الکساندر Vindman وکیل حملات مغلوب ساختن پیشی جستن “و بدیهی است که اظهارات نادرست’وکیل برای دگرمن الکساندر Vindman محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه برای ساخت “بدیهی است که اظهارات نادرست” در مورد تزئین نظامی کهنه کار پس از رئیس جمهور در دفاع از اخراج او از طریق چندین بحرانی توییتهایی.

سفیر David ماشین کار که نشان دهنده Vindman گفت: “رئیس جمهور صبح امروز ساخته شده یک سری از بدیهی است که اظهارات نادرست در مورد سرهنگ Vindman; آنها در تضاد با روشن پرسنل ثبت و تمامیت استیضاح رکورد که رئیس جمهور به خوبی آگاه است.”

او در ادامه: “در حالی که قدرتمند ترین مرد جهان در ادامه مبارزات انتخاباتی خود از تهدید و ارعاب در حالی که بیش از حد بسیاری از سپرده با دفتر سیاسی همچنان به سکوت دگرمن Vindman همچنان خدمات خود را به کشور ما به عنوان یک تزئین شده, وظیفه فعال عضو نظامی ما.”

Pressman بیانیه آمد چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “جعلی اخبار CNN & MSDNC خاطر صحبت کردن در مورد ‘دگرمن’ Vindman به عنوان اینکه من باید فکر می کنم تنها چگونه فوق العاده او بود.

“در واقع من نمی دانم او هرگز صحبت کرد به او و یا او را ملاقات نمود (من باور نمی کنم!) اما او بسیار سرکش گزارش مطالب من کامل ‘ تماس های نادرست &…”

بعد صدای جیر جیر از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Vindman “داده شد وحشتناک گزارش خود را برتر از او گزارش شده که علنا اعلام کرد که Vindman به حال مشکلات با قضاوت پیوستن به زنجیره ای از فرمان و نشت اطلاعات است. به عبارت دیگر “از””.

Vindman شد یک شاهد کلیدی در استیضاح تحقیق ارائه آسیب رساندن به شهادت رغم مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به رسیدگی است.

در حالی که Vindman یک اوکراین متخصص و بنفش قلب گیرنده تعیین شد به چرخش خود را به شورای امنیت ملی ارسال این تابستان او ناگهان axed و همراهی در خارج از کاخ سفید در روز جمعه. Vindman را برادر دوقلو – که نه یک استیضاح شاهد – نیز بوت از کار خود را در شورای امنیت ملی گزارش گفت:.

گوردون Sondland که همچنین ارائه شهادت در پرس و جو شد و اخراج از پست خود به عنوان سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا تنها چند ساعت پس از Vindman را شلیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>