همه احترام بگذارید بسیار متوسط جامعه در مراسم عروسی!

ظهور بسیار متوسط جامعه در مراسم عروسی! شاهزاده بئاتریس و Cressida Bonas منجر راه با nuptials که متمرکز بر ‘عشق’ نه ‘OTT روز’ کارشناس توضیح می دهد (به طوری که به خوبی پاشنه بلند زن و شوهر می تواند آینده؟)

  • شاهزاده بئاتریس عروسی ادواردو Mapelli Mozzi در 20 فرد مراسم
  • دوست نزدیک Cressida Bonas به دنبال کت و شلوار خود را پایین کلید خصوصی خدمات
  • یک تخته سنگ از جامعه مراسم عروسی شد و انتظار می رود در سال جاری شده اند را در خود نگه دارد
  • کارشناس پیش بینی یک حرکت به سمت خدمات صمیمی است که تمرکز بر روی ‘عشق’

با هیچ دوربین های بدون هیاهو و کمتر از ده مهمانان راز عروسی شاهزاده بئاتریس به سختی می تواند متفاوت تر شده اند به ثروت باد اورده عروسی خواهر کوچکترش شاهزاده اوژنی.

فقط یک هفته پس از پایین کلید ویندزور مراسم که در زمان سلطنتی ناظران با تعجب یکی از بئاتریس نزدیک ترین دوستان Cressida Bonas که مورخ شاهزاده هری به دنبال کت و شلوار و رد و بدل پاکستان با هری Wentworth-استنلی در خصوصی.

این بورس عروس در زمان تصمیم به ازدواج با شرکای خود با وجود دولت محدودیت در اطراف عروسی که محدود کردن تعداد زیادی از مردم در یک سرویس فقط 30 و تنها اجازه خواهد داد که پذیرایی از همان تعداد از شنبه.

نتیجه این شد دو صمیمی مراسم عروسی بودند که به دور از حذف به خوبی به اطلاع عموم امور یکی ممکن است انتظار می رود از دو جمله به خوبی متصل زنان در چشم های عمومی.

صحبت کردن بده ها استوارت-قهوه ای بنیانگذار استوارت-قهوه ای-حوادث قرار دادی عروسی برنامه ریزی شرکت مستقر در لندن می گوید او فکر می کردم این جفت ارز می تواند راه را در یک روند به سمت کوچکتر بیشتر پایین کلید مراسم عروسی و حتی هنگامی که محدودیت برداشته اند.

With no cameras, no fanfare and fewer than two dozen guests, the secret wedding of Princess Beatrice could hardly have been more different to the bonanza nuptials of her younger sister Princess Eugenie. Pictured, Beatrice and Edo with the Queen and Philip on their wedding day

با هیچ دوربین های بدون هیاهو و کمتر از ده مهمانان راز عروسی شاهزاده بئاتریس به سختی می تواند متفاوت تر شده اند به ثروت باد اورده عروسی خواهر کوچکترش شاهزاده اوژنی. تصویر بئاتریس و Edo با ملکه و فیلیپ در روز عروسی خود را

Just a week after the low-key Windsor ceremony that took royal watchers by surprise, one of Beatrice's closest friends, Cressida Bonas, who dated Prince Harry, followed suit and exchanged vows with Harry Wentworth-Stanley in private. Pictured, Cressida with Harry

فقط یک هفته پس از پایین کلید ویندزور مراسم که در زمان سلطنتی ناظران با تعجب یکی از بئاتریس نزدیک ترین دوستان Cressida Bonas که مورخ شاهزاده هری به دنبال کت و شلوار و رد و بدل پاکستان با هری Wentworth-استنلی در خصوصی. داستان سکس Cressida با هری

ریز گفت: او در حال حاضر اشاره کرد تعداد قابل توجهی از زوج هایی که تصمیم گرفتند برای ‘صمیمی کوچک تاون هال مراسم’ زیرا آنها می خواستند تمرکز روز به عشق بین دو نفر, به جای ‘over the top روز’.

اعداد کوچکتر نیز می تواند در واقع منجر به لوکس تر مراسم ها توضیح داده شده است.

‘شما نمی نیاز به یک عروسی بزرگ به زمان باور نکردنی. اگر هر چیزی, کوچکتر, مراسم عروسی بسیار صمیمی تر و شما می توانید پول بیشتری نسبت به ساخت آن زیبا با گل های ظریف شراب زیبا, ظروف سفالی و یا هر آنچه که برای شما مهم است.

