آمریکایی مسافر حاضر به تخلیه از coronavirus کشتی کروز که در آن 285 بیمار افتاده اند


آمریکایی مسافر و همسرش حاضر به تخلیه از coronavirus کشتی کروز در ژاپن زیرا آنها ترجیح می دهند که قرنطینه در لوکس بوش از پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا

  • مرد آمریکایی Matthew Smith, 57, یکی 3700 مسافر گیر داخل قرنطینه الماس شاهزاده خانم کروز در ژاپن برگزار شد
  • کشتی است که در قرنطینه به مدت دو هفته پس از سابق مسافر تشخیص داده شد با کروناویروس و آن را در فوریه 19
  • پس از قرنطینه اعلام شد مقامات ژاپنی در فوریه 5, حداقل 285 نفر تایید شده اند به کروناویروس
  • وزارت امور خارجه آمریکا روز جمعه اعلام کرد قصد دارد به ترابری برخی از 380 آمریکا اتباع گیر در هیئت مدیره کشتی و پرواز آنها را به بازگشت به ایالات متحده
  • اما اسمیت می گوید که او نمی خواهید به قرنطینه اضافی 14 روز در یک پایگاه نظامی است که آنچه دولت آمریکا در حال برنامه ریزی

آمریکایی مسافر در هیئت مدیره coronavirus-آمار الماس شاهزاده می گوید او را به جای اقامت در قرنطینه در کشتی کروز لنگر انداخت در ژاپن از بازگشت به ایالات متحده است.

متی اسمیت و همسرش, کاترین Codekas از کالیفرنیا دو از حدود 380 اتباع آمریکایی در هیئت مدیره کشتی است که مقامات ژاپنی قرار داده شده در یک دو هفته ای قرنطینه در فوریه 5.

الماس شاهزاده خانم است که در این سایت از بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین باقی مانده است لنگر انداخت در بندر یوکوهاما در جنوب توکیو.

از آن زمان تعداد کل مسافران در هیئت مدیره کشتی است که تشخیص داده شده اند با کروناویروس افزایش یافته است به حداقل 285 نفر به گفته مقامات ژاپنی.

Matthew Smith (above) and his wife, Katherine Codekas, of California, are two of an estimated 380 American nationals on board a cruise ship that has been docked in a Japanese port for almost the last two weeks

Matthew Smith (در بالا) و همسرش کاترین Codekas از کالیفرنیا دو از حدود 380 اتباع آمریکایی در هیئت مدیره یک کشتی کروز است که از منوی view در یک پورت برای تقریبا دو هفته گذشته

Japanese authorities say at least 285 people on board the Diamond Princess (seen above in Yokohama on Saturday) have been infected with coronavirus

مقامات ژاپنی می گویند حداقل 285 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده (در بالا دیده می شود در یوکوهاما در روز شنبه) آلوده شده اند با کروناویروس

Smith accused the State Department of 'throwing a monkey wrench' into the quarantine

اسمیت را متهم کرد که وزارت امور خارجه از پرتاب یک میمون آچار’ به قرنطینه

He prefers to be let off the ship, tested, and to be allowed back into the United States after having proven he is not sick

او ترجیح میدهد به اجازه کشتی تست شده و اجازه بازگشت به ایالات متحده پس از اثبات او است نه بیمار

وجود حدود 1,000 کارگران روی عرشه کشتی است که توسط کارناوال شاهزاده Cruises که در حال مراقبت از 2,666 مسافران با توجه به اخبار CBS.

وزارت امور خارجه آمریکا روز جمعه اعلام کرد که در حال آماده سازی برای بازگرداندن شهروندان آمریکایی در هیئت مدیره کشتی.

ما اتباع روی عرشه کشتی ارائه خواهد شد صندلی در پرواز منشور سازمان یافته توسط وزارت امور خارجه.

این هواپیما برنامه ریزی شده است برای رسیدن به در ژاپن در روز یکشنبه. دولت آمریکا اصرار شهروندان به پیاده شدن از کشتی و بازگشت به ایالات متحده برای بیشتر نظارت وال استریت ژورنال گزارش شده است.

باید مسافران را انتخاب کنید برای بازگشت این پرواز چارتر آنها خواهد بود قادر به بازگشت به ایالات متحده برای یک دوره از زمان,’ وزارت امور خارجه سخنگوی گفت.

‘مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به یک تصمیم نهایی در این زمینه است.’

