آمریکا coronavirus موارد افزایش به 53 با شش تازگی تشخیص داده شده افراد در تگزاس


مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار ما coronavirus شیوع این است که “تحت کنترل” به عنوان تعداد موارد افزایش به 53 و کاخ سفید پوستی $2.5 میلیارد دلار طرح اضطراری در حالی که سازمان بهداشت جهانی هشدار از یک “جهانی همه گیر’

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک صدای جیر جیر اصرار ‘Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا’
  • که در کاخ سفید در روز دوشنبه با ارسال نمایندگان مجلس $2.5 میلیارد دلار طرح به آدرس شیوع بیماری مرگبار
  • سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, مقامات بهداشت تایید دیگری شش مورد از coronavirus روز دوشنبه
  • پنج به تازگی تشخیص داده آمریکایی ها تخلیه شدند از الماس شاهزاده کشتی کروز و یکی شده بود تخلیه از ووهان, چین, کانون شیوع
  • چهارده از 328 آمریکایی ها تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus قبل از پروازهای خود را در زمان خاموش در هفته گذشته
  • CDC سخنگوی Dr نانسی r. schultze ، هشدار داد که coronavirus نیست و در عین حال گسترش در جوامع ما اما گفت که احتمال دارد که ممکن است اتفاق می افتد’
  • سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که در حالی که این تردید به استفاده از کلمه ‘گیر’ وقوع است teetering در پرتگاه که تمایز

تبلیغات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد که coronavirus تحت کنترل در ایالات متحده به کاخ سفید در روز دوشنبه با ارسال نمایندگان مجلس با فوری $2.5 میلیارد دلار طرح به آدرس مرگبار در سراسر جهان شیوع.

یکی دیگر از شش آمریکایی قرنطینه در تگزاس آزمایش مثبت برای coronavirus که در حال حاضر تهدید به افزایش همه گیر سطح, سن آنتونیو, مقامات بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

با علاوه بر این از این بیماران جدید – که شامل پنج evacuees از الماس شاهزاده کشتی کروز و یکی از ووهان شیوع این کانون در چین – تعداد آمریکایی با کروناویروس افزایش یافت و به 53.

با وجود این واقعیت است که موارد باید بیش از سه برابر در 10 روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی با اعتماد به نفس کامل است که Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است.’

او همچنین اطمینان آمریکایی ها از طریق رسانه های اجتماعی پلت فرم است که بازار سهام است ‘شروع به نگاه بسیار خوب به من’ با وجود داو 1000 نقطه شاقول که coronavirus نگرانی شده اند به طور گسترده ای مورد سرزنش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کنگره برای $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با این سرعت پخش كردن, کروناویروس, از جمله بیش از 1 میلیارد دلار برای واکسن کاخ سفید گفت در روز دوشنبه.

کاخ سفید دفتر بودجه گفت: بودجه برای واکسن درمان و تجهیزات حفاظتی. اما این درخواست بلافاصله ناودان توسط دموکرات ها به عنوان کافی با مجلس نانسی پلوسی خواستار آن کاملا ناکافی’ به مقیاس اضطراری است.

خبر آمد که coronavirus موارد و مرگ و میر به نظر می رسد که plateaued در چین اما سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که در حالی که این تردید به استفاده از کلمه ‘گیر’ وقوع است teetering در پرتگاه که تمایز است.

A total of 53 people in the US now have coronavirus as officials in San Antonio Texas confirmed another six evacuees - five from the Diamond Princess cruise ship and one from Wuhan - have the infection that's sickened nearly 80,00 people globally

در مجموع 53 نفر در ایالات متحده در حال حاضر coronavirus به عنوان مقامات در سن آنتونیو تگزاس تایید یکی دیگر از شش آسمان – پنج از الماس شاهزاده کشتی کروز و یکی از ووهان – دارای عفونت است که بیمار نزدیک به 80,00 مردم در سطح جهان

State Department officials defended their decision to fly the 14 people who tested positive for coronavirus in Japan back to the US with uninfected passengers against CDC warnings during a Friday press briefing, pointing to the 328 passengers who'd been evacuated from the Diamond Princess and were stuck waiting to go home on buses (pictured)

مقامات وزارت امور خارجه در دفاع از تصمیم خود برای پرواز به 14 نفر که تست مثبت برای coronavirus در ژاپن به آمریکا, با مثلا مسافران در برابر CDC هشدارهای طول چهار شنبه نشست خبری با اشاره به 328 مسافران که می شده است تخلیه شده از الماس شاهزاده و گیر شد انتظار برای رفتن به خانه در اتوبوس ها (عکس)

کاخ سفید بودجه دفتر سخنگوی راشل Semmel گفت: “امروز دولت با انتقال به کنگره $2.5 میلیارد مکمل طرح بودجه برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن پشتیبانی آمادگی و پاسخ فعالیت ها و به تهیه مقدار مورد نیاز تجهیزات و لوازم.

‘ما نیز آزاد کردن منابع موجود و اجازه می دهد برای انعطاف بیشتری برای پاسخ فعالیت ها است.’

پس از تصمیم بحث برانگیز به بازگرداندن 14 آمریکایی مسافران کروز که نتایج آزمون برگشتم مثبت به آنها شبانه روزی تخلیه پرواز از ژاپن به آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به مقامات هشدار داد که آن را به احتمال بسیار زیاد’ coronavirus شروع به گسترش در جوامع ما.

مقامات بهداشت هشدار وزارت امور خارجه به پرواز 14 آمریکایی کروز مسافران از الماس شاهزاده که تست مثبت در ژاپن به آمریکا, کنار, مسافران سالم از ترس این ویروس را گسترش.

وزارت امور خارجه batted کنار مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) سرسخت هشدارها و پرواز 328 evacuees پشت هم در دو هواپیما.

در حال حاضر 18 از کسانی که مسافر هستند مثبت مرگبار coronavirus که کشته 2,250 مردم در سراسر جهان مقامات CDC کرد.

منابع درگیر در تصمیم گیری گفت: واشنگتن پست که CDC قاطعانه هشدار داد وزارت امور خارجه در برابر حمل و نقل آلوده و مثلا مردم side-by-side اما در نهایت رد.

‘آن را مانند بدترین کابوس گفت: یک مقام ارشد رسمی ایالات متحده درگیر در تصمیم گیری که صحبت به پست در خواست نامش فاش نشود.

کاملا رک و پوست کنده جایگزین شده است می تواند کشیدن مادر در باران و که بد شده اند ،

در حال حاضر کسانی که 328 مسافران همه پشت در خاک آمریکا پس از گذراندن بیش از دو هفته در کشتی کروز که تبدیل به متراکم ترین آلوده در جهان خارج از چین.

