امریکا coronavirus مرگ و میر است ‘سبک شماری سهل گیری از تمام مرگ و میر کارشناسان می گویند


امریکا واقعی coronavirus مرگ و میر بالاتر از رسمی تعداد کارشناسان هشدار می دهند به دلیل عدم تست به معنی برخی از آنها که از سمت چپ از شمارش

  • COVID-19 است که به احتمال زیاد قتل آمریکایی ها بیشتر از نشان ملی تلفات شمارش واشنگتن پست گزارش
  • CDC مقامات اعتراف جاری شماره یک ‘اوضاع’
  • زود ساقط در تست به معنای بیماری های تنفسی درگذشت بدون اینکه شمارش
  • Postmortem تست پروتکل های متفاوت در سراسر کشور و بازرسان پزشکی گفت: برای استفاده خود قضاوت’ در زمانی که اداره
  • منفی کاذب و اتلاف منابع نیز موانع برای تست دقیق
  • ایالات متحده 9,144 مرگ و میر و 312,601 موارد در طول همه گیر

این COVID-19 همه گیر است “مسلما” کشتن تعدادی از آمریکایی ها که گنجانده شده در کشور را بالا رفتن مرگ و میر با توجه به مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت عمومی درگیر در تعداد.

مقامات در مرکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیف مرگ و میر یک ” سبک شماری سهل گیری.’

به عنوان ایالات متحده جنگ مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس – نیز آلوده کرده است که 312,601 و کشته 9,144 – اوایل تاخیر در دسترس تست به معنای افراد مبتلا به بیماری های تنفسی درگذشت بدون اینکه شمارش گفت: اپیدیولوژی.

حتی در حال حاضر واشنگتن پست گزارش برخی از آمریکایی ها که می میرند در خانه های خود و یا در ضعف خانه های پرستاری در حال آزمایش است.

Government officials and public health experts said more Americans are 'almost certainly' dying of COVID-19 than numbers show, according to The Washington Post. Pictured: Healthcare workers wheel the bodies of deceased people from the Wyckoff Heights Medical Center in New York City

مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت عمومی گفت: بیشتر آمریکایی ها تقریبا قطعا’ مرگ از COVID-19 از اعداد نشان می دهد با توجه به واشنگتن پست. تصویر: بهداشت و درمان کارگران چرخ اجساد متوفی مردم از Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در شهر نیویورک

“ما می دانیم که آن را کوچک شماری,’ سخنگوی آژانس کریستن Nordlund گفت.

Postmortem تست توسط بازرسان پزشکی را می توان روی حیله و تزویر به عنوان روش متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر ایالات متحده و برخی از مقامات استدلال می کنند تست مرحوم سوء استفاده از منابع ارزشمند.

این روند همچنین می تواند دشوار به عنوان بازرسان خو یش و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هستند گفت: برای استفاده خود قضاوت’ به تصمیم گیری زمانی که تست مناسب است.

علاوه بر این کارشناسان گفت: برخی از افرادی که قرارداد coronavirus تست منفی است. معلوم نیست چه مشترک منفی کاذب هستند.

در شهر نیویورک مقامات بنا موقت morgues خارج از Bellevue بیمارستان برای رسیدگی به افزایش انتظار می رود در coronavirus قربانیان

Pictured:  Bodies are wrapped in protective plastic in a holding facility at Daniel J. Schaefer Funeral Home in Brooklyn, New York, as employees are swamped with an influx in cases

تصویر: جسد پیچیده شده در محافظ پلاستیکی در برگزاری تسهیلات در Daniel J. شافر کفن در بروکلین نیویورک به عنوان کارکنان در حال غرق با هجوم در موارد

Officials with the Center for Disease Control and Prevention said the reported number for coronavirus death toll in is an 'underestimation'

مقامات مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: گزارش شماره برای coronavirus مرگ و میر در یک ‘اوضاع’

Consequentially بهداشت عمومی مقامات و رهبران از دست رفته تصویر کامل از شیوع واقعی مرگ و میر به آنها عجله ای برای جلوگیری از گسترش.

آن را خیلی زود به برآورد که چگونه بسیاری از coronavirus مربوط به مرگ و میر را طفره رفت رسمی تعداد با توجه به دانشمند است که تجزیه و تحلیل آمار مرگ و میر از آنفلوانزا و بیماری های تنفسی.

برای یک بیماری با علائم رایج مانند coronavirus دانشمندان گفت که مرگ و میر با نتایج مثبت به احتمال زیاد نشان دهنده فقط کسری از کل مرگ و میر در این بیماری است.

