آمازون مسائل بیش از حد هشدار ایمنی برای انعکاس آن جوانه


آمازون اکو جوانه هشدار ایمنی: غول تکنولوژی هشدار گوشی در معرض خطر بیش از حد در حالی که در حال شارژ و مسائل فوری روز رسانی نرم افزار به آدرس مشکل

 • در موارد بسیار نادر’ ممکن است اکو جوانه به افروختن در حالی که در مورد شارژ
 • این به روز رسانی همچنین ‘بهبود دراز مدت عملکرد’ اکو جوانه’ باتری
 • اکو جوانه ها دارای برچسب عنوان خارج از بورس در وب سایت آمازون تا اواخر ماه اوت

آمازون دارای صادر ایمنی هشدار به صاحبان آن اکو جوانه هدفون که آنها در معرض خطر بیش از حد در حالی که در حال شارژ است.

آمازون کشف شواهدی از موارد بسیار نادر’ که در آن ممکن است برای £120 اکو جوانه به افروختن در حالی که متصل به قدرت از طریق خود شامل کیف حمل.

غول فن آوری ارسال یک ایمیل طولانی به اکو جوانه مشتریان در چهارشنبه ترغیب آنها به انجام به روز رسانی نرم افزار برای جلوگیری از گرمای بیش از حد از اتفاق می افتد.

اکو جوانه صاحبان به طور خودکار دریافت به روز رسانی زمانی که خود اکو جوانه اتصال از طریق بلوتوث به تلفن خود را و الکسا برنامه.

اکو جوانه ها دارای برچسب عنوان خارج از بورس در Amazon.com تا اواخر مرداد ماه اگر چه این شرکت نشان می دهد به MailOnline این است که آیا با توجه به موضوع ایمنی.

در پایین حرکت به صورت تصویری

In 'very rare cases' it is possible for Echo Buds to overheat while in the charging case while they're charging, according to Amazon

در موارد بسیار نادر’ ممکن است برای اکو جوانه به افروختن در حالی که در شارژ مورد در حالی که آنها در حال شارژ با توجه به آمازون

“ما به تازگی مشخص شد که در موارد بسیار نادر ممکن است برای اکو جوانه به افروختن در حالی که در شارژ مورد’ آمازون گفت: در ایمیل فرستاده شده به MailOnline.

‘از فراوانی از احتیاط ما منتشر شد بیش از حد هوا به روز رسانی نرم افزار است که آدرس این پتانسیل مسئله است.

‘ایمنی از مشتریان ما اولویت ما است.’

ایمیل فرستاده شده به صاحبان اکو جوانه می گوید به روز رسانی نرم افزار آدرس ‘خطر بالقوه ایمنی و بهبود دراز مدت عملکرد’ از اکو جوانه’ باتری.

جوانه های گوش یکپارچه با الکسا آمازون دستیار صوتی دیجیتال و کاهش سر و صدا از ویژگی های است که با استفاده از الگوریتم توسعه یافته توسط بوز برای جلوگیری از صدا خارجی.

هدفون منتشر شده در ماه اکتبر گذشته را به پنج ساعت پخش موسیقی با هر بار شارژ

آنها شارژ از طریق شامل خرما به اندازه حمل مورد, که خود هزینه از طریق یک مینی USB و اسلات.

اما آن را نگه داشته در این مورد قابل حمل بین با استفاده از اکو جوانه’ قدرت باتری می تواند تا 20 ساعت پس از یک شارژ با توجه به آمازون.

Amazon senior vice president of devices and services Dave Limp announces wireless earbuds with Alexa digital assistant, among other new technology at Amazon's headquarters in Seattle last year

آمازون معاون ارشد رئيس جمهور از دستگاه ها و خدمات دیو لنگی اعلام بی سیم از earbuds با الکسا دستیار دیجیتال در میان دیگر فن آوری های جدید در آمازون ستاد در سیاتل در سال گذشته

اما در موارد بسیار نادر’ ممکن است برای اکو جوانه به افروختن در حالی که در شارژ مورد در حالی که آنها در حال شارژ, غول فن آوری بستری در ایمیل.

آمازون اکو جوانه

 • سر و صدا لغو
 • همهجانبه صدا
 • دست های رایگان با الکسا
 • دسترسی به دیگر دستیاران از جمله Siri یا Google Assistant
 • تا 20 ساعت باتری با شارژ مورد
 • قابل تنظیم مناسب
 • ورزش آماده: عرق مقاوم در برابر
 • دریافت هدایت تمرین و یا سفارش یک تاکسی
 • موجود در Amazon.com
 • هزینه £119 ($129.99)
تبلیغات

شرکت مشاوره اکو جوانه صاحبان کفش اکو جوانه های مورد اطمینان هر دو جوانه در صورت تایید آنها متصل از طریق بلوتوث به تلفن خود را و باز کردن همراه الکسا برنامه را بر روی تلفن خود را به پا زدن کردن همه مهم نرم افزار به روز رسانی.

