امریکا میلیاردرهای دادن به خیریه – اما بسیاری از آن خود خدمت زباله | رابرت رایشیکs میلیون بیکار آمریکایی ها خط برای مواد غذایی و یا جان خود را به خطر ارائه خدمات ضروری ملت میلیاردرهای در حال ساخت آشکار کمک های مالی – $100m از آمازون جف بزوس برای مواد غذایی بانک ها میلیاردها دلار از شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت برای coronavirus واکسن هزاران نفر از هواکش و N95 ماسک از Elon Musk $25m از والتون و خانواده خود خارج شده و پایه و اساس. لیست در می رود.

در چهارشنبه فوربس سالانه خود را منتشر میلیاردرهای لیست خوشحالی و اشاره کرد که “سیاره زمین در حال کمک به تلاش جهانی برای مبارزه با Covid-19 شیوع”.

من معنی نیست که به توان بی رحم اما بسیاری از این است که خود خدمت زباله.

اول مقدار درگیر کوچک هستند نسبت به بخت و اقبال پشت سر آنها. بزوس را $100m برای مثال مقدار به حدود 11 روز از درآمد خود را.

به خوبی به اطلاع عموم انسان دوستی نیز به راحتی منحرف کردن توجه از چه تعدادی از این میلیاردرهای در حال به خطر انداختن خود کارگران و با گسترش ،

با فروش آنلاین صعودی آمازون در استخدام شراب خواری. اما بزوس هنوز فراهم نیست مرخصی استعلاجی برای کارگران مگر اینکه آنها تست مثبت برای Covid-19 که در این صورت آنها فقط دو هفته است. در 20 مارس چهار سناتور با ارسال نامه او ابراز نگرانی که این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از آن انبار کارگران است.

خارج پررونق فروش ناشی از آن را به استخدام بیش از 100 ، 000 کارگران در طول سه هفته گذشته. اما این شرکت موفق به پیاده سازی اجتماعی فاصله دو هفته پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرد دستورالعمل در 16 مارس. چند نفر از کارگران کشته شده اند. بسیاری هنوز نمی دسترسی به دستکش و ماسک و یا ضد عفونی کننده دست. آنها نمی پرداخت مرخصی استعلاجی حتی در فروشگاه که در آن کارکنان قراردادی ویروس.

مشک در ابتدا اخراج پناه به عنوان “گنگ” و به مبارزه طلبیده یک کلانتر منظور پناهگاه در محل با نگه داشتن باز تسلا کارخانه در فرمونت کالیفرنیا گفتن کارکنان کارخانه “ضروری” کسب و کار.

راه سوم آشکار انسان دوستی است خود خدمت است نشان می دهد که دولت نباید تقاضا بیشتر از فوق العاده غنی, حتی در اورژانس ملی. به روپرت مرداک است وال استریت ژورنال در سرمقاله صفحه قرار داده و اگر ما تا به حال یک مالیات بر ثروت مانند الیزابت وارن پیشنهاد “بعید است [بیل گیتس] خواهد این ظرفیت را دارند که به این عمل کن.”

که پوچ است. وارن مالیات را هزینه گیتس در مورد $6bn از یک سال و تقریبا خود را از درآمد سالانه خود را از $100bn.

علاوه بر همه میلیاردر خیریه همراه است که بخش کوچکی از تریلیون دولت در حال حاضر صرف coronavirus بحران است. چگونه مجله معتقدم که ما در حال رفتن به پرداخت این اضافه بدهی های ملی اگر ثروتمندترین میان ما نمی پرداخت بیشتر مالیات ؟ حتی زمانی که این کابوس است بیش از بسیاری از آمریکایی ها فشرده سخت خواهد بود.

و چرا باید به ما باور داریم که گیتس و یا هر گونه دیگر میلیاردر را “جسارت” لزوما منعکس کننده جامعه و ارزش های نیاز دارد ؟ Oligarchies نیست همان دموکراسی.

بدترین ترس از میلیاردر کلاس است که دولت در پاسخ به همه گیری منجر خواهد شد به طور دائم بزرگتر شبکه امنیت اجتماعی.

“هنگامی که این ویروس را فتح – و از آن خواهد شد – بزرگترین خطر خواهد بود که مبارزات سیاسی برای گسترش کنترل دولت بر مراتب بیشتر از آمریکا زندگی اقتصادی” هشدار مرداک مجله.

پس از رکود بزرگ دهه 1930 باعث تامین اجتماعی و حداقل دستمزد و همچنین به عنوان یک گسترده اعتقاد است که دولت باید تضمین حداقل استاندارد زندگی. جنگ جهانی دوم به همراه داشت GI بیل و پس از آن دفاع ملی آموزش و پرورش, قانون حفظ نقش دولت به عنوان یک سرمایه گذار از آموزش عالی است.

حتی برنامه هایی که نمی لذت بردن از محبوبیت گسترده ای هنگامی که برای اولین بار معرفی شده مانند قانون مراقبت مقرون به صرفه بزرگنمایی ملت حس از آنچه معقول است برای دولت را برای شهروندان است. این ACA زندگی در, محبوب تر از همیشه, وجود ایران با عزم راسخ به آن لغو و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای تضعیف آن.

به عنوان همه گیر چالش های امنیتی و ایمنی از همه آمریکایی ها برخی از سیاستمداران محافظه کار هستند پیشنهاد چیزهایی که غیر قابل تصور – قطعا غیرقابل توصیف – تنها ماه پیش.

میسوری جمهوری خواه سناتور جاش هاولی خواستار دولت فدرال به “پوشش 80 ٪ از حقوق و دستمزد برای کارگران در هر کسب و کار ما به ملی دستمزد متوسط” تا زمانی که بحران به پایان رسیده است.

“کارگران بهره مند شوند از چک ثابت و دانش شغل خود را امن هستند,” او می گوید.

در واقع. هالی منطق را به راحتی توجیه ملی پرداخت مرخصی استعلاجی و اساسی جهانی درآمد به طور دائم.

اگر همه گیر نشان داده است هر چیزی را که امریکا در حال حاضر شبکه امنیت اجتماعی و بهداشت و درمان سیستم محافظت نمی کند اکثر آمریکایی ها در یک اورژانس ملی. ما پرت میان جهان پیشرفته و کشورهای در معرض شهروندان ما به ناامنی دائمی.

ما همچنین از پرت در اختیار داشتن یک میلیاردر کلاس که در کنترل بسیاری از ما سیاست نگه داشته است چنین پیشنهاد کردن برنامه های عمومی.

حداقل تا به حال.

  • رابرت رایش سابق وزیر کار استاد سیاست عمومی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و نویسنده صرفه جویی در سرمایه داری: برای بسیاری از نه چند و منافع مشترک است. کتاب جدید خود سیستم: که تقلب در آن ما چگونه رفع آن است در حال حاضر. او یک ستون نویس گاردین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>