AMC می گوید: “تقریبا همه” ایالات متحده تئاتر خواهد بازگشایی در جولای

لس آنجلس — آن را تقریبا showtime. اما چگونه بسیاری از مردم را نشان می دهد ؟

سینما در سراسر جهان در حال بازگشایی با AMC تئاتر, بزرگترین cineplex اپراتور اعلام روز سه شنبه است که “تقریبا همه” از آن مکان در ایالات متحده و بریتانیا خواهد بازگشایی ماه آینده. بیش از همه تئاتر در 90 درصد از بازارهای خارج از کشور اجرا خواهد شد دوباره در اواسط ماه جولای با توجه به انجمن ملی تئاتر صاحبان تجارت سازمان برای فیلم شرکت کنندگان در 98 کشور جهان است.

فقط در سه هفته, هالیوود, برنامه ریزی شده است به راه اندازی مجدد آن تامین خط لوله جدید از فیلم. “Unhinged,” 33 میلیون دلار Russell Crowe, هیجان انگیز, خواهد رسید, در تئاتر, در تاریخ 1 ژوئیه به دنبال آن در اواسط ماه جولای توسط کریستوفر نولان در “شعار” $200 میلیون به علاوه ذهن خم کن.

سوال این است که آیا مردم — حتی در حالی که تماشای فیلم در مقادیر خوبی تئاتر با ظرفیت محدود — احساس امنیت از coronavirus گسترش آن افزایش یافت و به بالا در سراسر جهان در روز یکشنبه به عنوان اندازه گیری توسط موارد جدید. به عنوان ایالات متحده آغاز شده است و برای بازگشایی آن, اقتصاد, جدید نقاط داغ پدید آمده اند. تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس افزایش شبح از یک coronavirus افزایش در هفته های آینده.

“علاقمندان به سینما خواهد بود به دنبال اطمینان که در شرایط کاملا امن گفت: David A. ناخالص اجرا می شود که حق رای دادن سرگرمی تحقیقات یک فیلم مشاوره. “واقعی وجود دارد و نگرانی مشروع است.”

تئاتر مدیران می گویند که آنها اعتماد به نفس است که تهاجمی اقدامات ایمنی را جبران هر گونه ترس. برخی از ایالت ها نیاز به سینما به محدودیت ظرفیت به 25 درصد حداقل در ابتدا. گروه خواهد بود نشسته حداقل شش فوت از هم جدا در یک “شطرنجی” ، برخی از سینماها ممکن است تعیین زمان ورود برای خریداران بلیط برای کاهش آخرین لحظه ازدحام در امتیاز شمارنده. بیشتر تئاتر اجازه خواهد داد که کاربران به منظور سازش با تلفن های خود را. کرسی خواهد بود مقادیر قبل از هر showtime; کالیفرنیا مقامات خواسته تئاتر صاحبان نظر با استفاده از یکبار مصرف و صندلی را پوشش می دهد.

تئاتر کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک. علاقمندان به سینما تنها ممکن است تشویق به آنها را می پوشند.

AMC گفت که به دنبال تکنولوژی بالا خلاء “سمپاش الکترواستاتیک” و به روز رسانی سیستم های تهویه. Clorox ممکن است به عنوان یک نظافت مشاور.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

به روز شده

 • وال استریت خلوت یک روز پس از S&P 500 بازگشت به شکستن حتی برای سال.
 • چساپیک انرژی fracking پیشگام است وضعیتی وخیم.
 • AMC به بازگشایی بیشتر از آن تئاتر ماه آینده.

“ما با اعتماد به نفس ما اقدامات لازم را در یک آرایه وسیعی از جبهه” آدم آرن AMC را اجرایی کنند.

تئاتر نیاز به ترخیص از مقامات بهداشت به بازگشایی شده است. آقای آرن تحلیلگران گفت که سینما در شهر نیویورک “ممکن است یا نه ممکن است” باید این مصوبات مورد نیاز برای بازگشایی در زمان “شعار.” نیویورک و فوری حومه را تشکیل می دهند ملت شماره 2 فیلم بازار است. تئاتر در منطقه لس آنجلس است که در شماره 1 می توانید برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان جمعه تحت دولت دستورالعمل; لس آنجلس مقامات هنوز هم باید در وزن.

