آمریکایی ها تخلیه از coronavirus-آمار کشتی کروز بازگشت به مادو پرواز چارتر حمل مسافران کشتی کروز از ژاپن فرود در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس با مسافران رو به یک دوره قرنطینه برای اطمینان از آنها ندارد Covid-19 ویروس است که منتشر شده است thoughout آسیا است.

یک هواپیمای حامل مسافران آمریکایی لمس کردن در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا در مدت کوتاهی قبل از ساعت 11.30 به وقت محلی (0730 GMT) روز یکشنبه. دوم پرواز وارد در لککلند ایر فورس بس در تگزاس حدود دو ساعت و نیم بعد.

ژاپن وزیر دفاع Tarō Konō بود توییتی قبل از آن که سربازان ژاپنی به کمک حمل و نقل 340 ما مسافران در 14 اتوبوس از بندر یوکوهاما به توکیو فرودگاه هاندا. حدود 380 آمریکایی ها در الماس شاهزاده کشتی کروز.

به ما گفت: آن را مرتب تخلیه چرا که مردم در کشتی بودند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. برای خروج آمریکایی ها تخلیه کاهش کوتاه مدت 14 روز در قرنطینه آغاز شد که پردازنده کشتی در 5 فوریه.

راهنمای سریع

چه coronavirus و ما باید نگران است ؟

چه این ویروس باعث بیماری آغاز شده است که ووهان?

این ویروس است که رسما به نام Sars-CoV-2 و این باعث می شود که بیماری Covid-19. آن است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات. بسیاری از کسانی که در ابتدا آلوده یا کار کرده یا اغلب shopped در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در مرکز شهر چینی.

دیگر چه coronaviruses وجود دارد بوده است ؟

جدید و نگران ویروس ها معمولا سرچشمه در حیوانات میزبان. ابولا و آنفولانزا نمونه های دیگر – سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات.

چه علائم کروناویروس?

این ویروس می تواند باعث پنومونی. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، اگر مردم در بیمارستان بستری آنها ممکن است حمایت خود را از ریه ها و اندام های دیگر و همچنین مایعات. بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن خود را. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرده است-انسان به انسان انتقال و شده اند وجود دارد از جمله انتقال به جاهای دیگر. همانطور که از 12 فوریه در حال حاضر وجود دارد 45,182 مورد تأیید و 1,115 مرگ و میر. موارد وجود دارد در 28 کشور دیگر خارج از چین با مرگ و میر ثبت شده در یک مورد در هنگ کنگ و یک مورد در فیلیپین. تعداد زیادی از مردم به قرارداد این ویروس به طور کلی می تواند به مراتب بالاتر به مردم با علائم خفیف ممکن است تشخیص داده شده اند.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در انگلستان دو برابر شده است از چهار تا هشت بعد از چهار بیشتر مردم در برایتون بودند مبتلا به این عفونت بیش از آخر هفته.

وجود دارد و نه موارد این ویروس در بریتانیا است. چهار واقع شد در برایتون یکی در لندن است. در Arrowe پارک بیمارستان در Merseyside 83 نفر در قرنطینه بودند گفت: آنها اجازه داده می شود به ترک روز پنج شنبه پس از همه آنها تست منفی است. از 1,750 آزمایشات انجام شده تا کنون در بریتانیا بیش از 99 درصد منفی شده است.

چرا این بدتر از عادی آنفلوانزا و چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ما هنوز نمی دانیم که چگونه خطرناک جدید کروناویروس است و ما نمی دانیم تا زمانی که اطلاعات بیشتری در می آید. میزان مرگ و میر در حدود 2 درصد. این است که به احتمال زیاد یک دست بالا گرفتن از بسیاری از مردم به احتمال زیاد آلوده شده توسط ویروس اما هنوز رنج می برد به اندازه کافی شدید علائم به حضور در بیمارستان و غیره شده اند محسوب می شود. برای مقایسه آنفلوآنزای فصلی به طور معمول دارای یک میزان مرگ و میر زیر 1% است و تصور می شود حدود 400000 مرگ و میر در هر سال در سطح جهان است. سارس به حال مرگ و میر بیش از 10٪.

من باید رفتن به دکتر اگر من یک سرفه?

