شگفت آور حفظ 46,000 سال منجمد شاخدار چکاوک موجود در سیبری


منجمد پرنده بود که خیلی خوب حفظ فسیلی شکارچیان فکر آن ‘درگذشت دیروز” معلوم می شود 46,000 سال

  • زن پرنده یافت شده در پرمافراست در شمال شرقی سیبری
  • وضعیت بدن خود را خیلی خوب کارشناسان در ابتدا تصور آن را مدرن و پرنده
  • محققان با استفاده از سن یابی کربن پرتوزا برای تعیین چگونه پیر لاشه شد
  • اعتقاد بر این است که پرنده درگذشت غیر خشونت آمیز و مرگ قبل از اینکه یخ زده

منجمد پرنده بود که به خوبی حفظ شده است که فسیلی شکارچیان فکر می کردم که آن را به حال ‘درگذشت دیروز” است معلوم می شود 46,000 سال, از وسط از آخرین عصر یخبندان است.

نمونه — جد از شاخدار چکاوک — یافت شده در پرمافراست در یک تونل معدن در نزدیکی روستای بلایا قرا در شمال شرق سیبری است.

این ‘icebird توسعه’ به عنوان محققان دوبله آن زن بودند و تصور می شود اولین نمونه ثبت شده از یخ زده پرنده از این زمان به بعد در منطقه یافت می شود.

محققان بر این باورند که حیوانات به احتمال زیاد درگذشت غیر خشونت آمیز و مرگ قبل از آن بود که یخ زده یک سرنوشت است که آن را نگه داشته است از تجزیه بیش از هزاران سال است.

در پایین حرکت به صورت تصویری

Pictured: the 46,000-year-old 'icebird' that was so well preserved that fossil hunters mistook it for an unfortunate creature that 'died yesterday' - only to realise they had found the first ever ice age bird

تصویر از: 46,000-year-old ‘icebird توسعه’ است که به خوبی حفظ شده است که فسیلی شکارچیان اشتباه آن را برای یک موجودی تاسف است که ‘درگذشت دیروز’ – تنها به تحقق بخشیدن به آنها پیدا کرده بود اولین یخبندان پرنده

استاد عشق Dalén یک palaeontologist از سوئد موزه تاریخ طبیعی بود که در سفر با محلی های فسیلی عاج شکارچیان در داخل یخ تونل در سیبری زمانی که آنها کشف موجودی ماقبل تاریخ.

فسیلی شکارچیان نشان داد آنها آن را پیدا در پرمافراست نشان دهنده آن بود که موجودی باستانی که تا به حال شده است وجود دارد برای هزاران سال.

استاد دلن و همکارش Nicolas Dussex مورد تجزیه و تحلیل باقی مانده در آزمایشگاه خود را.

سن یابی کربن پرتوزا نشان داد این پرنده در اطراف زندگی می کردند 46,000 سال پیش و بیشتر تست های شناسایی آن به عنوان یک جد شاخدار چکاوک (Eremophila alpestris).

یافتن منتشر شده در مجله علمی ارتباط برقرار زیست شناسی امروز است.

استاد دلن حدس حیوانات نمی میرند مرگ های خشونت آمیز به عنوان هیچ نشانه آشکار بر روی آن باقی می ماند و می گوید که به احتمال زیاد مسدود بسیار به سرعت.

Pictured, a modern-day horned lark, of the eastern subspecies Eremophila alpestris penicillata

تصویر مدرن و روز شاخدار چکاوک شرقی گونه Eremophila alpestris penicillata

Professor Love Dalén a palaeontologist from the Swedish Museum of Natural History, was on an expedition with local fossil ivory hunters inside an ice tunnel in Siberia when they discovered the prehistoric creature (pictured)

استاد عشق Dalén یک palaeontologist از سوئد موزه تاریخ طبیعی بود که در سفر با محلی های فسیلی عاج شکارچیان در داخل یخ تونل در سیبری زمانی که آنها کشف موجودی ماقبل تاریخ (تصویر)

‘بررسي معاملات با سن یابی کربن پرتوزا و یک تجزیه و تحلیل ژنوم در آنچه که به احتمال زیاد اولین کشف منجمد پرنده از آخرین عصر یخبندان,’ استاد دلن گفت.

