد یک دوره در سال 2013 زمانی که چین دست پاچه و شروع به خرید هر قطره از شیر در این سیاره می گوید:” پیتر Vitaliano اقتصاددان ارشد در کشور تولید شیر فدراسیون. “ما تا به حال قیمت شیر که دامداران خواهد فرزندان خود را در مورد.”

خرید ولگردی و قانونی شکنی به دنبال ملامین بحران زمانی که چینی ها تولید شده بود adulterating شیر, فرمول نوزاد و دیگر مواد غذایی با ملامین یک ماده شیمیایی است که سمی در مقادیر زیاد به افزایش خود را آشکار پروتئين است.

ما تولید شیر آغاز شده oversupplying شیر است. کوچکتر مزارع مانند کسانی که در ویسکانسین بیشتر از تولید خود را تغذیه از بازیکنان بزرگ بنابراین در حالی که آنها در یک مزیت است. اما زمانی که چین خود را شیر صنعت در مسیر بازگشت و قیمت خوراک پایین آمد مزیت از بین رفت و فروپاشی آغاز شده و به صورت جدی. “آن را به خصوص وحشیانه در عملیات کوچکتر می گوید:” Vitaliano. “این فشار است که متاسفانه به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.”

گودمن ساخته شده تغییر آلی در سال 2014 و در حالی که برای آن کار می کرد. آلی متناسب با ارزش خود را; پشت ماشین خارج از خانه خود حمل یک اشغال “ما 99%” دشنه و یکی برای الیزابت وارن. اما آلی سقوط قیمت ها به عنوان گسترده صنعتی-سبک گاوداری در تگزاس و دیگر گرم متحده با 10 ، 000 یا بیشتر گاوها آب گرفتگی بازار با ارزان شیر است. رقابت با سلول گاوداری – “متمرکز تغذیه دام عملیات” را به عنوان آنها curdlingly شناخته شده – غیر ممکن بود.

در مزارع بزرگ بودند و حمل و نقل شیر ارگانیک از تگزاس به ویسکانسین برای یک قیمت پایین تر از گودمن بود پرداخت می شود. “شما می دانید شما نمی توانید رقابت با این که” او می گوید.

به قیمت سقوط یک برنامه ریزی فروش از طریق کاهش یافت. او به فروش می رسد زمین و پس از آن گاو. “من حدس می زنم برای من, که ممکن است سخت تر از واقع فروش زمین چرا که در اینجا شما تمایل به بسیار متصل به گاو خود را.”

هر گاو در 50-قوی گله تا به حال یک نام. لارا مورد علاقه او بود. “زمانی که من در خواهد آمد او خواهد همیشه فقط به نوبه خود در اطراف و نوع نگاه من به دنبال کسی به خراش سر خود را,” او می گوید. “به نظر می رسید مانند هر زمان که او را دیدم شما فقط مجبور به توقف و نگاه شما مانند او به نوعی بود که اتصال که شما OK.”
A holstein cow stands in the field on a dairy farm in Plymouth, Wisconsin.

در الهورن برخی از 130 مایلی جنوب Wonewoc دیو Kyle امیدوار است او در بر داشت یک راه حل است. کایل یک جوان, تر و تمیز 60 ساله با دست است که نگاه مانند آنها می تواند ضربه محکم و ناگهانی یک شاهین را افزایش می دهد قهوه ای گاو نه سیاه و سفید Holsteins که محبوب ترین نژاد گاو شیری در ایالات متحده است. او 150-قوی گله تولید “A2 شیر” که عمدتا فاقد فرم بتا-کازئین پروتئین به نام A1 که طرفداران استدلال می کنند آسان تر است برای افراد مبتلا به عدم تحمل شير را هضم کند.

او و همسرش لوری همچنین اجرای Perkup یک کافه دنج در الهورن که در آن شما می توانید یک A2 اسپرسو – اما هیچ مهره ها می باشد.

غیر منتظره در یک سرعت در حال پیری صنعت کایل نیز وارث. هیدن Kyle, 26, آثار خود را با پدر و هدف آن یک روز را بیش از مزرعه در یک صنعت که در آن سن متوسط یک کشاورز است 58 که یک مزیت بزرگ است.

هیدن Kyle علاقه مند نبود در کشاورزی, هنگامی که او جوان تر بود. پس از کالج او مشغول به کار در یک فروشگاه برای یک سال پس از آن به پدرش گفت: “من فکر می کنم من می خواهم به مزرعه.”

این یک انتخاب محبوب در میان همسالان خود. “وجود دارد 250, کودکان و نوجوانان در کلاس مدرسه بالا و شاید یکی دیگر از بچه های کشاورزی می گوید:” هیدن کایل.

برای کسانی که کمتر خوش شانس, زندگی, می, نگاه تلخ. “من می دانم که برخی از کشاورزان که اقدام به خودکشی می گوید:” کایل. “آنها سوم یا نسل چهارم و در حال حاضر مزرعه به پایان می رسد با آنها و آنها احساس می کنید که بار خیلی از شما می دانید, آن را در ساعت مچی است که این به هم ریخت,” او می گوید. “من می توانید ببینید که آن را می شود بسیار خسته کننده باشد.”

مزرعه کمک کشاورزان گروه پشتیبانی, آغاز یک بحران, خط طول کشاورزی بحران از 1980s. گودمن می گوید مردم در مزرعه کمک به او گفته اند سطح تماس در حال حاضر بالاتر از آن. او می گوید: کشاورزان باید بدانند که نیروهای در برابر آنها خارج از کنترل خود.

“شما نمی توانید فقط قاطعانه می گویند خوب تقصیر من بود من انجام کاری اشتباه است چرا که شما نمی. شما فقط اتفاق می افتد به در یک سیستم است که کار نمی کند.”


در ایالات متحده پیشگیری از خودکشی نجات است 1-800-273-8255
. در انگلستان سامریان تماس حاصل می شود در 116 123. در استرالیا, بحران خدمات پشتیبانی تاسیسات است که در 13 11 14. دیگر بین المللی کمک می توان در یافت www.befrienders.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im