شما همچنین می توانید انتخاب کنید یک محل بدون هیچ گونه نگرانی در مورد محدودیت فضا خواهد بود که بسیار با طراوت برای کسانی که همیشه از لندن عروسی. بنابراین بسیاری از مشتریان می خواهید به لندن عروسی اما پیدا کردن که آنها نیاز به رفتن بیشتر با توجه به محدودیت فضا.

‘مثبت از این ویروس است که آن را ساخته شده است که مردم فکر می کنم در مورد چگونه آنها می توانند همه چیز را صمیمی تر و هنوز هم بسیار ویژه و به یاد ماندنی.’

او افزود: ‘چیزی است که وجود دارد بسیار جادویی در مورد نگه داشتن آن را کوچک انتخاب خود را از نزدیک ترین اعضای خانواده و دوستان برای دیدن شما ازدواج با فرد شما را دوست دارم.

“شما همیشه می توانید یک جشن یا یک حزب بزرگتر مانند پایین خط اگر این چیزی است که شما می خواهید. اما مهم ترین چیز این است که دو نفر که عاشق یکدیگر ازدواج هستند.’

روند-SETTERS

News of Beatrice's wedding, which took place in the grounds of Sarah Ferguson and Prince Andrew's Windsor home, only emerged once the vows had been exchanged and the first photos were shared 24 hours later. Pictured, one of the four photos released by the royals

اخبار بئاتریس عروسی که صورت گرفت در این زمینه از سارا فرگوسن و شاهزاده اندرو ویندزور خانه تنها پدید آمده پس از قول شده بود رد و بدل شده و اولین عکس های به اشتراک گذاشته شد 24 ساعت بعد. تصویر یکی از چهار عکس منتشر شده توسط royals

می گویند ‘من’ در سبک شاهزاده بئاتریس پوشیدن, قدیمی, نورمن Hartnell

شاهزاده بئاتریس و ادواردو Mapelli Mozzi گره خورده گره در ویندزور مراسم و البته ما مشتاق به دانستن تمام جزئیات در مورد عنصر مهم روز: لباس!

بئاتریس عینک, قدیمی, لباس توسط نورمن Hartnell – در وام از ملکه که برای اولین بار به تن لباس در سال 1962 – اضافه کردن ملکه مری الماس حاشیه تاج به نگاه کامل.

این شب ساخته شده است با استفاده از Peau De Soie تافته در سایه عاج کامل با کاملا اغراق شده organza آستین (اضافه شده برای بئاتریس) به پایان رسید و خاموش قشنگ و با پیچیده diamante ارایش به bodice. آن را بازسازی توسط آنجلا کلی و استوارت پروین و تغییرات تنفس اجاره نامه جدیدی از زندگی را به این آرشیوی قطعه.

فراموش نکنید که این محل گل و عکاس است. لباس خود را یکی از بزرگترین تصمیم گیری های شما رو را در هنگام برنامه ریزی یک عروسی پس از آن رو به راست! در حالی که شما نمی توانید از فروشگاه پرنسس بئاتریس را دقیق شما می توانید با الهام از این زرق و برق دار, شبح و ضربه محکم و ناگهانی یک طراحی مشابه از چرخ فلک.

* قیمت ها ممکن است به آگهی

In a similar vein, news of Cressida and Harry's wedding was only made public after the event when an Instagram post (pictured) by her brother was spotted by eagle-eyed royal watchers

در یک ورید مشابه, اخبار Cressida و هری عروسی بود و تنها پس از این رویداد زمانی که یک Instagram پست (تصویر) توسط برادر کشف شد توسط eagle-eyed سلطنتی مراقب

شاهزاده بئاتریس, 31, عروسی, ایتالیایی, توسعه اموال Edoardo Mapelli Mozzi در تاریخ 17 ژوئیه در ویندزور مراسم حضور داشتند تنها با نزدیک خانواده از جمله چهار ساله پسر Wolfie و عروس پدربزرگ و مادربزرگ ملکه 94 و شاهزاده فیلیپ, 99.

خبری از عروسی صورت گرفت که در این زمینه از سارا فرگوسن و شاهزاده اندرو ویندزور خانه تنها پدید آمده پس از قول شده بود رد و بدل شده و اولین عکس های به اشتراک گذاشته شد 24 ساعت بعد.

جزئیات پذیرش هنوز به تایید وجود آن که فکر می کردم زن و شوهر مهمانان دعوت شده به نشسته و غذا تحت مرسوم باز پخش چادر در محوطه Yorks’ خانه و خانواده.

برای تکمیل پایین کلید احساس, عروس قرض او لباس از ملکه و عینک تاج پادشاه خودش عینک خود را در روز عروسی.