مارک آلن Widdowson سابق اپیدمیولوژی در CDC و در حال حاضر مدیر موسسه طب گرمسیری آنتورپ در بلژیک دو برابر کردن بر این ادعا.

‘شما نمی توانید با تکیه بر تنها آزمایشگاه تایید موارد” او گفت:.

‘شما در حال رفتن هرگز برای درخواست تست بر روی هر کسی که بیمار است و هر کسی که می میرد. بنابراین بدون شک آن را پر واضح — تعداد مرگ و میر در سطح جهانی دست کم گرفت چرا که شما نمی اعمال می شود آزمون.’

خاک رس مارش شناخته شده به عنوان غرب ویرجینیا ‘coronavirus تزار’ اعتراف کرد که دولت رسمی شمارش است در تمام احتمال ناقص است.

‘بر اساس بهترین اطلاعات اخیر در مورد محدود تست و قابل ملاحظه منفی کاذب نرخ, تست ما به احتمال زیاد شمردن تعداد مرگ و میر گفت: مارش معاون رئیس جمهور و اجرایی دین برای علوم سلامت در دانشگاه وست ویرجینیا است.

غرب ویرجینیا تعداد نیز کم است چرا که از دولت, روستایی, جمعیت کوچک و بسته شدن زود هنگام مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری.

CDC در حال حاضر در حال جمع آوری اطلاعات ملی در بستری شدن در بیمارستان بیماری و مرگ و میر به منظور برآورد تاثیر COVID-19. آژانس نیز منتشر هفتگی برآورد آنفولانزا که در آن تایید شماره به طور مشابه نشان دهنده کسری ملی موارد است.

مطالعات آنفلوانزا نشان می دهد که تعداد مرگ و میر اغلب فریب در طول یک بیماری همه گیر.

Nordlund گفت: “احتمالا ما در حال گرفتن اطلاعات بیشتر در covid-19 به دلیل وجود یک آگاهی بیشتر در جامعه از آنچه در آن است.

CDC رسمی مرگ و میر تعداد که ایجاد شده است از گزارش ارائه شده توسط دولت و صدر در 7,616, یکشنبه, قابل ملاحظه ای پایین تر از آن نشان داد توسط رسانه ها سازمان ها و محققان دانشگاه. این است که در بخشی به دلیل در گذشت در گزارش های رسمی.

تاخیر نیز اتفاق افتاده است به این دلیل که کد برای ضبط COVID-19 به عنوان یک مقام رسمی علت مرگ اعلام نشده تا مارس 24.

دولت ایالات متحده مرگ و میر است که پخش جهانی هر روز به عنوان نشانه ای از چگونه به سرعت COVID-19 می تواند گسترش و چگونه آن را می توانید debilitate یک کشور است.

کاخ سفید قبلا تخمین زده است که بین 100000 تا 240,000 آمریکایی می تواند طی بیماری همه گیر.

برخی از دانشمندان را درک نمی کنند که چگونه دولت آمد به این اعداد و کاخ سفید را رد کرده است را مشخص کنید.

با وجود عدم قطعیت در اطراف ما را COVID-19 تلفات حامیان از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ گفت: رسمی شماره متورم است به دلیل آن شامل مرحوم افرادی که مبتلا به این بیماری حتی اگر آنها از درگذشت یکی دیگر از علت است.

مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد توضیح داد که برخی از مردم ممکن است در حال مرگ با COVID-19 و نه از آن.

این مبهم تمایز یک مشکل برای هر علت مرگ, اما آن را یک نقطه جزئی است که ‘غرق با این قضیه مشکل: که مرگ و میر ناشی از covid اما هرگز نسبت داده شده به طوری که تعداد مرگ دست کم گرفت.’

در سراسر جهان مقامات بدانم اگر تعداد COVID-19 مرگ و میر است ناخواسته کم است.

مرگ و میر در فرانسه به ضرب گلوله توسط بیش از 2000 هفته گذشته مقامات پس از شروع از جمله گزارش نشده و میر در خانه های سالمندان.

چین که در آن بیماری ظاهر در ماه دسامبر گذشته متهم شده است کمرنگ جلوه دادن خود را در موارد عفونت و مرگ و میر.

پست گزارش داد که تعدادی از هولوکاست شده دستور به ووهان نشان می دهد به مراتب بیشتر از افراد درگذشت COVD-19 از رسمی مرگ و میر در حدود 2500.

مقامات چینی را رد اتهامات اما رئیس جمهور تهمت دو برابر کردن طول یک جلسه که چین ‘تعداد به نظر می رسد کمی در سمت نور و من خوب بودن وقتی که من می گویند که.

علاوه بر این قبلا آزمایشگاه تایید مرگ CDC روز جمعه گفت که گواهی مرگ نشان داد 1,150 نفر کشته شده اند.