اما اسمیت چه کسی می گوید او و همسرش احساس خوب جسمی و نه هر گونه نشانه های آلوده بودن می گوید: او اقامت قرار داده است.

‘بزرگترین آرزوی ما در این نقطه است که برای حفظ قرنطینه است که مقامات بهداشتی تاسیس و سپس دریافت یک آزمون برای این ویروس در پایان که قرنطینه بنابراین ما می توانیم با ایجاد نسبی یقین است که ما آلوده هستند و به صورت رایگان به,” او گفت:.

This Feb. 1, 2020 photo provided by the U.S. Air Force shows the Westwind Inn lodging facility at Travis Air Force Base in California

این Feb. 1, 2020 عکس های ارائه شده توسط نیروی هوایی ایالات متحده را نشان می دهد Westwind مسافرخانه مرکز اسکان در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا

The images show facilities and lodging on the base where Americans currently quarantined in Japan would be held for an additional two weeks

این تصاویر نشان می دهد امکانات و اسکان در پایگاه جایی که آمریکایی ها در حال حاضر قرنطینه در ژاپن برگزار خواهد شد اضافی برای دو هفته

‘متاسفانه وزارت امور خارجه مجامع به آن است.’

دولت آمریکا می خواهد به پرواز آسمان به تراویس پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی ساکرامنتو که در آن آنها را تحت نمایش درمانی.

برخی از مسافران در حال انتظار به ادامه لککلند ایر فورس بس در تگزاس سفارت آمریکا در توکیو گفت: در نامه ای به مسافر و خدمه بود که آنلاین پست شنبه.

هر کس یک معاینه قبل از مجاز در پرواز اجاره و کسانی که نشان می دهد علائم بیماری نمی شود مجاز به هیئت مدیره هواپیما سفارت گفت.

پس از ورود به ایالات متحده, همه از مسافران نیاز به رفتن را از طریق یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه نامه ای گفت: – معنی آنها را تحت قرنطینه در مجموع نزدیک به چهار هفته است.

‘ما می دانیم این است که یک تجربه استرس زا و ما باقی می ماند اختصاص داده شده به ارائه همه نوع حمایت را از ما می توانیم و دیدن شما با خیال راحت و به سرعت پیوست با خانواده و دوستان در ایالات متحده آن را گفت.

وزارت امور خارجه خواست آمریکا مسافران برای بازگشت به خانه.

‘به تحقق دولت ما این مسئولیت را به ما شهروندان تحت قوانین ما و شیوه و همچنین به منظور کاهش بار بر روی سیستم بهداشت و درمان دولت آمریکا توصیه های فراوانی از احتیاط است که ما شهروندان پیاده و بازگشت به ایالات متحده برای نظارت بیشتر,’ گروه در بیانیه ای گفت.

Smith has been busy posting images and messages on his Twitter feed detailing his trip

اسمیت شده است مشغول به ارسال تصاویر و پیام های خود را در خوراک توییتر خود را با شرح سفر

Smith says that the workers on board the ship have been feeding him and his wife three times a day

اسمیت می گوید که کارگران در هیئت مدیره کشتی شده اند تغذیه او و همسرش را سه بار در روز

Smith also posted images of the face masks distributed on board the ship

اسمیت همچنین تصاویر ارسال شده از ماسک صورت توزیع شده در هیئت مدیره کشتی

اسمیت گفت که او هیچ تمایلی به تجارت یکی از قرنطینه برای دیگری.

“من درک شدن کشتی می شود و در فضای دیگری اما تحت این شرایط پیشنهاد ما قصد داریم به شما قرار دادن در اتوبوس با دیگر افرادی که نیست خود را تکمیل قرنطينه و تست شده برای, ویروس,’ اسمیت گفته فاکس نیوز روز جمعه.

“ما در حال رفتن به قرار دادن شما در یک هواپیما با این همه مردم و شما را از بازگشت به ایالات متحده و به دلیل خطر شما هنوز هم در برخواهد داشت که با توجه به وضعیت ما در حال رفتن به چوب شما در یکی دیگر از قرنطینه.’

اسمیت گفت که الماس شاهزاده واز بد ‘رپ’ و این شرایط در هیئت مدیره کشتی نسبتا خوب تحت شرایط.

‘ما باید دسترسی به بالکن ما به خوبی تغذیه – سه بار در روز همراه با مواد غذایی بیش از حد – آنها ارائه تمام نیازهای ما نیاز در آن وجود دارد,” او گفت:.

اسمیت و همسرش در حال اقامت در یک سوئیت. اما شرایط آنها کمتر ایده آل است.