در مورد درگیری بین دو سازمان در طول چهار شنبه نشست خبری CDC سخنگوی نانسی r. schultze ، punted curtly به وزارت امور خارجه.

“این مهم است به یاد داشته باشید این بود که ظهور و شرایط غیر عادی گفت: Ian Brownlee, اصلی, معاون دستیار وزیر امور دفتر کنسولی امور.

“ما تا به حال 328 مردم در اتوبوس و یک برنامه برای اجرا و ما از دریافت نتایج آزمایشگاهی بر روی افرادی که در غیر این صورت بدون علامت سازمان ملل متحد-مردم بیمار در یک اتوبوس در راه به فرودگاه.

‘مردم بر روی زمین دقیقا درست…در آوردن آنها را به خانه.’

افرادی که تا به حال تست مثبت بودند قرار داده و به انزوا واحد در هیئت مدیره دو هواپیمای باری که پس از آن با هواپیما به پایگاه مشترک سن آنتونیو – Lackland در تگزاس و تراویس پایگاه هوایی در کالیفرنیا است.

اگر چه مقامات اطمینان مطبوعات که بیمار مسافر به طور کامل موجود و هر احتیاط گرفته شده برای اطمینان از ایمنی افراد سالم, پردازنده, گزارش های بعد پدید آمده است که مردم در پروازها تا به حال هیچ ایده آنها های دیگری حتی بیشتر از فضای محدود با افراد آلوده.

هنگامی که هواپیما فرود در مقصد مربوطه می باشند اواخر یکشنبه شب شش ‘معرض خطر’ مسافران از Lackland و هفت از تراویس بودند طلیعه بر روی یک پرواز اضافی به اوماها Eppley فرودگاه در نبراسکا.

یازده 13 امریکایی مسافران تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن بودند که تلقی خطر بالا برای coronavirus تایید شده است به عفونت است که گسترش به حدود 80,000 مردم در سراسر جهان است.

دوازده نفر از کسانی که 13 مسافران برگزار می شد در ملی قرنطینه مرکز در اوماها در حالی که یکی منتقل شد و بلافاصله به نبراسکا Biocontainment واحد از آنجا که آنها تا به حال توسعه یافته علائم ویروس و تا به حال یک بیماری زمینه ای.

تمام 11 مورد جدید تایید شد دوشنبه توسط دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا (UNMC) و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در حالی که دو نفر دیگر مسافران در UNMC آزمایش منفی است.

در ضمن 16 از بیش از 300 دیگر evacuees از کشتی که علامت رایگان و قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس بعد از توسعه علائم ویروس و به بیمارستان منتقل شدند که می توان آنها را جدا تحت نظارت و درمان است.

چهار نفر منتقل شدند به قلب مقدس مرکز پزشکی در اسپوکن واشینگتن است که به خصوص-مجهز به رسیدگی به بیماری های عفونی خطرناک در آمریکا و دیگری دو انتظار می رود به در آورده برای جداسازی سخنگوی Christa Arguinchona گفت: AP پنج شنبه.

Eleven of the 13 'high risk' evacuees from the Diamond Princess cruise ship docked in Japan were brought to Nebraska for quarantine, including Carl Goldman (pictured), who developed symptoms has an underlying condition, and was transferred to a biocontainment unit, according to his wife. Now, 11 of the them have tested positive for coronavirus

یازده 13 ‘معرض خطر’ evacuees از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن آورده بودند به نبراسکا برای قرنطینه از جمله کارل گلدمن (تصویر) توسعه یافته که علائم یک بیماری زمینه ای و منتقل شد به یک biocontainment واحد با توجه به همسرش. در حال حاضر 11 از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus

The State Department confirmed that, after the evacuees had been placed on buses to the airport, 14 people who were not showing symptoms had tested positive for the virus - and were then placed into isolation chambers (pictured)

وزارت امور خارجه تایید کرد که پس از evacuees قرار داده شده بود در اتوبوس به فرودگاه 14 نفر بودند که نشان دادن علائم به حال آزمایش مثبت برای ویروس – و سپس به جداسازی اتاق (تصویر)

With 11 new confirmed cases among the Omaha, Nebraska evacuees, there are now 27 cases of coronavirus in eight US states

با 11 جدید تایید موارد در میان اوماها evacuees وجود دارد در حال حاضر 27 نفر از coronavirus در هشت ایالت آمریکا

مقامات صبح روز دوشنبه تایید کرد که 14 نفر از مسافران آن تخلیه شدند به ایالات متحده در حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما هنوز مجاز به پرواز در جداسازی اتاق – در هیئت مدیره همان هواپیما به مسافرانی که منفی بودند برای ویروس.

یکی از مسافران شده است حمل و نقل به نبراسکا Biocontainment واحد پس از ارائه با یک سرفه و وضعيتي پس از فرود در Eppely هوا زمینه است. مقامات محلی گفته است که فرد به یک بیماری مزمن, بیماری, اما مشخص نکرد که چه نوع.

بعد Seratti-گلدمن یک مهاجر از کالیفرنیا ادعا کرد که آن فرد بود شوهرش کارل گلدمن که گیلن باره-Barré syndrome یک بیماری خود ایمنی و ایجاد یک تب در هواپیما بود و پس از آن قادر به راه رفتن زمانی که آنها فرود آمد.

این biocontainment واحد در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا یکی از تنها سه جمله امکانات در کشور تلقی می شود واجد شرایط برای رسیدگی به بیماران از شیوع بیماری ابولا که آلوده 11 آمریکایی ها در سال 2014.

تمام 13 معرض خطر مسافران شد دوباره آزمایش stateside برای کوروناویروس. شش شد, پرواز به نبراسکا پس از فرود در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا فقط قبل از ساعت 11.30 شب یکشنبه و دیگری هفت آورده بودند و به قرنطینه پس از فرود در لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس, ساعت بعد.

این هنوز روشن نیست که چه نوع از ” مراقبت از بیماران دریافت کرده اند در حالی که در انزوا اگر چه پزشکان در ایالات متحده و خارج از کشور شده اند تجربی با استفاده از داروهای ضدویروس مواد مخدر طراحی شده برای درمان ابولا, درمان های حمایتی (مانند مایعات وریدی و هواکش) و در چین پلاسما انتقال.

پس از ورود 12 قرنطینه مسافران جدا شده اند که در اتاق خود گفت: صدفی Schwedhelm رسمی در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

همچنین هنوز مشخص نیست که چه پروتکل های استفاده شده برای بیماران باقی مانده که تست مثبت برای coronavirus – حدود چهار – قبل از مصرف کردن از ژاپن بیش از آخر هفته برای فرار از کشتی که در آن بیشتر 454 مردم در حال حاضر تبدیل شدن به آلوده به ویروس بالقوه مرگبار پس از دیگری 99 موارد تایید شد دوشنبه.

