اسکندریه Ocasio-کورتز: یک ‘خطرناک’ اشتباه برای دموکرات ها به آغوش احتمالی نامزد

Rep. اسکندریه Ocasio-Cortez مترقی rockstar که در حال حاضر بهداشت ، برنی ساندرز’ قوی ترین جانشین هشدار می دهد که دموکرات ها خواهد ساخت “خطرناک” اشتباه و صدمه زدن به شانس خود را از ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات پارلمانی—اگر آنها از تجمع در اطراف احتمالی دموکرات نامزد.

نظرات او در یک مصاحبه تلفنی با هم می آیند در آستانه اولین-در-این-ملت قفقاز در آیووا در میان گزارش های دموکراتیک تلاش برای جلوگیری از Sanders. انواع نظر سنجی نشان می دهد که سناتور ورمونت است به احتمال زیاد به خوبی انجام در روز دوشنبه.

در حالی که Ocasio-کورتز گفت: او فکر می کند دموکراتها تلاش برای جلوگیری ساندرز هستند “پر از شکوفه” او پیشنهاد کرد او می تواند پیش بینی یک وضعیت که در آن عناصر درون حزب می توانید سعی کنید برای جلوگیری از او. “برنی گفت: من کاملا معتقدم که این: کسی که نامزدی ما به تجمع در پشت آنها مهم نیست که در آن است,” او گفت:. “و من امیدوارم که همه این کار را انجام دهید اگر برنی است نامزد به عنوان به خوبی.”

Ocasio-کورتز نیز دلسرد دموکرات ها با استفاده از پارتی قوانین و یا مکانیسم های دیگر برای جلوگیری ساندرز اگر او پیشرفت. “من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب برای مردم به سعی کنید به استفاده از superdelegate یا نوع دیگر از سیاست های خرابکارانه به انکار هر نامزدی به دلیل آن را فوق العاده تفرقه به انجام این کار بسیار تضعیف روحیه است که یک تهدید مستقیم در نوامبر,” او گفت: “لحظه ای که شما شروع به بازی بازی تلاش برای انکار هر کس که نامزد ما واقعا شروع به قلمرو خطرناک در شرایط شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.”

ساندرز بود که در آیووا بیش از آخر هفته است رفتن به واشنگتن برای شرکت در این مجلس استیضاح دادگاه در روز دوشنبه ، او قصد دارد برای بازگشت جمعه شب برای قفقاز.

در غياب او مبارزات انتخاباتی خود را حفظ کرده است یک جارو زمین حضور. در یک سخنرانی شنبه شب ساندرز گفت که او canvassers تا به حال زدم بیش از 500,000 درب در آیووا این سال است.

ساندرز’ قوی در دولت باعث شده پرچم قرمز در درون حزب دموکرات در چند هفته گذشته. روز یکشنبه وزیر سابق امور خارجه جان کری و قدرتمند جانشین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بود که بنا به گزارش شنید شکایت که ساندرز است که “مصرف کردن” حزب. (همچنین گزارش شده است که جان کری بود با توجه به در حال اجرا برای رئیس جمهور در تلاش برای جلوگیری Sanders; کری این را انکار می کند.)

Ocasio-کورتز گفت که او فکر می کند که این مهم برای ساندرز به یک “پایان” در آیووا به حفظ حرکت به سمت بقیه زود متحده است. برای ساندرز یک سوال بزرگ این است که آیا او قادر خواهد بود به گسترش پایگاه خود را که عمیقا متعهد به ساندرز و به نوبه خود از رای دهندگان جدید.

پس از دوشنبه شب کمیته های پارلمانی Ocasio-کورتز گفت: او را نگاه آمار و ارقام در رای دهندگان و رای دهندگان به گسترش است که او فکر می کند خواهد بود bellwethers برای چه دموکرات ها را در ماه نوامبر در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

پرسید که چگونه ساندرز خواهد شد درخواست تجدید نظر به رای دهندگان که فکر می کنم او بیش از حد به سمت چپ Ocasio-کورتز گفت که ساندرز’ صحت است چگونه او را بکشد در رای دهندگان هستند که بیشتر ایدئولوژیک محافظه کار است.

“این راهی است که بسیاری از مردم احساس می کنید که من ممکن است با آن موافق همه از سناتور سیاست های, اما من می دانم که او نمی bs-ing من,” او گفت:. “و این که کیفیت بسیار منحصر به فرد است در سیاست آمریکا که در آن شما خواهد شد بسیاری از نامزدها که تغییر در همه زمان ها چه مواضع خود را مبتنی بر آنچه آنها فکر می کنم محبوب است. و برنی نمی کند که.”

پرسید که آیا او فکر ساندرز می تواند متوقف شود در این مرحله Ocasio-کورتز harkened پشت خود را به او اوليه و گفت که حتی پس از او می خواهم امن نامزدی برابر سابق نیویورک در کنگره جو کراولی او هنوز هم می زد “به عنوان اگر من پنج امتیاز پشت سر گذاشت.”

“هیچ برنده است که تا کنون از پیش تعیین شده و بدون برنده است که همیشه یک چیز مطمئن, همیشه,” او گفت:. “و به خصوص در مقدماتی چیزی است که همیشه قابل پیش بینی است. سیاست قابل پیش بینی نیست. و به همین دلیل بسیار مهم است که ما فقط نگه داشتن بینی ما پایین نگه دارید و سازماندهی و نگه داشتن تلفن های بانکی و ضربه زدن بر روی درب و انجام آنچه ما می توانیم از آنجا که این چیزی است که تا بیش از نامزدی امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>