Smith thanked his supporters on Twitter for their 'compassionate thoughts, words, and best wishes'

اسمیت تشکر هواداران خود در توییتر برای خود “مهربان واژگان و بهترین آرزوها’

‘ما می توانیم خارج از هوای تازه و نور آفتاب – هنگامی که آن را نشانی از درخشش – هر زمان که ما مانند,” او گفت:.

دیگر مسافران را بسیار متفاوت تجربه اگر آنها را در یک فضای داخلی کابین است که به طور قابل توجهی کوچکتر و عدم دسترسی به هوای تازه.

‘آنها اجازه داده اند کسانی که مسافران روی عرشه برای یک ساعت هر چند روز.’

اسمیت گفت: فاکس نیوز که همسر او شده است “افسرده” و “بیشتر احساسی” در مورد قرنطینه.

او گفت که او نیز ناراحت با اعلام بازگشت به برنامه.

سلامت-حکیم ما کاملا خوب ” او گفت:.

مقامات ژاپنی اعلام کرده اند که در پایان قرنطینه آنها برنامه ریزی برای تست همه مسافران برای ویروس.

ژاپن وزارت بهداشت مجاز 11 مسافر به پیاده جمعه گفت که کسانی که بیش از 80 سال و یا با زمینه ای شرایط پزشکی و همچنین به عنوان کسانی که اقامت در پنجره کابین در طول 14 روز قرنطینه می توانید اقامت در تعیین تسهیلات در ساحل.

به طور جداگانه دولت ژاپن روز شنبه گفت که یک پرواز اجاره را به ژاپنی از ووهان — چین شهر در مرکز شیوع ویروس را ترک جمعه و بازگشت جمعه.

که خواهد بود پنجم مانند هواپیما برای ژاپن است.

علاوه بر این موارد در کشتی کروز ژاپن گزارش 55 دیگران است.

سه مورد جدید گزارش شده شنبه در استان واکایاما در ژاپن و هشت گزارش شد در توکیو.

چه ما در مورد کشنده CORONAVIRUS در چین ؟

کسی که مبتلا به کروناویروس می توانید آن را تنها با یک روش ساده سرفه و یا عطسه, دانشمندان می گویند.

بیش از 1,380 افراد مبتلا به این ویروس در حال حاضر تایید کرده اند و بیش از 64,400 آلوده شده اند در حداقل 28 کشورها و مناطق. اما کارشناسان پیش بینی می کنند که تعداد واقعی افراد مبتلا به این بیماری می تواند به عنوان بالا به عنوان 350,000 در ووهان به تنهایی به آنها هشدار می دهند ممکن است کشتن به عنوان بسیاری به عنوان دو در 100 مورد. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

چه coronavirus?

یک کروناویروس یک نوع ویروس است که می تواند باعث بیماری در حیوانات و مردم است. ویروس به داخل سلول های میزبان خود را و استفاده از آنها برای تکثیر خود و اخلال در بدن توابع نرمال. Coronaviruses به نام پس از کلمه لاتین ‘کرونا’ که به معنی تاج است زیرا آنها روکشی توسط یک مشخصی پوسته که شبیه یک تاج سلطنتی.

Coronavirus از ووهان است که هرگز قبل از دیده می شود این بیماری. آن شده است به نام SARS-CoV-2 توسط کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها. نام مخفف سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2.

کارشناسان می گویند این اشکال است که به کشته شدن حدود یک در 50 بيمار پس از وقوع شروع در ماه دسامبر است, ‘خواهر’ سارس بیماری که آمار چین در سال 2002 پس از نامگذاری شده است پس از آن.

این بیماری که ویروس باعث شده است به نام COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019.

دکتر هلن مایر از Pirbright موسسه گفت: ‘Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که آلوده کردن طیف گسترده ای از گونه های مختلف از جمله انسان و گاو و خوک و مرغ و سگ و گربه و حیوانات وحشی.

‘تا زمانی که این کروناویروس جدید شناسایی شد وجود دارد تنها شش coronaviruses شناخته شده برای آلوده کردن انسان است. این چهار علت خفیف سرماخوردگی نوع بیماری اما از سال 2002 شده است وجود دارد ظهور دو coronaviruses جدید است که می تواند انسان را آلوده سازد و در نتیجه بیشتر شدید بیماری (سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) coronaviruses).

‘Coronaviruses شناخته شده قادر به گاهی اوقات پرش از گونه ای به گونه دیگر و این چیزی است که اتفاق افتاده است در مورد سارس MERS و جدید کروناویروس. حیوانات منشاء جدید کروناویروس شناخته نشده است.’