The Nebraska Biocontainment Unit is one of just three in the U.S. that were designated equipped to contain and treat patients with Ebola during the 2014 outbreak that struck 11 Americans, including one, seen here being transported into the facility

نبراسکا Biocontainment واحد یکی از تنها سه در ایالات متحده آمریکا که تعیین شده مجهز به مهار و درمان بیماران مبتلا به ابولا در سال 2014 که شیوع زده 11 آمریکایی از جمله یک دیده اینجا منتقل شده به مرکز

Staff at the Nebraska Biocontainment unit practice placing a subject (an Air Force service member) in one of the specialized chambers that one of  13 evacuees from the Diamond Princess at 'high risk' of coronavirus was placed in after arriving at Eppely Air Field in Omaha on Monday. The other 12 patients are in quarantine

کارکنان در نبراسکا Biocontainment واحد عمل قرار دادن یک موضوع (نیروی هوایی خدمات عضو) در یکی از تخصصی اتاق که یکی از 13 evacuees از الماس شاهزاده در خطر بالا از coronavirus قرار داده شد و پس از ورود در Eppely هوایی ارتش در اوماها در روز دوشنبه. دیگر 12 نفر در قرنطینه

چهارده از آسمان قرار داده شد در جداسازی اتاق در هیئت مدیره خود را تخلیه پرواز زمانی که مقامات متوجه آنها آزمایش مثبت برای این ویروس مرگبار است.

اولین 747 هواپیما لمس کردن در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا فقط قبل از ساعت 11.30 روز یکشنبه به وقت محلی و قبل از دوم وارد هواپیما در لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو تگزاس چند ساعت بعد.

مسافران تا به حال تمام شده تلقی ‘مناسب برای پرواز’ و نشان داده نمی شود علائم قبل از پیاده از کشتی کروز. به عنوان evacuees گرفته شده برای این فرودگاه در توکیو نتایج حاصل از آزمایشات انجام شده دو تا سه روز زودتر آمد و نشان داد که 14 مسافر تا به حال عفونت است.

با وجود این آمریکا پیشتر گفت نه آلوده به مسافر اجازه داده می شود به ترک کسانی که آزمایش مثبت شد هنوز هم مجاز به هیئت مدیره این هواپیما به دلیل آنها علائم. وزارت امور خارجه گفت: آنها که جدا شده به طور جداگانه از دیگر مسافران در پرواز.

مقامات بهداشت در CDC توصیه می شود در برابر حمل و نقل 14 نفر مثبت برای coronavirus اما در نهایت وزارت امور خارجه

ایالات متحده آمریکا گفت: آن را مرتب تخلیه چرا که مردم در الماس شاهزاده خانم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس با توجه به بیش از 450 مسافر را آزمایش مثبت از بوش کروز دستور داده شد به ماندن تحت قرنطینه در 4 فوریه.

به عنوان کشورهای extricated مربوطه شهروندان از بوش کروز که تا کنون بزرگترین خوشه از coronavirus موارد خارج از چین برخی از 3000 نفر که صرف دو هفته گذشته یا بیشتر در یک محیط پرخطر دامن زد در سراسر جهان است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مقامات هشدار داده اند که مردم می توانند بدون علامت تست منفی برای coronavirus و هنوز هم بعد توسعه. آنها و سازمان بهداشت جهانی (WHO) کارشناسان نیز هشدار داد که حتی افراد بدون علامت می تواند داشته باشد و انتقال این ویروس است.

و است که برخی از کارشناسان بسیار نگران است.

‘این امکان وجود دارد که هر کسی که آلوده است و بدون علامت می تواند شروع یک زنجیره ای از عفونت در هر کجا که آنها بازگشت به,’ دکتر استنلی Deresinkski یک استاد دانشگاه و متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد گفت: ثروت.

او با اشاره به مسافران از Westerdam کشتی کروز در حال حاضر در کامبوج اما در حال آماده شدن برای بازگشت به خانه با وجود این واقعیت است که 84 ساله آمریکایی در هیئت مدیره تشخیص داده شد با کروناویروس اما همان قطعا می تواند درست باشد از الماس شاهزاده تا کنون بزرگترین خوشه از coronavirus موارد در خارج از چین است.

دومین هواپیمای حامل آمریکایی ها تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی می رسد در پایگاه مشترک سن آنتونیو در تگزاس پس از پرواز از توکیو

One of two planes carrying 340 Americans back to the US from Japan where they spent almost two weeks under coronavirus quarantine on board the Diamond Princess cruise ship has landed at Travis Air Force Base in California (pictured)

یکی از دو هواپیمای حمل 340 آمریکایی ها به ما از ژاپن جایی که آنها صرف تقریبا دو هفته تحت coronavirus قرنطینه در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم کروز کشتی فرود در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا (تصویر)

The sick passengers were allowed to continue on the flight but inside the isolation chambers (pictured), and will be taken for treatment separate to the other passengers after landing

بیمار مسافران اجازه داده شد تا همچنان در پرواز است اما در داخل جداسازی اتاق (تصویر) خواهد شد و برای درمان جداگانه به دیگر مسافران پس از فرود

340 Americans decided to abandon ship and take the government charter flights back to the US, where they will be under additional quarantine on two military bases for another 14 days

340 آمریکایی ها تصمیم به ترک کشتی و دولت چارتر, پرواز به آمریکا, که در آن آنها را تحت اضافی قرنطینه در دو پایگاه نظامی برای یکی دیگر از 14 روز

الماس شاهزاده SAGA: جدول زمانی از شیوع کروناویروس

فوریه 4: ژاپن اعلام کرد 10 نفر سرنشین الماس شاهزاده بوش کروز تشخیص داده شده بود با کوروناویروس.

این کشتی حامل بیش از 3,700 مسافران قرار داده شد تحت قرنطینه.

فوریه 15: مقامات ایالات متحده اعلام کردند که با ارائه دو هواپیما اجازه می دهد تا 380 آمریکایی ها در هیئت مدیره کشتی به بازگشت به ایالات متحده است.

فوریه 16: مقامات نشان داد 454 مسافران بودند در حال حاضر آلوده در کشتی از جمله حدود 62 آمریکایی است.

مقامات ژاپنی, لباس پوشیدن و در سر تا پا لباس محافظ شروع به حمل و نقل حدود 340 آمریکایی به فرودگاه در توکیو یک کاروان از 14 اتوبوس.

به عنوان evacuees گرفته شده برای این فرودگاه در توکیو نتایج حاصل از آزمایشات انجام شده دو تا سه روز زودتر آمد و نشان داد که 14 مسافر تا به حال عفونت است.

