آمریکایی ها سرگردان در هند ترس برای ایمنی خود را و تعجب می کنم زمانی که آنها می تواند بازگشت به خانه

کالیفرنیا و شوهر شده است که انتظار دو سال و نیم به اتخاذ یک کودک از یک یتیم خانه بود روز دور از اتمام زمانی که کشور معرفی سخت coronavirus مستند آوردن این روند را متوقف کند.

آتش نشان و امدادگر مایکل توپ و رز بارنز گفت Yahoo News آنها سفر به دهلی نو, مارس 13 در چه باید یکی از شاد ترین سفرهای زندگی خود را به دو و نیم سال, دختر در خانه با آنها به موریتا, کالیفرنیا. اما به جای آنها مواجه سوء ظن از مردم محلی و در حال حاضر در گیر هند در انتظار اخبار در زمانی که آنها می توانند به خانه بازگشت و اینکه آیا فرزند آنها امیدوار به خوش آمدید به خانواده خود می توانید آنها را همراهی کند.

هند صادر رسمی خود را روز اول در سراسر کشور مستند در 25 مارس با پلیس در اجرای اقدامات سختگیرانه در آن 1.3 میلیارد نفر است. اگر چه در حال حاضر در کشور کمتر coronavirus موارد از اروپا و ایالات متحده در یک طرح برآورد شده و این کشور می تواند و باید برای مقابله با 300 میلیون موارد اگر شیوع بیماری گسترش می یابد.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: “در مجموع مستند” به “صرفه جویی در هندوستان برای نجات شهروندان خود خانواده خود را.”

برخی از غربی ها می گویند که آنها برآورده شده است با خصومت و ظاهرا از آنجا که مردم محلی به آنها مظنون آوردن coronavirus به کشور خود و در تلاش برای پیدا کردن مواد غذایی تهدید شده اند توسط پلیس بودند که اجرای مستند.

اورژانس اندازه گیری شوکه توپ و بارنز هر دو 34.

زن و شوهر گفت: برخی از مردم محلی شده اند از آنها مشکوک شده و خود را در 8 سال پدر کامیل پس از آنها وارد شده در مارس 13, فقط چهار ساعت قبل از کشور ممنوع همه ویزای توریستی. “من فکر می کنم که ممکن است وجود دارد یک ننگ اطراف گذشت بود و شاید [آنها فکر می کنند] ما در حال آوردن تاج[ویروس] به هند” بارنز گفت. مرد فروش بلیط در ایستگاه قطار به نظر می رسید شوکه نزد شوهرش زمانی که او وارد شده است. “من فکر می کنم آنها فقط فکر می کنم ما در حال حامل [ویروس.]”

پرستار رز بارنز, آتش نشان و امدادگر مایکل توپ و دختر خود کامیل. (حسن نیت ارائه میدهد از خانواده)

“آنها از ترس ما. ما قطعا در حال تماشا, شما می دانید و آنها را عصبی” بارنز گفت: اخبار یاهو.

اما بارنز و توپ گفت: آنها در حال تلاش برای ماندن مثبت توصیف وضعیت خود را به عنوان “بسیار وخیم” و گفت: کارکنان در هتل خود شده است توجه و پسند اما با اضافه کردن “منابع می تواند اجرا به زودی.”

این زن و شوهر که می توان به نام در به کار در خط اول جبهه مبارزه با کروناویروس در بازگشت به خانه در جنوب کالیفرنیا گفت: آنها در تماس با سفارت آمریکا در دهلی نو و نگاهی به پرواز خانه اگر کسی در دسترس می شود.

و آنها هنوز در تلاش برای تکمیل تصویب این که توپ گفت: مقامات تایید کرده بود ادامه می تواند زمانی که آنها دریافت دستور کتبی از قاضی. “وجود دارد فقط یکی از آخرین گام برای تکمیل” بارنز گفت.

“وضعیت آن را کمی ویرانگر و همچنین فقط یک کمی خنده دار” توپ گفت: “اگر شما در آن شما نمی تواند ضعف قلب و شما باید محکم و آماده به رول با مشت,” او گفت: اخبار یاهو.

سه نفر از اعضای خانواده در میان هزاران نفر از شهروندان ایالات متحده امیدوار به خانه از هند از این کشور ممنوع تمام خروجی پروازهای بین المللی, یک سفارش است که در اثر باقی می ماند تا 15 آوریل است.

اخبار یاهو صحبت کرد و به ده ها تن از دیگر آمریکایی ها در هند است که در انتظار کلمه از مقامات ایالات متحده در هنگامی که و اگر آنها می توانند کشور را ترک کنند قبل از این مستند — که نخست وزیر مودی برآورد خواهد شد و حداقل سه هفته — برداشته شده است.

والریا Savelyeva از سیاتل در حال حاضر گیر کرده در جنوب گوا ساحل رفت و آمد مکرر است که معمولا شلوغ با گردشگران است. اما در حال حاضر آن را مانند یک شبح, شهر,” او گفت:.

والریا Savelyeva. (حسن نیت ارائه میدهد از والریا Savelyeva)

سابق شرکت آمازون کارگر ترک کار خود را در یک فرصت مطالعاتی به هند سفر و برای تکمیل دو ماه دوره آموزشی در مورد چگونه برای تبدیل شدن به یک معلم یوگا ورود در اوایل ماه مارس. اما حدود دو هفته پیش به عنوان او تبدیل به آگاهی بیشتری از coronavirus اپیدمی فراگیر در سراسر جهان او سعی به خرید پرواز بازگشت به خانه.