اولین انسان موارد عموم گزارش شده از چین در شهر ووهان که در آن حدود 11million مردم زندگی می کنند و پس از پزشکان برای اولین بار شروع به عموم گزارش عفونت در دسامبر 31.

در ژانویه 8, 59 موارد مشکوک گزارش شده بود و هفت نفر در وضعیت بحرانی است. آزمون توسعه داده شد برای ویروس جدید و ثبت موارد شروع به افزایش.

اولین نفر کشته شدند که در هفته و در ماه ژانویه 16, دو مرده بودند و 41 نفر تایید شدند. روز بعد دانشمندان پیش بینی کرد که از 1700 نفر آلوده احتمالا تا 7000.

فقط یک هفته پس از آن وجود داشته است بیش از 800 مورد تأیید و همان کسانی که دانشمندان تخمین زده است که حدود 4000 – احتمالا 9,700 – آلوده شدند در ووهان به تنهایی. که نقطه 26 نفر فوت کرده است.

ژانویه 27, بیش از 2800 نفر تایید شده اند آلوده 81 مرده بود و برآورد از تعداد کل موارد در بازه زمانی از 100,000 به 350,000 در ووهان به تنهایی.

در ژانویه 29, تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود به 132 و موارد بودند در بیش از 6000 است.

در فوریه 5 وجود دارد بیش از 24,000 موارد و 492 مرگ و میر.

در فوریه 11, این یافته به بیش از 43 ، 000 موارد و 1 ، 000 مرگ و میر.

تغییر در راه موارد تایید شده در فوریه 13 – پزشکان تصمیم گرفت برای شروع با استفاده از اسکن ریه به عنوان یک تشخیص رسمی و همچنین تست های آزمایشگاهی – باعث افزایش در تعداد موارد به بیش از 60 ، 000 و به 1,369 مرگ و میر.

کجا virus از آمده است ؟

به گفته دانشمندان این ویروس تقریبا قطعا از خفاش ها. Coronaviruses به طور کلی تمایل به سرچشمه در حیوانات – مشابه سارس و ویروس MERS اعتقاد به سرچشمه گرفته و در civet گربه و شتر بود.

اولین موارد COVID-19 آمد از مردم مراجعه و یا کار در یک حیوان زندگی می کنند بازار در این شهرستان است که پس از بسته شده اند را برای بررسی است.

اگرچه بازار رسما غذاهای دریایی, بازار دیگر مرده و زندگی حیوانات فروخته شد وجود دارد از جمله گرگ توله سمندرها و مارها طاووس خارپشت و شتر گوشت.

یک مطالعه توسط ووهان موسسه ویروس شناسی منتشر شده در فوریه سال 2020 در مجله علمی طبیعت یافت می شود که آرایش ژنتیکی ویروس در نمونه های یافت شده در بیماران در چین است که 96 درصد شبیه به یک coronavirus آنها در بر داشت در خفاش ها.

وجود دارد بسیاری از خفاش ها در بازار بنابراین دانشمندان می گویند این احتمال وجود دارد وجود دارد یک حیوان است که عمل به عنوان یک مرد متوسط, قرارداد و آن را از یک خفاش قبل از سپس انتقال آن به انسان است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است چه نوع از حیوانات بود.

دکتر مایکل اسکینر یک virologist در امپریال کالج لندن بود و نه درگیر با تحقیقات گفت: ‘کشف قطعا مکان منشاء nCoV در خفاش در چین است.

“ما هنوز نمی دانیم که آیا گونه های دیگر به عنوان ميزبان به تقویت این ویروس و احتمالا حتی آن را به بازار و نه چه گونه که میزبان ممکن است شده اند.’

تا کنون تلفات بسیار کم است. چرا کارشناسان بهداشت بنابراین نگرانی در مورد آن ؟

کارشناسان می گویند جامعه بین المللی نگران است در مورد این ویروس به دلیل کمی شناخته شده در مورد آن و آن را به نظر می رسد به گسترش به سرعت.

آن است که شبیه به سارس که آلوده 8,000 نفر کشته و نزدیک به 800 در شیوع در آسیا در سال 2003 در آن است که یک نوع از کروناویروس که باعث عفونت انسان ریه ها.

