آمریکا و خیره کردن بشکه از حکومت نظامی’, اورگان, سناتور هشدارامریکا “خیره کردن بشکه از حکومت نظامی” آن را به عنوان نزدیک انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سناتور از اورگان به عنوان هشدار داد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرکوب تظاهرات در پورتلند دولت بزرگترین شهرستان.

در مصاحبه با گاردین, دموکرات, Ron Wyden گفت: دولت فدرال استبدادی تاکتیک در پرتلند و دیگر شهرستانها مطرح شده است “عظیم” تهدید به دموکراسی در حالی که خود را همکار سناتور Jeff Merkley توصیف آن به عنوان “یک حمله همه جانبه نظامی به سبک مد”.

مستقل ناظران برای ما عدالت و امنیت داخلی ادارات گفت: آنها راه اندازی تحقیقات به استفاده از زور توسط ماموران فدرال در پورتلند که در آن ناشناس افسران در استتار دنده را ربوده تظاهرکنندگان کردن خیابان ها و روحیه آنها را در بینام و وسایل نقلیه.

اما برگ برنده این هفته اعلام کرد یک “موج” از اجرای قانون فدرال به شیکاگو و آلبوکرک در علاوه بر این به یک گروه در حال حاضر در شهر کانزاس. حرکت سوخت منتقدان سوء ظن است که رئیس جمهور تاکید شد یک “نظم و قانون” کمپین موضوع در هزینه آزادی های مدنی.

Wyden گفت: در یک بیانیه کتبی گفت: “خشونت تاکتیک های مستقر توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نیروهای شبه نظامی علیه معترضان مسالمت آمیز هستند کسانی که از رژیم فاشیستی نه دموکراتیک ملت است.”

صحبت کردن با تلفن او گفت: “مگر اینکه امریکا به تساوی یک خط در شن و ماسه در حال حاضر من فکر می کنم ما می تواند خیره کردن بشکه از حکومت نظامی در وسط یک انتخابات ریاست جمهوری.”

نظامی کنترل دولت گذشته اعمال شده در آمریکا در سال 1941 پس از حمله ژاپن به پرل هاربر که باعث ورود به جنگ جهانی دوم است. در شرایط فعلی این امر مستلزم “trashing قانون اساسی و حذف شدهها مردم حقوق فردی”, Wyden هشدار داد.

اورگان سناتور به یاد می آورد صحبت های اخیر با یک مشاور حقوقی برای رئیس اطلاعات ملی.

“من خواسته او را دوباره و دوباره چه بود قانون اساسی توجیهی برای چه برگ برنده دولت در حال انجام است در شهر من و او به طور کامل ducked سوالات و چندین بار گفت:” من فقط می خواهم به گسترش بهترین آرزوها به شمار می رود.’

“پس از من شنیده ام او را می گویند آن را چندین بار به من گفت: من از تشکیل نمی خواهید خود را بهترین آرزوها. آنها می خواهند بدانند که زمانی که شما در حال رفتن به توقف سطل زباله خود را به حقوق اساسی.”

کاخ سفید فشار, منشی, Kayleigh McEnany شروع یک جلسه در روز جمعه با یک انتخابی ویرایش و مونتاژ فیلم به تصویر می کشد تظاهرات شعله های آتش نقاشی های دیواری و هرج و مرج در پورتلند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد ایستاد و اجازه هرج و مرج در خیابان های ما,” او گفت:. “قانون و نظم پیروز خواهد شد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ متهم انتخابات خود را رقیب جو بایدن متعهد به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” بنابراین جرم و جنایت خشونت آمیز شکوفا خواهد شد. دموکرات ها محکوم و مغلوب ساختن پیشی جستن یک ساخته شده برای تلویزیون تلاش برای منحرف کردن اذهان هر دو از زندگی ماده تظاهرات و نادرست از coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر کشتار بیش از 1 ، 000 آمریکایی در روز است.

