امریکا شروع به بازگشایی اما کسب و کار و مشتریان در هیچ عجله به بازگشتآنها دقیقا عجله خود را در آغوش جدید پیدا آزادی در لیبرتی, Missouri.

حتی به عنوان دولت تحمل خود را افزایش در coronavirus موارد در دوشنبه میسوری را جمهوری خواه فرماندار مایک کشیش تصمیم گرفت از ادامه طرح خود را به اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی و محدودیت در گردهمایی های اجتماعی تحمیل شده به این بیماری همه گیر رخنه کرد و نزدیک شش ماه پیش.

اما برای همه خشم از اسلحه toting تظاهرات در برابر مستندات و اقامت در خانه سفارشات در برخی از نقاط آمریکا تنها یک دانش سطحی از آزادی را در مغازه ها و رستوران ها باز درهای خود را.

در حالی که بسیاری از مردم خوشحال شدند برای دیدن محدودیت کاسته برخی نیز پناه شک و تردید در مورد این که آیا آن را ممکن است منجر به تجدید حیات Covid-19 با Missouri ضبط بیش از 8,700 موارد تایید شده و در مجموع 358 روز دوشنبه و پیش بینی که از 3000 نفر در روز می تواند در حال مرگ در سراسر ایالات متحده در ماه است.
Parson has lifted some restrictions put in place to slow the spread and allowed some businesses to reopen.

یک خط کوتاه تشکیل شده در خارج Brendle آرایشگاه که در آن مالک حال حاضر ارائه می دهد از پرداخت های بزرگ برای برش مو در طول بسته شدن.

“شما نمی خواهد باور آنچه که مردم به من پیشنهاد برای کوتاهی مو. پنجاه دلار از یک مرد است. من یک پسر یک مشتری به طور منظم بود که فوق العاده عصبانی به من چون من را نمی خواهد باز به او یک برش” گفت: تارا Brendle.

Brendle گفت که او عصبی در مورد بازگشایی اما تصمیم به انجام این کار با احتیاط از جمله مشتریان ملزم به صبر در خارج از درب و مطابق با اصول بهداشتی همه چیز از صندلی به لباسهای بین آنها است.

“من نه به عنوان نگران خودم به عنوان من در مورد افراد دیگر مانند پدر و مادر و بچه ها,” او گفت:. “اما من نیاز به رفتن به کسب و کار. خوشبختانه نیازی نیست که من یک تن از سربار. من تا به حال پس انداز من آغشته به. من نمی خواهد که جان سالم به در برد بدون آن. اما من نمی توانستم در بسیار طولانی است.”

لایل هوور انتظار خارج برای اولین کوتاه کردن مو پس این مستند فکر آن را در مورد زمان.

“این چیزی بشکه در, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم ما در حال دستکاری کرد. را به هر چیزی از جدیت coronavirus اما من فکر می کنم آن دمیده راه خروج از دین. وجود یک درصد خوبی از این کشور زندگی می کنند که چک به چک و در حال حاضر امرار معاش خود شده است گرفته شده,” او گفت:.
Lyle Hoover waiting for haircut at Brendle’s barber shop in Liberty.

پرشن برداشته تعطیلی به عنوان بخشی از آنچه که او “من قوی” طرح بازیابی است که به شدت متکی بر آزمایش ویروس و دسترسی به تجهیزات حفاظتی که هر دو محدود باقی می ماند. Brendle ندارد اعتماد به نفس زیادی که کشیش بخش و یا دولت می دانم آنچه را که آنها انجام می دهند نه به خاطر آنها انجام داده اند کمی به او کمک کند در طول شش هفته گذشته.

“وجود دارد هیچ سازمان است. هیچ طرح واقعی. فقط باز کردن و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد,” او گفت:. “همه ما می دانیم وجود دارد رفتن به یک تجدید حیات در موارد. اما اگر آنها نمی دانند چه باید بکنید, من مطمئن شوید که به عنوان جهنم نیست.”

اعتماد به نفس در فرماندار بود و نه افزایش یافته است زمانی که کشیش تصمیم گرفت به مناسبت بازگشایی توسط تور پیمانکار برق و شکار و ماهیگیری فروشگاه بدون پوشیدن یک ماسک صورت در اشاره به رد بهداشت فدرال توصیه.

“من تصمیم نمی,” او گفت:. “من فکر نمی کنم آن است که نقش دولت به دستور چه کسی می پوشد یکی است.”

به این معنا که پارسونز coronavirus سیاست رانده است و کمتر توسط بهداشت و درمان از اولویت های سیاسی و کسب و کار آنهایی تقویت شد که او گفت: کارگران آنها را مجبور به بازگشت به شغل خود را اگر کارفرمایان خود را تقاضا آن و یا از دست دادن مزایای.

“هنگامی که ما باز دولت تا اگر شما برای بازگشت به کار, اگر رئیس خود می نامد و می گوید: شما باید برای رفتن به محل کار شما را مجبور به بازگشت به کار” او گفت: هفته گذشته است.

مقاومت مواجه آمده است از شهرداران میسوری دو تا از بزرگترین شهرهای سنت لوئیس و کانزاس سیتی که نگه داشته اند محدودیت در محل از جمله بسته شدن رستوران برای ناهار خوری نشسته ورزشگاه و غیر ضروری مغازه ها.

هنگامی که رستوران بازگشایی در وسط ماه, کانزاس, شهرستان, شهردار, Quinton لوکاس برنامه ای برای محدود کردن صندلی به فقط 10 درصد ظرفیت یا 10 نفر از جمله کارکنان.

“شما نمی توانید به یک اقتصاد خوب زمانی که شما لازم نیست که مشتریان زمانی که شما لازم نیست که کارگران” او گفت:.
Some restaurants have been allowed to reopen.

Hammerhand قهوه در گوشه ای از آزادی را در میدان اصلی باز شده است در سراسر برای غذای آماده می نوشد. کافه آزاد بود برای باز کردن درب های خود را به مشتریان در صبح روز دوشنبه اما تصمیم گرفت در برابر آن است.

“ما در حال پیوستن به بخش دستورالعمل است که 25 درصد ظرفیت است که به ما اجازه می دهد شش نفر از جمله کارکنان. آن حس را ندارد گفت:” لوکاس بل از پشت یک پلاستیک روی صفحه نمایش.

بل نبود در همه مطمئن بازگشایی کسب و کار کاملا درست بود در هر صورت.

“من موافق بسته شدن. من احترام کانزاس سیتی شهردار بیش از فرماندار. شهردار محتاط تر. من نمی دانم اگر فرماندار می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد” او گفت:.

که عدم اطمینان منعکس شده است در اطراف مربع که در آن بسیاری از کسب و کارهای باقی مانده است بصورتی پایدار و محکم بسته شده است. گل بوتیک ها و جواهرات تمام شد هنوز هم بسته است. Hueys در میدان رستوران که به دور رایگان بسته بندی وعده های غذایی به خانواده های نیازمند باز بود با برخی از جداول مشخص شده “نه صندلی” را به نگه داشتن مشتریان شش فوت از هم جدا.

اما وجود دارد نه یک مشتری در چشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de