‘شگفت انگیز نیست؟’ زمانی در پی آزمایش خون برای بیماری آلزایمر را در رسیدن به

به تازگی توسعه یافته و آزمایش خون برای بیماری آلزایمر تشخیص داده شده این بیماری به عنوان دقت به عنوان روش که به مراتب گران تر و یا تهاجمی دانشمندان در گزارش روز سه شنبه یک گام مهم به سوی یک هدف دیرین برای بیماران و پزشکان و زوال عقل محققان. این آزمون می تواند برای تشخیص ساده تر و بیشتر مقرون به صرفه و به طور گسترده ای در دسترس است.

آزمون تعیین اینکه آیا افراد مبتلا به زوال عقل تا به حال آلزایمر به جای دیگر بیماری است. و آن را شناسایی نشانه هایی از تخریب مرگبار بیماری 20 سال قبل از حافظه و تفکر مشکلات شد و انتظار می رود مردم با یک جهش ژنتیکی است که باعث آلزایمر با توجه به تحقیقات منتشر شده در JAMA و ارائه شده در انجمن آلزایمر کنفرانس بین المللی.

این تست می تواند در دسترس برای استفاده بالینی در عنوان کمی تا دو تا سه سال محققان و کارشناسان دیگر برآورد ارائه به آسانی در دسترس راه برای تشخیص این که آیا مردم با مسائل شناختی بودند دچار بیماری آلزایمر را به جای یکی دیگر از نوع زوال عقل است که ممکن است نیاز به درمان های مختلف و یا متفاوت با پیش آگهی. یک آزمایش خون مانند این نیز ممکن است در نهایت توان برای پیش بینی اینکه آیا کسی که با هیچ علائم را توسعه بیماری آلزایمر.

“این آزمایش خون بسیار با دقت پیش بینی کرد که بیماری آلزایمر در مغز آنها از جمله افرادی که به نظر می رسد طبیعی,” دکتر گفت: مایکل وینر یک بیماری آلزایمر محقق در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو بود که درگیر در مطالعه است. “این یک درمان آن, درمان, اما شما نمی توانید درمان این بیماری بدون اینکه قادر به تشخیص آن است. دقیق و کم هزینه تشخیص است که واقعا هیجان انگیز پس از آن دستیابی به موفقیت.”

نزدیک به شش میلیون نفر در ایالات متحده و حدود 30 میلیون نفر در سراسر جهان به آلزایمر و صفوف خود را انتظار می رود به بیش از دو برابر تا سال 2050 به عنوان جمعیت سنین است.

آزمایش خون برای بیماری آلزایمر که در حال طراحی و توسعه توسط چندین تیم های تحقیقاتی را با ارائه برخی از امید در یک زمینه است که تجربه شکست پس از شکست در جستجوی راه هایی برای درمان و پیشگیری از یک بیماری ویرانگر است که مردم از خاطرات خود و توانایی عملکرد به طور مستقل.

کارشناسان گفت: آزمایش خون را تسریع جستجو برای روش های درمانی جدید با ساخت آن را سریع تر و ارزان تر به شرکت کنندگان صفحه نمایش به صورت کارآزمایی بالینی یک فرایند است که در حال حاضر اغلب سالها طول می کشد و هزینه میلیون ها دلار به خاطر آن متکی بر روش های گران قیمت مانند پت اسکن از مغز و ستون فقرات شیپور خاموشی برای مایع مغزی نخاعی.

اما توانایی تشخیص آلزایمر با آزمایش خون نیز تشدید اخلاقی و عاطفی هیجانی برای مردم تصمیم گیری که آیا آنها می خواستم به می دانم که آنها تا به حال یک بیماری است که هنوز درمان یا درمان.

در این آزمون که اقدامات یک شکل از پروتئین تاو در دولایه است که در سراسر مغز در آلزایمر اثبات قابل ملاحظه ای دقیق در یک مطالعه از 1,402 نفر از سه گروه مختلف در سوئد کلمبیا و ایالات متحده است. آن انجام شده بهتر از MRI اسکن مغز بود به عنوان خوب به عنوان پت اسکن و یا ستون فقرات شیپور خاموشی و تقریبا به عنوان دقیق به عنوان قطعی ترین روش تشخیصی: کالبد شکافی که شواهد قوی از آلزایمر در مغز افراد پس از آنها درگذشت.

“بر اساس داده های آن را یک گام بزرگ رو به جلو” گفت: رودلف Tanzi, استاد مغز و اعصاب در بیمارستان عمومی ماساچوست و دانشکده پزشکی هاروارد بود که درگیر در تحقیق ،

او و دیگر کارشناسان گفت که این نتایج نیاز به تکرار در آزمایش های بالینی در بیشتر جوامع از جمله کسانی که تأمل بیشتری نژادی و تنوع قومی. آزمون نیز باید تصفیه شده و استاندارد بنابراین نتیجه می تواند به طور مداوم تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه و نیاز به تایید توسط تنظیم کننده فدرال.

