آمریکایی ها رشته در پاکستان در فرودگاه پس از کشتی محروم شد, ورود به کشورهای متعدد بیش از coronavirus نگرانی

یک هواپیما پر از آمریکایی ها و کانادایی ها بود رشته آسفالته در فرودگاه در کراچی پاکستان برای چندین ساعت در روز پنج شنبه پس از آن تبدیل شد به دور از کشورهای مختلف به دلیل ترس از coronavirus با توجه به یک عضو خانواده از دو نفر از مسافران است.

کلی Chrjapin که پدر و مادر در میان کسانی که در این پرواز گفت: این هواپیما شامل بیش از 250 نفر همه آنها آمریکا و کانادا اتباع که تا به حال شده است در اين سفر با کشتی کروز MS Westerdam. یکی از مسافران از قایق که آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل این ماه. Chrjapin گفت: وزارت امور خارجه با تشکیل یک کارگروه برای رسیدگی به این وضعیت و این که پدر و مادر او مطلع شدند این هواپیما می تواند پرواز به آمستردام در روز پنج شنبه بعد از ظهر پس از بیش از هفت ساعت در پاکستان است.

تاخیر در پاکستان شد و در آخرین پیچ و تاب و در طولانی سفر برای Westerdam مسافران است. Chrjapin گفت: پدر و مادر ویکتور و کارن Chrjapin هستند که هر دو در اواخر 60s و بازنشسته شد. او را شناسایی پدر او به عنوان یک افسر سابق نیروی دریایی آمریکا.

یک هلیکوپتر با نزدیک شدن به Westerdam کشتی کروز در سیهانوکویل کامبوج در روز چهارشنبه. (Tang Chhin Sothy/خبرگزاری گتی ایماژ)

“من در تکمیل وحشت” کلی Chrjapin گفت: اخبار یاهو در روز پنج شنبه بعد از ظهر و قبل از او دریافت کلمه پدر و مادر او خواهد پرواز از پاکستان به هلند.

Chrjapin گفت که او شنیده نشده از پدر و مادر او پس از حدود 4 p. m. و هنگامی که او گفت: مادر, پیامک که خلبان اعلام کرد که مجموعه ای را برای آمستردام.

“من شده اند قادر به گرفتن هر چیزی از آنها از” Chrjapin گفت. “من فرض می کنم آنها تا به حال به نوبه خود گوشی خود را خاموش و رفت و چرخ.”

در حالی که او معتقد است که هواپیما را ترک کرده است از پاکستان Chrjapin است که هنوز هم در مورد گام های بعدی.

“حال سوال این است که گرفتن آنها را از آمستردام. که دیگر تمام واگنر” او گفت:.

Chrjapin پدر و مادر نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

یک زن مشاهده MS Westerdam کشتی کروز در نزدیکی سیهانوکویل کامبوج در اوایل این هفته. (Paula برونشتاین/گتی ایماژ )

وزارت امور خارجه ایالات متحده و دولت کانادا بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بیانیه ای از کشتی کروز اپراتور هلند امریکا منتشر شد به اخبار یاهو اواخر روز پنجشنبه بعد از ظهر تایید کرد جزئیات مسیر.

“مسیر پرواز بود و به طور غیر منتظره دستور توسط مقامات ترکیه به نوبه خود در اطراف میدوی را از طریق سفر خود را ،” بیانیه ای گفت:. “هواپیما متوقف شد و برای سوخت گیری در فرودگاه کراچی پاکستان و سپس ترک در 2:10 صبح به صورت آمستردام که در آن ما را دریافت تاییدیه از دولت هلند برای فرود.”

کلی Chrjapin گفت: پدر و مادر او را سوار کشتی کروز است که توسط Holland America Line, در سنگاپور در ماه گذشته. با توجه به NBT یک دولت-اجرای خروجی رسانه ها در تایلند, کشتی بود 2,257 مسافر و خدمه در هیئت مدیره و سمت چپ تایوان در فوریه. 4 پس از یک زودتر توقف در هنگ کنگ است. NBT گزارش قایق رد شد ورود به تایلند “به عنوان یک کشتی مظنون به حمل مسافر پیمانکاری 2019 رمان coronavirus.”

با توجه به Chrjapin از تلاشی ناموفق برای بارانداز در تایلند بخشی از یک سلسله “محرومیت” کشتی رو به عنوان آن اقدام به سفر به کشورهای متعدد.

“تایلند یکی از آنها فیلیپین بود و پس از آن وجود دارد شش یا هفت بنادر در ژاپن است که برنامه ریزی شده بودند. ممانعت از ورود آنها” او افزود: “گوام کاهش یافته است به آنها اجازه می دهد در, که در آن نقطه آنها فقط از نوع شناور به مدت پنج روز یا بیشتر.”

