Amber Heard ‘بلد’ در حالی که جانی دپ ‘ادرار’ در مبلمان


Amber Heard ‘دراز برهنه و خونریزی در زمین در حالی که جانی دپ ‘ادرار’ در مبلمان بازیگر را دوست می گوید دادگاه زن و شوهر را از بحران در استرالیا در خانه به پایان رسید که با بازیگر خون daubed در آینه

  • Raquel پنینگتون ادعا می کند او را “بهترین دوستان” با بازیگر زمانی که او زندگی می کردند در دپ پنت هاوس بلوک
  • Ms شنیده 34 ادعا کرده آقای دپ در معرض خود را به ‘سه روز وضعیت گروگان در استرالیا در ماه مارس 2015
  • پنینگتون ادعا شنیده می شود به او گفت که آنها تا به حال یک ردیف مورد دپ نوشیدن به عنوان او تلاش برای دریافت هوشیار
  • شنیده خواهر ویتنی Henriquez رفت پشت در ایستاده امروز یک روز پس از شور و حرارت پشتوانه خواهر و برادر
  • اما درام در دادگاه عالی این صبح دپ به عنوان وکیل مدعی شده بود, پیام کوتاه, خواهر
  • و ویدئو جدید پدیدار است که دپ وکلا ادعا را ثابت می کند ویتنی دروغ در مورد کهربا بودن خشونت به او
  • شنیده شده است متهم دزدان دریایی کارائیب ستاره کلامی و فیزیکی در طول رابطه خود را
  • دپ می گوید در دادگاه افترا محاکمه در لندن او را نه خشونت نسبت به او و از آن او بود که به او حمله
  • بازیگر’ مربی بازیگری ادعا دپ وتو ‘فاحشه قطعات’ در فیلم ها و می خواستم به قتل او اگر او سمت چپ او

تبلیغات

Amber Heard دوستان امروز ادعا در دادگاه که او چپ ‘و خونریزی در زمین به عنوان جانی دپ ‘ادرار در مبلمان” در طی یک سطر در استرالیا.

Raquel ‘راکی’ پنینگتون که ادعا می کند او را “بهترین دوستان” با بازیگر زمانی که او زندگی می کردند در دپ پنت هاوس بلوک در لس آنجلس برای تقریبا دو سال 2014 و 2016.

امروز در دادگاه عالی او به شواهد و مدارک از طریق لینک ویدئو از لس آنجلس و وقتی پرسید که آیا او تا به حال دیدم دپ ضربه شنیده می شود او به دادگاه گفت او نداشت.

نوشته شده شهادتنامه ارائه شده به دادگاه امروز از پنینگتون گفت: اولین بار او واقعا می ترسم برای کهربا زندگی “بود استرالیا حادثه’.

Ms شنیده 34 ادعا کرده آقای دپ در معرض خود را به ‘سه روز وضعیت گروگان در استرالیا در ماه مارس 2015 ادعا او خشونت نسبت به او. آقای دپ را انکار اتهامات.

پنینگتون ادعا کرد که شنیده می شود به او گفت که آنها تا به حال یک ردیف مورد دپ نوشیدن به عنوان او تلاش برای دریافت هوشیار.

او گفت: “او [شنیده] گفت که او پرتاب بطری های شیشه ای در او وجود دارد و شیشه های شکسته در سراسر زمین است که قطع است.

‘او گفت که او مورد حمایت او در مقابل یک نوار و او در تلاش بود برای حمایت از خودش اما آغوش او بودند کشویی پایین و برش را با شیشه های شکسته.

‘کهربا به من گفت که در این نقطه جانی پاره پاره کردن لباس شب و او برهنه بر روی زمین مرطوب با الکل و خونریزی.

‘کهربا به من گفت که در برخی از نقطه در طول این مبارزه جانی قطع کرده و نوک انگشت خود را خاموش. کهربا به من نشان داد تصاویر نقاشی پیام Johnny نوشته بود بیش از همه اجاره خانه در رنگ و خون خود.

‘او گفت که در حالی که او رفته بود به لباس پوشیدن او غوطه ور خود را خونین انگشت در رنگ و نوشته شده است بیش از همه در و دیوار و lampshades.

‘او گفت که او آمد و او ادرار بر روی مبلمان و تا به حال شکست تلویزیون است.’ دپ قبلا ادعا نوک انگشت خود آمد پس از شنیده انداخت بطری در او.

این می آید به عنوان دادگاه نشان داده شد از Amber Heard خواهر اجازه می دهد دوستان به بازرسی ‘کبودی بر روی صورت و بدن پس از بازیگر زن شلاق او**’ نشان میدهد که ویتنی Henriquez دروغ تحت سوگند, جانی دپ, تیم حقوقی گفت: در انتخابات امروز است.

Ms Henriquez در زمان ایستادن این بعد از ظهر به توضیح است که قبلا دیده واقعیت کلیپ تلویزیون از سال 2006 یا 2007 – کمتر از 24 ساعت بعد از او به شواهد این ادعا کهربا هرگز خشونت نسبت به او.