در حال حاضر بیماری آلزایمر تشخیص عمدتا با ارزیابی بالینی از حافظه و اختلال شناختی و همچنین مصاحبه با بيماران و اعضای خانواده و مراقبان. تشخیص اغلب نادرست پزشکان مشکل تشخیص آلزایمر از دیگر dementias و شرایط فیزیکی که شامل اختلال شناختی.

اقدامات مانند پت اسکن و ستون فقرات شیپور خاموشی — پرهزینه و اغلب در دسترس نیست — می تواند تشخیص افزايش سطح پروتئين آميلوئيد که توده به پلاک در مغز افراد مبتلا به آلزایمر شده است وجود دارد و اخیر پیشرفت در آزمایش خون برای آميلوئيد. اما آميلوئيد به تنهایی کافی نیست برای تشخیص آلزایمر از آنجا که برخی از افراد با سطوح بالا نمی توسعه این بیماری است.

“فقط گفت: شما باید آميلوئيد در مغز از طریق یک پت اسکن امروز نه به شما بگویم آنها تاو و به همین دلیل آن است که یک تشخیصی برای بیماری آلزایمر گفت:” ماریا Carrillo ارشد علوم افسر در انجمن آلزایمر. در مقابل تاو آزمایش خون به نظر می رسد برای ثبت نام حضور آميلوئيد پلاک و تاو دولایه که هر دو در مغز افراد با تایید آلزایمر, او گفت:.

“این تست واقعا باز می شود تا امکان از قادر بودن به استفاده از یک آزمایش خون در درمانگاه به تشخیص کسی که بیشتر قطعا با آلزایمر” دکتر Carrillo گفت. “شگفت آور نیست ؟ منظورم این است که واقعا, پنج سال پیش, من می خواهم که به شما گفته بود که داستان های علمی تخیلی.”

تشخیص تاو نیز ممکن است ارزشمند برای پیش بینی که چگونه به سرعت یک فرد توانایی های شناختی کاهش خواهد یافت چرا که بر خلاف آميلوئيد, تاو, تمایل به افزایش به عنوان زوال عقل بدتر, او گفت:.

اعتبار…توماس Deerinck, NCMIR/علم منبع

تست شد 96 درصد دقیق در تعیین اینکه آیا افراد مبتلا به زوال عقل تا به حال آلزایمر به جای دیگر اختلالات عصبی گفت: دکتر اسکار Hansson یک نویسنده ارشد این مطالعه و استاد بالینی حافظه تحقیقات در دانشگاه لوند در سوئد. که عملکرد در یک گروه نزدیک به 700 نفر از سوئد بود شبیه به پت اسکن و ستون فقرات شیپور خاموشی و آن را بهتر از اسکن MRI و آزمایش خون برای آميلوئيد نوع دیگری از تاو و یک نوع سوم از عصبی نشانگر به نام neurofilament نور زنجیره ای.

افراد مبتلا به آلزایمر تا به حال هفت بار بیشتر از پروتئین تاو به نام p-tau217 که تست اندازه گیری از مردم بدون هیچ گونه زوال عقل یا کسانی که با دیگر اختلالات عصبی مانند frontotemporal زوال عقل, دمانس عروقی و یا بیماری پارکینسون دکتر Hansson گفت.

“این است که به طوری خاص برای بیماری آلزایمر,” او گفت:.

این مطالعه همچنین در مقایسه با یافته های کالبد شکافی مغز از اهدا کنندگان از آریزونا با نتایج آزمایش خون است که آنها اهدا قبل از آنها درگذشت. این آزمایش خون شد 98 درصد عنوان دقیق در تشخیص آلزایمر به عنوان کالبد شکافی از مردم را در بر داشت به حال یک احتمال این بیماری از آنجا که آنها تا به حال هر دو پلاک آميلوئيد و گسترده تاو دولایه در مغز خود گفت: دکتر اریک Reiman دیگر نویسنده ارشد و مدیر اجرایی بنر آلزایمر موسسه ققنوس. آزمون 89 درصد به عنوان دقیق که کالبد شکافی از مغز که شامل پلاک اما تا به حال کمتر تاو دولایه و در نظر گرفته شد نسبتا به احتمال زیاد تا به حال آلزایمر, او گفت:.

و در بیش از 600 نفر از اعضای بزرگترین خانواده با ژنتیک زودرس آلزایمر با آزمایش اساسا شناسایی شده که توسعه این بیماری را 20 سال قبل از زوال عقل علائم که در سطح. در این خانواده گسترده در کلمبیا حدود 6000 مردم یک جهش است که باعث اختلال شناختی ابتدا در اواسط 40 سالگی شایع است. این تست می تواند تمایز بین کسانی که با و بدون جهش در افراد جوان به عنوان 25.

فوری ترین استفاده از آزمایش خون می توان به سرعت بالا و هزینه های پایین تر از آزمایش های بالینی و اجازه می دهد تا پزشکان برای تشخیص یا رد کردن بیماری آلزایمر در بیماران مبتلا به زوال عقل اگر آنها و خانواده های آنها که به دنبال اطلاعات برای کمک به آنها برنامه ریزی برای آنچه باقی مانده است.