در نهایت کامبوج شروع به قبول برخی از مسافران و پدر و مادر او بودند اقامت در یک هتل در پنوم Chrjapin گفت. در ابتدا او گفت: وجود دارد یک طرح برای مسافران به پرواز از کامبوج به مالزی قبل از رفتن به خانه.

او گفت: مالزی متوقف پذیرش مسافران هنگامی که یکی از آنها یک 83-سال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از ورود به کوالالامپور از کامبوج. در فوریه. 16 رویترز گزارش داده بود که برای اولین بار از Westerdam به تست مثبت است.

Chrjapin گفت: تمام مسافران دیگر آزمایش منفی در کامبوج و این که بعد از پنج روز وجود آنها مطلع شدند آنها خواهد بود پرواز به خارج از کشور در شب چهارشنبه. که پرواز بود که یک منشور برنامه ریزی شده بود به رفتن را از طریق استانبول و در نهایت در دیترویت. Chrjapin ارائه اخبار یاهو با یک عکس از پدر و مادر خود را’ سفر برای سفر.

با توجه به Chrjapin در مورد نیمه راه از طریق سفر به استانبول, پرواز یک turnabout و فرود در کراچی. او گفت که او شنیده ام از پدر و مادر خود را از طریق پیام متنی در مدت کوتاهی پس از ظهر و در روز پنج شنبه و یاد آنها در گیر آسفالته در کراچی.

“ما در یک آسفالته در پاکستان است. به کمک” Chrjapin به نقل از پدر و مادر خود را’ متن.

Chrjapin پس از آن به نام وزارت امور خارجه از طریق یک خط تلفن برای آمریکایی ها در پریشانی. او گفت که او در ابتدا قطع و به کارگردانی صوتی جعبه قبل از ارسال به سفارت ایالات متحده در اسلام آباد, پاکستان. کسی وجود دارد کارگردانی او به کنسولگری در کراچی. Chrjapin گفت: او نا امید شده بود با وزارت امور خارجه در پاسخ, به ویژه به این دلیل که اولین شخص او صحبت کرد به اصرار داشت این موضوع نبود “وزارت امور موضوع است.”

“آنها پرشهای کامل” گفت: Chrjapin بعد اضافه کرد: “من در برخورد با سفارتخانه ها و وزارت امور خارجه به مدت چهار ساعت. … البته این دولت موضوع است. چگونه است که خط اورژانس در وزارت امور خارجه می تواند هر چیزی را انجام دهید?”

در نهایت Chrjapin گفت: کسی که در کنسولگری در کراچی اطلاع او در مدت کوتاهی قبل از 2 p. m. ET که یک کارگروه تشکیل شده برای رسیدگی به این موضوع است. که در آن نقطه هواپیما شده بود رشته برای حدود دو ساعت است. Chrjapin گفت: کسی که با نیروی کار به او گفت آن معلوم نیست چه اتفاقی می افتد بعد از هواپیما می رسد در آمستردام.

“آنها مانند ما در حال کار بر روی آن ما فقط نمیفهمد آمستردام,” او گفت: از نیروی کار. “که همه به خوبی و خوب است اما تو هنوز مردم … 200 و یا آمریکایی ها. مقابله با آن است.”

یک کنسولگری رسمی که در پاسخ از یاهو نیوز در یک شماره اضطراری ارائه شده به اعضای خانواده آگاه بود از پرواز با Westerdam مسافران عازم ترکیه است اما برای پاسخ به سوالات در مورد آمریکایی ها مکان فعلی نمایش داده شد با اشاره به امور عمومی است. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد وضعیت.

Chrjapin پدر و مادر شده بود توصیف سفر خود را در Facebook صفحه. در پست در روز چهارشنبه و پنج شنبه کارن Chrjapin گفت: همه مسافران بودند که در کامبوج به غیر از یکی آزمایش منفی برای ویروس. کارن همچنین به تشریح طرح برای پرواز به آمریکا از طریق استانبول.

“ما رفته اند در سراسر جهان در طول این سفر است. خوب چیزی که من در حال حاضر به طور کامل خاکستری,” او نوشت.

جینا مک لافلین و شارون Weinberger کمک گزارش به این داستان

_______

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • حکم قاضی تهمت مشاور راجر سنگ به 40 ماه زندان

  • دموکراتیک رقبای کوبیدن بلومبرگ در شروع بحث نوادا

  • بلومبرگ تصادفا در حالی که توضیح ‘توقف و frisk’ سیاست

  • فشرده توسط Warren, عصر ایران حاضر به آزادی زنان از NDAs

  • مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام ‘رئیس افسر اجرای قانون’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im