کهربا شنیده می شود در دادگاه برای جانی دپ شواهد قوانین دادگاه عالیجانی دپ موفق به متوقف کردن همسر سابق خود Amber Heard از تماشای او به شواهد و مدارک در مورد تهمت بیش از اتهامات سوء استفاده های داخلی.

این بازیگر است که تحت پیگرد ناشر خورشید گروه اخبار روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton بیش از یک سال 2018 ماده است که به تشریح دپ به عنوان یک “همسر شخص برتر از اقران”.

مقاله ارجاع شد ادعاهای ساخته شده توسط شنیده 37 که دپ بود جسمی سوء استفاده به او در طول ازدواج خود را. او با رد این اتهامات.

این مورد با توجه به اینکه در دادگاه روز سه شنبه پس از آخرین تیر در ترکش توسط NGN تیم حقوقی به این پرونده پرتاب خارج از دادگاه شکست خورده در اوایل این هفته.

دپ, 57, تا به حال به دنبال شکستن با سابقه برای پرونده های مدنی و بان سابق خود را شریک این استدلال که شواهد و مدارک خواهد بود قابل اعتماد تر اگر او حاضر نیست در دادگاه هنگامی که دپ بود و متقابل مورد بررسی قرار گرفت.

در پرونده های جنایی شهود نمی تواند در دادگاه حاضر, در حالی که دیگران در حال دادن شواهد اما در پرونده های مدنی این امکان پذیر است.

در حکم دادگاه منتشر شده در شنبه, اما, عدالت Nicol را رد کرده و تلاش حاکم است که این امر می تواند “ناعادلانه” و “مهار … رفتار از خود دفاع”.

در حالی که قاضی اذعان کرد که شنیده بود “نه یک حزب” او گفت: متهمان NGN و Wootton “به شدت متکی به اطلاعات است که Ms شنیده ارائه می کنند”.

“[شنیده] نمی خواهد در یک موقعیت برای ارائه دستورالعمل به (NGN وکلا) اما او می تواند با ارائه اطلاعات است که در آن متهمان ممکن است انتخاب به عمل” او گفت:.

“وجود دارد یک به نفع متهمان در او قادر به انجام است که در نزدیکی بلافاصله در دوره آقای دپ cross-examination و به نظر من این امر می تواند غیر منصفانه به متهمان به محروم کردن آنها از این مزیت است.

رد آخرین توسعه در حال اجرا قبل از محاکمه درگیری بین تیم حقوقی از دپ و شنیده می شود.

هفته گذشته دادگاه عالی حکم داد که دپ در حال نقض سفارش در مورد تهمت با عدم افشای متون که به نظر می رسد به او نشان می دهد تلاش برای خرید مواد مخدر. NGN تیم حقوقی خواسته Nicol به اعتصاب دپ ادعا می کنند بر این اساس است که او تا به حال ارائه نشده آنها را با “استرالیا داروهای متون”.

پیام های فرستاده شده بودند در اوایل سال 2015, مدت کوتاهی قبل از شنیده ادعا می کند او را از طریق رفت “سه روز مصیبت فیزیکی و ضرب و جرح” با دپ در استرالیا.

در اواخر ماه مه بالا دادگاه همچنین حکم داد که شواهد از شنیده سابق دستیار شخصی می تواند بخشی از دپ را در مورد ادعای خود در برابر NGN و Wootton, پس از از کارکنان سابق گفت: او گفت که او تا به حال هرگز دیده می شود هر گونه نشانه ای از خشونت فیزیکی اما اخراج شواهد از یک مکانیک که کار برای زن و شوهر در مدت کوتاهی قبل از طلاق خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de