آقای دپ وکیل مدافع دیوید شربرن به دادگاه گفت که “محرمانه منبع دست آنها را در این کلیپ پس از Ms Henriquez’ طلسم در شاهد جعبه دیروز به دلیل آن را شرح یک مبارزه فیزیکی بین خواهران. او گفت: مواد ‘نشان می دهد خانم ویتنی (Henriquez) دراز کشیده بود دیروز”.

در این ویدئو او دیده می شود صحبت کردن با یک گروه از زنان در اطراف یک استخر شنا. ویتنی اذعان به درگیری با خواهر او اضافه کرد: “من در حال حاضر در مورد آن صحبت کردیم من نمی خواهد در مورد آن صحبت کنم.’ یکی پس از آن می گوید به ویتنی: “من نمی توانم باور کهربا خود را ضرب و شتم یک**. من می دانم که شما می توانید ضرب و شتم او**.’

Amber Heard (L) leaves hand-in-hand with her sister Whitney from the High Court after a hearing in the libel trial by her former husband US actor Johnny Depp against News Group Newspapers

Amber Heard (L) برگ دست در دست با خواهر ویتنی از بالا دادگاه پس از شنیدن در افترا محاکمه توسط شوهر سابق او ما بازیگر جانی دپ در برابر گروه اخبار روزنامه ها

Actor Johnny Depp waves as he leaves the High Court in London today.

بازیگر جانی دپ امواج او به عنوان برگ دادگاه عالی در لندن امروز.

یک زن از او می پرسد: “آیا شما واقعا شروع به مبارزه خود را با خواهر ؟ و یا آیا او شروع آن؟. ویتنی سپس می گوید: بارها و بارها: “من نمی خواهم به بحث در مورد آن هنگامی که او خواسته است در مورد این حادثه.

زن دیگری می افزاید: “او واقعا شلاق خود را یک**.’ او سپس بازرسی ویتنی بازوها و گردن که در آن یک علامت قابل مشاهده است. ویتنی نشان می دهد که او دست و آرنج با زن همچنین برگزاری چانه خود را به عنوان اگر او در حال بررسی یک آسیب است.

النور قوانین QC, نمایندگی دپ سوال ویتنی در مورد این ویدئو امروز و Ms Henriquez انکار کرد که این فیلم ثابت کرد که شنیده جسمی به او حمله کردند اما اعتراف کرد که آنها باید یک استدلال کلامی.

ویتنی دیروز عاشقانه, حمایت خواهر او را شنیده و گفت دپ بارها و بارها به او حمله کردند – از جمله یک بار زمانی که او را دیدم این بازیگر او را با گرفتن مو و آمار او را در چهره و کهربا بود “هرگز خشونت’ به سوی او.

آقای شربرن گفت: امروز بمب تصویری باید نشان داده شود و در دادگاه به دلیل اطمینان از Ms ویتنی (Henriquez) بسیار مهم است’ به صورت.

Whitney Henriquez allows a friend to inspect her chest in a video where the group say Amber Heard had 'whipped her a**' .  Giving evidence today witness insists it was about a verbal row not a physical one

ویتنی Henriquez اجازه می دهد تا به بازرسی قفسه سینه خود را در یک ویدیو که در آن گروه می گویند Amber Heard بود ‘شلاق او**’ . دادن شواهد امروز شاهد اصرار دارد آن را در مورد یک کلامی ردیف نه فیزیکی یکی

Amber Heard arrives at court today

Actress Amber Heard arrives at the High Court in London this morning for Johnny Depp's libel case to continue. But proceedings were paused as Mr Depp's legal team claims Amber was texting her sister Whitney (right) while she gave evidence

بازیگر Amber Heard می رسد در دادگاه عالی در لندن امروز صبح برای جانی دپ را مورد تهمت به ادامه. اما رسیدگی شد متوقف شد به عنوان آقای دپ تیم حقوقی نیز ادعا می کند کهربا شد, پیام کوتاه, خواهر ویتنی (راست) در حالی که او به شواهد پس از یک بمب تصویری ظهور

جانی دپ امواج به عنوان او می رسد به حضور او افترا محاکمه در برابر گروه اخبار روزنامه ها در لندن بالا دادگاه دیروز

بمب تصویری از Amber Heard ‘ خواهر ‘پس از حمله’ که را لرزاند جانی دپ افترا محاکمه

در اینجا است که یک رونوشت از یک ویدیو ارسال به جانی دپ تیم حقوقی از یک “منبع محرمانه” که این بازیگر وکلا می گویند نشان می دهد Amber Heard ‘حمله’ خواهر ویتنی Henriquez.

این ‘WH” در متن زیر است که ویتنی Henriquez Ms شنیده ام که شوهر خواهر نیز با اشاره به در دادگاه با او ازدواج نام ویتنی شنیده می شود.

[غیر قابل تشخیص صحبت کردن]

زن 1: آیا شما را به یک مبارزه و یا چیزی ؟

WH: Oh ah ha با تشکر از شما.

