آمازون پست $75bn سه ماهه اول درآمد اما انتظار به صرف $4bn در Covid-19 هزینه هایآمازون به عنوان یکی از برندگان این بیماری همه گیر کوروناویروس در پنجشنبه اعلام کرده بود درآمد $75.4 میلیارد دلار در سه ماه اول سال بیش از $33m یک ساعت.

رونق در فروش 26 درصد بالاتر از زمان مشابه در سال گذشته آمد در هزینه به عنوان سود کاهش یافت و 29 درصد از سال قبل به $2.5 میلیارد دلار رسیده است. و این شرکت وجود دارد گفت: هزینه های بیشتر به آمده است.

جف بزوس بنیانگذار آمازون گفت: سهامداران این شرکت باید “یک صندلی” از آنجا که این شرکت برنامه ریزی شده به صرف $4bn یا بیشتر در سه ماه آینده در coronavirus-هزینه های مربوط از جمله گرفتن محصولات به مشتریان و حفظ کارکنان امن است.

بزوس گفت: “این شامل سرمایه گذاری در تجهیزات حفاظت فردی افزایش یافته تمیز کردن امکانات ما کمتر کارآمد فرایند راه است که بهتر است اجازه می دهد تا به صورت موثر اجتماعی فاصله بالاتر دستمزد ساعات روز: تیم ها و صدها میلیون نفر به توسعه خود ما Covid-19 تست قابلیت.”

دلار 4bn صرف خواهد شد برابر با آمازون کل سود برای سه ماهه آینده و سهام خود را غرق در اخبار.

آمازون فروش خالص افزایش به $46bn برای سه ماهه اول از $35.8 میلیارد دلار برای مدت مشابه سال گذشته است.

این شرکت همچنین سود از یک $10.3 میلیارد دلار افزایش از خدمات وب سایت آمازون وب سرویس میزبانی که تعداد Netflix بکشد در میان مشتریان خود و همچنین سازمان بهداشت جهانی است.

دیگر خرده فروشان از جمله macy’s و Nieman مارکوس را گذاشته هزاران نفر از کارکنان و تلاش برای ماندن در کسب و کار. آمازون در ضمن شده استخدام در یک سرعت خشمگین به نگه دارید تا با تقاضا از مشتریان در خانه گیر کرده با تشکر از قرنطینه سفارشات در سراسر ایالات متحده. در دو ماه گذشته آن را اعلام کرده است قصد دارد به یکی دیگر از 175,000 کارکنان.

رونق در فروش بیشتر اضافه شده به بزوس را ثروت عظیم. در حال حاضر ثروتمندترین مرد بزوس دیده می شود ثروت خود را متورم شده توسط $13bn این ماه برای $145bn به عنوان آمازون قیمت سهم آمار جدید اوج. او بزرگترین برنده در میان تعدادی از میلیاردرهای که اضافه شده $308bn به ثروت خود را در میان بحران است.

این مستند تا به وضعیت نه بر خلاف یک آمازون تجربه در جمعه سالانه قبل از خرید کریسمس ثروت باد اورده و سالانه خود روز نخست فروش گفت: ما سرمایه گذاری بانک Cowen. آن نوشته است: “آمازون دیده است ‘عظیم افزایش تقاضا’ به عنوان خریداران مجبور به ماندن در خانه و اساسا ایجاد تمدید نخست روز/جمعه سیاه نوع از وضعیت است.”

در حالی که آمازون افزایش فروش افزایش آن ثروت کارگران در آمازون انبارها و آن تمام مواد غذایی سوپر مارکت های زنجیره ای اعتراض کرده اند که این شرکت انجام داده است و نه به اندازه کافی برای محافظت از آنها را از coronavirus. تظاهرات برنامه ریزی شده در برخی از سایت های خود در روز جمعه.

جرثقیل پالمر آمازون کارمند در JFK8 انبار در استاتن آیلند نیویورک کار کرده است که در آمازون برای بیش از چهار سال گفت: “در حال حاضر آمازون کارگران بسیار افسرده. ما احساس می کنید مانند آن است که یا در خانه بمانند و اجازه صورتحساب شمع و یا رفتن به محل کار و احتمالا مریض است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>