آمریکایی ها هشدار داد به گیاه مرموز دانه ظاهر می شود در این پست

کشاورزی مقامات در چندین ایالت آمریکا هشدارهای صادر شده در این هفته در مورد ناخواسته محموله خارجی دانه ها و توصیه مردم به آنها را کشت.

ساکنان بیش از یک دوجین متحده اخیرا گزارش دریافت بسته دانه آنها را که به نظر می رسد فرستاده شده توسط ایمیل از چین است.

وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت که در حال همکاری با گمرک و حفاظت مرزی دیگر آژانس های فدرال و وزارت امور خارجه برای بررسی وضعیت.

این بخش ترغیب ساکنان ایالات متحده به گزارش مشکوک بسته و دانه های گیاهی. اما آن “ندارد شواهد نشان می دهد این است که چیزی غیر از یک” مسواک زدن کلاهبرداری “که در آن از مردم دریافت موارد ناخواسته از یک فروشنده که پس از آن نوشته های کاذب نظرات مشتریان برای افزایش فروش”.

در کنتاکی, دولت, کشاورزی, گروه مطلع شد که تعدادی از ساکنان دریافت کرده بود, بسته بندی, کشاورزی, کمیسیون, رایان Quarles گفت.

“ما نمی دانیم که آنها چه هستند و ما نمی توانیم خطر هر گونه آسیب وجه به تولید محصولات کشاورزی در ایالات متحده,” او گفت:. “ما امن ترین, ترین های فراوان عرضه مواد غذایی در جهان است و ما نیاز به آن را نگه دارید که راه.”

“در این نقطه در زمان ما لازم نیست که اطلاعات کافی به می دانم که اگر این جعل یک شوخی اینترنتی کلاهبرداری و یا یک عمل کشاورزی زیستی-تروریسم” Quarles اضافه شده است. “ناخواسته دانه می تواند تهاجمی و معرفی بیماری های ناشناخته به محلی گیاهان آسیب دام یا تهدید محیط زیست ما است.”

در کارولینای شمالی وزارت کشاورزی و خدمات مصرفی گفت: آن تماس گرفته شد توسط بسیاری از مردم که از دریافت محموله بذر آنها منظور نمی شود. این سازمان گفت: این محموله شد و به احتمال زیاد این محصول از ‘مسواک’.

“با توجه به اداره کسب و کار بهتر, خارجی, فروشندگان شخص ثالث با استفاده از آدرس خود را و آمازون اطلاعات برای تولید جعلی فروش و بررسی مثبت خود را افزایش, محصول, رتبه بندی” گفت: grills, مدیر دولت گیاه صنعت را بدست آورد.

و فلوریدا کشاورزی و خدمات مصرفی کمیسر نیکی سرخ شده گفت: در توییتر در روز سه شنبه که دولت دریافت کرده بود بیش از 600 گزارش مشکوک دانه بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de