با وجود این آمریکا پیشتر گفت نه آلوده به مسافر اجازه داده می شود به ترک کسانی که آزمایش مثبت شد هنوز هم مجاز به هیئت مدیره این هواپیما در انزوا چرا که آنها نمی باید علائم.

فوریه 17: این دو هواپیما لمس کردن در پایگاه نیروی هوایی تراویس در شمال کالیفرنیا و در لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

تمام مسافران باید از طریق یکی دیگر از 14 روز از قرنطینه در امکانات نظامی – معنی آنها را تحت قرنطینه در مجموع نزدیک به چهار هفته است.

فوریه 19: 14 روز قرنطینه برای کشتی قرار است برداشته شود.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت گفت: یک فرد آلوده که نشان می دهد حداقل علائم هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس را به شخص دیگری.

آن را به عنوان آمد مقامات ژاپنی تایید 99 اضافی نفر آلوده شده توسط ویروس داخل قرنطینه کشتی کروز آوردن مجموع به 454. حداقل 62 آمریکایی ها در میان کسانی که آلوده اما معلوم نیست اگر این رقم شامل 14 که تخلیه شدند.

ایالات متحده اولین کشوری بود که به تخلیه مسافران آن از کشتی. استرالیا و کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پرواز از مسافران است.

بیش از 73,000 مردم در حال حاضر آلوده شده با این ویروس در سراسر جهان 1,873 فتح کرد گرفته شد در حالی که مردم باید از آن درگذشت. به طور کلی ژاپن 419 تایید موارد ویروس از جمله یک مرگ. ایالات متحده تایید کرده است و 15 مورد در داخل کشور. به طور جداگانه یک شهروند ایالات متحده درگذشت در چین است.

مقامات ایالات متحده اعلام کرده بود در روز شنبه که آنها را ارائه 380 آمریکایی ها در هیئت مدیره گزینه ای برای ترک کشتی. تخلیه شد اجباری نیست اما آمریکایی ها که تصمیم به ترک کشتی هشدار داده بودند نمی شود آنها مجاز به بازگشت به ایالات متحده برای یک دوره از زمان است که مشخص خواهد شد بعد توسط مراکز کنترل بیماری.

کسانی که وارد پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا گفته شده است که آنها را در قرنطینه می شود و در Westwind مسافرخانه بر این پایه است که در همان محل که در آن کسانی که تخلیه از ووهان برگزار شد. آنها را نگه داشته و در یک بخش جداگانه ای از این ساختمان به کسانی که در حال حاضر در قرنطینه.

آمریکایی ها که تخلیه کشتی گفت: آنها نا امید شده بودند مورد اضافی دو هفته قرنطینه در ایالات متحده زیرا آنها معتقد بودند آنها خواهد بود قادر به راه رفتن رایگان از الماس شاهزاده هنگامی که کشتی را در قرنطینه قرار است برداشته شود در روز چهارشنبه.

“این مانند یک حکم زندان برای چیزی است که من انجام نمی,’ مسافر karey به Mansicalco سی ان ان گفت از کابین خود را. “آنها در حال برگزاری یک گروگان آمریکایی کاملا بدون دلیل است.’

‘در هواپیمای باری. شما نمی توانید تصور کنید. دیوانه یا بدترین رویای همیشه آمریکا مهاجر گی Courter نوشت: در Facebook پس از سوار شدن یکی از پروازهای توکیو در فرودگاه بین المللی.

شوهرش فیلیپ اضافه شده: ‘بزرگ پنجره B-747 هواپیمای باری با برخی از صندلی های پیچ و مهره ای در. مقصد ناشناخته در این زمان.’

آمریکایی ها Cheryl و پل Molesky یک زن و شوهر از سیراکیوز نیویورک تصمیم گرفتند به تجارت یکی از coronavirus قرنطینه برای یکی دیگر از ترک کشتی کروز به پرواز بازگشت به ایالات متحده Cheryl Molesky گفت: افزایش تعداد بیماران در کشتی میان به تصمیم گیری.

“ما بسیار خوشحالیم که به رفتن خانه,’ Cheryl Molesky قبلا گفته تلویزیون NHK در ژاپن است. ‘آن را فقط یک کمی ناامید کننده است که به خوبی باید از طریق قرنطینه دوباره و ما احتمالا نمی تواند به عنوان راحت به عنوان الماس شاهزاده احتمالا.’

هنگامی که آنها در نهایت سوار هواپیما با دیگر آمریکایی شریل گفت: “خوب خسته هستیم اما ما در هواپیما و این احساس خوبی است. خیلی بدبختی پوشیدن این ماسک هر چند و هر کس تا به حال برای رفتن به حمام در اتوبوس.’

Japan said that 340 Americans were taken to Tokyo's airport to be evacuated, while another those who had already been diagnosed were forced to stay behind for treatment. A handful of others opted to stay

ژاپن گفت که 340 آمریکایی ها گرفته شد به توکیو فرودگاه را تخلیه کردند در حالی که یکی دیگر از کسانی که در حال حاضر تشخیص داده شده بودند مجبور به ماندن در پشت برای درمان. یک تعداد انگشت شماری از دیگران تصمیم به ماندن

Passengers on board the 747 cargo airplane could be seen taking pictures as they arrived back in America, having been held on the cruise ship since February 3

مسافران در هیئت مدیره 747 باری هواپیما می تواند دیده می شود گرفتن عکس به عنوان آنها وارد آمریکا شده برگزار شد در کشتی کروز پس از فوریه 3

Buses carrying U.S. passengers who were aboard the quarantined cruise ship the Diamond Princess, seen in background, leaves Yokohama port, near Tokyo, early Monday. The cruise ship was carrying nearly 3,500 passengers and crew members

اتوبوس حامل ایالات متحده مسافران بودند که داخل قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده دیده می شود در پس زمینه برگ های بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو اوایل روز دوشنبه. کروز کشتی حامل قریب به 3500 نفر از مسافران و خدمه

Passengers are seen boarding one of two planes bound for the U.S. at Tokyo's Haneda airport late Sunday after they evacuated the Diamond Princess cruise ship

مسافران دیده شبانه روزی یکی از دو هواپیما برای آمریکا در توکیو فرودگاه هاندا در اواخر روز یکشنبه پس از آنها تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز

A bus carrying U.S. passengers who were aboard the quarantined cruise ship the Diamond Princess arrives at Haneda airport in Tokyo, before the passengers board a Kalitta airplane chartered by the U.S. government

یک اتوبوس حامل ایالات متحده مسافران بودند که داخل قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده می رسد در فرودگاه هاندا در توکیو قبل از مسافران در هیئت مدیره یک Kalitta هواپیما اجاره توسط دولت ایالات متحده

دیگر آمریکایی ها در هیئت مدیره کشتی کروز کاهش یافته است به تخلیه الماس شاهزاده علی رغم هشدار داد که آنها هنوز هم باید منتظر دو هفته و تست منفی برای این ویروس قبل از اینکه اجازه بازگشت به ایالات متحده است.