زن 2: یک درگیری.

WH: رو به یک درگیری.

زن 1: [غیر قابل تشخیص] آه.

WH: در حال حاضر صحبت کردن در مورد. نمی خواهد در مورد آن صحبت کنم.

زن 1: من نمی توانم باور کهربا خود را ضرب و شتم یک**. من می دانم که شما می توانید ضرب و شتم او**.

WH: ما نه میخوام بحث در مورد آن.

زن 1: ویتنی حقیقت یا جرات ؟ آیا شما واقعا شروع به مبارزه خود را با خواهر ؟ و یا آیا او شروع آن ؟ واقعی واقعی واقعی.

WH: ما نه میخوام بحث در مورد آن.

زن 1: او واقعا woop لب به لب خود را.

WH: اوه ما در حال صحبت کردن در مورد آن.

زن 1: بله من انجام می شود. من حدس می زنم من انجام می شود صحبت کردن در مورد آن است.

[غیر قابل تشخیص]

تبلیغات

ویتنی گفت: ‘این بود که واقعا بد نشان دادن واقعیت به ما ارجاع کلامی استدلال که من و خواهرم بود و شب قبل از. Ms قوانین پاسخ داد: “یک بحث واقعی است که شما باید توصیف کردن دوربین به همین دلیل است که آنها صحبت کردن در مورد آن را بر روی دوربین.’

وقتی پرسیده شد که در مورد یک زن در این ویدئو صحبت کردن در مورد شنیده حمله به او ویتنی می گفتند که فرد در تلاش برای ایجاد یک خط داستان البته بد یکی جالب است. او در تلاش بود برای ایجاد یک روایت است که وجود ندارد.’

ویتنی اصرار داشت که وجود دارد هیچ نشانه در چهره او و که او نمی باید هر گونه آسیب به بدن او.

توضیح داد که چرا او نمی خواهم به بحث در مورد هر چیزی با زنان در این ویدئو ویتنی گفت: “من تا به حال هیچ علاقه ای به آوردن کلامی مبارزه با خواهر از یک موضوع شخصی به من و آوردن آن در دوربین’.

Ms قوانین متهم ویتنی از دروغ گفتن و گفته: “شما تا به حال یک مبارزه فیزیکی با خواهر خود را, و او بهتر از شما.’

Ms شنیده بود همچنین متهم پیام ویتنی در طول شواهد خود را در روز پنج شنبه در یکی دیگر از فوق العاده پیچ و تاب و در او همسر سابق جانی دپ افترا محاکمه در لندن است. همه شاهدان از جمله Whitney و تمام شده است به دستور قاضی آقای عدالت Nicol به برقراری ارتباط با کسی که شواهد.

به عنوان روز 14 از بزرگترین مورد تهمت قرن 21 آغاز شد و امروز صبح آقای شربرن قاضی برای حفظ ویتنی خارج از دادگاه به عنوان آنها تولید ویدئو جدید.

آقای شربرن به دادگاه گفت که Ms Henriquez بود ‘مناسب’ شواهد خود را به دیدار با خواهر او شواهد’. این وکیل مدافع افزود که آقای دپ تیم حقوقی تا به حال ارائه شده با ‘مواد است که به ما می گویند نشان می دهد خانم ویتنی (Henriquez) دراز کشیده بود دیروز”.

او گفت: “بعد از او (Ms Henriquez) به شواهد و مدارک دیروز یکی از تیم ما تماس گرفته شد توسط یک فرد بر اساس اینکه محرمانه نگه داشته است.’ وی افزود: ‘ما تماس گرفته شد به توضیح است که خانم Amber Heard تا به حال سابقه خشونت و حمله به مردم و این تصویری بود که متصل خواهر او ویتنی (Henriquez) گرفته شد و در مدت کوتاهی پس از Amber Heard تا به حال به او حمله کردند و خانم ویتنی (Henriquez) فیلم برداری شده بود با مردم اظهار نظر در کبودی بر روی صورت و بدن خود را.’

این megastar بازیگر تیم حقوقی نیز خواستار آن شدند که Ms شنیده است مجاز به استفاده از تلفن همراه خود را در حالی که دادگاه در مطلب بالا درام در دادگاه سلطنتی عدالت بود ،

این درخواست قبل از Ms Henriquez به دلیل شاهد جعبه صبح امروز که در آن او بود با توجه به پایان شواهد خود را در بزرگترین افترا مورد قرن 21 است. آقای شربرن گفت: “ما می خواهیم که کهربا گله بود خودداری از استفاده از تلفن خود را [در حالی که نشسته در دادگاه]. ارتباطات ممکن است اتفاق می افتد به دست ویتنی شنیده به عنوان ما صحبت می کنند.’

می آید بعد از دادگاه عالی نیز شنیده دیروز که مواد مخدر-addled افسانه ای هالیوود ناخوانا پیام به همسرش در خون در lampshades بالشتک دیوار و آینه با استفاده از خود را به شدت زخمی انگشت به عنوان یک قلم مو.