تئاتر صاحبان ناامید هستند شروع به فروش بلیط دوباره. کانزاس-بر اساس AMC روز سه شنبه گفت که آن را از دست داد $2.18 میلیارد دلار در آخرین سه ماهه در مقایسه با از دست دادن $130 میلیون سال قبل. درآمد بالغ بر $942 میلیون 22 درصد کاهش است. همانطور که در آوریل 30, AMC تا به حال $718 میلیون دلار پول نقد به اندازه کافی برای دفع ورشکستگی از طریق سقوط حتی اگر تئاتر باقی می ماند بسته شده است.

“وجود خواهد داشت قابل توجه مقید کردن تقاضا” آقای آرن به گفته تحلیلگران در روز سه شنبه با استناد به زود فروش بلیط در نروژ که در آن AMC تئاتر شروع به بازگشایی در هفته گذشته. او گفت که 83 درصد از در دسترس بلیط فروخته شده بود و که امتیاز خرید و فروش شد و متناسب با سال پیش. “شگفت انگیز اما واقعی,” او گفت:.

هفته گذشته AMC است که تحت کنترل گروه واندا دالیان چین گفت: در یک پرونده که “قابل توجهی شک وجود دارد در مورد توانایی ما برای ادامه به عنوان یک نگرانی رفتن برای یک مدت زمان معقول” به دلیل اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

این کندوپاش اقتصاد ایالات متحده مطرح می تواند چالش های اضافی. Moviegoing شده است نسبتا اثبات رکود اقتصادی در دهه های اخیر اما این زمان می تواند متفاوت باشد. اقتصادی خرید اینترنتی از همه گیر شده است و شدید, با ده ها میلیون نفر از مردم ،

“ما تحت هیچ توهمی” آقای آرن گفت. “آب را متلاطم بود. ممکن است پیش بینی نشده پرتاب و چرخش.”

اعتبار…وینسنت Tullo برای نیویورک تایمز

Cinemark یک تگزاس مبتنی بر زنجیره ای است که در عمل 6,132 صفحه نمایش در ایالات متحده و آمریکای لاتین به تازگی گزارش سه ماهه از دست دادن حدود 59 میلیون, در مقایسه با سود 33 میلیون دلار یک سال پیش از آن. درآمد بالغ بر $544 میلیون دلار 24 درصد کاهش است. Cinemark دارای یک تعادل نقدی حدود 640 میلیون.

Cinemark گفت: این امر آغاز بازگشایی سینما در ایالات متحده در ژوئن 19 با هدف داشتن در هر مکان ظاهر پاپ کورن دوباره در ژوئیه 10.

“ما باید یک مقدار قابل توجهی از توسعه و خوش آمدید-بازگشت قیمت گذاری” علامت Zoradi, Cinemark رئیس اجرایی گفته تحلیلگران در یک کنفرانس تلفنی با تاکید بر “با تخفیف بسیار” سازش است.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


تنسی-بر اساس شاهوار تئاتر که در عمل سینما در 42 متحده نشان داده است که این امر نیز بازگشایی در ماه جولای. شاهوار شده است متعلق به Cineworld بریتانیا پس از سال 2018 است. Cineworld هنوز گزارش اطلاعات مالی برای دوره بهار.

تئاتر در حال حاضر احساس تحت فشار جریان قبل از همه گیر. پس تئاتر بسته شده اند برخی از studios منتشر کرده اند فیلم از طریق خدمات ویدئویی. ماه گذشته جهانی قول داد برای ساخت فیلم در دسترس و بدون منحصر به فرد تئاتری اجرا حتی زمانی که تئاتر بازگشایی باعث آقای آرن به اعلام تحریم های جهانی فیلم.

“با این پیشنهاد اقدام به رفتن به خانه و تئاتر به طور همزمان در جهانی است که شکستن این مدل کسب و کار و معاملات بین ما دو شرکت” او گفت: در نامه ای به استودیو رئیس دانا لانگلی.

تن او بود بیشتر اندازه گیری شده در روز سه شنبه. “ما در مذاکرات فعال با جهانی اما هیچ فیلم های ساخته شده توسط استودیو یونیورسال در حال حاضر ما در دفتر ثبت دعاوی حقوقی” آقای آرن گفت. “ما را ببینید که چگونه آن را تمام می لرزد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>