آنها می ترسید که در یک پرواز طولانی با دیگر مسافران که ممکن است آلوده و یا در یک دوره کمون.

‘سلامتی من خوب است. و من دو هفته قرنطینه است که تقریبا بیش از. چرا من می خواهم برای قرار دادن در اتوبوس و هواپیما با افراد دیگر آنها فکر می کنم ممکن است آلوده زمانی که من صرف نزدیک به دو هفته جدا از آن ؟ مت اسمیت یک وکیل آمریکایی در این کشتی با همسرش, توییتی.

 

او در توصیف یک شخص آمریکایی مسافر ایستاده در بالکن شعار ‘ایالات متحده آمریکا’ به اتوبوس وارد شده به آنها را جمع آوری.

‘البته در مغایرت با قوانین قرنطینه او با پوشیدن یک ماسک و او را به صحبت کردن با یک مسافر در مجاور بالکن و… شما از من خواست برای دریافت بر روی یک اتوبوس با او؟’

او گفت: مقامات آمریکایی در hazmat لباس و ماسک صورت سفر کرده بود اتاق خود را برای بررسی اگر او را پیاده اما او گفت: او می خواست به ماندن بگیرید.

هنگامی که اسمیت تا به حال آموخته 14 آلوده مسافران هنوز مجاز به هیئت مدیره پرواز او در توئیتر خود نوشت: ‘OMG! ما Gov نمی گفتند که قرار نیست هر کسی در هواپیما بود که علامتی و آنها به پایان رسید تا آگاهانه و به عمد با قرار دادن در 14 نفر که در واقع ویروس. تصمیم به تخلیه = بهترین تصمیم تا کنون!’

مقامات ژاپنی, لباس پوشیدن و در سر تا پا لباس محافظ کمک به حمل و نقل آمریکایی به فرودگاه در توکیو یک کاروان از 14 اتوبوس.

Americans Cheryl and Paul Molesky, a couple from Syracuse, New York, said after boarding the flight: said: 'Well, we're exhausted, but we're on the plane and that's a good feeling. Pretty miserable wearing these masks though, and everybody had to go to the bathroom on the bus.'

آمریکایی ها Cheryl و پل Molesky یک زن و شوهر از سیراکیوز نیویورک گفت: پس از سوار شدن به پرواز گفت: “خوب خسته هستیم اما ما در هواپیما و این احساس خوبی است. خیلی بدبختی پوشیدن این ماسک هر چند و هر کس تا به حال برای رفتن به حمام در اتوبوس.’

Americans who evacuated the cruise ship are pictured boarding one of the two planes that took them back to the U.S.

آمریکایی ها که تخلیه کشتی کروز در حال تصویر شبانه روزی یکی از این دو هواپیما که در زمان آنها را به بازگشت به ایالات متحده

Those Americans who chose to leave the Diamond Princess are seen in a chartered evacuation aircraft to fly back to the US

آن دسته از آمریکایی ها که تصمیم به ترک الماس شاهزاده دیده می شود در اجاره تخلیه هواپیما برای پرواز به آمریکا,

Phil Courter, a U.S. passenger on board the Diamond Princess cruise ship, wears a face mask on a chartered evacuation aircraft to fly back to the United States at Haneda airport in Japan

فیل Courter ایالات متحده مسافر در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز می پوشد یک ماسک صورت در اجاره تخلیه هواپیما به پرواز بازگشت به ایالات متحده در فرودگاه هاندا در ژاپن

Health officials in protective suits are seen ferrying passengers to board the evacuation flights in Tokyo

مقامات بهداشت در لباس محافظ دیده می شود گذر گاه مسافر به هیئت مدیره تخلیه پرواز در توکیو

آمریکایی سارا آرانا 52 ساله پزشکی مددکار اجتماعی گفت هیچ چک های بهداشتی هنگامی که آنها از طریق تصویب موقت کنترل گذرنامه.

او گفت دولت آمریکا باید در عمل ‘خیلی دیر در آغاز’.

“من خوشحال هستم و آماده رفتن به,’ آرانا به خبرگزاری فرانسه گفت قبل از خروج از کشتی. “ما نیاز به یک مناسب قرنطینه. این بود و نه آن.’

در سراسر سرزمین اصلی چین گفته مقامات تعداد کل coronavirus موارد افزایش 2,048 به 70,548. که کمی بیشتر از موارد گزارش شده در یکشنبه اما صدها نفر کمتر از گزارش روز شنبه.

مقامات چینی می گویند تثبیت کننده در تعداد موارد جدید نشانه آن است که اقدامات آنها گرفته اند برای جلوگیری از گسترش این بیماری در حال داشتن یک اثر.

اما اپیدیولوژی می گویند آن است که احتمالا هنوز خیلی زود به می گویند که چگونه به خوبی وقوع است که در درون چین و مرکزی آن هوبئی که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد.

چین در پاسخ به COVID-19 ویروس به طور موثر قفل کردن هوبئی استانی سرمایه ووهان یک megacity از 11 میلیون نفر است.

Medical workers in protective suits attend to a patient inside an isolated ward of Wuhan Red Cross Hospital in Wuhan, the epicentre of the novel coronavirus outbreak

پزشکی کارگران در لباس محافظ شرکت به یک بیمار در داخل یک بخش جدا شده از ووهان بیمارستان صلیب سرخ در ووهان مرکز از رمان شیوع کروناویروس

Medical staff members treating a patient infected by the COVID-19 coronavirus at the Wuhan Red Cross Hospital in Wuhan in China's central Hubei province

پزشکی, اعضای هیات درمان یک بیمار آلوده به COVID-19 coronavirus در ووهان بیمارستان صلیب سرخ در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی

آیا coronavirus سرچشمه در دولت چین آزمايشگاه?

دانشمندان چینی بر این باورند coronavirus ممکن است شروع به زندگی در یک مرکز تحقیقات فقط 300 متری از ووهان بازار ماهی.

یک مقاله جدید از Beijing-حمایت South China University of Technology می گوید: ووهان مرکز کنترل بیماری ها (WHCDC) می تواند باعث سرایت در هوبئی استان است.

این مقاله به قلم پژوهشگران Botao شیائو و لی شیائو ادعا می کند که WHCDC نگه داشته و بیماری زده حیوانات در آزمایشگاه ها از جمله 605 خفاش ها.

آن را نیز ذکر شده است که خفاش ها – که مربوط به کروناویروس – پس از حمله یک محقق و خون از بت بود در پوست خود.’

