امریکا باید یک جلسه اضطراری the Baby-Sitters Club

LOUDONVILLE, n. y. — چند هفته پشت ما 9 ساله همسایه Nealy گوشه من در جلوی خانه. پس از تابستان اردوگاه لغو شد, او گفت:, و چون او از لحاظ فنی بیش از حد جوان به بچهداری (هر چند به طور کامل قادر به انجام این کار) او می خواست برای ارائه خدمات خود به عنوان یک مادر یاور. او خواهد آمد و به تماشای من کودکان — سنین 20 ماه و فقط-تبدیل-3 — به طوری که من می تواند انجام کارها در اطراف خانه.

آن زمین من خودم تا به حال تحویل داده تقریبا کلمه به کلمه 30 سال قبل است. پرسیدم که آیا او از طرفداران “The Baby-Sitters Club.” چشم او روشن. البته او شد. من به او گفتم او استخدام شد.

برای اولین بار منتشر شده در سال 1986 “The Baby-Sitters Club” توسط Ann M. Martin یکی از پایدار ترین و پرفروش وسط کلاس سری از همه زمان. برای نوع خاصی از آن به مدت طولانی ساخته شده نگهداری مترادف با قدرت و استقلال است.

در 8 دوستان من و من کشف کتاب و مجموعه ای در مورد حلق آویز آگهی ارائه خدمات ما از جان گذشته برای بچهداری. من را استخدام کنید تا زمانی که من 11 سالم بود و مامان در سراسر خیابان به من اجازه دهید مراقبت از کودک 6 ساله, دختر, در حالی که او و شوهرش را به شام رفت در روزهای شنبه. ما می خواهم انجام صنایع دستی و تماشای فیلم. پس از آن من می خواهم به عنوان خوانده شده داستان خواب و ما می خواهم هر دو به خواب رفتن در رختخواب. مادر او خواهد wake me هنگامی که او بازگشت پیاده روی من را به درب جلو و دست من یک پشته از اسکناس. این اولین بار من می خواهم تا کنون پرداخت شده است و من احساس شدید پیچیده است.

در سن Covid-19 نسل من فانتزی است بدبختانه. به جای رویای تبدیل شدن به نگهداری از کودکان ما رویای داشتن مربوط.

بسیاری از دوستان من بوده اند و بدون مراقبت از کودکان برای چهار ماه. شاید این توضیح می دهد که چرا بسیاری از ما در حال بلعیدن جدید “Baby-Sitters Club” سری در Netflix بکشد پس از فرزندان ما به رختخواب بروید. آن را به یک حمام گرم نوستالژی, تماشای باند جمع آوری برای جلسات هفتگی خود را در اطراف تلفن ثابت در Claudia اتاق خواب. اما نشان می دهد همچنین conjures شیرین بیشتر حافظه اخیر از قادر بودن به نقطه به سمت در-مورد-از-شماره های اضطراری در خود ما و یخچال و فریزر و پت فرزندان ما در سر و ترک.

در قبل از زمان من تا به حال 40 ساعت از مراقبت از کودک در هفته است. در حال حاضر من و همسرم خاموش کردن و کار در کوتاه. من نوشت: این از صندلی مسافر از هوندا CR-V به عنوان فرزندان من حفر شده در یک توده خاک چند پا از باز کردن درب اتومبیل. این یک روز خوب. من بیشتر تنها کار انجام شده در نیمه شب در حال حاضر. من آرامش خودم را با شاید حقیقت است که مراقبت از روز باز خواهد بود در پاییز.

در ضمن وجود دارد Nealy راست در سراسر خیابان های اجتماعی فاصله با خانواده ما هستند و مشتاق برای کمک به.

این ساعت او صرف با ما نمی کند زمان برای انجام خیلی بیشتر از گیاهان و یا باز کردن ایمیل. آن را مرتب کردن بر اساس مانند او را برای نگهداری از فرزندان من و از من نگهداری از کودکان خود را. اما این هیچ چیز کوچک. قبل از Nealy آمد من تا به حال رفته به حمام به تنهایی در هفته.