مرگ و میر بیش از حد – و یا ‘تعداد مرگ و میر بیش از و بالاتر از این تعداد به طور متوسط در طول یک دوره خاص’ – آنچه دانشمندان اغلب در نگاه به برآورد تعداد مرگ و میر ناشی از یک بیماری است.

جامع ترین برآورد نیاز ملی آمار است که می تواند تا سه سال به جمع آوری گفت: Cécile Viboud یک موسسه ملی بهداشت دانشمند که همکاری این مطالعه برآورد ایالات متحده undercount در طول آنفلوآنزای H1N1.

Pictured: A man administers his COVID-19 test at a testing location near Dodger Stadium during the outbreak of the coronavirus disease in Los Angeles

تصویر: یک مرد اداره خود COVID-19 آزمون در یک تست محل در نزدیکی ورزشگاه طفره زن در طول شیوع بیماری کروناویروس در لس آنجلس

Critics said the United States' death toll was inflated because it includes deceased people who were diagnosed with the disease, even if they died from another cause

منتقدان گفت که ایالات متحده’ تلفات متورم بود به دلیل آن را شامل مرحوم افرادی که مبتلا به این بیماری حتی اگر آنها از سوی دیگر باعث

شماره اولیه uncounted مرگ و میر آنفولانزا معمولا شامل افراد مبتلا به ذات الریه و سایر علائم تنفسی که هرگز آزمایش آنفلوانزا است.

افرادی که قرارداد آنفولانزا اما بیشتر مستعد ابتلا به مرگ ناشی از شرایط دیگر نیز اضافه شده است. اگر چه مردم ممکن است به گزارش مرگ از آنفولانزا آن را هنوز هم منجر به مرگ آنها.

جفری F. ویکفیلد Sr. یک مدیر مراسم تشییع جنازه در گرجستان گفت: “ما هرگز واقعا درست اعداد. ما تقریبا نزدیک اما ما هرگز اعداد واقعی که درگذشت از این. ‘

حتی با تلاش برای گسترش, تست, مکان هایی مانند زندان ها و خانه های سالمندان – که در آن بیماری به سرعت گسترش – هنوز هم در پشت.

در نیویورک, شهرستان Suffolk معاینات پزشکی مایکل Caplan گفت: مدیران مراسم تشییع جنازه که خانه های پرستاری و بیمارستان ها مسئول هستند اگر جمع آوری postmortem نمونه.

این یک حرکت است که Michael A. L. Balboni مدیر اجرایی بیشتری نیویورک امکانات مراقبت های بهداشتی ارتباط گفت: غیر عملی است.

‘آخرین چیزی است که یک خانه سالمندان در حال رفتن به انجام این است که سعی کنید برای تعیین اینکه آیا کسی که در گذشت است covid یا هیچ covid’ او گفت.

‘آنها را دست پر تلاش به دور از خود باقی مانده است مناسب است. . . . چرا زباله سواب در decedents?’

یک اپراتور در یک Suffolk County خانه سالمندان که خواست ناشناس بماند گفت: تقریبا هیچ کس در حال آزمایش است برای COVID-19 مرده یا زنده است. ساکنان را به بیمارستان منتقل استثنا هستند.

‘ما در حال فرض کنید که همه مثبت است گفت: این اپراتور است.

‘برای استفاده از یک آزمون مرحوم آن را نمی شود بسیار مفید است. چرا که در پایان روز وجود دارد کمبود آزمون آغاز خواهد شد. ما نمی باید تست. ما نمی باید سواب.’

A FBI زندان لوئیزیانا متوقف تست برای COVID-19 در میان یک دوجین نتایج مثبت و حداقل یک مرگ.

یک سخنگو گفت: این تصمیم به تست برای بیماری پس از مرگ است تصمیم توسط مقامات بهداشت در مورد-به-مورد.

سالی ایکن رئيس جمهور از انجمن ملی پزشکی محققین نوشت: در آزادی مطبوعات است که ما نمی باید به یک مدرسه, مرگ, بررسی سیستم’ به تعداد مرگ و میر.

‘به صورت عمومی در کل درک نمی کند که وجود دارد نه یک مرگ بررسی سیستم در ایالات متحده است. . . . بنابراین یک پاسخ به COVID-19 بازرسان پزشکی را نمی خواهد رخ می دهد, ” او نوشت.

امی شافر, یک محقق و استاد راهنما برای اجلاس شهرستان دفتر معاینات پزشکی در اوهایو به توافق رسیدند.

او گفت: “شما قطعا می خواهید به اعداد است که در حال شمارش چرا که مردم مرحوم نیست که تست شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im