یکی دیگر از دلایل نگرانی این است که هیچ کس هیچ ایمنی به ویروس به دلیل آنها مواجه می شوند هرگز آن را قبل از. این به این معنی آن را ممکن است قادر به باعث آسیب بیشتر از ویروس های ما در سراسر اغلب مانند آنفولانزا یا سرماخوردگی.

صحبت کردن در یک جلسه در ماه ژانویه, آکسفورد, دانشگاه, استاد,,,,, Dr Peter Horby گفت: ‘رمان ویروس گسترش می تواند بسیار سریع تر از طریق جمعیت از ویروس ها که از گردش در همه زمان ها به خاطر ما هیچ مصونیت به آنها.

“ترین ویروس آنفولانزای فصلی یک مورد مرگ و میر کمتر از یک در 1000 نفر است. در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس که در آن ما را درک نمی کنند به طور کامل به شدت طیف اما ممکن است مورد مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان دو درصد است.’

اگر نرخ مرگ و واقعا دو درصد این بدان معناست که دو نفر از هر 100 بيمار که آن را دریافت خواهد مرد.

من احساس است که آن را پایین تر’ Dr Horby اضافه شده است. “ما احتمالا گم شده و این کوه یخ از موارد خفیف تر. اما این در شرایط فعلی که ما در آن هستیم.

‘دو درصد مورد مرگ و میر در مقایسه با اسپانیا آنفولانزای همه گیر در سال 1918 پس از آن یک نگرانی قابل توجهی در سطح جهان است.’

چگونه ویروس گسترش یابد ؟

این بیماری می تواند به گسترش بین مردم فقط از طریق سرفه و عطسه و آن را به یک عفونت بسیار مسری هستند. و آن را نیز ممکن است گسترش حتی قبل از اینکه کسی علائم است.

اعتقاد بر این است به سفر در بزاق و حتی از طریق آب در چشم و در نتیجه تماس نزدیک, بوسیدن و به اشتراک گذاری کارد و چنگال و یا ظروف همه خطرناک است.

در اصل مردم تصور می شد به ابتلا به آن از یک حیوان زندگی می کنند بازار در شهر ووهان. اما موارد به زودی شروع به ظهور در افرادی که هرگز وجود نداشته است که پزشکان مجبور به تحقق بخشیدن به آن از شخصی به شخص.

وجود دارد در حال حاضر شواهدی وجود دارد که گسترش آن می تواند دست سوم – به کسی که از یک فرد که آن را از شخص دیگری.

چه این ویروس را به شما ؟ نشانه چیست ؟

هنگامی که کسی گرفتار COVID-19 virus ممکن است بین دو و 14 روز و یا حتی بیشتر برای آنها را به نشان می دهد هر گونه علائم – اما آنها هنوز هم ممکن است مسری در طول این زمان.

اگر و هنگامی که آنها را تبدیل به بیمار معمولی علائم شامل آبریزش بینی و سرفه و گلو درد و تب (درجه حرارت بالا). اکثریت قریب به اتفاق بیماران – حداقل 97 درصد بر اساس اطلاعات موجود – بازیابی از این بدون هر گونه مسائل و یا کمک های پزشکی.

در گروه کوچکی از بیماران که به نظر می رسد عمدتا به افراد مسن و یا کسانی که با طولانی شدن مدت بیماری می تواند منجر به ذات الریه. ذات الریه یک عفونت است که در آن داخل ریه ها متورم و پر کردن با مایع. آن را می سازد آن را به طور فزاینده ای دشوار برای تنفس و اگر درمان نشود می تواند کشنده باشد و خفه مردم است.

آنچه باید آزمایشات ژنتیکی نشان داد در مورد ویروس ؟

دانشمندان در چین ثبت شده ژنتیکی توالی از حدود 19 گونه از این ویروس منتشر شد و آنها را به کارشناسان کار در سراسر جهان است.

این اجازه می دهد تا دیگران به آنها را مطالعه و توسعه آزمون و بالقوه نگاه به درمان بیماری آنها شود.

آزمون نشان داد coronavirus نیست تغییر زیادی در حال تغییر است شناخته شده به عنوان جهش – های زیادی در طول مراحل اولیه گسترش آن.

مدیر کل چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری Gao فو گفت: این ویروس جهش و تطبیق آن را به عنوان گسترش از طریق مردم است.

این به این معنی تلاش برای مطالعه ویروس ها و به طور بالقوه کنترل ممکن است آن را فوق العاده دشوار است چرا که این ویروس ممکن است نگاه متفاوت در هر بار دانشمندان تجزیه و تحلیل آن است.