پسر و دختر پرستش Nealy و او فکر می کند آنها دوستداشتنی اما من حس که آنها اضافی در یک بازی به نام “بچه نگهدار.” Nealy است. او ضربات حباب یا plays Play-Doh با آنها, اما در حالی که همه او سوال من من گفتن در مورد خودش.

اولین بار او بیش از من یاد گرفتم که او عموزاده در حال حرکت به اروپا است که او در حال گرفتن یک شانه طول باب به زودی که او می خواهد به یک دکتر. زمانی که Nealy و خانواده اش رفت بیش چهارم ژوئیه او پیامک به من بگویید که آنها با داشتن زمان های بسیار جذاب.

از تمام سال من از نگهداری من به یاد داشته باشید این بخش بیش از حد — چقدر من می خواستم مادران به مثل من کنجکاو چگونه من در مورد نسخه های بزرگسالی آنها نشان داده شده است.

وجود دارد, زرق و برق دار سابق پیش دبستانی معلم از ایرلند. او سه نوزاد را به پشت و در تاریخ شب عینک شلوار چرم سیاه و سفید و قرمز.

وجود وکیل ازدواج یک سیاستمدار بود که چهار فرزند شاید پنج — یک دختر بقیه همه پسران. آشپزخانه اغلب swarmed با کمپین داوطلبان. اما او آرام بود. او به نحوی ساخته شده داخلی و هرج و مرج جذاب است.

در 20 من در لندن کار می کرد به عنوان یک پرستار بچه برای یک خانواده با سه پسر در کمتر از 2. خود را frazzled مادر گاهی اوقات جلب اعتماد در مورد او شک و تردید در او احساس غربت ، در تعطیلات آخر هفته من کار می کرد برای او یک کارگردان تئاتر که ازدواج به نظر می رسید شاد و سرگرم کننده است. هنگامی که من احضار شد به بچهداری برای یکی دیگر از دوستان خود که به تازگی سقط. او شیک و مهربان و بسیار ثروتمند است. او sobbed در آغوش من.

من ساخته شده توجه داشته باشید از چگونه این زنان mothered, چگونه با آنها تعامل با همسرانشان. مردم همیشه می گویند هیچ کس نمی داند چه می رود بر در هر کس دیگری ازدواج. اما این درست نیست. بچه نگهدار می داند.

برای من آخرین مادران کاترین. ملاقات ما در سال آخر دانشگاه. او من را تشویق به رفتن به نیویورک قرار دادن من در مسیر آینده من. ده سال بعد من به او در خیابان. او به رسمیت نمی شناسد من. او می خواهم تا به حال دو بیشتر کودکان و بسیاری از پرستاران توسط آن است. اما زمانی که ما با یکدیگر می دانستند او ساخته شده من احساس وجود نور درخشان بر من.

به “Baby-Sitters Club” آیا چیزی مشابه مرکزی دختران جوان که بسیار به ندرت مرکزی در زندگی واقعی است. رشد یو پی اس لباس پوشیدن برای یک شب وجود دارد به خارج از راه به طوری بالا jinks می توانید شروع.

دیروز, بچه های من و من نشسته بودند در مراحل جلو با Nealy و عمه اش کشیده در یک ماشین. Nealy خواسته من اجازه برای حمل دختر من به او نشان می دهد. من به تماشای آنها عبور چمن عزیزم من این کودک را ران.

من شنیده Nealy می گویند, “متاسفم, من نمی توانم در حال حاضر. من نگهداری از کودکان.”

جی کورتنی Sullivan نویسنده اخیرا از “دوستان و غریبه ها.”

این بار متعهد به انتشار یک تنوع از نامه به سردبیر. ما می خواهم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این و یا هر یک از مقالات ما است. در اینجا برخی از راهنمایی. و در اینجا ما ایمیل: [email protected].

دنبال نیویورک تایمز نظر بخش در Facebook, Twitter (@NYTopinion) و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de