جانی دپ v آفتاب: مسائل کلیدی در افترا محاکمه

این مسائل کلیدی قاضی دادگاه آقای عدالت Nicol برای تعیین.

– آیا مارس 2018 مقاله با تلخیص اجرایی ویرایشگر دن Wootton شد توهین آمیز از دپ. تحت افترا Act 2013, یک بیانیه است و نه توهین آمیز مگر در مواردی که انتشار آن باعث ‘آسیب جدی به شهرت مدعی’.

– خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) در دفاع از این ادعا و با تکیه بر دفاع از حقیقت است. آن را برای ناشر به ثابت کند که اتهامات ساخته شده در مقاله ‘قابل ملاحظه ای واقعی’.

– معنای این مقاله است که به عنوان تعریف آنچه در آن به معنی به “معقول خوان” باید مشخص شود توسط قاضی. اما NGN وکلا می گویند تفاوت بین رقیب معانی مخالفت با هر طرف هستند و نه “معنادار” و نتیجه مورد خواهد شد بنابراین روشن کردن معنی.

– دپ مورد این است که مقاله را با مته سوراخ به این معنی که او ‘گناه بر شواهد از جدی خشونت علیه خود را پس از آن با همسر باعث صدمه قابل توجه و منجر به ترس برای زندگی خود را که برای او محدود به پرداخت کمتر از £5 میلیون به جبران و که منجر به او را در معرض بودن ادامه دادگاه ضابط سفارش و به همین دلیل است که مناسب برای کار در صنعت فیلم’. او قاطعانه رد اتهامات و ادعاهای او را هرگز ضربه و یا مرتکب هر گونه اعمال خشونت فیزیکی علیه Ms شنیده ام”.

– این معنی که NGN به دنبال اثبات این است که درست است که مدعی ضرب و شتم همسرش, Amber Heard باعث او را به رنج می برند آسیب قابل توجه و در مواردی منجر به ترس برای زندگی خود را. آنها تکیه بر 14 جداگانه اتهامات خشونت و ادعا می کنند به طور کلی که دپ شد ‘کنترل و شفاهی و جسمی سوء استفاده” نسبت به Ms شنیده می شود به خصوص زمانی که او تحت تاثیر الکل و یا مواد مخدر در طول رابطه خود را. NGN وکلا می گویند یک مسئله مهم برای قاضی تصمیم می گیرید چه خواهد مواد دپ شد با استفاده از در طول رابطه. آنها ادعا می کنند که او اغلب از دست داده و کنترل خود را تا حدودی به دلیل سنگین خود را به مواد مخدر و الکل استفاده کنید و همچنین که حافظه او شده است اختلال های سنگین خود را استفاده از مواد مخدر.

– اگر دپ برنده خود را قاضی باید تصمیم بگیرید که چه سطح از جبران خسارت او باید برای آسیب زدن به شهرت و اعتبار خود و برای ‘پریشانی صدمه دیده و تحقیر ناشی از’. وجود یک حد بالایی در خسارت کلی برای افترا £300,000 برای £325,000. اما اگر او موفق دپ عنوان ممکن است به تشدید خسارت. این بازیگر همچنین درخواست برای نهایی دستور در مقابل NGN که تیم حقوقی خود را می گویند: “باید حفظ این مقاله در وب سایت خود و حفظ خود را از اتهام به پایان تلخ’.

تبلیغات

این ادعا ساخته شده بود در ابتدا از 14 روز از آقای دپ افترا ادعا در برابر نور خورشید بیش از اتهامات او خشونت آمیز به همسر سابق خود. در روز پنج شنبه, Ms Henriquez را تکذیب کرد Ms شنیده بودم به او ضربه یا این که او را “وحشت زده” از خواهرش.

او همچنین به شواهد و مدارک او را دیدم آقای دپ پانچ Ms شنیده ام واقعا سخت در سر … چند بار’ در لس آنجلس در ماه مارس 2015 در اصطلاح “پله حادثه’.

Ms Henriquez اعتراف کرد که Ms شنیده پانچ آقای دپ در آن مناسبت, اما فقط در دفاع از من چون خواهر او معتقد بود این بازیگر که قرار بود به او فشار پایین پله ها.

آقای دپ, 57, است تحت پیگرد خورشید ناشر گروه اخبار روزنامه های (NGN) و سردبیر اجرایی دن Wootton بیش از یک مارس 2018 مقاله که برچسب او یک همسر شخص برتر از اقران’ بیش از ادعاهای او حمله Ms شنیده 34 در طول رابطه خود را.

آقای شربرن گفت: آقای عدالت Nicol: “در زمینه این حمله چه من تماس بگیرید ‘از پله ها حادثه و شواهد به ما می گویند این حمله توسط Ms Amber Heard بر آقای دپ, Ms ویتنی (Henriquez) شما را به یاد بیاورید اعتراض کردند که آن را تنها در دفاع از خود است و آن یک حمله فیزیکی که Ms Amber Heard اذعان به.’

