امریکا نمی شکستن. آن را در حال حاضر شکسته و اینها فقط نشانه | اندرو Gawthorpe

L

ook در امریکا امروز و شما می بینید یک زمین تعریف شده توسط مرگ است. مردم در حال مرگ هستند به تنهایی در بیمارستان تخت و اتاق خواب. آنها در حال مرگ در خیابان ها. آنها در حال مرگ را در داخل به عنوان اقتصاد فرو می ریزد در اطراف آنها و امید خود را برای فردا تبخیر شود. آنها در حال مرگ به دلیل آنها نمی تواند نفس بکشد.

سعی کنید برای توضیح آن همه بسیار کمتر از مقابله با آن – و ما قدرت شکست ما. دلایل بیش از حد متعدد دشمنان بیش از حد قدرتمند است. چگونه یک ملت ایران همه در یک بار با یک کشنده بیماری همه گیر است که آن دولت بی کفایت برای محافظت از آن را از; با یک فروپاشی اقتصادی بر خلاف هر چیزی که در حافظه زندگی – و شاید هر چیزی را در تاریخ مدرن; با انفجار خشم در خیابان های صهیونیست قتل جورج فلوید و کيندلينگ را نشانه رفته سخاوتمندانه در بالا قرن – قرن – سفید برتری?

هر یک از این فجایع بر آمریکایی های سیاه و سفید منحصر به فرد نامتناسب. هیچ توضیحی برای شروع وجود دارد با نژادی و نابرابری و ستم که تقسیم این کشور نه تنها به دلیل آنها نشان دادن شکست آمریکا برای تحویل در وعده خود را نه فقط به خاطر اینکه آنها سوخت ناآرامی ها در خیابان های امروز, اما بیشتر از همه به خاطر آنها حفظ قدرت نیروهای که در ادامه به پاره امریکا بیشتر از هم جدا.

آنچه برای بسیاری از آمریکایی ها در حال تجربه به عنوان یک لحظه از بحران حاد است که فقط یک نمونه از این بحران مزمن بیماری و مشکلات اقتصادی و خشونت دولتی که شکل سیاه و تجربه در امریکا است. سیاه و سفید آمریکایی به نرخ بالاتر از بیماری های مزمن از جمله تکان دهنده نرخ بالای مرگ و میر نوزادان. متوسط ثروت از یک خانواده فقط یک دهم از یک خانواده است. در مینیاپولیس که در آن تظاهرات آغاز شد و متوسط سفید خانواده دارای درآمد متوسط سیاه و سفید ، و آمار نشان می دهد که در سراسر کشور در هر هزار مرد سیاه و سفید می توانید انتظار به کشته شدن توسط پلیس در طول عمر خود – به میزان 2.5 برابر مردان سفید پوست.

با توجه به این مبنا آن است که هیچ جای تعجب است که مشکلات امروز نیز یک آستین ، تاثیر بر آمریکایی های سیاه و سفید. سیاه آمریکایی ها در حال مرگ هستند از coronavirus در حدود سه برابر نرخ سفید آمریکایی است. اگر چه تاثیر اقتصادی coronavirus برای فقیرترین آمریکایی ها شده است blunted در حال حاضر گسترش بیکاری چک را متوقف خواهد کرد که در پایان ماه ژوئیه. وقتی اتفاق می افتد که آمریکایی های سیاه و سفید را رنج می برند به طور نامتناسبی. در ضمن ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی از امریکا ضعیف آموزش دیده و مسلح سازمان های اجرای قانون تعیین خشونت نشان می دهد چه اتفاقی می افتد هر زمان که تلاش آنها در اعتراض به وضعیت اسفبار خود.

اما به درک چه چیزی را اشتباه رفته با امریکا ما باید برای گسترش این لنز. این است که مد روز برای مراجعه به نژادپرستی در آمریکا “گناه اصلی” یک عبارت است که اختصاص مجرمیت به نسل های قبلی در حالی که نادیده گرفتن چگونه تصمیمات در اینجا و در حال حاضر تداوم امریکا را شکست به زندگی می کنند تا وعده تاسیس. اما نژاد پرستی نیست فقط تحمیل خاص ضربات جسمی و روانی در سیاه و سفید آمریکایی ها و دیگر آمریکایی ها از رنگ. آن استفاده می شود طلبانه به عنوان وسیله ای برای حفظ قدرت توسط رهبران همان است که در حال حاضر شکست به طوری فاجعه برای مقابله با های اقتصادی و بهداشت عمومی در تراژدی است که بر همه آمریکایی ها صرف نظر از رنگ.

با وجود عمیق خود را مجرمیت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک معنا اتفاقی به این داستان – خوش شانس فرصت طلب بود که در جای مناسب در زمان مناسب است. بیشتر قابل توجه هستند و نیروهای آن رو او را به قدرت و گیر توسط او گذشته زمان مشخص شد او تا به حال هیچ کسب و کار وجود دارد. جمهوری خواهان را انتخاب کرده اند به پین سرنوشت خود و ملت در قانون شکستن نژادپرستانه فاسد و شخص کاملا بی سواد برای تا زمانی که او مظهر سفید شکایت که در حال حاضر تعریف سیاست خود را. حتی با بیماری ravaging زمین اعتماد عمومی در مقامات سقوط و خون در خیابان ها چه استفاده می شود به نام محافظه کار جنبش – اما آنچه که ما در حال حاضر باید تماس مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش – چوب توسط یک رئیس جمهور که آشکارا ساخته شده هر یک از این بحران بدتر است.

وجود دارد هیچ راهی برای فرار آمریکا قتل عام آشکار در سراسر کشور بدون مقابله با این حقیقت ، چند سال گذشته و سپس چند روز گذشته تایید کرده اند آن را. نیروهای سفید خشم و حق شکایت مایل به دیدن امریکا را نابود قبل از آنها مایل به اجازه می دهد یک رقت از قدرت خود. امریکا هنوز هم وجود خواهد داشت اما تنها به عنوان یک محل به جای یک وعده است. هر عمل خشونت دولتی هر آشفته ریاست جمهوری جیر تشویق آن هر عمل از محرومیت هر انتخاب رسمی که به نظر می رسد و هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از آن – همه آنها خفگی که وعده دور است. یک نفس در یک زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>