این گزارش می گوید: ‘ژنوم توالی از بيماران به ترتيب 96% و یا 89 درصد یکسان به بت CoV ZC45 coronavirus اصل موجود در Rhinolophus affinis (متوسط خفاش نعل اسب).’

این توضیح می دهد که چگونه تنها بومی خفاش ها یافت می شود حدود 600 مایل دور از ووهان غذاهای دریایی و بازار که احتمال پرواز خفاش ها از یوننان استان ژجیانگ و در حداقل بود.

علاوه بر این کمی وجود دارد که نشان می دهد مردم محلی خوردن خفاش ها به عنوان توسط اثبات شهادت از 31 ساکنان و 28 بازدید کنندگان است.

به جای نویسندگان اشاره به تحقیقات انجام شده درون چند صد متری در WHCDC.

یکی از محققان در WHCDC توصیف quarantining خود را برای دو هفته پس از یک خفاش خون در پوست خود با توجه به گزارش. که همان مرد نیز قرنطینه خود را پس از یک بت ادرار در او.

او همچنین با اشاره به کشف یک زندگی کنه از بت – انگل شناخته شده برای توانایی خود را برای عبور عفونت ها را از طریق یک میزبان حیوانات خون.

‘به WHCDC نیز در مجاورت این اتحادیه در بیمارستان (شکل 1 پایین) که در آن برای اولین بار گروهی از پزشکان آلوده شدند در طول این بیماری همه گیر.’ این گزارش می گوید.

‘این قابل قبول است که این ویروس به بیرون درز اطراف و برخی از آنها آلوده اولیه بیماران در این بیماری هر چند جامد مدارک مورد نیاز در مطالعه آینده.’

نگرانی های باقی مانده درباره جهانی انتقال به خصوص در کشتی های کروز است که به نظر می رسد تبدیل شده اند به خصوص بدخیم زمینه پرورش.

ترس در حال رشد برای مسافران در Westerdam کشتی کروز که همه دریافت کرده سلامت از لایحه زمانی که آنها متحرك در کامبوج – سرسخت متحد از پکن است.

یک زن 83 ساله زن آمریکایی متوقف شد توسط مقامات در مالزی بیش از آخر هفته هنگامی که او تشخیص داده شد با تب و بعد از آن مبتلا به این ویروس است.

وجود دارد بیشتر از 2200 مسافر و خدمه در کشتی که آن را از منوی view در سیهانوکویل بسیاری از آنها در حال حاضر پراکنده در سراسر جهان.

با گردشگری ضرب و شتم و جهانی زنجیره تامین مختل توسط ویروس کارشناسان در حال فرسایش در مورد تلفات آن می تواند در یک شکننده اقتصاد جهانی است.

رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva گفت وجود دارد می تواند یک برش در حدود 0.1-0.2 درصد برای رشد اقتصاد جهانی وجود دارد اما تاکید کرد که هنوز هم مقدار زیادی از عدم قطعیت است.’

ژاپن یکی از سخت ترین-آمار کشورهای خارج از چین صرف نظر از الماس شاهزاده خانم دچار بزرگترین رکود اقتصادی در بیش از پنج سال – حتی قبل از coronavirus بحران است. تولید ناخالص داخلی در جهان سوم-فیلم بالا از رشد اقتصادی چشم-آبیاری 1.6 درصد در سه ماه-دسامبر – بسیار بزرگتر انقباض از اقتصاددانان بود و می ترسید.

می آید پس از دانشمندان چینی نشان داد که ویروس کشنده ممکن است شروع به زندگی در یک مرکز تحقیقات فقط 300 متری از ووهان بازار ماهی.

جدید بمب کاغذ از Beijing-حمایت South China University of Technology می گوید که ووهان مرکز کنترل بیماری ها (WHCDC) می تواند باعث سرایت در هوبئی استان است.

‘ممکن است ریشه های 2019-nCoV coronavirus’ به قلم دانشمندان Botao شیائو و لی شیائو ادعا WHCDC نگه داشته و بیماری زده حیوانات در آزمایشگاه ها از جمله 605 خفاش ها.

آن را نیز ذکر شده است که خفاش ها – که مربوط به کروناویروس – پس از حمله یک محقق و خون از بت بود در پوست خود.’

این گزارش می گوید: ‘ژنوم توالی از بيماران به ترتيب 96% و یا 89 درصد یکسان به بت CoV ZC45 coronavirus اصل موجود در Rhinolophus affinis (متوسط خفاش نعل اسب).’

چه ما در مورد کشنده CORONAVIRUS در چین ؟

کسی که مبتلا به کروناویروس می توانید آن را تنها با یک روش ساده سرفه و یا عطسه, دانشمندان می گویند.

بیش از 2600 نفر با این ویروس در حال حاضر تایید کرده اند و بیش از 79 ، 000 آلوده شده اند. اما کارشناسان پیش بینی می کنند که تعداد واقعی افراد مبتلا به این بیماری می تواند به عنوان بالا به عنوان 350,000 در ووهان به تنهایی. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

چه coronavirus?

یک کروناویروس یک نوع ویروس است که می تواند باعث بیماری در حیوانات و مردم است. ویروس به داخل سلول های میزبان خود را و استفاده از آنها برای تکثیر خود و اخلال در بدن توابع نرمال. Coronaviruses به نام پس از کلمه لاتین ‘کرونا’ که به معنی تاج است زیرا آنها روکشی توسط یک مشخصی پوسته که شبیه یک تاج سلطنتی.

Coronavirus از ووهان است که هرگز قبل از دیده می شود این بیماری. آن شده است به نام SARS-CoV-2 توسط کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها. نام مخفف سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2.

کارشناسان می گویند این اشکال است که به کشته شدن حدود یک در 50 بيمار پس از وقوع شروع در ماه دسامبر است, ‘خواهر’ سارس بیماری که آمار چین در سال 2002 پس از نامگذاری شده است پس از آن.

این بیماری که ویروس باعث شده است به نام COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019.

دکتر هلن مایر از Pirbright موسسه گفت: ‘Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که آلوده کردن طیف گسترده ای از گونه های مختلف از جمله انسان و گاو و خوک و مرغ و سگ و گربه و حیوانات وحشی.

‘تا زمانی که این کروناویروس جدید شناسایی شد وجود دارد تنها شش coronaviruses شناخته شده برای آلوده کردن انسان است. این چهار علت خفیف سرماخوردگی نوع بیماری اما از سال 2002 شده است وجود دارد ظهور دو coronaviruses جدید است که می تواند انسان را آلوده سازد و در نتیجه بیشتر شدید بیماری (سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) coronaviruses).

‘Coronaviruses شناخته شده قادر به گاهی اوقات پرش از گونه ای به گونه دیگر و این چیزی است که اتفاق افتاده است در مورد سارس MERS و جدید کروناویروس. حیوانات منشاء جدید کروناویروس شناخته نشده است.’