او گفت که در روز پنج شنبه, Ms Henriquez بود پرسید: ‘آیا Ms Amber Heard شد خشونت” و گفت که “پله حادثه’ در لس آنجلس در ماه مارس 2015 به یک شهر خاموش ” است.

آقای شربرن ادامه داد که Ms Henriquez شواهد در مورد این حادثه در ماه مارس 2015 توسط ‘تنها مناسبت که در آن هر انسان دیگر قرار است شاهد’ Mr دپ بودن خشونت نسبت به Ms شنیده می شود.

وی افزود: ‘اطمینان از Ms ویتنی (Henriquez) بسیار مهم است.’

آقای شربرن گفت: Ms شنیده شواهد است که او هرگز خشونت او (نه) از نظر جسمی مورد حمله آقای دپ … و تنها مناسبت گفته می شود زمانی که او اقدام در دفاع از خود’.

‘شواهد که Ms شنیده شد خشونت نسبت به خواهر او مربوط است به موضوع’ Mr شربرن گفت.

او به دادگاه گفت: “ما مجاز به قرار دادن (اتهامات) خشونت به Ms ویتنی (Henriquez) … ما می خواهیم به بازی بازی نوار ویدیویی به او و از او بپرسید در مورد این حادثه که در آن Ms Amber Heard به او حمله کردند.’

آقای شربرن افزود: “حال ما با دریافت این قبل از پایان روز گذشته ما را با عنوان برای قرار دادن (اتهام) به او و ما خواهد بود با عنوان تکیه بر آن در بسته ارسالی.’

در زیر تبادل استدلال حقوقی در مورد اینکه آیا او مجاز وکلا برای هر دو طرف و قاضی دادگاه آقای عدالت Nicol با اشاره به Amber Heard, خواهر ویتنی Henriquez با نام ازدواج ویتنی شنیده می شود.

دیوید شربرن برای آقای دپ گفت: ‘ما می گویند آن را کاملا روشن است که از تصویری که نه تنها Ms Amber Heard, حمله, خواهر, اما این کاملا روشن است که صدمات بودند که رنج می برد توسط خانم ویتنی شنیده ام در حال بررسی توسط فردی که ما بر روی نوار.

“وجود دارد هیچ انکار این واقعیت است که Ms Amber Heard ‘ضرب و شتم’ Ms ویتنی و شنیده است که هیچ آسیب وجود دارد.’

او گفت که در این کلیپ Ms Henriquez دیده می شود نشان دادن بازوی او به بررسی آن است.

خطاب به آقای عدالت Nicol ساشا Wass, QC, برای NGN گفت: “پروردگار من این است که بدون تاریخ, قطعه ای از فیلم در شرایطی که به نظر می رسد برخی از مرتب کردن بر اساس واقعیت برنامه تلویزیون است که سبک قطعا جدی نیست.

‘ویتنی نشان می دهد با توجه به متن که وجود دارد این است که یک درگیری.

“هنگامی که او خواسته است در مورد اینکه آیا خواهر او را ضرب و شتم او می گوید او در حال رفتن به صحبت در مورد آن است.

او افزود: “این نور دل ارز وجود دارد هیچ مدرکی از هر گونه صدمات و آن را به توجه… نه بیشتر.

‘ما می گویند این است که نه تنها در اواخر افشای آن بی معنی است.’ Ms Wass اضافه شده که این ویدئو می تواند بدون کمک به قاضی خواهد بود و تنها در خدمت به عنوان یک انحراف به رسیدگی است. اما قاضی مخالفت کرد و آن را نشان داده بود به دادگاه.

در کوتاه حکم آقای عدالت Nicol گفت: ‘آقای شربرن است درخواست برای بازگشایی cross-examination of Ms ویتنی شنیده می شود.

‘او می خواهد برای قرار دادن به ویتنی شنیده کلیپ فیلم او به من می گوید بسیار شده است به تازگی در دسترس ساخته شده به مدعی تیم حقوقی است که در آن وجود دارد سوالات را به ویتنی شنیده ام در مورد اینکه آیا او دچار یک حمله از خواهر او.

“من تردید که آیا این است که به این موضوع بسیار بیشتر است اما از آنجا که من قاضی دادگاه و پس از آن خواهد بود برای من به هر ارزیابی بیشتر و پس از ویتنی شنیده می شود هنوز آغاز نشده است او را دوباره معاینه من اجازه خواهد داد که مختصر پرسش قرار داده می شود به داشتن یک فرصت برای دیدن این فیلم است.’

مورد, بزرگترین فارسی افترا محاکمه قرن 21 است که با توجه به پایان هفته آینده با بسته ارسالی از هر دو طرف’ تیم حقوقی در روز دوشنبه و سه شنبه.