در این نرم افزار کاربران نیاز به انتخاب ‘دستگاه’ در پایین سمت راست و سپس به ضربه بزنید ‘اکو و الکسا’ پس از ‘اکو جوانه’ قبل از اسکرول به بخش ‘درباره’ در پایین صفحه و تایید می کنند که دستگاه در حال اجرا است نسخه نرم افزار 318119151 یا بالاتر.

‘اگر شما این آیتم خریداری شده برای شخص دیگری لطفا اطلاع گیرنده بلافاصله و آنها را با ارائه این اطلاعات’ آمازون اضافه شده است.

آمازون نمی گویند اگر این موضوع گرمای ناشی از یک مسئله در مورد باتری و MailOnline در تماس است آمازون که آیا این شرکت افزایش سرعت سخت افزار قبل از محصول می رود در فروش بر روی وب سایت خود را.

اکو جوانه منتشر شد به رقیب اپل £160 بلوتوث بی سیم AirPods اعلام شد در کنار اکو حلقه حلقه که به کاربران امکان می دهد به صحبت می کنند به دست خود است و در عین حال برای دریافت نسخه کامل.

همچنین نشان داده شد اکو فریم – الکسا-طراحی عینک هوشمند با میکروفن کوچک به قاب ساخته شده که در دسترس هستند در دعوت’ توسط این شرکت و نیز در عین حال به آزادی کامل.

در آن رونمایی فارسی نویسنده سام Jordison به نام high-tech مشخصات یک قطعه از وحشتناک نرم افزارهای جاسوسی و تهدید به حریم خصوصی اجازه می دهد الکسا برای شنیدن و ضبط شخصی ترین مکالمات درون گوش رس.

آمازون نقد دریافت کرده است برای ذخیره سازی بسیاری از مکالمات کاربران را با الکسا که آمازون اعتراف کرد در سال گذشته در حال گوش دادن به و رونویسی توسط کارکنان.

آمازون ایمیل به اکو جوانه صاحبان کامل

‘ما در حال نوشتن به اطلاع شما در مورد مهم به روز رسانی نرم افزار برای اکو جوانه.

ایمنی از مشتریان ما اولویت ما است. ما به تازگی مشخص شد که در موارد بسیار نادر ممکن است برای اکو جوانه به افروختن در حالی که در شارژ مورد. از فراوانی از احتیاط ما منتشر شد به روز رسانی نرم افزار است که آدرس این خطر بالقوه ایمنی و بهبود طولانی مدت عملکرد اکو جوانه’ باتری.

استفاده از این نرم افزار به روز رسانی

شما به طور خودکار دریافت به روز رسانی هنگامی که شما اکو جوانه اتصال از طریق بلوتوث به گوشی خود را و الکسا برنامه.

برای تایید به روز رسانی:

· باز کردن اکو جوانه (مورد اطمینان هر دو جوانه در این مورد)

· تایید می کنند که خود اکو جوانه های بلوتوث متصل به گوشی خود را

· باز کردن الکسا برنامه را انتخاب کنید و ‘دستگاه’ در سمت راست پایین

· را انتخاب کنید ‘اکو و الکسا’ و سپس ‘اکو جوانه’

· حرکت به ‘در مورد’ بخش در پایین صفحه

· تایید می کنند که دستگاه شما در حال اجرا نسخه نرم افزار 318119151 یا بالاتر

اگر شما نرم افزار های مختلف نسخه به دنبال این دستورالعمل برای شروع به به روز رسانی نرم افزار:

· باز کردن درب مورد اکو جوانه در داخل و تایید می کنند که آنها را متصل به بلوتوث بر روی تلفن خود را و الکسا برنامه

· بررسی کنید که خود اکو جوانه و مورد حداقل 30% شارژ

· در مورد درب با اکو جوانه در داخل و نگه داشتن در بلوتوث طیف وسیعی از تلفن خود را برای 30 دقیقه

· بررسی کنید که نرم افزار نسخه 318119151 یا بالاتر پیروی از دستورالعمل های بالا

اگر شما این آیتم خریداری شده برای شخص دیگری لطفا اطلاع گیرنده بلافاصله و آنها را با ارائه این اطلاعات است. ما تاسف هر زحمتی این ممکن است باعث شود و با تشکر از شما برای گرفتن وقت برای تایید شما دریافت به روز رسانی نرم افزار.

صمیمانه

اکو جوانه تیم

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im