اولین انسان موارد عموم گزارش شده از چین در شهر ووهان که در آن حدود 11million مردم زندگی می کنند و پس از پزشکان برای اولین بار شروع به عموم گزارش عفونت در دسامبر 31.

در ژانویه 8, 59 موارد مشکوک گزارش شده بود و هفت نفر در وضعیت بحرانی است. آزمون توسعه داده شد برای ویروس جدید و ثبت موارد شروع به افزایش.

اولین نفر کشته شدند که در هفته و در ماه ژانویه 16, دو مرده بودند و 41 نفر تایید شدند. روز بعد دانشمندان پیش بینی کرد که از 1700 نفر آلوده احتمالا تا 7000.

فقط یک هفته پس از آن وجود داشته است بیش از 800 مورد تأیید و همان کسانی که دانشمندان تخمین زده است که حدود 4000 – احتمالا 9,700 – آلوده شدند در ووهان به تنهایی. که نقطه 26 نفر فوت کرده است.

ژانویه 27, بیش از 2800 نفر تایید شده اند آلوده 81 مرده بود و برآورد از تعداد کل موارد در بازه زمانی از 100,000 به 350,000 در ووهان به تنهایی.

در ژانویه 29, تعداد مرگ و میر افزایش یافته بود به 132 و موارد بودند در بیش از 6000 است.

در فوریه 5 وجود دارد بیش از 24,000 موارد و 492 مرگ و میر.

در فوریه 11, این یافته به بیش از 43 ، 000 موارد و 1 ، 000 مرگ و میر.

تغییر در راه موارد تایید شده در فوریه 13 – پزشکان تصمیم گرفت برای شروع با استفاده از اسکن ریه به عنوان یک تشخیص رسمی و همچنین تست های آزمایشگاهی – باعث افزایش در تعداد موارد به بیش از 60 ، 000 و به 1,369 مرگ و میر.

در فوریه 24, حدود 80.000 نفر آلوده شده است و برخی از 2600 فوت کرده است.

کجا virus از آمده است ؟

به گفته دانشمندان این ویروس تقریبا به طور قطع در آمد از خفاش ها. Coronaviruses به طور کلی تمایل به سرچشمه در حیوانات – مشابه سارس و ویروس MERS اعتقاد به سرچشمه گرفته و در civet گربه و شتر بود.

اولین موارد COVID-19 آمد از مردم مراجعه و یا کار در یک حیوان زندگی می کنند بازار در ووهان است که پس از بسته شده اند را برای بررسی است.

اگرچه بازار رسما غذاهای دریایی, بازار دیگر مرده و زندگی حیوانات فروخته شد وجود دارد از جمله گرگ توله سمندرها و مارها طاووس خارپشت و شتر گوشت.

یک مطالعه توسط ووهان موسسه ویروس شناسی منتشر شده در فوریه سال 2020 در مجله علمی طبیعت یافت می شود که آرایش ژنتیکی ویروس در نمونه های یافت شده در بیماران در چین است که 96 درصد یکسان به یک coronavirus آنها در بر داشت در خفاش ها.

وجود دارد بسیاری از خفاش ها در بازار بنابراین دانشمندان می گویند این احتمال وجود دارد وجود دارد یک حیوان است که عمل به عنوان یک مرد متوسط, قرارداد و آن را از یک خفاش قبل از سپس انتقال آن به انسان است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است چه نوع از حیوانات بود.

دکتر مایکل اسکینر یک virologist در امپریال کالج لندن بود و نه درگیر با تحقیقات گفت: ‘کشف قطعا مکان منشاء nCoV در خفاش در چین است.

“ما هنوز نمی دانیم که آیا گونه های دیگر به عنوان ميزبان به تقویت این ویروس و احتمالا حتی آن را به بازار و نه چه گونه که میزبان ممکن است شده اند.’

تا کنون تلفات بسیار کم است. چرا کارشناسان بهداشت بنابراین نگرانی در مورد آن ؟

کارشناسان می گویند جامعه بین المللی نگران است در مورد این ویروس به دلیل کمی شناخته شده در مورد آن و آن را به نظر می رسد به گسترش به سرعت.

آن است که شبیه به سارس که آلوده 8,000 نفر کشته و نزدیک به 800 در شیوع در آسیا در سال 2003 در آن است که یک نوع از کروناویروس که باعث عفونت انسان ریه ها. آن است که کمتر کشنده تر از سارس, اما.

یکی دیگر از دلایل نگرانی این است که هیچ کس هیچ ایمنی به ویروس به دلیل آنها مواجه می شوند هرگز آن را قبل از. این به این معنی آن را ممکن است قادر به باعث آسیب بیشتر از ویروس های ما در سراسر اغلب مانند آنفولانزا یا سرماخوردگی.

صحبت کردن در یک جلسه در ماه ژانویه, آکسفورد, دانشگاه, استاد,,,,, Dr Peter Horby گفت: ‘رمان ویروس گسترش می تواند بسیار سریع تر از طریق جمعیت از ویروس ها که از گردش در همه زمان ها به خاطر ما هیچ مصونیت به آنها.

“ترین ویروس آنفولانزای فصلی یک مورد مرگ و میر کمتر از یک در 1000 نفر است. در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس که در آن ما را درک نمی کنند به طور کامل به شدت طیف اما ممکن است مورد مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان دو درصد است.’

اگر نرخ مرگ و واقعا دو درصد این بدان معناست که دو نفر از هر 100 بيمار که آن را دریافت خواهد مرد.

من احساس است که آن را پایین تر’ Dr Horby اضافه شده است. “ما احتمالا گم شده و این کوه یخ از موارد خفیف تر. اما این در شرایط فعلی که ما در آن هستیم.

‘دو درصد مورد مرگ و میر در مقایسه با اسپانیا آنفولانزای همه گیر در سال 1918 پس از آن یک نگرانی قابل توجهی در سطح جهان است.’

چگونه ویروس گسترش یابد ؟

این بیماری می تواند به گسترش بین مردم فقط از طریق سرفه و عطسه و آن را به یک عفونت بسیار مسری هستند. و آن را نیز ممکن است گسترش حتی قبل از اینکه کسی علائم است.

اعتقاد بر این است به سفر در بزاق و حتی از طریق آب در چشم و در نتیجه تماس نزدیک, بوسیدن و به اشتراک گذاری کارد و چنگال و یا ظروف همه خطرناک است.

در اصل مردم تصور می شد به ابتلا به آن از یک حیوان زندگی می کنند بازار در شهر ووهان. اما موارد به زودی شروع به ظهور در افرادی که هرگز وجود نداشته است که پزشکان مجبور به تحقق بخشیدن به آن از شخصی به شخص.

