همه کالیفرنیا دستور به پناهگاه در محل به عنوان فرماندار تخمین می زند بیش از 25m را دریافت ویروسکالیفرنیا یافته پناهگاه در محل سفارش به پوشش کل دولت فرماندار اعلام کرد روز پنجشنبه در نمایشی تشدید تلاش ها برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

که خواهد شد به اجرا در پنج شنبه شب نیاز به این دولت نزدیک به 40 میلیون نفر باقی می ماند در داخل خانه و بیرون از خانه را محدود جنبش به آنچه که “مطلقا ضروری”.

حرکت آمد و به عنوان Newsom روز پنجشنبه تخمین زده است که 25.5 میلیون نفر – حدود 56 درصد از جمعیت کالیفرنیا – شد و به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده به coronavirus هشدار دهنده طرح ارائه شده توسط فرماندار در نامه ای به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Newsom به نام از رئیس جمهور برای استقرار نیروی دریایی در بیمارستان کشتی USNS Mercy و ایستگاه های آن در بندر لس آنجلس به کمک غول مترو منطقه در مقابله با یک حرکت سریع بحران بهداشتی.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 126 جدید Covid-19 موارد 21 درصد افزایش می دهد. در برخی از نقاط کشور ما مورد میزان دو برابر شدن هر چهار روز” Newsom نوشت:, و اضافه کرد که شواهدی از جامعه انتقال پیدا کرده اند در حداقل 23 استان ها.

“ما پروژه که حدود 56 درصد از جمعیت ما – 25.5 میلیون نفر – را با آلوده این ویروس بیش از یک دوره هشت هفته,” او گفت:.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه شب Newsom اذعان به شدت از نظم و خواست کالیفرنیا به گروه با هم. “این است که یک دولت دائم این است که یک لحظه در زمان,” او گفت:.

ریچی ناکانو
(@linecook)

سازمان ملل بزرگترین اقتصاد بسته است. https://t.co/md9ip9F53H

مارس 20, 2020

“ما را به دیدار این لحظه همراه ما خواهد شد نگاه در این نوع از تصمیم گیری به عنوان محوری گیری. اگر ما را مورد انتقاد قرار داد در این لحظه اجازه دهید ما برای انتقاد از مصرف این لحظه به طور جدی اجازه دهید ما برای انتقاد رفتن کامل نیروی و ملاقات با این ویروس سر در است.”

در این کنفرانس مطبوعاتی فرماندار همچنین تصریح کرد هشدار دهنده طرح که حدود 56 درصد از جمعیت این ایالت می تواند آلوده. فرماندار قبلا گفت که دولت ممکن است مورد نیاز 20,000 تخت بیمارستان کمبود او امیدوار است به آدرس با اجاره دو بیمارستان در انتهای هر دولت و متصل کردن یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی در نزدیکی لس آنجلس برای کمک به پاسخگویی به تقاضا است.

“اگر ما با این لحظه ما واقعا می تواند خم منحنی برای کاهش نیاز به بیرون رفتن و به سنگ فرش تمام کسانی که دارایی ها با هم,” او گفت:.

Newsom به نام ساکنان به خود منزوی و اضافه کرد: “من باور نمی کنم مردم کالیفرنیا باید گفت با اجرای قانون آن را مناسب برای خانه-منزوی – در مورد ضروری الگوهای زندگی, اما انجام این کار توسط اجتماعی فاصله خودتان را از دیگران و با استفاده از عقل سلیم است.”

دولت انتظار بستری نرخ 20% – در مورد 19,543 مردم که نیاز به بستری است که بالاتر از ظرفیت موجود از سیستم, او گفت:.

در اوایل روز پنج شنبه در لس آنجلس دستور ساکنان به ماندن در خانه و محدود کردن تمام جنبش فراتر از آنچه که “مطلقا ضروری”. کارگران در بهداشت و درمان دولت و صنایع غذایی خواهد بود قادر به سفر برای کار و فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, فروشگاه سخت افزار ایستگاه های گاز و دیگر ضروری کسب و کار باز باقی خواهد ماند. مقامات گفت: ساکنان هنوز هم می توانید بیرون بروید و لذت بردن از فضای باز و به پیاده روی.

پنج شنبه حرکت تکرار اقدامات انجام شده پیش از آن در هفته توسط سان فرانسیسکو و پنج منطقه خلیج شهرستانهای استان که در روز دوشنبه با صدور یک پناهگاه در محل سفارش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و ترغیب ساکنان به منازل خود را ترک کنند مگر اینکه لازم است. میله بسته شد و رستوران شد تحویل – یا-را-تنها.

“ما باید به شدت صادق است. ما را به یک راه جدید برای زندگی در لس آنجلس برای یک دوره گفت:” شهردار اریک Garcetti در جمعه کنفرانس مطبوعاتی. “امروز یک روز خواهد بود که خشکیده به داستان و خیابان های این شهر است.”

این USNS Mercy را فراهم می کند بسیار مورد نیاز بیمارستان تخت یک منبع Newsom هشدار داد این هفته را تبدیل به طور فزاینده ای کمیاب به عنوان دولت به نظر می رسد برای اضافه کردن 19,500 جدید تخت پیش بینی شده برای دیدار با تقاضا است. کارشناسان نگران هستند که تقاضا از بیمارانی که نیاز به درمان برای coronavirus می تواند پایمال کردن منابع در دسترس و آن را مشکل تر برای درمان بیمارانی که نیاز به مراقبت از تروما و حملات قلبی و یا حوادث.

همانطور که از پنج شنبه شب دولت تا به حال دیده 1,030 مورد تأیید و 18 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز آمار و ارقام.

اخبار منطقه خلیج پناهگاه در محل سفارش باعث داش در فروشگاه اوایل این هفته به عنوان ساکنان با عجله به وحشت-خرید همه چیز را از مواد غذایی به گلدان ها و بازی های ویدئویی – وادار کردن کسبه به دست بگریبان شدن با جمعیت زیادی در همان زمان مقامات بهداشت خواسته اند هر کس به پایه حداقل شش فوت از هم جدا.

منطقه خلیج در هفته های اخیر دیده می شود آهسته شناسایی از زندگی روزمره به عنوان بیشتر و بیشتر شرکت ها خواسته کارکنان به محل کار از خانه و ridership در حمل و نقل عمومی کاهش یافت.

هفته گذشته در منطقه خلیج شهر اوکلند دریافت یک کشتی کروز که در آن 21 مسافر و خدمه به حال زده شده با کروناویروس; evacuees از کشتی در حال حاضر در قرنطینه برگزار می شود.

این USNS Mercy است که فقط در یک اندازه گیری کالیفرنیا است و با توجه به اضافه کردن تخت بیمارستان. Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی برنامه نیز در حال حرکت به اجاره دو بیمارستان یکی در پایان هر یک از دولت برای پاسخگویی به تقاضای.

چگونه کالیفرنیا در پاسخ به بحران و محدودیت در بعد از هشت هفته تعیین خواهد کرد که چگونه سخت دولت را در بیمارستان خواهد رسید کالیفرنیا انجمن بیمارستان های رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de