Amber Heard دوست دختر, بیانکا Butti وارد در دادگاه سلطنتی عدالت در لندن امروز برای افترا محاکمه به ادامه

Amber Heard خواسته اقدام او مربی ای به عنوان یک ‘شاهد’ در طول فیلم با Liam Hemsworth, در سال 2013 فیلم Paranoia بنابراین او می تواند ثابت کند به جانی دپ در آنها نیست, داشتن رابطه

Kristina Sexton claimed that she had to be on set during Amber Heard's sex scenes with Liam Hemsworth in 2013 film Paranoia

Kristina خادم ادعا کرد که او تا به حال برای تنظیم طول Amber Heard این فیلم با Liam Hemsworth, در سال 2013 فیلم پارانویا

کهربا بهترین دوست اذعان می کند: “من نمی بینم جانی ضرب و شتم و یا به او ضربه’

Amber Heard بهترین دوست به شواهد امروز و توصیف جانی دپ تهاجمی نسبت به همسر سابق خود اما هرگز او را دیدم او را ضرب و شتم.

Raquel پنینگتون (حق با کهربا) زندگی می کردند اجاره رایگان در یکی از Mr دپ پنج پنت هاوس در شرق کلمبیا ساختمان در لس آنجلس در اطراف 2014 نقل مکان کرد و در سال 2016.

او متهم به همدستی با او به دروغ در مورد دپ بودن داخلی آزار دهنده است چرا که او خودش در نظر گرفته به عنوان یک عضو از تیم شنیده می شود.’

النور قوانین کنترل کیفیت برای آقای دپ از او پرسیدم: گفت: “در هیچ مرحله آیا تا به حال آقای دپ ضربه و یا ضرب و شتم Amber Heard, آیا شما?’ Ms پنینگتون گفت: “من نمی بینم او را ضرب و شتم و یا ضربه ،

Ms قوانین قرار داده و سپس آن را به Raquel پنینگتون: ‘شما در حال ساخت این تا شما نیست ؟ شما را دروغ و دروغ را دوباره به نمایندگی از دوستان خود Ms شنیده ها در رابطه با آسیب های که شما را دیده اند و یا ادعا را ببینید.’

Ms پنینگتون خواست و فرمود: “مطلقا نه.’

با اشاره به حادثه دسامبر 2015 زمانی که دپ به اتهام حمله شنیده می شود یک روز قبل از او به نظر می رسد در Late Late show with James Corden, Ms قوانین گفت که او در زمان یک تعداد عکس از صدمات.

Ms قوانین ادعا کرد: “شما هرگز هر گونه آسیب. آنچه شما انجام می دهند با در نظر گرفتن عکس فهرستنویسی چیزهایی که اتفاق نمی افتد.’ او افزود: “شما دروغ در بیانیه خود را در مورد تعدادی از مسائل. شما بخشی از کهربا تیم از طرفداران در سراسر 2015 و 2016.

Ms قوانین نیز ارائه جزئیات گرافیکی در مورد صدمات او را دیدم بر شنیده ها پس از بازدید خود از آوریل 2015 به استرالیا که در آن او ادعا می کند دپ در معرض خود را به جسمی و روحی ، او گفت که او را دیدم ‘پارگی عمیق زخم یا بریدگی از مچ دست تا آرنج. او همچنین به دادگاه گفت که شنیده پا نیز در حال کاهش است. Ms قوانین گفته: “شما در حال ساخت این تا شما نیست؟’

Ms پنینگتون خواسته شد در مورد این حادثه از مارس 2016 که منجر به یک مبارزه بین دپ و شنیده می شود که در آن او متهم است که فوق العاده ای از پنت هاوس زندگی می کردند و در مجاور یکی متعلق به او و حمله به همسر سابق خود.

Ms پنینگتون نیز حاضر شد و ادعا می کند که دپ همچنین شفاهی و جسمی او را تهدید. دو افسر پلیس با حضور در صحنه پس از او سمت چپ اما ادعا کرد که پیش از آن در دادگاه است که آنها شاهد هر گونه آسیب و یا شنیده می شود با هر گونه آسیب.

Ms قوانین ادعایی که پس از حادثه Ms پنینگتون شنیده و دیگران در برابر توطئه های دپ. او همچنین پیشنهاد کرد که آنها در واقع باعث آسیب در پنت هاوس, در زمان, عکس از آن استفاده می شود را تشکیل می دهند آن را به نگاه به عنوان اگر تا به حال شنیده صدمات پایدار.

او افزود: ‘افسران ترک و شما چند روز آینده صرف حمایت از او (شنیده) در طرح او برای جدایی از آقای دپ. عکس های گرفته شده در جهت دست شنیده مذاکره حل و فصل از آقای دپ.’

در پاسخ به ادعا می کند که او دروغ گفته بود و با توطئه شنیده و او را از دریافت هر گونه صدمات Ms پنینگتون پاسخ داد: “این کاملا غلط است.’

تبلیغات

Amber Heard شد تا ‘اعصاب’ در مورد انجام صحنه های جنسی در فیلم او پرسید: او مربی بازیگری برای تماشای بنابراین او تا به حال یک ‘شاهد’ اگر جانی دپ متهم او را از داشتن امر دادگاه عالی شنیده می شود امروز.