وجود دارد در حال حاضر شواهدی وجود دارد که گسترش آن می تواند دست سوم – به کسی که از یک فرد که آن را از شخص دیگری.

چه این ویروس را به شما ؟ نشانه چیست ؟

هنگامی که کسی گرفتار COVID-19 virus ممکن است بین دو و 14 روز و یا حتی بیشتر برای آنها را به نشان می دهد هر گونه علائم – اما آنها هنوز هم ممکن است مسری در طول این زمان.

اگر و هنگامی که آنها را تبدیل به بیمار معمولی علائم شامل آبریزش بینی و سرفه و گلو درد و تب (درجه حرارت بالا). اکثریت قریب به اتفاق بیماران – حداقل 97 درصد بر اساس اطلاعات موجود – بازیابی از این بدون هر گونه مسائل و یا کمک های پزشکی.

در گروه کوچکی از بیماران که به نظر می رسد عمدتا به افراد مسن و یا کسانی که با طولانی شدن مدت بیماری می تواند منجر به ذات الریه. ذات الریه یک عفونت است که در آن داخل ریه ها متورم و پر کردن با مایع. آن را می سازد آن را به طور فزاینده ای دشوار برای تنفس و اگر درمان نشود می تواند کشنده باشد و خفه مردم است.

آنچه باید آزمایشات ژنتیکی نشان داد در مورد ویروس ؟

دانشمندان در چین ثبت شده ژنتیکی توالی از حدود 19 گونه از این ویروس منتشر شد و آنها را به کارشناسان کار در سراسر جهان است.

این اجازه می دهد تا دیگران به آنها را مطالعه و توسعه آزمون و بالقوه نگاه به درمان بیماری آنها شود.

آزمون نشان داد coronavirus نیست تغییر زیادی در حال تغییر است شناخته شده به عنوان جهش – های زیادی در طول مراحل اولیه گسترش آن.

مدیر کل چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری Gao فو گفت: این ویروس جهش و تطبیق آن را به عنوان گسترش از طریق مردم است.

این به این معنی تلاش برای مطالعه ویروس ها و به طور بالقوه کنترل ممکن است آن را فوق العاده دشوار است چرا که این ویروس ممکن است نگاه متفاوت در هر بار دانشمندان تجزیه و تحلیل آن است.

بیشتر مطالعه ممکن است قادر به فاش کردن که آیا این ویروس آلوده تعداد کمی از مردم پس از آن تغییر و گسترش آنها و یا اینکه با وجود نسخه های مختلف از این ویروس که از حیوانات را توسعه داده اند که به طور جداگانه.

چه خطرناک است این ویروس ؟

این ویروس دارای یک مرگ و میر در حدود دو درصد است. این یک شبیه مرگ و میر به شیوع آنفولانزای اسپانیایی که در سال 1918 در ادامه به کشتن اطراف 50million مردم است.

کارشناسان می گویند تعداد واقعی بیماران است که به احتمال زیاد قابل ملاحظه ای بالاتر و در نتیجه مرگ و میر قابل توجهی پایین تر است. امپریال کالج لندن محققان تخمین می زنند که وجود دارد 4,000 (تا 9,700) موارد در شهر ووهان به تنهایی تا ژانویه 18 – رسما وجود دارد تنها 444 وجود دارد به آن تاریخ است. اگر موارد در واقع 100 برابر بیشتر از آمار رسمی این ویروس ممکن است به مراتب کمتر خطرناک تر در حال حاضر اعتقاد بلکه به مراتب گسترده تر.

کارشناسان می گویند این احتمال وجود دارد تنها ترین بیماران به طور جدی بیمار است که به دنبال کمک هستند و بنابراین ثبت – اکثریت قریب به اتفاق را تنها خفیف, علائم سرد مانند. برای کسانی که شرایط را شدید تر وجود دارد خطر ابتلا به ذات الریه است که می تواند از بین بردن ریه ها و کشتن آنها.

می توانید این ویروس توان درمان کرد ؟

این COVID-19 ویروس نمی توان درمان و اثبات آن دشوار باشد.

آنتی بیوتیک ها کار نمی کنند در برابر ویروس ها به طوری که آنها از این سوال. داروهای ضد ویروسی می تواند کار کند اما این روند از درک یک ویروس پس از آن توسعه و تولید مواد مخدر برای درمان آن را در سال و مقدار بسیار عظیمی از پول است.

هیچ واکسنی وجود دارد coronavirus نشده است و به احتمال زیاد یکی خواهد شد در زمان به بعد از هر استفاده در این بیماری به دلایل مشابه به بالا.

موسسه ملی بهداشت در ایالات متحده و دانشگاه در واکو تگزاس می گویند که آنها در حال کار بر روی یک واکسن بر اساس آنچه که آنها در مورد coronaviruses به طور کلی با استفاده از اطلاعات از شیوع سارس. اما این ممکن است یک سال یا بیشتر برای توسعه با توجه به فن آوری دارویی.

در حال حاضر دولت و مقامات بهداشتی در حال کار برای جلوگیری از ویروس ها و برای مراقبت از بیماران که بیمار هستند و آنها را متوقف آلوده کردن افراد دیگر است.

افرادی که از گرفتن این بیماری در حال قرنطینه در بیمارستان که در آن علائم خود را می تواند درمان شود و آنها را به دور از مثلا ،

و فرودگاه ها در سراسر جهان در حال قرار دادن در محل غربالگری اقدامات مانند داشتن پزشکان در محل مصرف مردم درجه حرارت برای بررسی تب و حرارتی با استفاده از غربالگری به نقطه ای کسانی که ممکن است بیمار (عفونت باعث افزایش درجه حرارت).

اما آن می تواند هفته علائم به نظر می رسد وجود دارد تنها یک احتمال است که بیماران خواهد بود خال خال در فرودگاه.

این شیوع یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر?

شیوع یک بیماری همه گیر است که زمانی که یک بیماری طول می کشد نگه دارید از یک جامعه مانند یک کشور یا منطقه است.

اگر چه در آن گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها شیوع این است که هنوز طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر است که در تعریف سازمان جهانی بهداشت به عنوان “در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید’.

سر که جهانی عفونی خطر آمادگی Dr سیلوی Briand گفت: “در حال حاضر ما در یک بیماری همه گیر. ما در این مرحله است که در آن یک بیماری همه گیر با چند کانون و ما سعی می کنیم برای خاموش کردن انتقال در هر یک از این کانون’ گاردین گزارش شده است.

او گفت که بسیاری از موارد خارج از هوبئی شده بود ‘سرريز’ از کانون بنابراین این بیماری نیست در واقع گسترش به طور فعال در سراسر جهان است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im