“من آرزو می کنم رئیس جمهور در امر مبارزه با کروناویروس نیم به عنوان سخت به عنوان او حمله شهر” Wyden گفت. “من فکر می کنم او برای راه اندازی یک آمریکا-علیه-آنها را نوعی استراتژی است. او در تلاش برای ایجاد خود را روایت است که من از ترکیبات هستند که مسالمت آمیز معترضان اساسا آنارشیست گذراند از آنارشیست ها و, به عنوان او می کند به طوری که اغلب فقط ساخت آن است.
Federal police under the orders of Donald Trump launch teargas after a demonstration in Portland, Oregon, on Thursday.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که او [coronavirus] استراتژی شده است یک فاجعه کامل. Coronavirus است خونتان در مکان های مختلف و او در تلاش برای بازی به راست گرا که گرایش رسانه و بازی را به پایگاه خود را و ببینید که اگر او می تواند ایجاد یک روایت است که او می دهد برخی از کشش.”

پورتلند استقرار شناخته شده به عنوان عملیات سخت کوش شجاعت شامل 114 افسران از امنیت و خدمات مارشال ایالات متحده با توجه به اسناد دادگاه. مقامات محلی می گویند خود را آمرانه رویکرد از جمله teargas و فلش نارنجک است صرفا enflamed تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. وزارت دادگستری رهبری عملیات Legend شامل بیش از 200 نمایندگی در هر شهر کانزاس و شیکاگو و همچنین 35 در آلبوکرک. آن را هدف قرار داده است در جرم و جنایت خشونت آمیز.

لری Lightfoot شهردار شیکاگو عهد کرده است به مقاومت در برابر مداخله فدرال.

“ما در حال رفتن به اجازه می دهد که بر خلاف قانون اساسی دولت-تحریم بی قانونی ما شاهد آورده به پورتلند در اینجا در شیکاگو,” او گفت:.

Merkley ارائه هشدار کلمات مشاوره بر اساس اورگان در حال حاضر تجربه.

“من می گویند که شما احتمالا نمی بر این باورند که این نیروهای فدرال خواهد شد حمله معترضان اگر معترضان مسالمت آمیز و شما اشتباه خواهد بود چرا که دقیقا آنچه آنها انجام می دهند در پورتلند,” او گفت: نگهبان.

“این یک حمله همه جانبه نظامی به سبک مد در صلح به سبک اعتراض. راه برای رسیدگی به نقاشی های دیواری قرار داده است تا حصار یا بیرون آمده و درخواست مردم برای جلوگیری از انجام آن نه برای حمله به تظاهرات مسالمت آمیز اما این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. آن را بسیار روشن آنچه را که رئیس جمهور تلاش برای تحریک خشونت و سپس صفحه نمایش است که خشونت در مبارزات انتخاباتی آگهی. و من می گویم این به این دلیل است که دقیقا آنچه که او انجام می دهند در حال حاضر. این است که برخی از نظریه است.”

این سناتور افزود: “این فقط یک مطلق حمله به مردم حقوق مدنی به صحبت می کنند و به جمع آوری.”

Merkley استدلال کرد که با گذشته اهداف مانند دولت اسلامی و مهاجران بدون از دست دادن قدرت خود تهمت حل و فصل است در جوامع آفریقایی آمریکایی در شهرستانها داخلی به آخرین مقصر می گشتند.

“من فکر می کنم این نیز مهم است به یاد داشته باشید که رئیس جمهور ما همیشه شناخته شده است این خط اقتدارگرا” او گفت:. “او دوست بود و خیلی محبت برای رهبر کره شمالی به پوتین در روسیه است. فقط تحسین برای برخی از تاکتیک در فیلیپین با Duterte و اردوغان در ترکیه توسط ولیعهد در عربستان سعودی است.”

روز جمعه سازمان ملل متحد هشدار داد در مقابل استفاده از نیروی بیش از حد علیه تظاهرکنندگان و رسانه ها در ایالات متحده است.

“مسالمت آمیز تظاهرات هایی که در شهرهای ما مانند پورتلند واقعا باید قادر به ادامه” حقوق بشر سازمان ملل متحد, دفتر سخنگوی الیزابت Throssell گفت: خبرنگاران در ژنو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>