Kristina خادم ادعا کرد که آقای دپ نمی خواهید Ms شنیده انجام “هر نقش که شد آشکارا جنسی’ به اوج خود رسید در حال تنظیم طول آلوده با انزال لحظات با Liam Hemsworth, در سال 2013 فیلم پارانویا.

در بیانیه خانم خادم نیز گفت: او را دیدم Ms شنیده شدن “تاکید کرد در مورد بدانند راه هایی برای جلوگیری از ناراحت کننده جانی’. Ms شنیده همچنین گفت: او مربی بازیگری ‘جانی را به جای نابود کردن من از من اجازه رفتن به’ دادگاه شنیده می شود.

او گفت بازیگر می خواست او را در مجموعه ای در طول فیلم با بازیگر, Liam Hemsworth برای 2013 فیلم Paranoia ‘به طوری که او (Ms شنیده می شود) تا به حال یک شاهد برای جانی قادر به تایید می کنند که هیچ چیز در رفت و دیگر از سخت کار’.

خانم خادم گفت که در یک نقطه Ms شنیده بود در تابلوهای تبلیغاتی به عنوان چهره یک حدس کمپین ادعا Ms شنیده بود به او گفت آقای دپ گفته بود او (Ms شنیده) ‘نباید انجام چیزهای که دیگر به دلیل آن ساخته شده او را نگاه مانند یک “کس”.

سرپرست مربی ادعا Ms شنیده متوقف سازی پس از این چرخش بعدی حدس کمپین ‘حتی اگر آن را مقدار زیادی از پول برای او”.

خانم خادم در ادامه می گویند که خانم شنیده بود ‘قبلا خیلی راحت با تمایلات جنسی خود را و چگونه او نگاه کرد اما زمانی که او و بازیگر اولین نگاه در انجام یک فیلم به نام زمینه های لندن در سال 2013, Ms شنیده می شود ‘به نظر می رسید تاکید کرد در مورد برهنگی در فیلم’.

‘از آن غیر ممکن است برای ما برای این کار در صفحه اصلی با هم – جانی عصبانی بود در مورد او انجام این بخش و پس از آن بود که همیشه” ما نمی تواند آن را انجام دهد در حال حاضر “و یا او با من تماس گریه کردن در مورد او فریاد در مورد آن” خانم سکستون ادعا.

بیانیه می گوید: “هنگامی که ما بحث در مورد فرصت های آینده و ممکن است نقش او شروع به گفتن چیزهایی مانند” او نمیخواهد خود را زن در این فیلم است و او نمی خواست ‘زن خود را انجام xxx’.’

خانم خادم گفته: “او شروع به من گفتن که او را متهم به هر کس که در عشق با او و متهم خود را از دست تمایلات جنسی خود را در همه زمان ها.

“او همچنین به من گفت که او به طور مداوم ناراحت سابق او-همکاران. او به من گفت که او نگران بود در مورد داشتن امور با co-stars. او شروع به من گفتن که او نمی تواند انجام نقش های خاصی چون او نمی خواست او انجام ‘فاحشه قطعات’.’

خانم خادم گفت: او در اولین ملاقات بازیگر نقش مکمل زن در سال 2009 و جفت شد دوستان کاملا سرعت’ پیوند در مورد کتاب و ‘واقع ما هر دو پیشرفته’.

او ادعا کرد: “بهترین من می توانم آن را توصیف است که او (Ms شنیده) شد بسیار عصبی در مورد بازیگری خود را – که آیا آن را برای یک بخش او می خواست او را به انجام و یا برای او نمی خواهید او را به انجام کار خود را دیکته شد توسط Johnny.

برای مثال او امتحان برای نقش Queenie در عکس جانوران است. این عجیب و غریب بود به من که او علاقه مند به انجام یک فیلم هری پاتر به دلیل آن بود که مرتب از فیلم هایی که قبلا مورد علاقه خود را. او بسیار عصبی بود در مورد آن بیش از حد فکر آن را در راه من تا به حال نه او را دیده فراموش قبل نگه داشته و گفت: “ما باید برای به دست آوردن این حق”.

‘این بود تا بعد که من نمیفهمد که چرا او خیلی نگران گرفتن آن را حق: چون او (آقای دپ) بود و در آن و او بعدا به من گفت که او می خواست او را در آن می شود.

“من معمولا می تواند بگوید اگر این چیزی بود که او می خواست او را به درگیر در خاطر او خراب عصبی در مورد گرفتن آن را حق.

“اما اگر او نمی خواست خود را درگیر او خراب عصبی به دلایل مختلف: از آنجا که او خیلی نگران واکنش او.’

خانم خادم ادعا کرد او و Ms شنیده خواهد قرار استماع در نوار برای نقش و آقای دپ خواهد شد قرار دادن یک توقف به آن اگر او نبود گمان آن را شایسته’.

