آمریکا باید گوش دادن به آن زخم است. آنها به ما بگویید که در آن به دنبال امید | کشیش ویلیام باربر

N

o یکی می خواهد به جامعه خود سوزاند. اما سوزش آتش سوزی در مینیاپولیس درست مثل سوختن آتش در روحیه بسیاری از به حاشیه رانده شده آمریکایی ها امروز در پاسخ به تروما جوامع سیاه, تجربه کرده, نسل پس از نسل.

هیچ کس می خواهد آتش سوزی – حتی فعالان در زمین باید گفت این. اما آنها نیز به اشتراک گذاشته شده نحوه غیر خشونت آمیز درخواست و تظاهرات رفته اند خسته شده اید برای سال به عنوان وضعیت دهکدهای از دست رفت. هیچ کس نمی داند چه کسی و چه چیزی است که در پشت خشونت, اما ما نمی دانیم که تعداد بی شماری از فعالان مردمی رهبران و مبلغان فریاد شد غیر خشونت قبل از در حال حاضر: “تغییر و امریکا! تغییر مینیاپولیس!” به جای گوش دادن بسیاری از کسانی که در قدرت دیدم حتی غیر خشونت آمیز در اعتراض به عنوان یک ناخوشایند توسعه است.

این است که اغلب مورد است زیرا بسیاری از آمریکایی ها در تلاش برای تصور کنید که ما دولت و سیاست های آن قطار طولانی از نقض حقوق بشر تقاضا رادیکال تغییر و تحول است. بیش از حد بسیاری می خواهم به این باور نژادپرستی صرفا ناشی از چند بد بازیگران. ما اغلب به نوبه خود نژادپرستی به یک عینک تنها با توجه به بی رحمانه میراث نژادپرستی زمانی که یک فاحش عمل شدت خشم به این سطح.

سیاه و سفید آمریکایی به ندرت قادر به حفظ چنین توهمی. مرگبار نژاد پرستی است که همیشه با ما و نه تنها از طریق خشونت پلیس. در این میان از زمان همه گیر ما دردناکی آگاه است که ما خانواده خرس نامتناسب بار Covid-19 مرگ و میر. در برخی از شهرستانها که در آن به جزا داده ها در دسترس است, ما می دانیم که مردم سیاه و سفید هستند و شش بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ ناشی از این ویروس به عنوان همتایان سفید. حتی قبل از Covid تعداد زیادی از سیاه و سفید آمریکایی به دلیل نژادی و نابرابری در بهداشت و درمان که در حال سیستمیک و غیر عمدی است.

آمریکایی های آفریقایی تبار هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از ذرات آلودگی هوا از دوستان آمریکایی ما. درصد از کودکان مبتلا به آسم این است که تقریبا دو برابر است که از مردم سفید و میزان مرگ و میر 10 برابر بالاتر است. این است اما بازتابی از شکاف نابرابری است که از طریق هر موسسه ما در زندگی عمومی که در آن سیاه و شکاف ثروت, آموزش و پرورش شکاف و بهداشت و درمان شکاف باید همچنان با وجود جنبش حقوق مدنی, حقوقی, لغو تبعیض نژادی مشخص و نمادین اقدام مثبت. ما درک می کنیم که همان ذهنیت است که قبول و دفاع از خشونت مسلحانه ماموران در برابر غیر مسلح سیاه مردم را نیز ارسال, سیاه, قهوه ای فقیر و مردم را به راه آسیب است در طول یک بیماری همه گیر به نام “آزادی” و “اقتصاد”.

بسیاری از آنها ذکر شده دکتر شاه به آمریکایی ها یادآوری است که یک شورش است که زبان از بی سابقه. اما من شده اند با تأمل در مدح او ارائه شده که مرد دیگری – یک مرد سفید پوست که به شهر سلما در ایالت آلاباما به کار برای رای دادن حقوق به طرز وحشیانه ای به قتل نژادپرستانه و خشونت در سال 1965. در مراسم تشییع جنازه برای جیمز رید, دکتر شاه گفت آن است که به اندازه کافی به درخواست چه کسی کشته قربانی در یک مورد مانند قتل جورج فلوید. ضعیف و غیر قابل قبول اتهامات عنوان شده علیه این افسر که زانو فشرد جورج فلوید ماندن در گردن خود را به مدت سه دقیقه پس از او ناخودآگاه رفت اما اتهامات واصل شده اند در برابر دیگر افسران که ایستاده بود و تماشا می کردند. حتی هنوز هم در برخورد با که این قتل نیست که عدالت خواسته است. دکتر شاه گفت: سوال این است که نه تنها کسانی که او را کشتند بلکه آنچه او را کشتند ؟

این نژادپرستی نظاممند که به کشته شدن جورج فلوید گرفته است ناگفته روح از ما برای بیش از 400 سال است. و آن این است که کشتن احتمال بسیار از دموکراسی آمریکایی امروز است. من پیوستن به آن فریاد که این همه خراب و آن را به پیچ تا کنون بیش از حد طولانی است. اما ما نه پیچ به ما آگاهی و انسانیت به دانستن آنچه درست و غلط است.

کسانی از ما که با آن مواجه کشنده نیروی سیستمیک نژادپرستی را نیز آموخته چیز دیگری در آمریکا داستان. ما می توانیم زخمی شفادهندگان. ما لازم نیست که به دلخواه و مخرب است. ما می تواند تعیین هرگز قبول تخریب بدن ما و رویاهای هر پلیس فرد یا سیاست. ما آموخته اند که وجود یک نیروی قدرتمند تر است. وقتی دست است که پس از برداشت پنبه با هم پیوسته اند و با دست های سفید و بومی دست قهوه ای دست و دست های ما شده اند قادر به اساسا بازسازی این دموکراسی است. برده داری لغو شد. زنان را به دست آوردن حق رای. کار را برنده 40 ساعت کار در هفته و حداقل دستمزد. جنبش حقوق مدنی در این صورت مجازات و تیراندازی را گسترش حق رای به آمریکایی های آفریقایی تبار.

اگر ما زمان را به گوش دادن به این ملت زخم آنها به ما بگویید که در آن به دنبال امید. امید است در ماتم و فریاد می زند که ما را می خواهید به عجله از این محل است. وجود دارد یک حس است که در آن در حال حاضر ما باید حاضر به آرامش بیش از حد به سرعت. تنها در صورتی این فریاد و اشک و تظاهرات لرزش بسیار وجدان این ملت –و تا زمانی که واقعی سیاسی و قضایی توبه – می تواند ما امیدواریم که برای یک جامعه بهتر در طرف دیگر از این.

  • William J باربر دوم co-صندلی از مردم فقیر کمپین: ملی تماس اخلاقی برای احیای, است که در بسیج مردم فقیر و متحدان خود را برای یک جرم تجمع و راهپیمایی در واشنگتن در ماه ژوئن 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>