تقریبا همه چیز در لوی سایت است که 40 درصد

Tariffs Tiff Between Trump And EU Intensifies

Sean گالوپگتی ایماژ

تا آنجا که ما ممکن است مایل در غیر این صورت شما نمی توانید پوشیدن, تراش برای همیشه لطفا برای. مطمئن جفت مورد علاقه خود را در حال حاضر احساس می کند مانند یک پوشیدنی امنیت پتو در حالی که شما در حال اقامت در خانه; اما آن را نشانی از پرداخت به تغییر واقعی شلوار در طول روز. وجود دارد برخی از شواهد علمی که شعار “لباس برای موفقیت” کار می کند و ما معتقد به وجود یک همبستگی ایجاد یک روال صبح (که شامل لباس پوشیدن البته) و احساس سازنده تر و مثبت در حالی که شما کار از خانه.

خوشبختانه لوی—استاندارد طلا از جین پس از سال 1853—ارائه 40 درصد سایت گسترده بنابراین شما می توانید یک معامله بر روی یک جفت تازه از شلوار جین. فقط با استفاده از کد های تبلیغاتی “SILVER40 در پرداخت. در زیر چند از مورد علاقه ما از نام تجاری به شما آغاز شده است.

تبلیغات – ادامه مطلب زیر

لوی 501 اصلی شلوار جین مناسب

levi.com

خرید زنان

$59.50
$35.70

آن را دریافت نمی کند و بیشتر کلاسیک از 501. این شلوار جین هاردی آمده در مقدار زیادی از مختلف شستشو و رنگ.

لوی 512 باریک مخروطی مناسب شلوار جین مردانه

levi.com

$69.50
$26.99

بله آنها نگاه تنگ اما این فقط به اندازه کافی کشش به اعتصاب خوب درجه یک-راحت تعادل است.

لوی لباس

levi.com

$128
$35.99

اگر شما کار از خانه و گرفتن پروژه های بیشتر در اطراف خانه در حالی که شما انجام این آرامش جفت از لباس ارائه می دهد پوشش بیشتر از شلوار جین به طور منظم (و یک جیب اضافی) .

لوی 511 باریک مناسب شلوار مردانه

levi.com

$89.50
$35.99

سبک 511 متناسب با تقریبا در هر نقطه. ذخیره این برای زمانی که شما در حال رفتن از دفتر برای یک ساعت یک مبارک (هنگامی که آن را خوب به خارج رفتن دوباره).

لوی غروب یک جیب پیراهن

levi.com

$69.50
$17.39

ساده پنبه ای دکمه پایین غروب یک گام بالاتر از یک تی شرت به صورت حرفه ای دنبال طی بعدی خود را به صورت ویدئو کنفرانس.

لوی راننده کامیون ژاکت

levi.com

خرید زنان

$89.50
$53.70

خوب اواسط لایه برای نوسان بهار درجه حرارت راننده کامیون دیگر لوی اصلی است. دو جرقه بزند در سجاف شما اجازه محکم بستن کمر تنگ تر بیشتر محافظ از عناصر.

لوی مناسب لاغر V-گردن پیراهن توپ را روی گوه

levi.com

$30
$12

فروش نیز یک فرصت عالی برای انبار کردن برخی از ملزومات کمد لباس. فروخته شده در یک بسته از این no-frills, پنبه, پیراهن, با, تخفیف, هزینه تنها $6.

لوی آرام Crewneck Sweatshirt

levi.com

$128
$76.80

اگر شما واقعا نمی تواند مقاومت در برابر خوب عرق اتمام آرام Crewneck. این heathered پنبه-پلی استر پشم گوسفند وجانوران دیگر نرم است و همانطور که از اسمش پیداست متناسب با شل برای راحتی.

تبلیغات – ادامه مطلب زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>