“تقریبا بی سابقه’: شرکت های هواپیمایی ضربه سخت Coronavirus

خالی جت ادم تنومند و بدقواره پس از رسیدن به ترک فرودگاه. نقاب مسافران ضد عفونی خود را در صندلی. سنگ رو مدیران شرکت هواپیمایی در ازدحام با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

با شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش در سراسر جهان, صنعت حمل و نقل هوایی است که در حال تکان.

هواپیمایی سهام به شدت کاهش یافته است در روز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران حساب با چشم انداز لغو, پرواز, فروش از دست رفته و کاهش قابل توجهی در خدمات برای سال آمده است. چند حامل — از جمله ایالات خطوط هوایی جت بلو و لوفت هانزا اعلام کرد مسیر جدید از تعطیلی در روزهای اخیر. یک صنعت گروه تجارت گفت: coronavirus می تواند از بین بردن بین $63 میلیارد دلار و 113 میلیارد ریال در خطوط هوایی در سراسر جهان درآمد این سال است.

“وجود دارد به طور چشمگیری کمتر از مردم پرواز در این هفته بیش از وجود دارد در هفته گذشته گفت:” نیکلاس E. Calio مدیر اجرایی خطوط هوایی برای امریکا یک تجارت سازمان است. “پرواز گرفته شود چرا که مردم در حال گرفتن در هواپیما.”

Coronavirus در حال حاضر ارسال بازارهای سهام به تشنج لرزاند زنجیره تامین و شرکت مجبور به گرد و خاک کردن برنامه های پاسخ اضطراری. سهام سقوط دوباره در روز پنج شنبه با S&P 500 با کاهش بیش از 3 درصد است. اما ناگهانی کاهش جهانی مسافرت هوایی نشان می دهد که اثرات اقتصادی از شیوع این بیماری ممکن است از ورود یک بیشتر مخل فاز.

دیوید کلارک مدیر کل ازادی حرکت و جنبش و یک شرکت تبلیغاتی متعلق به Comcast در, پرواز به کندی فرودگاه بین المللی در نیویورک در صبح روز پنج شنبه پس از حضور در یک جلسه در کانکون, مکزیک. آقای کلارک کسب و کار منظم و مسافر گفت که پرواز خود را تقریبا خالی است و دو فرودگاه آرام به نظر می رسید. او گفت که او ممکن است پرواز دوباره برای ماه می باشد.

“این یک تجربه سورئال” آقای کلارک گفت. “من در سمت چپ تعجب هستند که شرکت های هواپیمایی برای رفتن به OK؟”

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

آن شده است که تقریبا 20 سال از صنعت حمل و نقل هوایی مواجه مانند یک تهدید وجودی. پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11, 2001 جهانی مسافرت هوایی کاهش یافت و در آن زمان سال برای خطوط هوایی به طور کامل بهبود می یابند. امروز وجود دارن که coronavirus می تواند به طور مشابه فاجعه تاثیر است.

“در پایان هفته گذشته ما شروع به دیدن بسیار تیز کاهش” Gary کلی مدیر اجرایی خطوط هوایی جنوب غربی گفت: در CNBC در روز پنج شنبه. “این یک 9/11-مانند احساس.”

صنعت حمل و نقل هوایی شد و در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با آن در سراسر جهان پایه بوئینگ 737 Max که خارج از سرویس بوده و یک سال پس از دو تصادفات مرگبار. از دست دادن که یک هواپیما sapped برخی از شرکت های هواپیمایی از انتظار رشد آنها را مجبور به لغو هزاران پرواز و میلیاردها دلار ضرر.

بیشتر مسئله اساسی مطرح شده توسط coronavirus — که بزرگ عصری عمومی سفر ممکن است به سادگی اقامت کردن هواپیما برای آینده قابل پیش بینی است — بسیار بیشتر از تهدید. هر چند هنوز در مراحل اولیه آن نگرانی وجود دارد که در طولانی مدت اختلال می تواند انجام دهد ماندگار آسیب های اقتصادی. حمل و نقل هوایی تجاری مانند اینترنت است که بخشی از بافت همبند از اقتصاد جهانی است.

“در کمی بیش از دو ماه این صنعت چشم انداز در بسیاری از نقاط جهان گرفته اند دراماتیک به نوبه خود برای بدتر” گفت: Alexandre de Juniac های بین المللی حمل و نقل هوایی است که پیش بینی درآمد بالقوه افت بیش از 100 میلیارد دلار. تغییر سریع در ثروت است “تقریبا بی سابقه” او گفت:.

در سراسر جهان وجود دارد نشانه هایی که جهانی سفر هوایی به طور فزاینده ای در سنگ زنی را متوقف کند. در رسانه های اجتماعی مسافران تصاویر به اشتراک گذاشته شده از هواپیماهای خالی از مسافر است. دیگران ارسال شده در عکس خالی فرودگاه و آسفالته کارگران پوشیدن تمام بدن, دنده محافظ در مراکز عمده مانند دهلی نو زوریخ و استانبول.