“اطمینان از تشخیص می تواند کمک به بیماران و همراهان و پزشکان خود را مقابله” دکتر Reiman گفت.

آزمایش خون می تواند در نهایت با استفاده از قبل از آن اجازه می دهد افرادی که شروع به خفیف حافظه مسائل به یاد بگیرند که آیا آنها را توسعه بیماری آلزایمر و یا به جای آن تا به حال یکی دیگر از بیماری هایی که ممکن است کمتر تهاجمی یا حرکت سریع دکتر وینر گفت.

و دکتر Tanzi گفت: در آینده آزمایش خون داده ممکن است به مردم بدون هیچ گونه اختلال و شاید به عنوان غربالگری اولیه ابزار به دنبال داشته باشد با اسکن PET اگر نگران کننده سطوح نشانگرهای تشخیص داده شد.

“این وعده را به تشخیص زود هنگام این بیماری ممکن است قبل از اینکه ما را نشانه” دکتر Tanzi گفت: چیزی در این زمینه تنها توصیه برای استفاده بالینی اگر وجود دارد راه های موثر برای جلوگیری یا درمان آلزایمر است.

دکتر Hansson گفت: آزمایشگاه خود مشغول به تحصیل شد که آیا این آزمون می تواند پیش بینی زوال عقل در افراد با اختلالات و یا کسانی که با خفیف مشکلات حافظه است.

آزمون در JAMA مطالعه با استفاده از یک روش به نام روش برای تشخیص ترکیبات است که با اتصال به آنتی بادی است. چند جمله سنجش در حال توسعه هستند. خاص استفاده در این مطالعه طراحی و توسعه توسط الی لیلی و شرکت ارائه شده است که مواد و سه کارمند برای انجام سنجش; این شرکت اجازه داده شد به نقد و بررسی نسخه خطی اما نه وتو هر چیزی در آن نویسندگان گزارش شده است. بسیاری از کمک های مالی برای این مطالعه آمده از سازمان های دولتی و پایه در سوئد و ایالات متحده است.

در انجمن آلزایمر کنفرانس دکتر Hansson و همکاری نویسنده دکتر Kaj Blennow ارائه یافته های خود را به عنوان دیگر تیم های تحقیقاتی کار بر روی تاو آزمایش خون.

یک آزمون طراحی و توسعه توسط یک تیم در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس است که شامل دکتر راندال Bateman, دکتر سوزان شیندلر و نیکولاس Barthélemy استفاده از یک روش به نام اسپکترومتری جرمی که تشخیص تمام مولکول تاو یا آميلوئيد. در یک مطالعه منتشر شده در روز سه شنبه در مجله پزشکی و تجربی که تیم داشت که به همان شکل از تاو در JAMA مطالعه p-tau217 همبسته با دقت بیشتری به تجمع آمیلوئید در مغز از دیگری شکل p-تاو 181 که برخی از محققان با تمرکز بر بوده اند. دکتر شیندلر استادیار مغز و اعصاب گفت: که ممکن است به دلیل p-tau217 پدیدار پیش از آن در بیماری آلزایمر روند.

“من شخصا آن را بسیار اطمینان بخش است که این گروه های مختلف با استفاده از انواع مختلف سنجش و گرفتن نتیجه همان” دکتر شیندلر گفت. “به نظر می رسد واقعی است. به نظر می رسد مانند 217 فوق العاده ای وعده به عنوان یک آزمایش خون برای بیماری آلزایمر است و به احتمال زیاد برای مطابقت با علائم.”

در مطالعه دیگری ارائه شده در این کنفرانس دکتر آدم بوکسور متخصص مغز و اعصاب در U. C. S. F. و الیزابت Thijssen یک بازدید از دانشکده با استفاده از همان روش در JAMA مطالعه و در هر دو مورد اشکال تاو می تواند تشخیص آلزایمر از frontotemporal dementia نشان میدهد که چگونه خاص این پروتئین ها برای تشخیص تاو مرتبط با آلزایمر, دکتر بوکسور گفت.

چند محققان در حال کار با شرکت ها و یا مانند دکتر Bateman و دکتر Reiman تشکیل خود را. در نهایت روش های مختلف ممکن است مورد تایید برای استفاده در پزشکی است. دکتر Carrillo گفت: طيف سنجی جرمی تا به حال استفاده از تکیه بر روی یک ماشین است که در حال حاضر در حال استفاده است اما ضرر بودن گران تر و نیاز به تخصص بیشتر از immunoassays که به راحتی تجزیه و تحلیل توسط آزمایشگاه است که به طور معمول اجرای آزمایش خون.

“در عرض چند سال آن را بسیار ممکن است که وجود خواهد داشت گواهی تست های آزمایشگاهی برای این پروتئین ها و دیگران و شاید آزمون خواهد بود برای توسعه بیماری پارکینسون و غیره” دکتر وینر گفت. “این یک دنیای جدید است.”

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de