دپ استفاده می شود ‘تامپون برس’ به خروپف کوکائین می گوید کهربا خواهر – اما ستاره QC ادعا می کند آن را یک ‘راه اندازی’ توسط خواهر و برادر

ساشا Wass, QC, برای NGN و سپس خواسته ویتنی Henriquez در مورد تغییر در تاریخ که در آن به اصطلاح “نقاشی حادثه’ در مارس 2013 داده اند.

این مدافع پرسید: “چگونه مطمئن شوید که شما را از حوادث خود را که توضیح داده شد?’

Ms Henriquez پاسخ داد: ‘100% برخی از حوادث.’

The High Court was shown images of Johnny Depp's drink and drug-filled lifestyle including an image taken by Amber Heard that shows a pint of whisky, four lines of cocaine and his skull and crossbones 'pill box' ready for consumption

دادگاه عالی نشان داده شد تصاویر جانی دپ نوشیدنی و مواد مخدر پر شیوه زندگی از جمله یک تصویر گرفته شده توسط Amber Heard است که نشان می دهد یک پاینت ویسکی چهار خط از کوکائین و جمجمه اندود و مرگ و خطر ‘قرص’ جعبه آماده برای مصرف

Amber Heard پدر او را ضرب و شتم مادر و خواهر کوچکتر ویتنی ادعا

ویتنی Henriquez گفت که او و خواهرش کهربا ‘در رشد خشونت خانگی و مادرم به بعد او درگذشت او هرگز به سمت چپ پدر ما’.

او افزود: “او هرگز به سمت چپ او هرگز حتی فکر ترک… ما گفته شد که شما در آنجا ماند.’

Ms Wass گفت: “پس به این پیشنهاد که اگر شما تا به حال گفته شده است که آقای دپ شده بود خشونت آمیز خود را به خواهر شما, Whitney و نمی خواهد که تا به حال هر چیزی را با آقای دپ چه پاسخ خود را به که ؟

Ms Henriquez پاسخ داد: “تقریبا به صورت دقیق همین دلیل همه ما ملاقات جانی که او عاقل بود او, این, نوع, زیبا, بزرگ, سخاوتمندانه انسان است که ما را دوست داشت… ما می خواستیم که جانی دوباره همه ما در برگزاری بر روی این ایده است که او بهتر است.’

او افزود که این روشن شد به همه ما که او قصد تغییر آن را فقط به بدتر’.

پرسید: اگر او را به دروغ در او مدرک کارشناسی ارشد Henriquez گفت: “من اینجا هستم چرا که او یک قربانی خشونت خانگی بدون هیچ دلیل دیگر.

“من اینجا هستم تا به حقیقت و به انجام کار درست است.’

تبلیغات

او اضافه کرد که او متوجه این حادثه رخ داده است در تاریخ 22 مارس 2013 – نه 8 مارس 2013 – هنگامی که او آمد در سراسر یک پیام (از ناتان هلمز آقای دپ دستیار سابق) در مورد گرفتن جانی چیزی از مک دونالد… این فقط برانگیخته حافظه من از حادثه, حادثه نقاشی’.

Ms Wass و سپس پرسید: در مورد یک عکس از خطوط کوکائین روی میز کنار تامپون اپلیکاتور گفت: به خود گرفته اند و در حدود 1.30 ساعت در 22 مارس 2013.

این وکیل مدافع گفت که این عکس پیشنهاد شده توسط Mr دپ وکلا به ‘راه اندازی’ و در زمان Ms Henriquez به متون بین او و خواهر او در آن روز.

یک متن Ms Henriquez ارسال به Amber Heard بخوانید: ‘اجازه دهید من می دانم زمانی که شما از اینجا دریافت کنید.’

یک پاسخ ارسال در حدود 3 بعدازظهر از Ms شنیده ام به خواهر او را بخوانید: ‘جانی است و بیش هنوز هم ما در حال مبارزه است.’

ساشا Wass گفت: “قصد بازگشت به عکس خاطر تحمل بار از آن متون شما قادر به می گویند… این که آیا شما در حال حاضر در نارنجی خیابان (Ms را شنیده LA خانه) وقتی که گرفته شد?’

ویتنی Henriquez گفت: “من وجود ندارد.’

Ms Wass ادامه داد: ‘وجود دارد تامپون برس… که عکس و من فکر می کنم شما نشان داد که شما تا به حال استفاده می شود که به عنوان وسیله ای برای خروپف کوکائین است.’

Ms Henriquez گفت: “زمانی که من بله.” Ms Wass گفت: “شما تا کنون گرفته کوکائین با آقای دپ?’ Ms Henriquez پاسخ داد: “من.’

او همچنین گفت که او تا به حال گرفته کوکائین با آقای دپ قبل از مارس 22 2013 و پس از آن Ms Wass پرسید: ‘آیا تامپون وسیله بازی هر بخش در مناسبت زمانی که شما در زمان کوکائین با آقای دپ قبل از مارس 22?’

Ms Henriquez گفت: ‘بله اولین بار من کوکائین با جانی من به او نشان داد که. او افزود: “من آن را داد به او.’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de