آمریکایی ها اجتناب از ازدواج تا زمانی که آنها رسیدن به ثبات مالی


طبقه متوسط آمریکایی ها دیگر نمی توانیم به ازدواج با توجه به بدهی های بزرگ به عنوان تنها 50 درصد در حال حاضر گره کراوات

  • آمریکایی ها در حال امید بستن به ازدواج کند تا امور مالی خود را در حال صاف کردن با توجه به تحقیقات جدید
  • افرادی که ازدواج تمایل به بالاتر از متوسط درآمد در مقایسه با افراد مجرد و همخانه زوج
  • مرد و زن هر دو موافقت کردند که با داشتن مقدار زیادی از پول ” شد یک اولویت
  • در مجموع 20 درصد از مردان گفته ‘ضروری’, 65 درصد گفت: مهم اما نه ضروری است و تنها 14 درصد گفت: مهم نیست’
  • تنها 15 درصد از زنان گفت: داشتن قابل ملاحظه بودجه شد ‘ضروری و 68 درصد گفت: این مهم اما نه ضروری’
  • تحقیقات نشان داد که کم بگیران نمی توانند خودشان را جذاب نامزدها برای ازدواج

طبقه متوسط آمریکایی هستند امید بستن به ازدواج کند چرا که تا زمانی که آنها را از نظر مالی آماده با توجه به تحقیقات جدید نشان می دهد که مردم ارزش داشتن مقدار زیادی از پول و حرفه ای آنها را لذت بردن از بیش از یک حقوقی اتحادیه.

وام های دانشجویی و بدهی های دیگر در راه ازدواج است که امروزه به عنوان یک ‘capstone دستاورد’ می آید که هنگامی که یک فرد برای یک آینده پایدار, محققان می گویند.

در حالی که 60 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها ازدواج کرده بود در سال 2002 است که کاهش یافته و به 50 درصد در سال 2017.

که در همان 15 سال دوره همخانه ارقام رز از 54 درصد به 59 درصد با توجه به تحقیقات پیو.

Americans are opting not to marry until their finances are straightened out, according to new research. People who are married tend to have a higher median earning compared to single people and cohabiting couples

آمریکایی ها در حال امید بستن به ازدواج کند تا امور مالی خود را در حال صاف کردن با توجه به تحقیقات جدید. افرادی که ازدواج تمایل به بالاتر از متوسط درآمد در مقایسه با افراد مجرد و همخانه زوج

“معنای ازدواج تغییر کرده و ازدواج در حال حاضر به عنوان این capstone دستاورد هنگامی که تمام این نقاط عطف شده است به دست آورد,’ Susan L. Brown, صندلی جامعه شناسی در بولینگ گرین ایالت گفته وال استریت ژورنال.

‘آن را تقریبا مانند یک لوکس خوب که قابل دسترسی تنها توسط افرادی که بیشترین منابع در جامعه است.’

اما از سال 1976 تا سال 2017 سه چهارم از سالمندان دبیرستان پاسخ داده اند که آنها با دیدن ازدواج در آینده خود را با توجه به سالانه تحقیقات با دانشگاه میشیگان.

این نشان می دهد مردم به سادگی در حال انتظار برای تعدادی از عوامل سقوط را به محل. به وال استریت ژورنال گفت: فقیرترین آمریکایی ها حداقل به احتمال زیاد به ازدواج.

“من احساس می کنم اگر من تا به حال ازدواج آن را احتمالا خواهد بود چرا که از مزایای مالیاتی و یا اگر آنها واقعا می خواستم به’ نیک Cotter, 31, گفته وال استریت ژورنال. “این یک تغییر قطعی از آنچه پدر و مادر من فکر می کنم ،

او فارغ التحصیل در سال 2007 و سپس مشغول به کار در یک سوپر مارکت.

پیتسبورگ بومی کاهش یافته است از آنجا که او نمی تواند به استطاعت آن را اولین بار در اطراف اما در سال 2013 فارغ التحصیل از دانشگاه ویلینگ در غرب ویرجینیا.

او مدرک کارشناسی ارشد در رشته سیاست عمومی از دانشگاه کارنگی ملون و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک محقق برای مسکن مقرون به صرفه برای دولت های محلی.

Cotter اضافه شده در مورد او تصمیم به ازدواج زود هنگام در: ‘زمانی که شما لازم نیست که احساس خوبی در مورد خودتان, شما قطعا نمی کنم دیگر مردم فکر می کنم که خیلی از شما.’

Both genders agreed that 'having a lot of money' was a priority. A total of 20 percent of men said it was 'essential', 65 percent of men said it was 'important but not essential', and 14 percent of males in the study said it was 'not important'

هر دو جنس به توافق رسیدند که با داشتن مقدار زیادی از پول بود یک اولویت است. در مجموع 20 درصد از مردان گفته ‘ضروری’, 65 درصد از مردان گفت: مهم اما نه ضروری و 14 درصد از مردان در این مطالعه گفت: مهم نیست’

دانیل اشنایدر, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی به توافق رسیدند.

اشنایدر که مورد مطالعه قرار ازدواج گفت: وال استریت ژورنال: ‘شرایط اقتصادی حتی در اقتصاد باقی می ماند دشوار است برای بسیاری از آمریکایی ها. که منجر به شما احساس مثل شما می تواند ازدواج کند و یا افرادی که مایل به ازدواج با شما.’

به نظر می رسد حمایت ارقام نشان می دهد که متوسط ثروت از زوج های ازدواج کرده بود بسیار بالاتر از عدم ازدواج و یا تک مردم است.

از سال 1989 تا سال 2016 ازدواج در سن 25 تا 34 ساله بود متوسط ثروت است که در بازه زمانی بین $14,009 و بیش از $32,094 Federal Reserve Bank of St. Louis آمار و ارقام نشان داد.

مقایسه متوسط ثروت از همخانه زوج در محدوده $4,889 و $9,786. آن را در یک دامنه مشابه به افراد مجرد که در آن چهره های ماند بین $3,676 و $13,049.

در یک مطالعه انجام شده از 25 ژوئن تا جولای 8, 2019, همان درصد از مردان و زنان پاسخ داده است که ازدواج کرده بود و مهم اما نه ضروری’ (54 درصد).

پنجاه و نه درصد از مردان گفتند که در یک رابطه متعهد مهم تر بود و 57 درصد از زنان پاسخ داده به طور مشابه.

اکثر مردان (57 درصد) گفت: آن را “ضروری” آنها تا به حال یک زندگی حرفه ای آنها لذت می برد و 39 درصد گفت: مهم اما نه ضروری است’.

در مجموع 46 درصد از زنان گفت: با بهره گیری از کار خود را ‘ضروری’ در حالی که 48 درصد گفت: مهم اما نه ضروری است’.

هر دو جنس به توافق رسیدند که با داشتن مقدار زیادی از پول بود یک اولویت است. در مجموع 20 درصد از مردان گفته ‘ضروری’, 65 درصد از مردان گفت: مهم اما نه ضروری و 14 درصد از مردان در این مطالعه گفت: مهم نیست’.

کمی پایین تر, درصد از زنان (15 درصد) گفت: داشتن قابل ملاحظه بودجه شد ‘ضروری و 68 درصد توصیف فراوان مالی به عنوان مهم اما نه ضروری است’. شانزده درصد گفت: مهم نیست’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im