در یک ورید مشابه, اخبار Cressida و هری عروسی بود و تنها پس از این رویداد پس از یک Instagram پست توسط برادر بزرگتر بود کشف شده توسط eagle-eyed سلطنتی مراقب.

مانند شاهزاده خانم او اعلام نشده است عروسی در پیشبرد برای جلوگیری از هر گونه پوشش خبری و جزئیات روز نگه داشته شده است تحت کاری ادامه داده اند.

Cressida و هری پسر کلفت از میلفرد هاون همچنین دولت به دنبال دستورالعمل و نگهداری لیست مهمان برای فقط 30 نفر – گریه به دور از بزرگ جماعت یکی ممکن است به طور معمول انتظار می رود در جامعه ای عروسی.

در واقع Cressida قبلا تخمین زده است که او را برخی از 120 نفر در روز بزرگ خود را هنگامی که او و هری نزدیک خانواده و دوستان اختصاص.

به طوری که می تواند آینده ؟

James Middleton, the younger brother of the Duchess of Cambridge, was set to wed his fiancee Alizee Thevenet in May but had to cancel their plans due to Covid-19. Pictured, the couple at the wedding of Lady Gabriella Windsor and Mr Thomas Kingston in May 2019

جیمز میدلتون, برادر کوچکتر از دوشس کمبریج, مجموعه بود به نکاح خود را نامزد Alizee Thevenet مه اما تا به حال به لغو برنامه های خود را با توجه به Covid-19. تصویر از زن و شوهر در عروسی خانم گابریلا Windsor and Mr Thomas کینگستون در مارس 2019

A smaller, private wedding might be particularly appealing to the couple as it would help avoid the media spotlight that Pippa and James experienced at their 2017 wedding, pictured

کوچکتر خصوصی عروسی ممکن است به خصوص جذاب به زن و شوهر به عنوان این کمک خواهد کرد جلوگیری از کانون توجه رسانه ها که Pippa و جیمز با تجربه در سال 2017, عروسی, تصویر

وجود دارد هیچ کمبود زوج هایی که ممکن است به زودی به دنبال کت و شلوار و تبادل پاکستان در خصوصی به جای منتظر یک تغییر بالقوه در دولت دستورالعمل.

خبر خوب این است که پول می توانید خرید و دسترسی به این کشور منحصر به فرد ترین و خصوصی – سالن های ساخت چشم انداز یک راز عروسی دست یافتنی تر برای کسانی که با جیب عمیق.

در میان آنها جیمز میدلتون, برادر کوچکتر از دوشس کمبریج, مجموعه بود به نکاح خود را نامزد Alizee Thevenet مه اما تا به حال به لغو برنامه های خود را با توجه به Covid-19.

جزئیات این رویداد به حال منتشر شده است اما تا به حال خود را در انتخاب بین یک محل در انگلستان مانند خواهر خود Pippa Middleton و شوهرش جیمز متیوز و یا یکی در Alizee بومی فرانسه.

Princess Diana's niece Lady Kitty Spencer could choose something low-key when she weds South Africa-born multi-millionaire, Michael Lewis, 61. Pictured, Kitty last week in Rome

شاهزاده دیانا خواهر زاده زن سبک و جلف بانوی اسپنسر می تواند چیزی را انتخاب کنید پایین کلید زمانی که او weds متولد آفریقای جنوبی چند میلیونر, Michael Lewis, 61. داستان سکس زن سبک و جلف در هفته گذشته در رم

کوچکتر خصوصی عروسی ممکن است به خصوص جذاب به زن و شوهر به عنوان این کمک خواهد کرد جلوگیری از کانون توجه رسانه ها که Pippa و جیمز با تجربه در سال 2017 عروسی.

Tatler پوشش دختر سابرینا پرسی است که مشغول به فینیاس پیج همچنین قرار دادن او 2020 برنامه های عروسی در خود نگه دارد اما در حال حاضر وسوسه می شود ساکت تر امر است.

شاهزاده دیانا خواهر زاده زن سبک و جلف بانوی اسپنسر می تواند چیزی را انتخاب کنید پایین کلید زمانی که او weds متولد آفریقای جنوبی چند میلیونر, Michael Lewis, 61.

آقای Lewis, مد, سرمایه دار خیلی مهم است که 32 سال بزرگتر از خانم زن سبک و جلف و پنج سال مسن تر از ارل اسپنسر.

این اسپنسر خانواده صندلی Althorp خانه مطمئن است به احتمال زیاد برای انتخاب محل برگزاری مراسم عروسی, اگر چه آقای لوئیس ثروت گسترده به معنی جایی خواهد بود از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im