بیشتر مطالعه ممکن است قادر به فاش کردن که آیا این ویروس آلوده تعداد کمی از مردم پس از آن تغییر و گسترش آنها و یا اینکه با وجود نسخه های مختلف از این ویروس که از حیوانات را توسعه داده اند که به طور جداگانه.

چه خطرناک است این ویروس ؟

این ویروس تا کنون به کشته شدن 1,383 مردم از مجموع حداقل 64,441 رسما تایید موارد – یک مرگ و میر در حدود دو درصد است. این یک شبیه مرگ و میر به شیوع آنفولانزای اسپانیایی که در سال 1918 در ادامه به کشتن اطراف 50million مردم است.

کارشناسان می گویند تعداد واقعی بیماران است که به احتمال زیاد قابل ملاحظه ای بالاتر و در نتیجه مرگ و میر قابل توجهی پایین تر است. امپریال کالج لندن محققان تخمین می زنند که وجود دارد 4,000 (تا 9,700) موارد در شهر ووهان به تنهایی تا ژانویه 18 – رسما وجود دارد تنها 444 وجود دارد به آن تاریخ است. اگر موارد در واقع 100 برابر بیشتر از آمار رسمی این ویروس ممکن است به مراتب کمتر خطرناک تر در حال حاضر اعتقاد بلکه به مراتب گسترده تر.

کارشناسان می گویند این احتمال وجود دارد بیشتر به طور جدی بیمار بیماران به دنبال کمک و بنابراین ثبت – اکثریت قریب به اتفاق را تنها خفیف, علائم سرد مانند. برای کسانی که شرایط را شدید تر وجود دارد خطر ابتلا به ذات الریه است که می تواند از بین بردن ریه ها و کشتن از شما.

می توانید این ویروس توان درمان کرد ؟

این COVID-19 virus در حال حاضر قابل درمان و اثبات آن دشوار باشد.

آنتی بیوتیک ها کار نمی کنند در برابر ویروس ها به طوری که آنها از این سوال. داروهای ضد ویروسی می تواند کار کند اما این روند از درک یک ویروس پس از آن توسعه و تولید مواد مخدر برای درمان آن را در سال و مقدار بسیار عظیمی از پول است.

هیچ واکسنی وجود دارد coronavirus نشده است و به احتمال زیاد یکی خواهد شد در زمان به بعد از هر استفاده در این بیماری به دلایل مشابه به بالا.

موسسه ملی بهداشت در ایالات متحده و دانشگاه در واکو تگزاس می گویند که آنها در حال کار بر روی یک واکسن بر اساس آنچه که آنها در مورد coronaviruses به طور کلی با استفاده از اطلاعات از شیوع سارس. اما این ممکن است یک سال یا بیشتر برای توسعه با توجه به فن آوری دارویی.

در حال حاضر دولت و مقامات بهداشتی در حال کار برای جلوگیری از ویروس ها و برای مراقبت از بیماران که بیمار هستند و آنها را متوقف آلوده کردن افراد دیگر است.

افرادی که از گرفتن این بیماری در حال قرنطینه در بیمارستان که در آن علائم خود را می تواند درمان شود و آنها را به دور از مثلا ،

و فرودگاه ها در سراسر جهان در حال قرار دادن در محل غربالگری اقدامات مانند داشتن پزشکان در محل مصرف مردم درجه حرارت برای بررسی تب و حرارتی با استفاده از غربالگری به نقطه ای کسانی که ممکن است بیمار (عفونت باعث افزایش درجه حرارت).

اما آن می تواند هفته علائم به نظر می رسد وجود دارد تنها یک احتمال است که بیماران خواهد بود خال خال در فرودگاه.

این شیوع یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر?

شیوع یک بیماری همه گیر است که زمانی که یک بیماری طول می کشد نگه دارید از یک جامعه مانند یک کشور یا منطقه است.

اگر چه در آن گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها شیوع این است که هنوز طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر است که در تعریف سازمان جهانی بهداشت به عنوان “در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید’.

سر که جهانی عفونی خطر آمادگی Dr سیلوی Briand گفت: “در حال حاضر ما در یک بیماری همه گیر. ما در این مرحله است که در آن یک بیماری همه گیر با چند کانون و ما سعی می کنیم برای خاموش کردن انتقال در هر یک از این کانون’ گاردین گزارش شده است.

او گفت که بسیاری از موارد خارج از هوبئی شده بود ‘سرريز’ از کانون بنابراین این بیماری نیست در واقع گسترش به طور فعال در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im