مگر اینکه شما به تازگی از سفر به چین و یا در تماس با فرد مبتلا به این ویروس پس از آن شما باید درمان هر سرفه یا علائم سرماخوردگی به صورت عادی. بیمه خدمات درمانی توصیه می کند که مردم باید تماس 111 به جای مراجعه به پزشک عمل جراحی به عنوان یک خطر وجود دارد که آنها ممکن است دیگران را آلوده.

این یک بیماری همه گیر است و باید ما هراس ؟

کارشناسان بهداشت و درمان شروع به گفتن آن می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر اما در حال حاضر آن می افتد کوتاه از آنچه که به نظر یکی. یک بیماری همه گیر که در نظر است “در سراسر جهان گسترش بیماری”. Coronavirus موارد تایید شده اند در حدود 25 کشور در خارج از چین اما به هیچ وجه در تمام 195 در لیست.

وجود دارد بدون نیاز به وحشت. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. که اعلام کرده است شیوع این بیماری به بهداشت عمومی اورژانس های بین المللی نگرانی می کند و می گوید وجود یک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. مسائل کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است. اغلب ویروس ها است که به راحتی گسترش تمایل به تاثیر خفیف تر.

سارا Boseley سلامت ویرایشگر و هانا Devlin

وزارت امور خارجه اعلام کرد بعد که 14 evacuees تایید آنها تا به حال ویروس اما اجازه داده شد به هیئت مدیره پرواز به دلیل آنها علائم. آنها که جدا از دیگر مسافران در پرواز های وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: در یک بیانیه مشترک.

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در ایالات متحده موسسه ملی سلامت در روز یکشنبه گفت که یک فرد آلوده نشان داد که حداقل علائم هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس را به شخص دیگری.

پس از ورود به آمریکا و تمام مسافران باید از طریق بیشتر از 14 روز از قرنطینه در امکانات نظامی – معنی آنها را تحت قرنطینه برای نزدیک به چهار هفته است.
A plane carrying some of the American passengers arrives at Travis air force base in California

استرالیا و کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه مسافر تخلیه. دولت های دیگر از جمله کانادا و هنگ کنگ نیز نیاز مسافران به انجام یک دوم 14 روز در قرنطینه.

ژاپن روز دوشنبه اعلام کرد بیشتر از 99 عفونت در الماس شاهزاده خانم بالا بردن کشتی تعداد کل موارد به 454. به طور کلی ژاپن 419 تایید موارد ویروس از جمله یک مرگ. آمریکا تایید کرده است و 15 مورد در داخل کشور. به طور جداگانه یک شهروند ایالات متحده درگذشت در چین است.

نمودار coronavirus موارد

Cheryl و پل Molesky یک زن و شوهر از سیراکیوز در نیویورک تصمیم گرفتند به تجارت یکی از coronavirus قرنطینه برای یکی دیگر از ترک کشتی کروز به پرواز به ما. Mrs Molesky گفت: افزایش تعداد بیماران در کشتی تحت تاثیر این تصمیم.

“ما بسیار خوشحالیم که به رفتن خانه,” او گفت: تلویزیون NHK در ژاپن است. “این فقط یک کمی ناامید کننده است که ما باید برای رفتن از طریق قرنطینه دوباره و ما احتمالا نمی تواند به عنوان راحت به عنوان الماس شاهزاده احتمالا.”

او فرستاده آسوشیتد پرس یک ویدیو از او و شوهرش سوار شدن به هواپیما با دیگر آمریکایی. “خوب خسته هستیم اما ما در هواپیما و این احساس خوبی است. خیلی بدبختی پوشیدن این ماسک هر چند و هر کس تا به حال برای رفتن به حمام در اتوبوس,” او گفت:.

برخی از مسافران گفتند که تصویب این فرصت را به پرواز به آمریکا به دلیل اضافی قرنطینه. آنها همچنین نگران بودن در یک پرواز طولانی با دیگر مسافران که ممکن است آلوده و یا در یک دوره کمون.


یکی از آمریکایی Matthew Smith, توییتی که او را دیدم یک مسافر بدون ماسک صورت صحبت کردن در محله های نزدیک با یکی دیگر از مسافر.

“اگر وجود دارد عفونت های ثانویه پردازنده این است که چرا” او گفت:. “و شما از من خواست برای دریافت بر روی یک اتوبوس با او؟”

او گفت: مقامات بهداشتی آمریکا که برای بازدید اتاق خود را ظاهرا تعجب است که زن و شوهر تا به حال تصمیم به ماندن و خواست آنها ، “با تشکر میکنیم اما خوب” اسمیت گفت که او به آنها گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im