‘هیچ شکافی انجام شده است اما من فکر می کنم ما می توانیم نتیجه گیری آن مرگ به احتمال زیاد نبود خشونت آمیز و باید آن را منجمد شده نسبتا به سرعت چون در غیر این صورت آن را از هم جدا می افتد.

“من کاملا مطمئنم که ما نیز دید و آن را یک زن که آن هم یک کمی سرگرم کننده واقعیت اما ما کاملا مطمئن شوید که چه ما قصد داریم برای انجام با آن اطلاعات است.

‘ما نیست و مورد بحث قرار دادن آن را به یک نام رسمی اما در دایره ما تماس با ما آن را ‘icebird توسعه’ به دلیل آن یافت می شد یخ زده.’

Pictured, a close-up of the icebird's foot

تصویر یک نمای نزدیک از icebird توسعه پا

The remains of the frozen animal as found in a Siberian tunnel. It was so well preserved, the dad-of-one professor who studied it originally thought it must have flown into the tunnel last winter and died when it became lost

باقی مانده از حیوانات یخ زده به عنوان موجود در سیبری تونل. پس از آن بود به خوبی حفظ بابا-از-یک استاد که مطالعه آن فکر می کنید در اصل باید آن را از پرواز به تونل در زمستان سال گذشته و در هنگام مرگ آن را از دست داد

The specimen — an ancestor of the horned lark — was found preserved in permafrost in a mine tunnel near the village of Belaya Gora in north-east Siberia

نمونه — جد از شاخدار چکاوک — یافت شده در پرمافراست در یک تونل معدن در نزدیکی روستای بلایا قرا در شمال شرق سیبری

این محققان دادند که به چه نوع پرنده از آن بود که فکر آن را ممکن است یک برفک و یا یک شوخی.

اما کمک از ornithologists از طریق توییتر کمک به شناسایی این پرنده و در این مقاله آن است که نشان داد به عنوان یک جد به دو گونه از شاخدار چکاوک در روسیه و مغولستان.

استاد دلن افزود: ‘[من] برگزاری این پرنده کوچک در دست من و احساس است که آن را به نظر می رسد مانند آن را فوت کرد روز گذشته, اما ممکن است در واقع درگذشت دهها هزار سال پیش.

“آن را یک حیوان کوچک است که می شده اند به پرواز در اطراف و زندگی در آن محیط با غار شیر و ماموت و غيره – این یک احساس خاص.’

چه پرمافراست و چه اتفاقی می افتد اگر آن را ذوب می شود?

پرمافراست است به طور دائم یخ زده لایه زیر سطح زمین یافت می شود در قطب شمال مناطق مانند آلاسکا و سیبری و کانادا است.

آن را به طور معمول متشکل از خاک و شن و ماسه محدود همراه با یخ و طبقه بندی شده به عنوان زمین است که باقی مانده است در زیر 0°C (32°F) به مدت حداقل دو سال.

تخمین زده می شود از 1500 میلیارد تن کربن ذخیره شده در جهان پرمافراست – بیش از دو برابر مقدار موجود در جو است.

کربن می آید در قالب باستان پوشش گیاهی و خاک است که باقی مانده های یخ زده برای هزاران سال.

اگر گرمایش جهانی شد و به ذوب شدن جهان پرمافراست آن می تواند آزادی هزاران تن دی اکسید کربن و متان به اتمسفر است.

چرا که برخی از پرمافراست مناطق مانده اند منجمد برای هزاران سال است که مورد علاقه خاص برای دانشمندان است.

باستان باقی مانده است در بر داشت در پرمافراست در میان کامل ترین تا کنون یافت به دلیل یخ متوقف می شود مواد آلی از تجزیه.

تعدادی از 2500 سال از اجساد دفن شده در سیبری توسط یک گروه از عشایر به عنوان شناخته شده سکاها یافت شده است با خود, خالکوبی پوست هنوز هم دست نخورده است.

یک بچه ماموت کشف جسد در روسیه قطب شمال ساحل در سال 2010 هنوز هم sported انبوهی از موهای خود را با وجود اینکه بیش از 39,000 سال است.

پرمافراست است همچنین مورد استفاده در مطالعه زمین شناسی تاریخ به عنوان خاک و مواد معدنی به خاک سپرده عمیق در قطب شمال مناطق برای هزاران سال می توان به حفر و مورد مطالعه قرار امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im