آمازون اجرایی استعفای رییس شرکت ‘chickenshit’ اخراج کارمند فعالانTim Bray یک مهندس و معاون رئیس جمهور در آمازون اعلام کرد روز دوشنبه او استعفا “در ترس” بیش از این شرکت اخراج کارمند از فعالان که انتقاد از شرایط کاری در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بری استعفای آید به عنوان آمازون چهره های افزایش موشکافی و کارمند فعالیت اطراف آن پاسخ های داخلی به کوروناویروس. آمازون کارگران در روز جمعه شرکت در سراسر کشور بیمار به این ادعا این شرکت موفق به ارائه به اندازه کافی ماسک صورت برای کارگران نیست اجرای متوسط به طور منظم چک های وعده داده شده آن را در انبارها و حاضر به دادن کارگران پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در اعتراض به شرایط کاری و ناکافی ایمنی و حفاظت.

در یک blogpost توضیح استعفا بری به نام اخراج از سازمان در شرکت “chickenshit” و گفت که آنها “طراحی شده برای ایجاد یک فضای ترس و وحشت”. در استعفا, بری تبدیل شده است بالاترین-رتبه بندی کارکنان شرکت آمازون به عموم صحبت کردن در مورد کارگر شرایط.

“باقی مانده آمازون VP را به معنای در اثر امضای کردن در اقدامات من نفرت,” بری که تا به حال مشغول به کار در این شرکت برای نزدیک به شش سال گفت.

نگهبان که قبلا منتشر شده بری در blogpost کامل تحت مجوز خلاقیت های مشترک اما زمان آن را در درخواست خود را.

بری با اشاره به تجارب امیلی کانینگهام و Maren کاستاریکا – دو تجربه کاربر طراحان در آمازون که از کار اخراج شدند در مارس پس از علنا محکوم درمان انبار کارگران است.

بری همچنین با اشاره به فعالیت در میان کارگران انبار خود را از جمله اقدامات از کورتنی Bowden جرالد Bryson, بشیر محمد و کریس Smalls – همه آنها از کار اخراج شدند و پس از سازماندهی.

یک درز یادداشت به دست آمده توسط معاون خبر نشان داد که چگونه یک آمازون اجرایی denigrated Smalls که تا به حال به سازماندهی یک عمل در یک Staten Island, New York, انبار, برچسب زدن به او به عنوان “هوشمند و یا بیان” در دیدار با جف بزوس.

آمازون نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما قبلا ذکر شده نقض سیاست های داخلی به عنوان دلایل اخراج این کارکنان است.

آمازون ساخته شده بیش از $33m در هر ساعت در سه ماه اول سال با توجه به گزارش های درآمدی در هفته گذشته تقویت شده توسط مصرف کنندگان در مستند سفارش لوازم تحویل داده می شود به صفحه اصلی. رئیس اجرایی جف بزوس بود که در حال حاضر ثروتمندترین مرد در جهان است شخصا دیده می شود ثروت خود را متورم شده توسط $13bn این ماه برای $145bn.

“در پایان روز این مشکل بزرگ نیست جزئیات Covid-19 پاسخ به” بری گفت. “این است که آمازون رفتار انسان در انبارها به عنوان قابل تعویض واحد از انتخاب و بسته بالقوه است. تنها که نه تنها در آمازون آن را چگونه 21st-century سرمایه داری انجام می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de