Savelyeva توضیح داد که به عنوان نزدیکترین فرودگاه به او در گوا تنها در خدمت کوچکتر پرواز قیمت ها سر به فلک کشید — “یک پرواز من می توانم کتاب به خانه بود $8,000,” او گفت: بنابراین او منتظر است به دنبال هر چند روز برای دیدن اگر او تا به حال گزینه های دیگر. او در نهایت در بر داشت یک پرواز است که هزینه $850 و اجازه داده اند او را به ترک در مارس 30, اما از آن به بعد لغو شده به دلیل سخت مستند.

“بنابراین من ناجور بود تلاش برای بدست آوردن خانه مانند یک شهروند مطیع قانون با کمک” Savelyeva گفت:

Savelyeva که یک شهروند ایالات متحده است و زندگی در آمریکا برای بیش از 20 سال همچنین دارای یک گذرنامه و گفت که او امیدوار تر از کمک گرفتن برای پرواز وجود دارد از بازگشت به آمریکا

“من بسیار شگفت زده در مورد چگونه ایالات متحده آمریکا است که دست زدن به آن به ویژه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود گفت: شما نیاز به خانه آمده است. من چگونه می تواند من می آیند؟” Savelyeva گفت. “ما خانواده ها در خانه. هفته آینده ما ممکن است هیچ غذا از رستوران سپس چه؟,” او اضافه شده است.

مقامات ایالات متحده گفته اند از شهروندان برای پیوستن به این برنامه ثبت نام هوشمند مسافر (گام) برای ثبت نام محل سکونت خود را در موارد اضطراری.

یک بیانیه منتشر شده توسط سفارت ایالات متحده در روز جمعه گفت: این کار با وزارت امور خارجه و پیشرفت در “امکان تجاری و/یا پروازهای چارتر از هند به ایالات متحده برای شهروندان آمریکایی است.”

آن گفت اولیه پرواز به احتمال زیاد ترک از دهلی نو و بمبئی اما آن سعی خواهد کرد برای تسهیل سفر برای افرادی که در شهرهای مختلف.

اما برخی از آمریکایی ها به دام افتاده در هند گفت: آنها گفته شده است سفارت آمریکا در دهلی نو که هیچ پرواز را می توان به عنوان وجود دارد در حال حاضر هیچ عامل شرکت های هواپیمایی خارج از کشور است. دیگران شکایت کرده است که آنها ثبت نام کرده بودند با گام اما تا به حال نشده است دریافت هر گونه به روز رسانی ایمیل از مقامات.

یک سخنگو در وزارت امور خارجه گفت: اخبار یاهو که رشته آمریکایی ها در هر کشور از جمله هند باید با استفاده از برنامه مرحله و محلی سفارت به ثبت نام برای کمک به.

نیروهای شبه نظامی در نزدیکی سفارت آمریکا در دهلی نو. (نصیر Kachroo/NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

در ضمن دیگر آمریکایی ها به شدت در تلاش برای دریافت منابع با هم برای مستند. پم Lilak گفت که در Siolim گوا تمام مغازه ها بسته شده اند و به دلیل تدابیر شدید. او اشاره کرد که در لحظه ای که او به اندازه کافی مواد غذایی است اما “در حال اجرا است.”

“بدترین بخش این است که اگر شما به دنبال یک فروشگاه برای باز کردن از طریق بازار سیاه پس از آن وجود دارد خطر ابتلا به ضرب و شتم توسط پلیس” Lilak گفت: بیش از Facebook “ما متوقف شده است چند بار با زور و اجبار فریاد زد و تهدید به ضرب و شتم.”

برخی از شهروندان ایالات متحده نیز جلب توجه به این واقعیت در برخی موارد اتباع هند نیز علیه تبعیض یا برای کمک به آنها در پیدا کردن غذا و سرپناه یا برای داشتن به تازگی از سفر خارج از کشور — به طور بالقوه آوردن ویروس با آنها.

بیانیه ای از هوایی هند اشاره کرد که برخی از اعضای خدمه بوده است طرد توسط جوامع محلی پس از بازگشت.

استاد روانشناسی لیزا Carley Hotaling از نیویورک گفت که او تحت فشار به ترک آپارتمان خود در بنگلور پس از مردم محلی او را متهم شکستن حکومت نظامی که او معتقد بود تبعیض چرا که او آمریکایی است. اما با کمک از برخی از دیگر دوستان هندی Hotaling موفق به فرار به گوا که در آن او می گوید مردم محلی شده است به شدت در تلاش برای کمک به او.

Hotaling که شوهر در حال حاضر مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی در نیویورک می خواهد به خانه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان او نگران بچه های خود را ممکن است به سمت چپ بدون یک پرستار باید شوهرش قرارداد coronavirus. او همچنین در مورد او جاری شرایط بهداشتی که مربوط به بیماری های کلیوی به عنوان او به طور تصادفی در سمت چپ همه نسخه ها در بنگلور.

“من رسیده به کنسولگری در بمبئی; آنها بسیار مهربان بودند اما در نهایت فقط [گفت] که آمریکا تا به حال هیچ قطعی برنامه ای برای دریافت یک پرواز. من اختلال هراس و دیگر نگرانی های بهداشتی و انجام هر گونه meds با من” Hotaling گفت.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • اوباما جهانی مبارزه با ابولا می گوید coronavirus عفونت را منفجر ‘ در چند هفته آینده نمی خواهد کاهش تا زمانی که ممکن است

  • چرا صلیب سرخ و دیگر سازمانهای بهداشتی و درمانی تبدیل به Infinite و Instagram برای صرفه جویی در زندگی

  • Coronavirus خبر خوب: جامعه رفاقت, زیبا و دلفریب, حیوانات خانگی, خنده دار, فیلم ها و بیشتر

  • چرا مردم نادیده اجتماعی فاصله مشاوره ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im