آمازون می خواهد به سوال مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از از دست دادن $10bn ‘جنگ ابر قراردادآمازون می خواهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال به بازجویی بیش فن آوری شرکت از دست دادن پیشنهاد برای $10bn نظامی قرارداد.

پنتاگون اعطا محاسبات ابری پروژه به مایکروسافت در ماه اکتبر. آمازون بعد از شکایت کرد با این استدلال که تهمت دخالت و تعصب در برابر شرکت صدمه آمازون شانس.

آمازون در نظر گرفته شد اوایل frontrunner برای یک پروژه است که مقامات پنتاگون را به عنوان بحرانی برای پیشبرد نظامی آمریکا فن آوری استفاده بیش از دشمنان.

این پروژه به عنوان شناخته شده مشترک شرکت دفاع زیرساخت یا جدی را ذخیره و پردازش مقادیر زیادی از داده های طبقه بندی شده, اجازه می دهد تا ارتش ایالات متحده به بهبود ارتباطات با سربازان در میدان جنگ و استفاده از هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به آن جنگ برنامه ریزی و قابلیت های مبارزه با.

پنتاگون در حال آماده شدن برای اعلام تصمیم خود بین فینالیست, آمازون و مایکروسافت زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن عموم waded به نزاع در ماه جولای.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از آن که شرکت های دیگر به او گفتم قرارداد “نبود رقابتی پیشنهاد” و او گفت: دولت خواهد “را بسیار طولانی است”.

اوراکل نیز اعتراض پس از آن و آی بی ام حذف شد از قبل دور از مناقصه.

آمازون است که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است قبل و بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور بررسی است.

آمازون پر کردن دادگاه به استناد یک اتهام نظر که ظاهر در کتاب اخیر که گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 به بخش خصوصی گفت: پس از آن وزیر دفاع جیم Mattis به “پیچ آمازون” خارج از قرارداد.

دانشگاه جورج واشنگتن قانون تدارکات متخصص Steve گاری روپوش دار گفت: رسوب تهمت خواهد بود “به وضوح مربوط به اتهامات اولیه اساسی طرح دعوی در دادگاه خود” اما این به آن معنی نیست که اتفاق می افتد.

“من نمی توانم تصور کنید که این رئیس جمهور نشسته است که برای رسوب” گاری روپوش دار گفت: در یک ایمیل به دوشنبه.

علاوه بر این به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن رسوب آمازون نیز درخواست برای عزل Mattis فعلی وزیر دفاع علامت Esper و دیگر مقامات دولتی.

آمازون گفت: آن را می خواستم اطلاعات بیشتر در مورد “غیر معمول زمان” از Esper recusing خود را از فرایند تصمیم گیری به دلیل از کار فرزند خود برای آی بی ام. که در ماه اکتبر پس از IBM بود دیگر در حال اجرا برای قرارداد و با وجود Esper زودتر متعهد به یک “نگاه سخت” در مناقصه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در دستور بررسی است.

در یک پرونده با آمریکا دادگاه فدرال ادعا unsealed دوشنبه آمازون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک “مستند شخصی و عناد نسبت به” آمازون, آن, مدیر عامل شرکت جف بزوس و واشنگتن پست که بزوس صاحب. آمازون گفت: تهمت بود تنها کسی که می تواند شهادت دهد که “کلیت صحبت های او و به طور کلی پیام او منتقل” در مورد روند مناقصه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم آمازون از پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات و قرار دادن آجر و ملات فروشگاه از کسب و کار. تهمت نیز رفته است پس از بزوس شخصا کرد و پست بودن آمازون “رئیس لابی”.

کاخ سفید و وزارت دادگستری کاهش یافته دوشنبه. وزارت دفاع گفت: آن را “به شدت مخالف” آمازون درخواست برای عزل ارشد رهبران نظامی.

“درخواست غیر ضروری سنگین و صرفا به دنبال تاخیر در گرفتن این مهم تکنولوژی به دست ما warfighters,” دگرمن رابرت کارور یک سخنگوی پنتاگون گفت: در یک ایمیل.

یک قاضی است که انتظار می رود برای تصمیم گیری در اوایل این هفته در مورد اینکه آیا مایکروسافت می توانید شروع به کار با پنتاگون در محاسبات ابری پروژه. آمازون خواسته است برای کار خود را متوقف, آن را به عنوان درآمد حاصل از طرح دعوی در دادگاه.

آمازون در بیانیه ای گفت: دوشنبه: “سوال این است که آیا رئیس جمهور ایالات متحده باید مجاز به استفاده از بودجه وزارت دفاع به دنبال خود شخصی و سیاسی به پایان می رسد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>