آمازون می گوید: “Black Lives Matter’. اما این شرکت دارای روابط عمیق به پلیسآمازون در روز دوشنبه شد آخرین تکنولوژی شرکت به صورت نقد برای به اشتراک گذاری عمومی مواجه بیانیه در حمایت از پلیس اصلاحات و سیاه زندگی مهم جنبش در حالی که در ادامه سیاست های داخلی و شیوه های کسب و کار است که تداوم وضع موجود.

آمازون در توییتر خواستار پایان دادن به “نابرابر و وحشیانه درمان مردم سیاه و سفید” را در ما قرار داده است “Black lives matter” بنر در بالای صفحه اصلی آن. آن مدیر اجرایی, جف بزوس در یکشنبه posted on Instagram یک ایمیل از یک مشتری انتقاد از پل بنر در آمازون صفحه اصلی و گفت: emailer نوع مشتری او “راضی به از دست دادن”.

اما فعالان معتقدند این اظهارات به معنای کوچک اگر این شرکت همچنان تجاری خود را در همکاری با نیروهای پلیس در سراسر آمریکا می ایستد و با آن گذشته درمان غیر سفید کارمند سازمان

“این است که فرصت طلب از آمازون برای استفاده از این لحظه به خالی و اظهارات ریاکارانه هنگامی که آن را به طور همزمان ساختمان ستون فقرات برای بسیاری از ادارات پلیس در سراسر کشور” گفت: Jacinta گونزالس از Mijente های مردمی Latinx و Chicanx سازماندهی ، “این شرکت در استمرار سیاست ها و فن آوری هایی است که به وضوح هدف قرار دادن و آسیب رساندن به سیاه و سفید و قهوه ای, جوامع,” او اضافه شده است.

سوابق منتشر شده در سال 2018 نشان داد که این شرکت تا به حال فروخته شده خود نرم افزار تشخیص چهره Rekognition به نیروهای پلیس. Rekognition می تواند شناسایی چهره در فیلم ها و عکس ها و آمازون بازاریابی مواد ترویج استفاده از Rekognition در رابطه با پلیس دوربین در زمان واقعی است.

یک آزمایش های اجرا شده توسط ACLU در سال 2018 اما نشان داد Rekognition اشتباه همسان 28 اعضای کنگره به عکس از افراد دستگیر شده برای یک جرم و جنایت است. آن را نامتناسب misidentified اعضای کنگره که سفید نیست.

این نرم افزار یک ائتلاف 40 گروه های حقوق بشر نوشت: در این پرونده منتشر شد که “قدرتمند سیستم نظارت” که در دسترس است به “نقض حقوق و هدف جوامع رنگ”. آمازون گفت: در ماه فوریه سال 2020 آن را نمی دانید که چگونه بسیاری از ادارات پلیس بودند با استفاده از این تکنولوژی و این شرکت نمی پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در روز دوشنبه در مورد چگونه بسیاری از نیروهای پلیس با استفاده از این تکنولوژی امروز – و یا اینکه آیا آن مشارکت خواهد بود ادامه داد.
Amazon has called for an end to ‘the inequitable and brutal treatment of black people’.

فعالان را نیز نامیده می شود در مقامات محلی به ممنوعیت ادارات پلیس از ساخت همکاری با آمازون تابعه حلقه پس از صدها نفر از نیروهای همکاری با smart مفت شرکت خود را به استفاده از فیلم برای کمک به نظارت است.

در سپتامبر سال 2019 آمریکا سناتور ادوارد Markey نوشت: در نامه ای به بزوس که مشارکت “به راحتی می تواند ایجاد یک نظارت شبکه است که مکان های خطرناک باری از دوش مردم رنگ و تغذیه نژادی نگرانی در جوامع محلی”. یک گزارش از مادربرد در سال 2019 نشان داد سیاه و قهوه ای مردم بیشتر احتمال دارد به surveilled توسط همسایگان برنامه که در آن حلقه کاربران می توانند با ارسال فیلم و عکس از “مشکوک” مردم گرفتار در دوربین.

با توجه به نقشه ارائه شده توسط حلقه مفت برنامه در حال حاضر شرکای تجاری با بیش از 1300 نیروهای پلیس در سراسر آمریکا – 300 درصد افزایش از 400 نیروهای پلیس در ماه اوت سال 2019. آمازون نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آن را از ادامه همکاری با پلیس محلی و نیروهای.

آمازون نیز به فروش خدمات میزبانی وب به سازمان های اجرای قانون از جمله ایالات متحده مهاجرت و گمرک (Ice). پس از 2018 ائتلافی از کارکنان شناخته شده به عنوان ما نمی خواهد آن را ساخت به نام شرکت برای توقف فروش آن و همچنین برای جلوگیری از فروش نرم افزار تشخیص چهره برای اجرای قانون است. در بیانیه ای به نگهبان ما نمی ساخت آن گفت: همان مطالبات باقی می ماند. آمازون نیست پاسخ به درخواست برای نظر.

سابقه این شرکت با غیر سفید کارمند سازمان نیز ثابت کرده است که در تضاد با آن بیانیه عمومی در مورد نژادی سهام گفت: کارکنان آمازون برای آب و هوا عدالت یک گروه از کارکنان فعالان در این شرکت است.

“اقدامات صحبت می کنند بلندتر از کلمات” این گروه گفت: با استناد به آمازون درمان کریس Smalls سیاه فعال که اخراج شد برای سازماندهی کارکنان در اعتراض به نا امن coronavirus-شرایط مربوط در آمازون انبار.

“آمازون کلمات معنی هیچ چیز زمانی که آنها در حال شلیک سیاه کارکنان سازمان برای شرایط کاری بهتر زمانی که رهبری برنامه ریزی شده نژادپرستانه اسمیر در برابر کریس Smalls در تماس تلفنی با ‘هوشمند نیست و یا بیان’ زمانی که آنها را انکار ما تماس بگیرید برای نژادی ارزیابی سهام در کسب و کار خود تصمیم گیری و از بین بردن محیط زیست نژادپرستی از آلودگی زمانی که آنها عرضه نرم افزار تشخیص چهره و حلقه نظارت تصویری دسترسی به ادارات پلیس که در حال کشتار مردم سیاه و سفید با مصونیت از مجازات.”

آمازون است که نه تنها شرکت که کار با ادارات پلیس شده است در سوال پس از اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید آغاز شد. هفته گذشته سرویس چت شل حذف یک پست وبلاگ نشان میدهد که چگونه پلیس محلی نیروهای می توانید با استفاده از این برنامه از برخی از کارکنان با انتقاد از آن. Airbnb علنا پشتیبانی سیاه زندگی مهم اما مورد انتقاد قرار گرفته برای نقش خود را در gentrifying عمدتا سیاه و سفید محله ها و هل دادن های اصلی ساکنان.

آمازون نیست پاسخ به درخواست برای اظهار نظر و یا پاسخ به اینکه آیا این طرح برای خروج از هر یک از آن پلیس مشارکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im