کریستی فاکنر, رئيس جمهور از Womenkind یک آژانس تبلیغاتی گفت که او برنامه ریزی برای حضور در Shoptalk یک کنفرانس بزرگ برای برندهای خرده فروشی در لاس وگاس. هنگامی که این کنفرانس لغو شد روز پنج شنبه خانم فاکنر تلاش برای تماس با Delta Air Lines اما پیام او اطلاع داد که سه ساعت صبر کنید به صحبت می کنند به یک نماینده. اگر او نبود در سفر بعدی 72 ساعت این پیام گفت: او باید تماس یکی دیگر از روز.

“چگونه می تواند آنها را نمی توان آماده برای یورش نگران مسافران؟” “تلفن خطوط این ماجرا هستند.”

دالی Meckler یک استراتژیست رسانه های اجتماعی پرواز از نیویورک به لس آنجلس در روز چهارشنبه پس از جلسات و بازدید از خانواده است. “نیمی از پرواز من خالی بود,” او گفت که بسیاری از مسافران با استفاده از دستمال مرطوب برای ضد عفونی کردن کرسی های خود را. “بسیاری از ما در کابین اصلی به حال خود ما ردیف.”

هواپیمایی پرواز بیش از 4.3 میلیارد مسافر در سال 2018 از کمتر از یک و نیم میلیارد از دو دهه قبل با توجه به سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری. در سال های اخیر سفر هوایی گسترش یافته در یک سرعت بی امان به خصوص در آسیا است.

“مردم نیاز به متصل در فرد” گفت: Ian Bremmer بنیانگذار گروه اوراسیا یک مشاوره متمرکز بر اثرات جهانی شدن است.

بیشتر چه, فرودگاه حمایت از اکوسیستم ها و رستوران ها و فروشگاه ها و تاکسی ها و هتل ها که همه را تحت تاثیر قرار اگر مسافرت هوایی افسرده باقی می ماند. فرودگاه های اروپایی و مرتبط با کسب و کار پشتیبانی از تقریبا 12.5 میلیون شغل به ارزش حدود 758 میلیارد دلار با توجه به تاثیر اقتصادی از فرودگاه های اروپایی مطالعه است.

آن است که خیلی زود به بگویید چگونه شدید و چگونه ماندگار آسیب به این صنعت خواهد بود.

به عنوان وخیم به عنوان عوارض می تواند برای خطوط هوایی جهانی این صنعت در ایالات متحده آمریکا است که نسبتا به خوبی آماده شده برای وقوع. تحکیم منجر به یک صنعت با تعداد کمتری از شرکت های بزرگتر که تحمیل کرده اند بیشتر نظم و انضباط مالی ساخته شده است تا ذخایر نقدی و یافت راه های جدید برای تولید سود مانند شارژ کیف در سال های پس از بحران مالی است. روز چهارشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نمایندگان جامعه کسب و کار برکنار ایده دولت ارائه کمک های مالی به این صنعت است.

آقای Bremmer گفت که او بر این باور است که در حالی که چند ماه آینده به احتمال زیاد به بیشتر لغو سفر هوایی خواهد ارتجاعی نسبتا به سرعت.

“مردم می خواهید به عقب بر گردیم به تکان دادن دست و نشست,” او گفت:. “وجود دارد بیش از حد منافع مقرره در نگه داشتن همه این صنایع در حال اجرا است.”

هنوز تاثیر وقوع بود به طور فزاینده آشکار است. سهام خطوط هوایی آمریکا و شرکت هواپیمایی متحد بودند و هر دو به پایین 13 درصد در روز پنج شنبه.

ایالات گفت: این امر کاهش آن برنامه های بین المللی 20 درصد در آوریل و برنامه ریزی مشابه کاهش ممکن است. همچنین گفت که بریده شده بازگشت داخلی آن برنامه به عنوان به خوبی.

JetBlue که بیشتر مگس در ایالات متحده گفت: این امر کاهش خدمات به طور موقت در حدود 5 درصد است. هر دو شرکت های هواپیمایی همچنین اعلام کرد moves like استخدام یخ که در نظر گرفته شده بودند به ساحل تا پول نقد.

گروه لوفت هانزا که شرکت های هواپیمایی شامل لوفت هانزا آلمان ایرلاین سوئیس ایر و شرکت هواپیمایی اتریش شروع گسترده کاهش در خدمات است که کاهش ظرفیت حدود 25 درصد است.

و در یک اوراق بهادار تشکیل پرونده در پنج شنبه, Southwest Airlines, ارائه می دهد که تقریبا هیچ سرویس بین الملل گفت که در حالی که درآمد خود را افزایش می دهد در دو ماه اول سال بوده است “سالم” موقعیت خود را تغییر داده بود در روزهای اخیر.

“این بود تا به معنای واقعی کلمه حدود یک هفته پیش که ما شاهد کاهش در ما رزرو در سال بیش از سال,” آقای کلی گفت: در یک صنعت کنفرانس. “بله آن را آشکار به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>