آمازون Backtracks از تقاضا است که کارکنان حذف Infinite

سان فرانسیسکو — آمازون در روز جمعه خواسته کارکنان خود را به حذف چینی متعلق به ویدئو برنامه Infinite از تلفن همراه خود قرار دادن فن آوری های غول پیکر در مرکز رشد سوء ظن و بدگمانی در مورد برنامه.

تقریبا پنج ساعت بعد آمازون معکوس دوره آموزشی گفت: ایمیل برای کارگران ارسال شد در خطا.

در ابتدا ایمیلی که به دست آمده توسط نیویورک تایمز و آمازون مقامات گفت که به دلیل “امنیت خطرات” کارکنان باید حذف برنامه از هر دستگاه است که “دسترسی آمازون ایمیل.” کارکنان مجبور به حذف برنامه جمعه به باقی می ماند و قادر به دست آوردن دسترسی به تلفن آمازون ایمیل توجه داشته باشید گفت.

در بیانیه ای فرستاده و بعد از آن در روز جمعه سخنگوی شرکت کریستین براون گفت: “با وجود تغییر سیاست های ما در حال حاضر با توجه به Infinite.”

اما پس از آن, اولیه, ایمیل در حال حاضر اضافه شده به طوفان اطراف Infinite است که محبوب با مخاطبان جوان در ایالات متحده برای آن کوتاه, فیلم های سرگرم کننده و متعلق به چینی ها تکنولوژی شرکت ByteDance. به دلیل چینی مالکیت و افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین بیش از مسائل از جمله تجارت و تکنولوژی تسلط Infinite آمده است در زیر افزایش نظارت در واشنگتن بیش از امنیت آن است.

مایک Pompeo, وزیر امور خارجه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود و با توجه به مسدود کردن برخی از برنامه های چینی که او را به نام یک تهدید برای امنیت ملی است. بسیاری از کاربران که ساخته شده و جامعه و کسب و کار در Infinite در حال ترس از گسترده بان. برخی از کارکنان آمازون برای عموم به اشتراک گذاشته ترس قادر به استفاده از برنامه.

در سال گذشته کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده فدرال پنل که بررسی های خارجی خریداری از شرکت های آمریکایی را به دلیل امنیت ملی افتتاح یک امنیت ملی بررسی ByteDance را کسب شرکت آمریکایی موسیقی.ly که در نهایت Infinite.

در ماه دسامبر وزارت دفاع شروع به گفتن پرسنل نظامی به حذف این برنامه از دولت صادر گوشی های. همان ماه کمیته ملی حزب دموکرات هشدار داد مبارزات کمیته ها و احزاب دولت در مورد Infinite “در چینی روابط و به طور بالقوه ارسال داده ها به دولت چین.”

با Infinite ساخت عناوین مشابه نگرانی های امنیتی D. N. C. تصریح کرد: قبلی هشدار در مورد Infinite در یکی از منظم آن امنیت ایمیل های این هفته است.

ByteDance ساخته شده یک سری از حرکت در پاسخ به نگرانی. این شرکت گفت که این امر جداگانه Infinite از حد از خود چینی عملیات و اطلاعات شخصی کاربران ذخیره می شود در ایالات متحده و نه در چین. در ماه مه ByteDance استخدام کوین مایر سابق دیزنی, اجرایی, شود, مدیر اجرایی Infinite مستقر در لس آنجلس است. آن گفته است که مدیران خارج از چین تماس با عکس در جنبه های کلیدی کسب و کار خود از جمله قوانین مربوط به داده ها.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

.

مایک اسحاق گزارش از سان فرانسیسکو و کارن Weise از سیاتل. نیکول Perlroth کمک گزارش از پالو آلتو کالیفرنیا و نیک Corasiniti از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.net